Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Gay Svet, myty versus realita.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

st prosinec 03, 2008 5:59 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ani ne. Je to jen novinář, co potřebuje téma. Jeho reportáž má stejnou vypovídací hodnotu jako by měla např. reportáž o zkrášlování holek, tedy v podstatě nulovou. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 03, 2008 11:11 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=471t6QiV_qI

Myslíte si, že autor je zahořklej cvok?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 17, 2008 8:42 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: z tisku Citovat

Článek na iDNES.cz Arrow Homosexualita vzniká při raném vývoji mozku
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út únor 05, 2008 4:09 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Slovo půlkař tu nabývá zcela nového smyslu... Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 05, 2008 4:03 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

bright napsal:
"Měli pravděpodobně permanentně stažené půlky a z očí jim čišel evidentní strach." Laughing

No nediv se jim, jestli tam v tom klubu ostatní gayové praktikovali polovinu toho co vy na web napíšete, že jste dělali v Saints Exclamation Cool Taky bych svíral půlky co by to šlo Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 05, 2008 3:55 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

"Měli pravděpodobně permanentně stažené půlky a z očí jim čišel evidentní strach." Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 05, 2008 3:44 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Z tisku Citovat

Zajímavý článek na MAGAZÍN.cz Arrow Víkend v gay klubu. Prožijete nečekané!

_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá prosinec 14, 2007 10:54 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Pozdravy Citovat

Meany napsal:
Jen vám chci říct, že tu jsem krátce, nikoho z vás neznám (třeba se to někdy změní, kdo ví?) a věřím, že nevadí, že tu jsem. A sem tam nějaká hádka mě taky neodradí, protože to k životu prostě patří. Mazat pak po sobě příspěvky, no, nevím, každej podle sebe...
Našel jsem tu spoustu pro mě zajímavých příspěvků a názorů. O některých věcech jsem ani nepřemýšlel a jsem rád, že jsem je tady našel. Louskám i některý delší příspěvky, i wakytraktáty Wink a to čtení mě ba. Dokonce jsem teď na chvíli opustil i knížky.

Ahoj, určitě věřím, že nikomu nevadí, že tu jsi, naopak, jsi vítaný Very Happy
Moje autorské ego se chvěje radostí, že někdo čte ty traktáty Laughing
....
Jojxi, Tvá teorie o ostrovu Mul je velmi pravděpodobná. Takže posílám zdravici celému kmenu bojovných mulitů na Mul winken
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 13, 2007 6:22 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ve snaze přiblížit řešení smíru, nabízím teorii, při jejíž aplikaci dojdeme k závěru, že pravdu mají všichni...

Pochází-li mullit z ostrova Mull není důvodu pochybovat o tom, že mulit pochází z Ostrova mul. (zároveň by to mohla být ta bájná destinace, do níž se uchýlil po smazání svých příspěvků)
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 13, 2007 1:23 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: ostrov Mull Citovat

Po shlédnutí té mapy (díky TXB) se mi vybavilo, že jsem v dětství četl nějaký román o návratu Bonnie Prince Charlie do Skotska. To byl Stuartovec, žijící ve Francii, kterému britský parlament odpíral nástupnictví. Vylodil se právě na ostrově Mull.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 13, 2007 1:01 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: Učíme se celý život Citovat

youngman napsal:
domluvit by se měli snažit vždy Exclamation pokud je to alespoň trochu možné a reálné

Snažím se domluvit vždy a všude (a dokonce se mi to většinou i daří).
Pokud ovšem někomu vadím jen svou fyzickou schránkou aniž bych otevřela ústa, jde to dost těžko.
Tvůj vzkaz by měl spíše odnést imaginární poštovní holub kamsi do krajiny chlapů tvrdých jako křemen, s rancem odvahy, znalců života, kteří moc dobře vědí, jak to chodí, a nějaká nedomrlá bi-buzna připoskrčená někde v koutě nebo za křovím si na ně nepřijde .... do tohohle kraje nejspíš odcestoval Mul(l)it i se svými příspěvky - ale ať ten holub umí dost nahlas ječet, aby si ho někdo všiml, až bude banda drsných chlapáků zvyšovat svůj inteligenční potenciál břeskným vtipem o hysterických slepicích a uřvaných heteráckých spratcích.
Možná by nebylo špatné dát mu do obálky huláka Laughing
jojx napsal:
je to krásný odchod - vymazat se - jenom mám někdy dojem, že vymazaní (až vypatlaní) zůstávají mezi námi

Zcela souhlasím Laughing Laughing
....
Poučení: patafyzickou samonasíračností může trpět kdokoliv bez ohledu na národnost, rasu, náboženství a orientaci.
O žádném jiném nerostu si toho asi nebudu nikdy pamatovat tolik jako o mullitu.
TXB děkuju za zajímavý přehled. Very Happy
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 13, 2007 12:15 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Waky: Původ mineralogického termínu mullit je odvozen od názvu ostrova Mull, který patří do souostroví vnitřních Hebrid blízko západního pobřeží Skotska

- mapa -

Ostrov má v názvu dvě "L" a jelikož se názvy minerálů vytvářejí ve většině případů přidáním přípony -it, není důvod, proč by se počet "L" měl snižovat.

Bernardův/Rostův Encyklopedický přehled minerálů (česká mineralogická bible), stejně jako všeobecná encyklopedie Diderot, uvádějí pouze variantu se dvěma "L". V české literatuře z přelomu sedmdesátých/osmdesátých let nižší odborné úrovně je sice možné najít i variantu s jedním "L", ale předpokládám, že šlo o pokus o násilné počeštění některých názvů, který se naštěstí neujal (tytéž zdroje uvádějí např. i sillimanit s jedním "L", přičemž jde o nerost, jehož název je odvozen od jména amerického chemika předminulého století, B.Sillimana). Mezinárodní literatura uvádí zásadně dvě "L", pravidla nomenklatury ČSAV říkají: "Názvy odvozené od geografických názvů či jmen osob a organizací se píší podle původní verze, nikoliv foneticky." Výjimky se týkají pouze východoasijských a některých afrických jazyků, na požádádní doplním. Korektnost názvosloví je tedy myslím jednoznačná.

K ostatnímu se už nemá cenu vyjadřovat Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 11:41 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

No a máte to...

Kdybychom stále jako kdysi používali citace, zůstalo by mulitovo moudro navždy uchováno v citacích coby poselství budoucím generacím... Cool
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 11:35 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Učíme se celý život Citovat

máslo napsal:
mulit napsal:
Neboj, já si tady jen cvičím sloh.
Njn, na tom něco bude. Pořád jsem si říkal, že jsou tvé příspěvky něčím jiné. Že jim něco chybí. Dneska jsem si je pozorně ještě pročetl a už jsem na to příšel. Chybí jim totiž argumenty Shocked.

Každopádně jak to tak čtu, tak ti myslim, že trocha cviku ti neuškodí, takže směle dál do toho Smile.


no já se dostal k foru až teď a mám takovej dojem, že jim chybí nejen argumenty Confused

je to krásný odchod - vymazat se - jenom mám někdy dojem, že vymazaní (až vypatlaní) zůstávají mezi námi
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.


Naposledy upravil jojx dne st prosinec 12, 2007 11:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 8:55 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

bright napsal:
To se tu rozmohl zajímavý zvyk ukončovat své příspěvky oznámením, že se na ně nemá reagovat. Laughing

to vychází ze zkušeností Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 8:53 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

To se tu rozmohl zajímavý zvyk ukončovat své příspěvky oznámením, že se na ně nemá reagovat. Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 8:51 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

bright napsal:
youngman napsal:
hm, to je smutné když to takto dopadne Exclamation lidé by se spolu měli snažit komunikovat a snažit se pochopit jeden druhého
Za každou cenu?

domluvit by se měli snažit vždy Exclamation pokud je to alespoň trochu možné a reálné (prosím nikdo na to nereagujte ve smyslu, že to reálné nebo možné nebylo)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 8:45 pm
Autor Zpráva
Meany
uživatel+


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 178
Bydliště: mám

Předmět: Citovat

No tedy, až tohle bude číst někdo, kdo neměl možnost sledovat celou "debatu", bude bez mulitových (mullitových Confused ) příspěvků zřejmě trochu zmatený.
Předešlý odstavec odvolávám (nemažu), protože jsem si uvědomil, že jsem četl všechno i před výmazem a zamtenej jsem byl stejně Laughing

Jen vám chci říct, že tu jsem krátce, nikoho z vás neznám (třeba se to někdy změní, kdo ví?) a věřím, že nevadí, že tu jsem. A sem tam nějaká hádka mě taky neodradí, protože to k životu prostě patří. Mazat pak po sobě příspěvky, no, nevím, každej podle sebe...

Našel jsem tu spoustu pro mě zajímavých příspěvků a názorů. O některých věcech jsem ani nepřemýšlel a jsem rád, že jsem je tady našel. Louskám i některý delší příspěvky, i wakytraktáty Wink a to čtení mě ba. Dokonce jsem teď na chvíli opustil i knížky.
_________________
Úplně se nepochopíme nikdy, ale můžeme daleko víc, než se chápat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 8:42 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman napsal:
hm, to je smutné když to takto dopadne Exclamation lidé by se spolu měli snažit komunikovat a snažit se pochopit jeden druhého
Za každou cenu?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 8:41 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

hm, to je smutné když to takto dopadne Exclamation lidé by se spolu měli snažit komunikovat a snažit se pochopit jeden druhého
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 8:19 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

bright napsal:
Vypadá to, že mulit ukončil svoji argumentaci smazáním svých příspěvků. Rolling Eyes
Myslim, že tohle svědčí o tom, jak moc si člověk stojí za tím, co řekne. Popravdě ale musím říct, že smazáním těch příspěvků forum nijak neutrpělo.

Jinak tu mulitovu reakci jsem vlastně četl ještě než ji smazal. Bylo to někdy kolem poledne a už jsem na to ani nereagoval. Taková úroveň už nebyla nic, co by mi stálo za hlubší reakci.

mulit: K tomu, že se tu všichni známe - tak to přece má být, ne? To je cílem fora vytvářet nějakou komunitu. Chodí sem noví lidé a ti se pak třeba sejdou s ostatníma na srazech, a pak už jsou považováni za součást komunity. Lidé přicházejí a odcházejí a tady to pak nějak žije. Noví lidé tu jsou vítání. Pokud ale člověk přijde a začne otevřeně útočit na ostatní, tak moc šancí na integraci nemá. S timhle ale narazíš asi na každém foru a je to logické.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 7:21 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vypadá to, že mulit ukončil svoji argumentaci smazáním svých příspěvků. Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 6:36 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

To víš, v rámci emancipace (o tu nám všem jde, ne?) píšou na gay diskuzní fórum a choděj do gay podniků i heteráci a holky. Je na čase se upgradovat na verzi 2007. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 6:31 pm
Autor Zpráva
mulit
uživatel


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat



Naposledy upravil mulit dne st prosinec 12, 2007 6:56 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 6:06 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Též bez čekání na odpověď Citovat

Mulite, několikrát jsi opakoval, že už se nechceš bavit o bisexualitě. Nemíním o ní na tomto místě vypustit už ani slovo. O předmět sporu už snad ani tak nejde, spíš o pár věcí kolem:
....
Máslo nade vší pochybnost schválně použil některé obraty, které jsou "podobné" těm Tvým (jen s opačným znaménkem). Jelikož už Máslo známe (já taky), vím, že je dalek toho, aby někoho odsuzoval pro orientaci nebo pro to, co dělají o samotě dva dospělí lidé. Ty jsi napsal, že obraty ve smyslu "hysterické slepice, které umějí mít akorát migrénu a strpět je ve své blízkosti je na medaili" atd. máme brát jako humornou nadsázku. Ty sám ale v příspěvcích jiných (třeba Máslově) nehledáš ironickou nadsázku (kterou tam ostatní vidí, alespoň já ano), ale reaguješ s krajním podrážděním. (Jako by se Tvůj proklamovaný nadhled v té chvíli někam vytratil.....)
.....
Ad mulit: Tvůj slovník cizích slov uvádí, že se ve slově píše jedno l. Vyhledáš-li si ale totéž slovo třeba Googlem, vyjede Ti psané jako "mullit". Tedy je minimálně možné psaní obojího, nehledě k možnosti, že je chyba v tom slovníku, který jsi nalezl Ty (protože těch druhých relevantních odkazů je poměrně dost).
Ty jsi ovšem přesvědčen, že když znáš možná jedno řešení z jedné strany, musí to platit univerzálně a všude (a to se nejspíš netýká jenom nerostů). Třeba to tak úplně není Wink
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 5:33 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

V pohodě. Moje poslední otázka byla k zamyšlení, nečekal jsem na ni odpoveď.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 4:21 pm
Autor Zpráva
mulit
uživatel


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat



Naposledy upravil mulit dne st prosinec 12, 2007 6:50 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 2:22 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

mulit: Myslím, že tu spojuješ věci, které spolu nesouvisí (mužskost, orientaci, charakter, sexuální preference, coming out...) a že si tu diskuzi bereš zbytečně osobně. Není třeba tu nikoho urážet.
Tohle je volné diskuzní fórum. Chtěli ti jen naznačit, že jinak na sebe reagují lidi, co se osobně znají a něco o sobě vědí, a jinak úplně cizí lidi.
Zamyslel ses někdy nad tím, že nikdo nemůže znát všechny lidi a tedy i varianty lidského chování a že okruh přátel a známých každého člověka je daný jeho osobností?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 12, 2007 12:32 pm
Autor Zpráva
mulit
uživatel


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat



Naposledy upravil mulit dne st prosinec 12, 2007 6:50 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 11, 2007 11:36 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

mulit: Člověče... promiň, ale tvoje narážky pro mě byly nejlepším vtipem dnešního dne Smile My se tu vzájemně známe. Osobně. Někteří docela dlouho. A někteří z nás se znali i dřív, než začalo fungovat tohle fórum. A jsou tu i případy lidí, kteří se poznali v situaci, která absolutně nesouvisela se sexuální orientací, přičemž na toto téma došla řeč a o několik let později.

Stručně řečeno, tvoje posudky člověka, kterého znáš maximálně tak z jedné staré a nepovedené fotky, kterou tu má z recese, nikdo z nás nemůže brát vážně.

másla tu znám nejdéle, dostal se sem poněkud netradičním způsobem - stal se obětí při výběru osoby mého CO; znal jsem ho tehdy z naprosto jiných sfér, které nemají se sexualitou co dělat... "dotáhl" jsem ho na jeden ze srazů gay komunity (kam ho doprovodila přítelkyně) a kde se dozvěděl o fóru. Takže ač tě to možná překvapí - na rozdíl od majority místních diskutujících, sem nepřišel kvůli potřebě řešit svojí orientaci. Takže tvé závěry působí... úsměvně.

Pokud bych tebe posuzoval stejným způsobem, tedy podle nicku, musel bych (jako člověk, který se mineralogii několik let věnoval) především upozornit, že mullit se píše s dvěma eL, a pak, že křehké bleděrůžové agregáty jemných krystalků (typická podoba přírodního mullitu) ve mně ani vzdáleně neevokují onu tvrdost, na které si tak zakládáš
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist