Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Gay Svet, myty versus realita.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

út prosinec 04, 2007 10:33 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: Vrozené/získané Citovat

mulit napsal:
Zaujala mě vaše debata v úvodu tohoto fora (tuším dva roky zpět) o tom, do jaké míry je sex. orientace člověku vrozená a do jaké míry se dá odělit od jeho vlastní identity, jeho já. Podle mě je nejlepším důkazem spontánnosti a neovlivnitelnosti lidské sexuality, když jsou dva synové (even. více synů (dcer)) vychováváni stejnými rodiči stejným způsobem ve stejném čase a podmínkách, přesto je nakonec jeden z nich homo a druhý hetero sexuální. Kdyby měly vnější vlivy (dominance matky, chybějící otec atd.) takový dramatický a bezprostřední vliv na sex. orientaci, musely by zákonitě poznamenat oba dva sourozence stejným způsobem. To, že se nakonec jejich životy odvíjejí zcela odlišně (alespoň tedy v otázce sex. preference) je podle mě důkazem toho, že není možný výběr, volba. Dá se pouze korigovat chování, dá se do určité doby sexualita "zadržovat", potlačovat, však stejně nakonec pravá podstata vyplave napovrch.

Jinak k otázce spojení sexuality s osobností: Samozřejmě, že je její nedílnou součástí. Kdybych měl použít nějaký příměr, dovolil bych si říct, že sexualita (tedy i homosexualita) je součástí lidské duše, nikoli pouze těla. Proto jsou všechny snahy o její "léčbu", potlačení, korekci odsouzeny k neúspěchu. Kdo chce odstranit homosexualitu z člověka, musel by zabít v člověku jeho duši...


Byť s tebou souhlasím, tak v prvním odstavci nesouhlasím s tvým argumentem. Cituji: " Podle mě je nejlepším důkazem spontánnosti a neovlivnitelnosti lidské sexuality, když jsou dva synové (even. více synů (dcer)) vychováváni stejnými rodiči stejným způsobem ve stejném čase a podmínkách, přesto je nakonec jeden z nich homo a druhý hetero sexuální. Kdyby měly vnější vlivy (dominance matky, chybějící otec atd.) takový dramatický a bezprostřední vliv na sex. orientaci, musely by zákonitě poznamenat oba dva sourozence stejným způsobem ". Byť si také myslím že homosexualita je vrozená a neovlivní ji nic během života. Tak ale tento argument, který jsem citoval považuji za zcela zcestný. Tak jako je jeden z bratrů větší a druhý menší, jeden světlovlasý a druhý má kaštanové vlasy, tak jsou odlišní i povahovou a sílou (ted nevím jak to napsat) "odolnosti". Na jednoho z bratrů by měl třeba vliv chybějící otec na druhého nikoliv.

Takového veliké zásahy do vývoje člověka podle mého skutečně nemají vliv na jeho sex. orientaci ale tvrdit, že co platí pro jedno musí platit i pro druhého je nesmyslné. Vliv to má určitě na oba. Na obouch se to nějak podepíše. Ale shodneme se na tom, že ne na sex. orientaci...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 04, 2007 8:28 pm
Autor Zpráva
mulit
uživatel


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat



Naposledy upravil mulit dne st prosinec 12, 2007 6:54 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 03, 2007 11:55 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Lukkimu Citovat

Vidíš, nenapadlo mě to, ale máš pravdu ... poslední odstavec stačí Laughing
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 30, 2007 9:20 pm
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

To Waky: Vím, že posledním odstavcem neměl být tzv. výcuc, ale nějak mi to stačí ...Smile
_________________
Psychologist: Do you have anything to say?
Justin:I like dick. I wanna get fucked by dick. I wanna suck dick. I like sucking dick. And i'm good at it too.
Psychologist: Well, that's a start.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 30, 2007 11:46 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Opožděná reakce Citovat

Celý tenhle shluk vzrušených dohadů na mě dělá dojem, že tady jde vlastně o něco trochu jiného, než co je vůbec slovy popsáno, a sice - existuje "gay svět", "gay skupinová identita" a odpovědnost vůči ní? Do jaké míry skupina zrcadlí jednotlivce a vypovídá něco o něm, do jaké míry je posuzovatelná jako celek, má vůbec nějaké společné vlastnosti? Může sdílet společné názory a hodnoty a mít něco jako "kodex chování"? Kdyby v pozadí nestály tyhle otázky jako "tichý neuralgický bod", asi by to všechno nevyvolávalo tak prudké reakce.
.....
Když se pak takové reakce napíší patřičně konfrontačním tónem, vede to k tomu, že se nakonec každý cítí napadený, kdekdo se ozve, v atmosféře zjitřených vášní si pořádně nepřečte, co napsali ti před ním, a odpoví jen na kus nebo část překroutí .... pročež se všichni zhádají jako koně a neštěstí je hotovo.
.....
Odpovědnost vůči "gay skupinové identitě" jako nějakému morálně nadřazenému pojmu je nesmysl. Každý ať je v tom, jak se chová, odpovědný sám sobě, nikoli nějaké skupině (ať už v tom smyslu, aby se shodl s ostatními, nebo aby pomáhal utvářet co nejlepší obraz o své skupině směrem "ven"). Orientace sama o sobě je hodnotově neutrální vlastnost, která k nikoho k ničemu nezavazuje. Zrcadlově viděno neexistuje ani žádné společné my, podle něhož by bylo možné posuzovat jedince v něm obsažené a určovalo nějaké společné normy myšlenek a chování, na kterých by se ta skupina měla dohodnout.
.....
Prakticky každá skupina, která si nějak utvářela menšinovou identitu, se ale na tohle téma pohádala, ať už to jsou národnostní menšiny, naši národní obrozenci nebo nějaké další.
.....
Může být, že existují názorové rozdíly na to, co je veselá zábava a co slova a chování "obalené slizem a s čertíkem na konci věty" (konec citátu). Nemá význam snažit se na tohle téma vydobýt politický konsensus, případně se rozdělit do nesmiřitelných názorových frakcí. Neschvalujeme snad státní rozpočet ani důchodovou reformu, aby toho konsensu muselo být dosaženo za každou cenu (pokud už nebude nalezeno univerzální "správné řešení", které by potom všichni přijali jako závaznou skupinovou normu). Asi to bude tak, že každý vidí ty věci jinak. Pokud svým chováním neohrožuje svobodu druhých, pak ať si spánembohem vidí co chce a chová se jen podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Pokud někdo nesouhlasí s tím, co dělá jeho bližní, pak je asi nejlepší mu to říci jako osobní výtku, nejlépe formou soukromého sdělení.
.....
Ty "HT" hochy, o které v tomhle sporu vzdáleně šlo, neznám ani jménem, nevím, který je který a nikdy jsem s nimi nemluvila. Navzájem se velmi úspěšně míjíme, aniž bychom si proto museli nějak vadit. Otázka jejich odhalení či neodhalení a leposti jejich tělesných schránek mě zajímají asi jako kvantová fyzika nebo příprava na prezidentské volby v Jižní Hotentotii.
.....
Na srazy chodím proto, že tam přijde spousta fajn lidí, se kterýma se mám o čem bavit. Je mi srdečně jedno, jestli si ve druhém rohu někdo sundavá tričko. Možná je mu horko Wink
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 11:06 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

pochybuju že by tahle diskuse někoho takového měla Wink
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 7:58 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

No comment Rolling Eyes Věřím, že pozorný čtenář si udělá obrázek sám Idea
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 7:50 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

pemel: velkým obloukem zpět: co ty chce, chlapče, dělat v politice? Pojem tolerance tady devalvuješ už poněkolikáté a snažíš se tím bránit a zaštítit. Tolerance není obrana.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 7:46 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Ad Martin:
Já naivka jsem si myslel, že žijeme v civilizovaném světě, kde jsou k sobě lidé tolerantní Rolling Eyes
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 7:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nemůžu dodat nic, než že nechápu, proč bych se nesměl bránit, když mi něco vadí. Každej asi uráží toho, kdo je mu nechutnej.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 2:45 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

jojx: Ne, jojxi. Říkám to nerad, ale mýlíš se (mám totiž patent na rozum), to nebyl humor, pouze praktická ukázka zmiňovaného hnidopišství.

máslo: přiznávám se dobrovolně.... včetné té lůzy (toto slovo dokonale vystihuje jím popisovaný fenomén). Příště můžeš napsat i konkétní lidi. Dále k bodu dva: eugenika je zajímavá věc někde na hraně mezi vědou a fašismem. Z hlediska vědy nejsem proti a z hlediska společnosti už vůbec ne. Asi jsem nechutný. Manipulace? Vrchol blaha.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 10:28 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:

Tomáš: tak snad jen jedna věc: Hitler byl kancléřem říšským, nikoliv římským Wink


Adame, konečně trocha smyslu pro humor v řadách budoucích zubařů Laughing
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 10:22 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Že si tu některý lidi berou výroky osobně? To jako že jsem vztahovačnej? Pusťte mě na něj, já toho Tomáše zabiju Evil or Very Mad
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 9:25 am
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
2) Zaráží mě, kolik lidí si myslí, že má patent na rozum, resp. kolik si myslí, že rozum má. Zdá se mi, že někteří lidé si myslí, že mají tak vysoké IQ, že je předurčuje býti něčím víc. Cítí se být morálními, chytrými, těmi, co mají vždycky pravdu (narozdíl od té "hnusné lůzy"). Lidi, co položí přiblblou otázku a myslí si, že tím dosáhli inteligenčního a manipulačního vrcholu, nebo lidé, kteří by klidně zavedli pravidla eugeniky, jsou mi vážně nechutní.
Tenhle bod mě zaujal. Je fakt, že v souvislosti s tímto forem se s tím, co popisuješ, setkávám nějak moc často u vybraných lidí.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 8:02 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright: Rozhodně nemlčí ti, kteří by podle tebe měli.
Tomáš: absolutní nesouhlas, tak snad jen jedna věc: Hitler byl kancléřem říšským, nikoliv římským Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 2:00 am
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

to Tomáš: jednozančně s tebou souhlasím, hlavně s boden 3). Osobně bych řekl, že jednou z nejdůležitějších je sociální a emoční inteligence. Lidí kteří mají rozvinutý tento druh inteligence si nesmírně vážím a vzhlížím k nim a často to jsou právě lidé s průměrným vzděláním Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 1:55 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš: Děkuji, jsem dojat. Smrk. Ostatní, zdá se, mlčí. Sad
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne st listopad 28, 2007 2:13 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 1:30 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Tomáš: Amen. Applause
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 1:13 am
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Pánové, je mi z vás špatně. Ale vážně! Osobně raději vystupuji jako moralista, ale to, co vy tady předvádíte, to je vážně hrůza.

1) Dost věcí, co bright napíše, nemůžete brát vážně. Narozdíl od některých ví, kdy je lepší debatu převést na vtipkování, než se hádat o maličkostech a debilitách... Panebože, vždyť už jenom tím, že nemá tendenci se tady obhajovat, ukazuje, o kolik je lepší, než mnozí hnidopichové!

2) Zaráží mě, kolik lidí si myslí, že má patent na rozum, resp. kolik si myslí, že rozum má. Zdá se mi, že někteří lidé si myslí, že mají tak vysoké IQ, že je předurčuje býti něčím víc. Cítí se být morálními, chytrými, těmi, co mají vždycky pravdu (narozdíl od té "hnusné lůzy"). Lidi, co položí přiblblou otázku a myslí si, že tím dosáhli inteligenčního a manipulačního vrcholu, nebo lidé, kteří by klidně zavedli pravidla eugeniky, jsou mi vážně nechutní.

3) Přijde mi vtipné, kolik lidí si bere, přes svoji domnělou inteligenci, některé výroky osobně. Sečtělost, vzdělanost, inteligence... to můžou být atributy i naprostého kreténa, pánové. Skutečně chytrý člověk se projevuje jinak, nemusí mít dokonalý pravopis, nemusí obratně slohově psát, nemusí vědět, v kterém roce se stal Hitler římským kancléřem... ale musí mít selský rozum, sociální a emoční inteligenci, být člověkem se srdcem na správném místě. Rozhodně ne do sebe zahleděným člověkem!

4) Tolik jízlivosti...!!! A proč? PROČ??! Ježišmarjá, kluci... To je vážně humus. Je docela vtipné, že někteří ohlašovali, jak na toto fórum již psát nebudou (či to zaobalili do různých podmínek atd.) a potom se tu vyžívají v jízlivostech. To je... hmmm, rozkošné, vážně.
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 28, 2007 12:33 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

youngman napsal:
Shocked ....... Exclamation

Přesně tak! Také mě šokuje, s jakou libovůlí zde někteří nakládají se stylistickou terminologií. Záměnu hyperboly za eufemismus považuji za silně nekorektní. Wink

youngman: Viděl jsi tu fotku v jinym vlákně? Neřekl bych, že by se všeobecná realita srazů diametrálně lišila od té na ní zobrazené - pokud jde o míru její morální nespoutanosti. Wink

Suma sumárum: Někteří mají hooodně velký voči. Smile
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 11:18 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Martin: Tleskám!
Bright: Ironie? Kdepak. Tobě už se ironie slila s tou tobě imanentní (jak to nazvat?) chlípností. Nevšiml jsem si, že bys byl Martinem uražen. Náhodou se chlapec pořád drží zkrátka.
Máslo: Bezproblémovost by někteří z nás mohli považovat za nedostatek přemýšlivosti nebo prostou jednoduchost (= blbost).

Konstatování na závěr: z milých nevinných srazů se stalo víceméně pravidelné obeznamování brighta (a případně pemela) a našich společných kamarádů s dalšími kamarády a kamarády jejich kamarádů, přičemž je využiita každá příležitost si sáhnout, někoho zulíbat od hlavy k patě a když se neurodí, tak jen otlapkat nebo svlíknout. (Eufemisticky napsáno). Takový "Gay svět" se mi nelíbí.

Shocked ....... Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 10:10 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Manuel: inu konstruktivní návrh právníka Smile

jsem pro
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 7:34 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Mohli bychom zavést nějakou oplzlostní stupnici a při pořádání každého srazu udat maximální (nebo minimální) hodnotu, již by se (s)mělo dosáhnout. Jen je potřeba se shodnout na tom, jaké typy chování by odpovídaly dosažení jakého stupně. Situaci na srazu by posuzovala komise složená ze zástupců obou znepřátelených táborů rovným dílem. V případě rovnosti hlasů by rozhodovalo plénum. Jako sankci navrhuju předběžně nějakou sportovní aktivitu (běh k Valentinu a zpět), nebo zaplacení útraty ostatních ...

... tím bychom dopředu určili, jestli půjde o: a) orgie; b) slintací a oblejzací sraz; c) konverzační sraz; d) setkání jeptišek v důchodovém věku.

Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 7:06 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

pemel: neznám móresy v KDU-ČSL, klidně bych tomu i věřil, ale nevím, že bych se já nebo Martin choval nějak "nemorálně". Aspoň já k tomu nemám nemívám ani moc příležitostí a za tímto cílem se nikam nevydávám nebo minimálně své pudové choutky nemaskuju srazem. Btw chápu to jako přiznání? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 7:05 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: přeháníš, píšeš jako by tě někdo na srazu znásilnil
Lukki: přeháníš, Martin nepíše zas tak dlouhé příspěvky a občas (byť si myslí že pořád Wink má i pravdu)
Bright: přeháníš, možná by měly být srazy trochu klidnější
Máslo: tebe si do huby brát nebudu, je to poslední dobou drahý Crying or Very sad
Martin: přeháníš, ale už si zvykám

mimochodem nějak se tu mluví jen o brightovi, ale na srazech které jsem viděl nebyl zdaleka nejaktivnější Smile
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 7:01 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Proč jen mám ten pocit, že všichni ti, kteří se tu ze sebe dělají slušňáky, neumějí nic jiného, než mentorovat, rýpat a urážet Think
Přesně tohle jsem zažil v KDU-ČSL Confused Lidovci taky rádi kážou o morálce, přitom jeden zneužíval sociální dávky, druhý chtěl vládnout s komunisty, třetí podváděl manželku... Rolling Eyes
Ke slintání nad fotkami pěkných kluků (i nad jejich hmatatelnou podstatou)se bez problémů přiznám Exclamation Nevím, co by na tom mělo být špatného Question To samé totiž dělá 99,9% heteráků, jen s tím rozdílem, že slintají nad holkama Idea
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 6:51 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: whatever.. Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 6:48 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Waky: ehm, to už jsem zkoušel a nefunguje to
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 6:16 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Waky: Snad poprvé, Waky, nesouhlasím. Právě tohle za to stojí. Můžeme se dohodnout na skupinkování, ale přiznat si slintání je na části reprezentované brightem a spol. Pak je tu část já + Martin, kterou slinťoši štvou, skupinka "heteráků", která je povznesena a ten zbytek, kterému je to jedno nebo se směje. Ale dokud nebude úředně uznána parta dlouhých šmátrvých prstů, nepřestanu.

Lukki: Jo, tleskám všemu. Tenhle pohled na věc mám taky. Já možná plácám pořád to stejný a tebe to otravuje číst (ta má lexikologie je děsná, stylistika chabá a syntax děs a hrůza, že), ale mě zase otravuje číst slizem obalené příspěvky s čertíkem na konci věty. Řešení existuje: mohli BYCHOM to tu celé rozpustit Wink Zkus si prostě najít to svoje, to, co tě zajímá.

bright: to byla ta slavná ironie, nebo všeprostupující úlisnost? NEURÁČIL jsem se dostavit přesně kvůli tomu, že nemám potřebu lézt do čehokoliv "gay", abych se mohl volně plazit po všem poledném, co se okolo hne a cucat se se třeba lidma během půl hodiny. To není outlocitnou dušičkou, ale výchovou a charakterem. Ale fajn - možná se jednou taky rozhodnu něco podniknout, což ale předpokládá nesabotování stran NĚKTERÝCH a trochu víc empatie a míň bezohlednosti. Ty víš, o čem mluvím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 27, 2007 5:02 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Prosím Vás, přestaňte už být na sebe ježatí a hádat se ... jádro Vašeho sporu za to nestojí Wink
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist