Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Načesaní, nagelovaní kluboví panáci
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

pá březen 24, 2006 8:50 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

"si lidé přehnanou péčí o zevnějšek konpenzují své vnitřní bolístky"

Myslím, že Ivana Trumpová je jasná, ale jak obecně definovat přehnanou péči? Koupání každý den? Žádná lepra? Laughing Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 8:48 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Nikom, da.jo: Citovat

No vy s tím naděláte, Libor asi taky nemyslel kožich, jako kožich, ale bundu s kožíškem. Mám jednu s kapucí (lemovanou kožíškem) a druhou s "kožíškovým" límcem (umělym).

Jinak ta kožešina na bundě s kapucí vypadá jako živá, ale nevim, našel jsem si visačky od toho, a nic se tam o pravý kožešině nepíše..
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 8:43 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To fiosdar: Citovat

No, jednak podle tebe, já mám na to zavinění a nezavinění názor jiný...

Nicméně jestli za to někdo může nebo nemůže nehraje roli - např. když si někdo sám usekne nos, nebo ucho, tak se mu budeme smát, protože za to může sám????

Nechápu, kde se ve vás bere ta "sprostota" na hezký kluky. Twisted Evil

Mimochodem, ten panák do toho dává čas, energii a peníze. Nevidím důvod proč bys měl jeho snahu srážet.

Asi jsem si to nějak popletl, protože jsem měl dojem, že kritizovat se má lenost, ne snaha.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 4:36 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 4:23 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Dáme si panáka! Citovat

Nikom napsal:
Myslíte, že to "kenovství" souvisí s vykrouceností? Nebo jsou to dva naprosto rozlišné pojmy?


Podle mého to naprosto nesouvisí. Protože jako "Ken" v dnešní době vypadá také spousta heterosexuálních kluků a dost pochybuji o tom, že by některý z nich byl vykroucenina.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!


Naposledy upravil llukynek dne so březen 25, 2006 12:29 am, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 3:36 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Dáme si panáka! Citovat

Martin napsal:
Mno.

Především se mi líbí, jak volíte jiný tón, když jde o strefování se do nagelovaných "panáků", než když "někdo" mluví o lidech nepřitažlivých. Kritika "těch nafintěných" je zřejmě přijatelná, kritika nepřitažlivých ne. Je na to krásné české přísloví, ale to byste mě, zvláště "někteří", opravdu neměli rádi. Mr. Green

No a jinak - vidíte to, já bych třeba taky mohl, klidně mohl, začít řvát, jak mne někdo zklamal, a jak mne uráží, zraňuje atp. když mě, který si dává na hlavu vosk a i ten kožíšek má doma, nepřímo nazývá "panákem", "Kenem", případně se na mně někdo dívá jako na debilní hranu, jež má v hlavě akorát kreatin a na ní hair-wax. Ale není tomu tak, Libor mě vůbec nezklamal ani nezranil atd. Když to tak cítí, asi k tomu má svůj důvod. Trošku mi, pravda, vadí, že se mě nezastal, když to má podobně jako já; nicméně nehroutím se, ani u mně neklesnul.


kedze som to Teba hadzal kamene i v diskusii o "lidech nepritazlivych", tak sa ozvem aj teraz Smile
z mojho pohladu je tu zasadny rozdiel: kym "clovek nepritazlivy" za svoj vzhlad nie vzdy moze (to sme rozobrali inde), tak "panak" moze sa svoj vzhlad na 99,9 %.
len tolko k rozliseniu pojmov Very Happy
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 2:21 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kenovstvi Citovat

Nikom napsal:
Martin napsal:

No a jinak - vidíte to, já bych třeba taky mohl, klidně mohl, začít řvát, jak mne někdo zklamal, a jak mne uráží, zraňuje atp. když mě, který si dává na hlavu vosk a i ten kožíšek má doma, nepřímo nazývá "panákem", "Kenem", případně se na mně někdo dívá jako na debilní hranu, jež má v hlavě akorát kreatin a na ní hair-wax.


Tojo ty máš doma kožíšek? Doufám, že je teda umělej? Není doufám z norků nebo tak něčeho??

Jenom jedna otázka mimo... Myslíte, že to "kenovství" souvisí s vykrouceností? Nebo jsou to dva naprosto rozlišné pojmy?


Může a nemusí. Někdy se říká, že si lidé přehnanou péčí o zevnějšek konpenzují své vnitřní bolístky. Většinou si tohu všimnrš kdy to nějak vybočuje ze souladu toho co z druheho citis a jak je oblecen. A to je casto u takzvanych "vykroucenych" kluku. Casto me prijde, ze primarne zvelicuji svou zenskost. Ktrou v sobe maji. Velkou. Ale ejste ji rozmazavaji. A ten clovek pak nepusobi vyrovnane. A to "kenovstviů je jeden z castych konpenzacnich mechanismu.. Jini kluci e zase realizuji skrz psani, kresleni..A hledaji vyjadreni se nekde jinde. V jednom vyzkumu se zjistilo, ze mladi gayove maji o 35% vetsi potrebu tvorit a tk usporadavat sami sebe nez jejich heterosexualni vrstevnici. Asi o 50-70% nez heterosexualni kluci.. A formy realizace na esteticke urovni jsou casteji jemnejsi. Ne tedy hardcorove kapely a podobne..Odbehl jsme od tematu, snad neebudu smazan Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 12:07 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Dáme si panáka! Citovat

Martin napsal:

No a jinak - vidíte to, já bych třeba taky mohl, klidně mohl, začít řvát, jak mne někdo zklamal, a jak mne uráží, zraňuje atp. když mě, který si dává na hlavu vosk a i ten kožíšek má doma, nepřímo nazývá "panákem", "Kenem", případně se na mně někdo dívá jako na debilní hranu, jež má v hlavě akorát kreatin a na ní hair-wax.


Tojo ty máš doma kožíšek? Doufám, že je teda umělej? Není doufám z norků nebo tak něčeho??

Jenom jedna otázka mimo... Myslíte, že to "kenovství" souvisí s vykrouceností? Nebo jsou to dva naprosto rozlišné pojmy?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 4:09 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

..

Naposledy upravil Stonerock dne pá březen 24, 2006 1:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 4:05 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

fiosdar napsal:
hm, sami musite uznat, ze vzhlad nieco odraza, nejaku filozofiu alebo proste nazorove naladenie . ked vidim niekoho nejak obleceneho, tak si podla toho vytvorim predbezny nazor a ak sa mam s dotycnou osbou spoznat, tak sa snazim porovnavat empiricke skusenosti ziskane v rozhovore s prvotnym nazorom. proste dam ludom aj druhu sancu.

pravdou vsak je, ze prvy dojem vytvorime iba raz.


Jo, v podstatě souhlas... To, že se určitě najdou rozdíly mezi tim, jak v průměru vypadaj' pravidelný návštěvníci, dejme tomu, univerzitní knihovny, posilovny a diskotéky, je určitě pravda a asi je dobrý zmínit, že to nemá nic společnýho se sexuální orientací... Samozřejmě, že ta variabilita je obrovská, kromě toho se určitě najde spousta těch, který dopoledne tráví v knihovně, odpoledne v posilovně a večer na diskotéce a určitě kvůli tomu nemění image třikrát denně... Wink Myslim si ale, že všichni víte, jak to myslim...
Kromě toho každej určitě máme nějaký estetický preference (který se podle mě vůbec nemusí shodovat s tim, co člověk očekává uvnitř, jsa v zajetí vlastních empirickejch poznatků a neposlední řadě stereotypů) - někomu přijdou sexy "kluboví panáci s bodlinkama v kožíšku", někdo slintal u Brokeback Mountain, jinej zpozorní u brány kasáren a další bude třeba v tý knihovně vyhlížet svýho obrejlenýho intlektuála...
Co se mě týká, tak osobně dávam přednost upravenýmu, ale přirozenýmu a vcelku neutrálnímu vzhledu. Upřímně přiznávam, že by mě obdobně vyděsilo, kdyby ten druhej přišel na rande v onom zmiňovanym kožichu, jako třeba v maskáčích. Prostě takovej ten běžnej, trochu sportovní vzhled je pro mě ideální - džíny, tričko (nemusí bejt zrovna růžový Wink), svetr/mikina... A třeba co se vlasů týče, tak na jednu stranu někomu trocha nějakýho gelu neuškodí, ale že by na hlavě mi imponovalo nějaký menší umělecký dílo, kterýho se člověk nesmí ani dotknout... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 1:36 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Dáme si panáka! Citovat

Mno.

Především se mi líbí, jak volíte jiný tón, když jde o strefování se do nagelovaných "panáků", než když "někdo" mluví o lidech nepřitažlivých. Kritika "těch nafintěných" je zřejmě přijatelná, kritika nepřitažlivých ne. Je na to krásné české přísloví, ale to byste mě, zvláště "někteří", opravdu neměli rádi. Mr. Green

No a jinak - vidíte to, já bych třeba taky mohl, klidně mohl, začít řvát, jak mne někdo zklamal, a jak mne uráží, zraňuje atp. když mě, který si dává na hlavu vosk a i ten kožíšek má doma, nepřímo nazývá "panákem", "Kenem", případně se na mně někdo dívá jako na debilní hranu, jež má v hlavě akorát kreatin a na ní hair-wax. Ale není tomu tak, Libor mě vůbec nezklamal ani nezranil atd. Když to tak cítí, asi k tomu má svůj důvod. Trošku mi, pravda, vadí, že se mě nezastal, když to má podobně jako já; nicméně nehroutím se, ani u mně neklesnul.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 12:21 am
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

hm, sami musite uznat, ze vzhlad nieco odraza, nejaku filozofiu alebo proste nazorove naladenie . ked vidim niekoho nejak obleceneho, tak si podla toho vytvorim predbezny nazor a ak sa mam s dotycnou osbou spoznat, tak sa snazim porovnavat empiricke skusenosti ziskane v rozhovore s prvotnym nazorom. proste dam ludom aj druhu sancu.

pravdou vsak je, ze prvy dojem vytvorime iba raz.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 9:44 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To Libor: Citovat

Martin napsal:
Jinými slovy se rozhoduješ podle vzhledu? Twisted Evil


Tezko rici..to neni uplne presne. Spis je to tak, z enekery vzhled je hodne provazan s tim v co verime..Cim zijeme..A me vadi urcite typy lidi..Dokazi je tolerovat, ale za pratele a blizke to neee Nejsem tedy prilis tolerantni Evil or Very Mad Navic jsme hodne konzervativni Sad A nejsem takovy lidumil jak se zda...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 8:50 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Libor: Citovat

Jinými slovy se rozhoduješ podle vzhledu? Twisted Evil
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 3:07 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 2:58 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Načesaní, nagelovaní kluboví panáci Citovat

llukynek napsal:
Libor napsal:
Tak to mam smulu. Me zkusenosti rikaji, ze cim umelejsi zevnejsem tim vetsi prazdno uvnitr. Je to asi jen ma spatna zkusenost.. Crying or Very sad Me s elibi prirozeni kluci, ne opecovavane barbinky nebo Kenove.. Pravda semtam nejaky me zaujme. Ale spise se me libi takovi ti obycejni kluci, kteri sice o sebe obcas dbaji, ale neprehani to. Spis intelektualni typy..a desi me ty nacancani kluci.. Nevim proc, ale jejich zivotni styl a hodnoty me spis odpuzuji nez pritahuji.. Crying or Very sad Asi jsem na gaye zvlastni Sad


Co je dnes obyčejné a není alespoň trochu umělé? Asi nic. Píšeš, že životní styl a hodnoty načesaných kluků Tě spíše odpuzují, než přitahují... Ale tak to nemůžeš brát, protože životní styl ani hodnoty jakéhokoli člověka nezáleží na tom, jak se obléká a jak vypadá. Nemůžeš si myslet, že když je jeden načesanej takovej nebo makovej, tak všichni ostatní jsou také takoví. Tak to není. Každý je jedinečný a dobře vypadající kluk, který se o sebe rád stará, může mít mnohem kvalitnější žebříček hodnot než ten, který je "obyčejný". Vlastně se chováš stejně jako lidé, kteří si myslí, že když nějaký pedofil zneužije malého kluka, tak všichni homosexuálové jsou rázem pedofilové a dělají totéž. Házíš všechny do jednoho pytle. Tak to ale není, to všichni dobře víme. Nesuď člověka podle toho, jak vypadá, ale podle toho, jaký je.



To ne, jiste to tak neni. Jen rikam o svych zkusenostech. Verim, ze to tak neni. Jiz nekde jsem psal, ze mam prehnane moralnia intelektove naroky. Proste me prijde zvlastni kdyz docent na vysoke skole chodi ve fialovem tricku na tele, nausnickou a bodlinkama..

Ten muj stesk je v tom, ze me zkusenosti me ukazali, ze kluci, ktere jsme potkal. A hodn es eo sebe starali, zili rekneme hodne materialnimi hodnotami. A zivotnim stylem, ktery me uplne neoslovil. To neznamena, ze vsichni. Jen si nedokazi predstavit, ze by muj prvni pritel. Co rad nosil elegantni znackovou modu, nagelovane vlaasy a chodil do solarka by se mnou lezl po horach. Omlouvam se, proste si to nedokazu predstavit: Nebo kluka styl Newyorker, ze by jel nekam do Rumunska.. Nevim. Nekdy mam dojem, ze obleceni trocku odrazi vnimani cloveka. Jeho styl. Neznamena, ze to jsou lide spatni..

s temi pedofily ja fakt nevim..ale kdyz je nejaka slecna se 4nausnicemi ruzne po tele, chodi v mini obleceni, vyrazne namalovana a obchazi kazdou 2.party tak se take nestane PRAVDEPODOBNE mou kamaradkou
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 2:49 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Načesaní, nagelovaní kluboví panáci Citovat

Libor napsal:
Tak to mam smulu. Me zkusenosti rikaji, ze cim umelejsi zevnejsem tim vetsi prazdno uvnitr. Je to asi jen ma spatna zkusenost.. Crying or Very sad Me s elibi prirozeni kluci, ne opecovavane barbinky nebo Kenove.. Pravda semtam nejaky me zaujme. Ale spise se me libi takovi ti obycejni kluci, kteri sice o sebe obcas dbaji, ale neprehani to. Spis intelektualni typy..a desi me ty nacancani kluci.. Nevim proc, ale jejich zivotni styl a hodnoty me spis odpuzuji nez pritahuji.. Crying or Very sad Asi jsem na gaye zvlastni Sad


Co je dnes obyčejné a není alespoň trochu umělé? Asi nic. Píšeš, že životní styl a hodnoty načesaných kluků Tě spíše odpuzují, než přitahují... Ale tak to nemůžeš brát, protože životní styl ani hodnoty jakéhokoli člověka nezáleží na tom, jak se obléká a jak vypadá. Nemůžeš si myslet, že když je jeden načesanej takovej nebo makovej, tak všichni ostatní jsou také takoví. Tak to není. Každý je jedinečný a dobře vypadající kluk, který se o sebe rád stará, může mít mnohem kvalitnější žebříček hodnot než ten, který je "obyčejný". Vlastně se chováš stejně jako lidé, kteří si myslí, že když nějaký pedofil zneužije malého kluka, tak všichni homosexuálové jsou rázem pedofilové a dělají totéž. Házíš všechny do jednoho pytle. Tak to ale není, to všichni dobře víme. Nesuď člověka podle toho, jak vypadá, ale podle toho, jaký je.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 12:53 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Načesaní, nagelovaní kluboví panáci Citovat

llukynek napsal:
Libor napsal:
Načesaní, nagelovaní kluboví panáci..Mate je radi? MYslite si, ze takhle vypada gay? Jak vlastne vypada gay komunita to my vime. Kazdy jsme jiny. Vedi to, ale lide kolem nas?

Chci se zeptat, mate dojem, ze nabodlinkovani chlapci s koziskem a bezchybnym vzhledem jsou ti pravi? Libi se vam? Me ne. A pritom si spousta lidi kolem me mysli, ze takhle vypada gay..


Definuj mi klubového panáka, Libore. To, že je nějaký kluk pěkně učesán a hezky oblečen, z něj nic jako takového nedělá! Není důvod, proč by se mi takto upravený homosexuál měl nelíbit. Na snaze vypadat dobře a lépe než ostatní a na realizaci této snahy není naprosto nic špatného. Spíše bych hodnotil člověka podle toho, co má uvnitř, a nikoli podle toho, jestli nosí kožíšek a má nagelované vlásky.



Tak to mam smulu. Me zkusenosti rikaji, ze cim umelejsi zevnejsem tim vetsi prazdno uvnitr. Je to asi jen ma spatna zkusenost.. Crying or Very sad Me s elibi prirozeni kluci, ne opecovavane barbinky nebo Kenove.. Pravda semtam nejaky me zaujme. Ale spise se me libi takovi ti obycejni kluci, kteri sice o sebe obcas dbaji, ale neprehani to. Spis intelektualni typy..a desi me ty nacancani kluci.. Nevim proc, ale jejich zivotni styl a hodnoty me spis odpuzuji nez pritahuji.. Crying or Very sad Asi jsem na gaye zvlastni Sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 12:19 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Znám několik takových "panáků", náhodou jsou všichni hetero a jeden z nich je můj velice dobrý kamarád. I když bych to do něj třeba před rokem neřekl, vyklubal se z něho jeden z nejpříjemnějších a nejupřímnějších lidí, které znám, a povahově by měl být můj kluk asi jako on. Navíc ta debata, co je víc, jestli vzhled nebo vnitřek, je vedena jinde.
Jak napsal llukynek, snaha vypadat dobře a pokud možno lépe než ostatní je přirozená - teda aspoň podle Darwina... Tak proč ne? Ale zase se to nesmí moc přehánět, pak je to nevkus.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 6:51 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Načesaní, nagelovaní kluboví panáci Citovat

Libor napsal:
Načesaní, nagelovaní kluboví panáci..Mate je radi? MYslite si, ze takhle vypada gay? Jak vlastne vypada gay komunita to my vime. Kazdy jsme jiny. Vedi to, ale lide kolem nas?

Chci se zeptat, mate dojem, ze nabodlinkovani chlapci s koziskem a bezchybnym vzhledem jsou ti pravi? Libi se vam? Me ne. A pritom si spousta lidi kolem me mysli, ze takhle vypada gay..


Definuj mi klubového panáka, Libore. To, že je nějaký kluk pěkně učesán a hezky oblečen, z něj nic jako takového nedělá! Není důvod, proč by se mi takto upravený homosexuál měl nelíbit. Na snaze vypadat dobře a lépe než ostatní a na realizaci této snahy není naprosto nic špatného. Spíše bych hodnotil člověka podle toho, co má uvnitř, a nikoli podle toho, jestli nosí kožíšek a má nagelované vlásky.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 6:48 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Načesaní, nagelovaní kluboví panáci Citovat

Načesaní, nagelovaní kluboví panáci..Mate je radi? MYslite si, ze takhle vypada gay? Jak vlastne vypada gay komunita to my vime. Kazdy jsme jiny. Vedi to, ale lide kolem nas?

Chci se zeptat, mate dojem, ze nabodlinkovani chlapci s koziskem a bezchybnym vzhledem jsou ti pravi? Libi se vam? Me ne. A pritom si spousta lidi kolem me mysli, ze takhle vypada gay..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist