Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Načesaní, nagelovaní kluboví panáci
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

st duben 05, 2006 6:43 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To lluky: Citovat

Aha.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 3:12 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: To Waky: Citovat

Waky napsal:

Kokršpaněly Theodora a Matěje, kocoura Kryštofa, činčily Gertrudu a Muchly, a dcera má potkany Vilibalda a Nunu, osmáky degu Bedřicha, Barboru a Píďalu a morče Kuliferdu.
Docela dlouhej seznam Laughing
Nejméně nároční jsou hlodavci (nejmíň stojí jídlo, nemusí se s nima ven...), nejvíc dá zabrat Theodor, kterému je dvanáct, a už má léky na klouby, uši, oči, ekzém, packy atd.
Dohromady mě stojí asi 3-4 tisíce měsíčně, pokud není nějaké nemocné.


Páni Shocked Very Happy
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 1:22 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: To Waky: Citovat

llukynek napsal:
Co máte za zvířátka?

Kokršpaněly Theodora a Matěje, kocoura Kryštofa, činčily Gertrudu a Muchly, a dcera má potkany Vilibalda a Nunu, osmáky degu Bedřicha, Barboru a Píďalu a morče Kuliferdu.
Docela dlouhej seznam Laughing
Nejméně nároční jsou hlodavci (nejmíň stojí jídlo, nemusí se s nima ven...), nejvíc dá zabrat Theodor, kterému je dvanáct, a už má léky na klouby, uši, oči, ekzém, packy atd.
Dohromady mě stojí asi 3-4 tisíce měsíčně, pokud není nějaké nemocné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 04, 2006 9:45 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Protože se stahujou padesátikorunový bankovky a to všechno se děje, aby se lidi připravili na přechod na eura, kde budeš cinkat i s většíma částkama, než je padesátikoruna?


Padesátikorunové bankovky se z oběhu nestahují a ani se o jejich stažení neuvažuje. Mince jsou znovu dávány do oběhu proto, protože je jich relativně vysoká zásoba oproti bankovkám stejné hodnoty.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 04, 2006 9:13 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Protože se stahujou padesátikorunový bankovky a to všechno se děje, aby se lidi připravili na přechod na eura, kde budeš cinkat i s většíma částkama, než je padesátikoruna?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 04, 2006 8:10 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No, oni ty kovový padestátky zase zaváději do oběhu, víte? Wink

Jako fakt.



Víme, tedy aspoň já ano, jelikož na stránkách České národní banky jsem poslední dobou dost často. Dokonce vím, proč jsou padesátikorunové mince opět vraceny do oběhu. Cool Wink
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 04, 2006 7:34 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No, oni ty kovový padestátky zase zaváději do oběhu, víte? Wink

Jako fakt.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 04, 2006 6:56 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: To Waky Citovat

Adam napsal:
Zrovna dneska mám dojem, že bych měl rozdávat kovové padesátky - jednu jsem odbržel v trafice.


Já jich mám už pět Wink Very Happy
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 04, 2006 6:32 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Waky Citovat

Milá, Waky, nesmíš psát tak moc hezky, nebo si k tobě ještě vytvořím platonický virtuální vztah... Což by mě trošičččku zmátlo. Zrovna dneska mám dojem, že bych měl rozdávat kovové padesátky - jednu jsem odbržel v trafice.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 04, 2006 5:47 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: To Waky: Citovat

To je tak hezky napsaný Very Happy

Waky napsal:
Ale určitě nechovám nějakou zakyslou zášť proletáře v hadrech značky Made in China k někomu, kdo má hezký oblečení.


V Číně šijou všichni Wink

Co máte za zvířátka?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 04, 2006 5:24 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Ono s tím vzhledem je to zvláštní, a mnoho asociací a vazeb může souviset s vlastním sebehodnocením (u mě aspoň určitě).
Já jsem si dost dlouho připadala před krásnýma lidma jako Řehoř Samsa, který se došmajdal na svých broučičích nožičkách na ples v Opeře. Ještě jakžtakž se dalo přechroustat, když byli aspoň blbí jak štoudev, ale pokud byli navíc ještě chytrý ... tak to se dalo tak něco zabrebentit a spasit se útěkem.
S věkem se tahle hrůza otupuje a ustupuje reálnému pohledu na svět.
Začínala jsem jako zakomplexovaná ošklivá holčička, která měla jistou dobu pocit, že by měla na ulici rozdávat desetikoruny lidem za tu újmu, že se na ni musejí koukat. Pak jsem dostala bezva nápad, že nejlepší na tuto bolest bude vyžrat lednici do posledního drobečku ... a pak jsem si připadala jako nafouknutý sud a říkala si, že lepší by bylo rozdávat raději dvacetikoruny. A tudíž jsem často zůstávala doma se svou přítelkyní ledničkou, protože jsem neměla tolik dvacetikorun (ba ani desetikorun).
Postupně jsem se nějak dobrala k názoru, že to sice není zrovna na titul Miss, ale ani na desetikoruny, čili že jsem celkem normální šedej průměr. A že k tomu můžu udělat ještě něco, abych nevypadala jako Krakonoš. Třeba si občas namalovat na vošklivou hubu nějakej hezkej vobličej Laughing
Protože mám doma zoologickou a jsem s dcerou sama, můj módní salon se jmenuje Holešovická tržnice, případné varianty 40, 60, Vše za 35, Bankrot atd. Zase to tolik neprožívám. Ale určitě nechovám nějakou zakyslou zášť proletáře v hadrech značky Made in China k někomu, kdo má hezký oblečení. Já mám zase jedenáct zvířat Laughing
Takže jsem se snad už dobrala k jakési toleranci, ať si každej dělá se svým vzhledem, co chce, nakonec je to jeho věc ... určitě se taky někdy nevyhnu nějakýmu povrchnímu posuzování podle toho, jak kdo vypadá, ale snad to není v takové míře.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 8:41 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

Chris003 napsal:
...hmm, tak som si to tu cele precital a tak nejak sa mi zda, ze pravdu maju obe (proti sebe stojace) skupiny...
...ale viac by som sa priklonil na stranu martina... bo (asi) viem ako to mysli a zcasti mam podobny nazor...


pravda neexistuje... a jedine, co by som mal, mohol a smel dodat k martinovmu nazoru:

Tvoj nazor tolerujem i ked sa s nim nestotoznujem

(a pevne verim, ze sa tu uz flamit nebude, aj tak bude kazdy balit ludi jemu opticky blizkych...)
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 12:02 pm
Autor Zpráva
Chris003
uživatel


Založen: 16.12.2005
Příspěvky: 66
Bydliště: Slovensko...

Předmět: Citovat

...hmm, tak som si to tu cele precital a tak nejak sa mi zda, ze pravdu maju obe (proti sebe stojace) skupiny...
...ale viac by som sa priklonil na stranu martina... bo (asi) viem ako to mysli a zcasti mam podobny nazor...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 12:09 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Libor: Citovat

Přečetl jsem si to až po odeslání. Ok.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 12:08 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Stonerock: Citovat

"Mám dojem, že tady někoho vytáčim k nepříčetnosti..." Promiň, to má být jako úspěch?

Už jsi nota bene nereagoval na tolik argumentů, že jestli jeden dva další bereš nebo nebereš je úplně jedno. Ale jinými slovy, všichni si budeme prostě stěžovat. Ano, to zní jako plán v českém stylu. Miluji tuto zemi.

Dále - zaprvé argumenty nemohly dojít, když na ně nereaguješ. Za druhé s osobními invektivami jsi (rádoby vtipnými názvy pro argumenty moje) začal ty už na počátku diskuse (asi jsi neměl argumenty). A za třetí komentovat nezávisle na sobě ze souvislého příspěvku vytržené nesouvisející a zpravidla nejméně podstatné věty je přesně to, o čem jsem psal. Za čtvrté postrádám tu invektivu. Za páté míč je na mé straně hřiště, už jsem se o sobě dozvěděl, že jsem blbec a zklamal jsem kohosi svou povrchností (zřejmě).

Uměřenost vyjadřovacích prostředků je na místě pokud člověk nemusí vysvětlovat tu samou věc dvacetkrát dokola (ještě navíc jedné osobě). Ale zase byla marná, takže si to přečti znova. Nešlo mi o "dikci" (= tón), ale o sdělení, které je stejné a v obou případech založené na vzhledu (já si snad budu dělat čárky).

Krom toho, když docházejí argumenty, nastoupí argument "a nejen já"...

A nakonec, tu diskusi bych s chutí ukončil.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 11:57 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: .. Citovat

Chlapci, je zajimave co pisete. Vsak soukrome zpravy by byly ¨vhodnejsi. Libi s eme to o tech preferencich kam davat penize..Smile) to je napsano krasne..Dekuji vam vsem z aodpovedi. Tahle diskuse je nesmyslna. Naposal jsme ji kdyz jsme si uziral sebetrizne a jakesi sebelitosti, ze nemam partnera, pritele..Svemu ucelu z me strany poslouzila diky
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 11:56 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To fiosdar: Citovat

ad 1, 2 - mě nepřijde podstatné kdo za koho hází, ale to, že v obou případech jde o posuzování lidí výhradně podle vzhledu.

Ano, hlasovat můžeme, ano, je to velmi veselé kritizovat snahu a bránit lenost.

A nakonec vycházel jsem z toho, že málo dětí nakreslí obrázek, podle mojí zkušenosti, který by byl objektivně pěkný.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 1:45 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: To Stonerock: Citovat

Mám dojem, že jsem vidělo malou čičinku... Mám dojem, že tady někoho vytáčim k nepříčetnosti... Laughing

Martin napsal:
No jinak to není vedle, já prostě tvojí - podle mě - iracionální představu světa, kde snaha je obdivuhodná jen když přináší ostatním radost ( Rolling Eyes ) vůbec neberu do úvahy. Ten člověk, panák, by mohl ty svoje peníze, které, divme se, musí vydělat úplně stejně jako všichni ostatní, cpát do jiných věcí a stěžovat si, že nevypadá tak jak by chtěl.


Každej svéprávnej člověk pravděpodobně dává svý peníze na to, na čem mu nejvíc záleží. Když je to jeho vzhled, dává je do vzhledu, když je to něco jinýho, dává je tam. Ty druhý si můžou stěžovat, že nevypadaj' tak, jak by chtěli, ty první zase na to, že nemaj' to, co si pořídli ty druhý za peníze, který ušetřili na svym vzhledu. V tom neni rozdíl. Jestli to měl bejt argument, tak je mi líto, ale ani tenhle neberu...

Martin napsal:
Mimochodem od tvojí první reakce na můj názor v "rande takhle ano, takhle ne" mám dojem, že nedokážeš diskutovat (tj. reagovat na argumenty a přemýšlet o nich), ale jenom překrucovat co napíšu a vytrhávat z kontextu. Viz níže. Případně v "rande takhle ano, takhle ne" kdy si na stránkovej příspěvek/polemiku s názorem lukáše (a vyvrácení tvého dojmu nezměnitelnosti tvého zadku) odpověděl jednou větou o čokoládě. Rolling Eyes


Když dojdou argumenty, přijdu na řadu osobní invektivy... Ach jo. Sad Upřímně nevim, kde jsem co ve svym příspěvku "níže" vytrhnul z kontextu - pouze jsem postupně reagoval na se sebou přímo nesouvisející věci, který's napsal ty.
Taky by mě sice osobně nenapadlo vytahovat starý, zdánlivě ukončený diskuze, ale pokud na tom mermomocí trváš, budiž... Confused Na tebou nyní zmiňovanou polemiku jsem prvotně vůbec neměl v plánu reagovat, protože se v ní ve svý podstatě neobjevilo nic novýho. Pouze jsem pak dodatečně dal za pravdu, tušim, Adamovi, kterej se pozastavoval nad onim množství čokolády, protože to byl fakt asi jedinej údaj, kterej mě tam zaujal. Nic víc, nic míň.

Martin napsal:
V druhém odstavci... no opravdu mě překvapuje, že někdo kdo se zůčastnil diskuse jak tady, tak na "rande takhle ano, takhle ne" se může takhle ptát. Ale budiž. V obou diskusích šlo (tady z Liborovy strany, tam z mojí) o kritiku jistých lidí založenou pouze na vzhledu. Zatímco tam se rozeběhla nefalšovaná poprava, včetně lidí co mi řekli, že mě považují za blbce atp., tak tady nic jenom to "pane kolego, domnívám se, že se s vaším pohledem na věc nemohu zcela ztotožnit, ale máte pravdu." Přitom jde o naprosto totožné posuzování lidí podle vzhledu. Jenže košile bližší kabátu.


Oceňuju uměřenost vyjadřovacích prostředků, nefalšovaný popravenče... Wink V "druhym odstavci" si psal něco o tom, že měl Libor zaútočit stejně nevybíravýma slovama... To, jestli dikce obou příspěvků byla stejná, můžou posoudit spíš ostatní než jejich autoři. Pokud jde o muj názor, tak já tam vidim značnej rozdíl, a vypadá to, že nejen já... Kdyby nic jinýho, minimálně tu nikde nevidim Liborovo odkaz na fotku "panáka" s výzvou, abychom se mu všichni zasmáli... Confused

Jo, a návrh nakonec: Pokud máš nějakou nutkavou potřebu v týhle da.joidní diskuzi pokračovat, tak by možná stálo za úvahu tak dělat pomocí soukromejch zpráv, protože mam takový matný tušení, že naše žabomyší války nikoho příliš nezajímaj'.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 12:05 am
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: To Stonerock: Citovat

Martin napsal:

Za prvé jsem to sem napsal proto, že jste mě posledně ukamenovali, házejíc za tým strašáků a oblud. A když stejně nevybíravými slovy zaútočí Libor, řekněme, na lidi co jim záleží na jejich vzhledu, objeví se tu komentáře ve smyslu "pane kolego, domnívám se, že se s vaším pohledem na věc nemohu zcela ztotožnit, ale máte pravdu." Rolling Eyes


takze, ad 1: vzdy budem hadzat kamene za tym "strasaku a oblud", lebo podobne ako vozickari (valna vacsina z nich) za svoj vzhlad nemozu. plne vsak suhlasim s Tvojou kritikou lenivych ludi. do tych si tiez hodim (moj byvaly je taky lenoch a doteraz do neho hadzem vsetko mozne)

ad 2: utocime (teda, aspon ja) na "nagelovanych panakov", t.j. na ludi, co to so svojou starostlivostou o vzhlad ocividne prehanaju a predhanaju v tom aj niektore holky.

Martin napsal:

A za druhé na tu snahu se opravdu díváme každý jinak. Jak už jsem napsal někomu přijde obdivuhodné sedět doma na sedince, zahazovat svojí fyzickou stránku a tloustnout, někdo jiný považuje za obdivuhodnou aspoň tu snahu.


asi dame hlasovat, komu pride obdivuhodne sediet na zadku a zvysovat si body fat index. Smile lebo co viem, tak mne to obdivuhodne nepride Smile
Martin napsal:

Dítěti, které samo vyrobí nemožný dárek, jako třeba obrázek, by se dalo také říct "Ten obrázek je úplně hnusnej, nelíbí se mi.". Ale já bych spíš řekl "To je ale krása!" a zamáčknul bych slzu s tím jak se hezky snaží potěšit, jak může.


Prosim Ta, tento priklad je nepouzitelny, sam musis uznat, ze estetika obrazova sa diametralne lisi od estetiky ludskej, vyzorovej.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 10:30 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: pokračování Citovat

No aspoň vidíte jak mě to rozhazuje.

Ten člověk, panák, by mohl ty svoje peníze, které, divme se, musí vydělat úplně stejně jako všichni ostatní, cpát do jiných věcí a stěžovat si, že nevypadá tak jak by chtěl.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 10:28 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Stonerock: Citovat

Uf.

V druhém odstavci... no opravdu mě překvapuje, že někdo kdo se zůčastnil diskuse jak tady, tak na "rande takhle ano, takhle ne" se může takhle ptát. Ale budiž. V obou diskusích šlo (tady z Liborovy strany, tam z mojí) o kritiku jistých lidí založenou pouze na vzhledu. Zatímco tam se rozeběhla nefalšovaná poprava, včetně lidí co mi řekli, že mě považují za blbce atp., tak tady nic jenom to "pane kolego, domnívám se, že se s vaším pohledem na věc nemohu zcela ztotožnit, ale máte pravdu." Přitom jde o naprosto totožné posuzování lidí podle vzhledu. Jenže košile bližší kabátu.

No jinak to není vedle, já prostě tvojí - podle mě - iracionální představu světa, kde snaha je obdivuhodná jen když přináší ostatním radost ( Rolling Eyes ) vůbec neberu do úvahy. Ten člověk by taky mohl svoje peníze

Mimochodem od tvojí první reakce na můj názor v "rande takhle ano, takhle ne" mám dojem, že nedokážeš diskutovat (tj. reagovat na argumenty a přemýšlet o nich), ale jenom překrucovat co napíšu a vytrhávat z kontextu. Viz níže. Případně v "rande takhle ano, takhle ne" kdy si na stránkovej příspěvek/polemiku s názorem lukáše (a vyvrácení tvého dojmu nezměnitelnosti tvého zadku) odpověděl jednou větou o čokoládě. Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 9:28 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: To Martin: Citovat

Nemam pocit, že bych nepochopil, co ses snažil říct, pouze s tim nesouhlasim. Na co narážíš v druhym odstavci, jsem nepochopil. A co se tý snahy týče, tak ten tvuj příklad je úplně mimo - to dítě ten obrázek kreslí s tim, že chce někomu udělat radost. Takovouhle snahu jsem v tom, co jsem napsal, naopak vyzdvihnul. (Pokud bys mi snad chtěl argumentovat něčim v tom smyslu, že "panák" pečuje o svuj vzhled z čistě nezištnejch důvodů, tj. proto, aby dělal radost lidem tim, že se budou moct kochat jeho dokonalym vzhledem, tak o to fakt ani nesnaž, nikam by to nevedlo... Wink).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 7:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Stonerock: Citovat

Už mě to začíná trošku unavovat, takže napíšu opět to stejný jinými slovy po sto padesátý šestý. Nevím jestli to padne na úrodnou půdu teď, když se nezadařilo pochopit předtím.

Za prvé jsem to sem napsal proto, že jste mě posledně ukamenovali, házejíc za tým strašáků a oblud. A když stejně nevybíravými slovy zaútočí Libor, řekněme, na lidi co jim záleží na jejich vzhledu, objeví se tu komentáře ve smyslu "pane kolego, domnívám se, že se s vaším pohledem na věc nemohu zcela ztotožnit, ale máte pravdu." Rolling Eyes

A za druhé na tu snahu se opravdu díváme každý jinak. Jak už jsem napsal někomu přijde obdivuhodné sedět doma na sedince, zahazovat svojí fyzickou stránku a tloustnout, někdo jiný považuje za obdivuhodnou aspoň tu snahu.

Dítěti, které samo vyrobí nemožný dárek, jako třeba obrázek, by se dalo také říct "Ten obrázek je úplně hnusnej, nelíbí se mi.". Ale já bych spíš řekl "To je ale krása!" a zamáčknul bych slzu s tím jak se hezky snaží potěšit, jak může.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 7:45 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Nikom: Citovat

Jo trošku trendy byly Wink

Jinak jo to bych se rád připojil, jistě bych dokázal každého zahřát na srdíčku. Laughing Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 6:38 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
fiosdar napsal:
hral som romsku vesticu, preto ten outfit Razz


spíš ken, ne Cool ?


sorry, ale totalne som nepochopil, co si tym myslel Shocked Question
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 2:07 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: To fiosdar: Citovat

Martin napsal:
Nicméně jestli za to někdo může nebo nemůže nehraje roli - např. když si někdo sám usekne nos, nebo ucho, tak se mu budeme smát, protože za to může sám????


Btw., ne, z nikoho si srandu dělat nebudeme, protože některý z nich umí nakreslit hezký slunečnice... Laughing

Martin napsal:
Nechápu, kde se ve vás bere ta "sprostota" na hezký kluky. Twisted Evil


Na hezký ne... Cool

Martin napsal:
Mimochodem, ten panák do toho dává čas, energii a peníze. Nevidím důvod proč bys měl jeho snahu srážet.

Asi jsem si to nějak popletl, protože jsem měl dojem, že kritizovat se má lenost, ne snaha.


Obecně vzato neni snaha žádná objektivní kvalita - přijde na to, o co se člověk snaží... A že některý lidi se snaží o pěkný kraviny... Laughing Podobně to, že někdo do něčeho dává svuj čas, energii a peníze, je hodný obdivu tehdy, když se jedná o něco, z čeho maj' užitek i ostatní, nikoliv jenom on sám... A v případě, že je z pohledu druhýho člověk výsledek tý snahy ještě k tomu značně pofidérní, tak je snad pochopitelný, že se nad tim pozastaví...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 7:35 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: To Nikom, da.jo: Citovat

Martin napsal:
No vy s tím naděláte, Libor asi taky nemyslel kožich, jako kožich, ale bundu s kožíškem. Mám jednu s kapucí (lemovanou kožíškem) a druhou s "kožíškovým" límcem (umělym).

Jinak ta kožešina na bundě s kapucí vypadá jako živá, ale nevim, našel jsem si visačky od toho, a nic se tam o pravý kožešině nepíše..


Jo ta teď byly takový bundy silně trendy, ne?...Cool Jsem se lekl, že máš doma sbírku, jak Leoš Mareš Confused

Taky vás tak se.e počasí??? Už z toho začínám mít deprese. No taky z toho, že nejsem žádnej ken a že moje postava je teď, co jsem začal pracovat na hrozně špatné úrovní (pokud jsem to předtím docela flákal, tak teď z nedostatku času, na to kašlu úplně). Jo a lidi mě teď nějak vubec nemají rádi. Achjo co takhle založit tema: Nevypadám jako Ken a jsem z toho silně v depresi? Myslím, že pár lidí by k tomu tématu mělo co říct. Mohli bychou spíchnout nějakou skupinovou terapii, sérii přednáškových turné a kurzy sebevědomí... myslím, že se mi v hlavě rodí obrázek člověka, kterej by to mohl vést...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 7:24 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

fiosdar napsal:
hral som romsku vesticu, preto ten outfit Razz


spíš ken, ne Cool ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 11:58 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

nooo, ked sme pri kozuchoch... moja mama ma jeden uzasny kozuch, liska ci so to je, neviem, a ja to tak rad hladim... uplne to stimuluje moje prsty, asi ako ked hladkam svojho psa (fenu) Smile a rad to nosim aj na verejnosti, teda, ked sa da Razz tu napr. som to mal na nasej stuzkovej (hral som romsku vesticu, preto ten outfit Razz )


_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 10:43 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To fiosdar: Citovat

Martin napsal:
No, jednak podle tebe, já mám na to zavinění a nezavinění názor jiný...

Nicméně jestli za to někdo může nebo nemůže nehraje roli - např. když si někdo sám usekne nos, nebo ucho, tak se mu budeme smát, protože za to může sám????

Nechápu, kde se ve vás bere ta "sprostota" na hezký kluky. Twisted Evil

Mimochodem, ten panák do toho dává čas, energii a peníze. Nevidím důvod proč bys měl jeho snahu srážet.

Asi jsem si to nějak popletl, protože jsem měl dojem, že kritizovat se má lenost, ne snaha.


Hezkykluci..O tom to je..Nekomu se to libi jinemu ne..Pro me vypada hezky kluk jinak Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist