Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Tanec?!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

ne září 04, 2011 8:50 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Česko Slovensko má talent Citovat

Česko Slovensko má talent Arrow Hradecký a Valčuha Applause
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so srpen 06, 2011 1:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
... Nemám rád kvádro, bo si mě pletou s vyhazovačem.


To musíš cvičit výraz, který říká "600 let příbuzenského křížení, ha!". Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 06, 2011 10:45 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Tančí i křesťané - to video je fakt síla a sem do zábavy to patří. Už má taky spoustu parodií:

http://www.youtube.com/watch?v=9PNOKw33CKM

Doporučuju pustit si ho kolem jedné v noci a mít v sobě nejmíň litr vína.

Laughing
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 06, 2011 2:35 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Na plese jsem byl jen jednou, na "firemním", jsem to dostal od šéfa rozkazem. Nemám rád kvádro, bo si mě pletou s vyhazovačem.

Do tanečních jsem šel jen dvakrát. Žádná holka se mnou nechtěla tancovat, ona i ta nejvyšší byla o hlavu menší, než já.

Tournel: znám celkem dost kluků, kteří chodí tancovat, takže to asi tak úplně beznadějné nebude.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 05, 2011 8:04 pm
Autor Zpráva
Tournel
uživatel


Založen: 5.8.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava

Předmět: Přestávám si dělat iluze. Citovat

Ach tak... To mi docela povadl úsměv na rtech. Sad

Já měl taneční moc rád a strašně mi chybí. Obzvláště latinskoamerické tance. Ach! Mambo, cha-cha, salsa, jive! A můj nejoblíbenější - tango! Twisted Evil Nedávno mě chytla myšlenka, že bych to možná zkusil na profi - ale s partnerem, ne partnerkou. Smile Tedy až odjedu studovat na výšku.

Ale jak to tady tak pročítám, tak mám asi smůlu, že? Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 05, 2010 2:01 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No to nevim Laughing ale přesto se maji tyhle zásadní informace zmiňovat Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 05, 2010 2:00 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Martin: Snad jsi si nemyslel, že bych tančil s nějakým ošklivým. Wink
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po duben 05, 2010 1:56 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mmnt - to bylo s tim hezkym? Shocked
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 05, 2010 1:40 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: poprvé Citovat

V sobotu večer jsem byl s kamarádem v Lucerně na Tanečním večeru Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Poprvé v životě jsem tam tančil s klukem klasický párový tanec (díky Jakube). tanzt
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so prosinec 30, 2006 1:14 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
No se mnou to neni zas tak strasne. Tancovat si myslim, ze CELKEM umim a tancit me bavi, ale na druhou stranu je to jeste lepsi, kdyz jsem trochu nality Twisted Evil To me to pak bavi jeste mnohem vic a mozna mi to i vic jde...


Souhlas Smile Tancovat mě taky baví. Ale s tím alkoholem je to přecijen o kapánek lepčí Wink Člověk se uvolní a prostě to tancuje samo... Hlavně s alkoholem nekouká kolem a nestuduje, jestli tančí dobře nebo jeslti na něj všichni koukají... Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 29, 2006 11:59 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

http://files.myopera.com/fammcdon/albums/54307/BEER-HELPING%20WHITE%20GUYS%20DANCE%20SINCE%201842.gif
Ahá, už jsem na to přišel, za mou neschopností tančit se skrývá skutečnost, že nepiju pivo. Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 02, 2006 7:53 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Když si člověk od konce přečte tohle téma, tak po tom, co se dělo v Martinicích, je mi už všechno naprosto jasný Laughing (Kdybych měl blbě čárky, tak mi to radši ani neříkejte...)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 06, 2006 11:40 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Tanec - hrůza a děs Citovat

Tanec na diskotéce pro mně znamená noční můru. Jak tu dobře zaznělo, za střízliva to prostě nejde - jednou jsem to zkusil a připadal jsem si trapně. Rytmus cítím i náladu hudby - pak začnu tancovat a připadám si jako bych tam tancoval dupák. Hrůza - ta koordinace je hrozná a tak se stává, že když si naleju chtrou tekutinu do hlavy tak prostě poskakuju, jako klokan. Ovšem co se týká ploužáků - nějak je mam v sobě. A tak když na oslavách pozvedne atmosféru Barry White až někam k nebesům, nejedna holka mi řakla, že tančím, jako Fred Aster ( nevím jak se to správně píše a je mi to upřímně jedno Very Happy ). S klukem jsem ovšem tu možnost ještě neměl... Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 11:22 am
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

ked som bol minule na diske, tak som sa sice "musel" podgurazit , ale nie kvoli tancu (dopdaval som si odvahy pozvat do tanca jedneho chalana).
a ked uz som na tom parkete bol, tak som zacal uvazovat, ci nevyzeram trapne a tak.
potom mi doslo, ze ak sa neviem uplne uvolnit a byt sam sebou aspon na gay diskoteke, medzi "svojimi", tak sa nedokazem uvolnit uz asi nikde.
tak som sa (typicky) na nazor okolia vysral (s prepacenim) a dancil, ako som uznal za vhodne.
ani doma som sa nejak nezaoberal tym, ci tancim "trapne" alebo nie, proste som dancil a bolo Very Happy hlavne je, aby som sa citil v pohode ja.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 9:49 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Adam napsal:
Říká se, že gayové umí tancovat nejlíp. Vím, že o většině to platí. Takže spolu tvoříme čestné výjimky.

Hlásím se do klubu... Laughing Jak na jednu stranu muziku miluju, tak to moje naprostá neschopnost koordinovat svoje pohyby zdárně vykompenzuje... Wink Co z toho plyne? Za střízliva netancuju... Cool Na diskotéce jsem v životě nebyl, klasickýmu tanci se taky z principu vyhejbam. Jediný, čemu se mi vyhnout nepodařilo, byly taneční a maturák... Černé to okamžiky mého života... Wink Víte, co je strašně deprimující? Cítit hudbu, mít smysl pro rytmus, ale nebejt schopný svý tělo donutit k tomu, aby dělalo, co po něm chcete. Víte, že jste o půl doby pozadu, nebo zase o dobu a čtvrt na před, že tahle noha měl bejt už tam a ta druhá ještě tady, ale tim to hasne... Sad Wink

Od toho je tu predsa alkohol, aby mohli aj takí ako ty tancovať a necítiť sa pritom trápne... Laughing Ja, aj keď tancujem rád, musím povedať, že za triezva to nie je úplne ono...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 9:27 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

No se mnou to neni zas tak strasne. Tancovat si myslim, ze CELKEM umim a tancit me bavi, ale na druhou stranu je to jeste lepsi, kdyz jsem trochu nality Twisted Evil To me to pak bavi jeste mnohem vic a mozna mi to i vic jde...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 8:29 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Říká se, že gayové umí tancovat nejlíp. Vím, že o většině to platí. Takže spolu tvoříme čestné výjimky.

Hlásím se do klubu... Laughing Jak na jednu stranu muziku miluju, tak to moje naprostá neschopnost koordinovat svoje pohyby zdárně vykompenzuje... Wink Co z toho plyne? Za střízliva netancuju... Cool Na diskotéce jsem v životě nebyl, klasickýmu tanci se taky z principu vyhejbam. Jediný, čemu se mi vyhnout nepodařilo, byly taneční a maturák... Černé to okamžiky mého života... Wink Víte, co je strašně deprimující? Cítit hudbu, mít smysl pro rytmus, ale nebejt schopný svý tělo donutit k tomu, aby dělalo, co po něm chcete. Víte, že jste o půl doby pozadu, nebo zase o dobu a čtvrt na před, že tahle noha měl bejt už tam a ta druhá ještě tady, ale tim to hasne... Sad Wink

Adam napsal:
Co vám vlastně v tanečních nešlo?

Všechno! Wink Ale ne, byly tam rozdíly... Tragédie byly rychlý a točivý tance, tj. valčík Very Happy. Jediný, co se jakž takž sneslo, byl waltz a ta nejjednodušší cha-cha...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 3:02 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tanec?! Do tanečních jsem sice chodil, ale nebyla to žádná sláva. Na plesy od té doby raději nechodím. A když mám tančit na diskotéce, tak jedině v případě, že mám v sobě pár promile alkoholu Embarassed Jinak nejsem schopný uvolnit se a uvědomuju si, že ,,tančím´´ trapně.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 10:39 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

fiosdar napsal:
murex napsal:
Ja si napríklad rád zatancujem aj valčík, polku, čardáš... keď je nejaká dobrá zábava (ľudová). To ale zatiaľ len s holkou. S chlapcom si to ani neviem predstaviť - s tým jedine ploužáky.


velmi rad by som tancoval valcik alebo tango s chalanom, ale na druhej strane si to neviem celkom dobre predstavit Very Happy bud by sme sa obaja naucili "zenske" kroky a obcas striedali, alebo by sme sa dohodli, kto bude mat tie damske. ale napr. taky cardas by sa dal tancovat aj s chalanom (aspon podla upravy, ktoru som sa ucil ja), alebo polka po malej uprave.

Pri valčíku sú predsa pánske a dámske kroky stejné.. len sú v inej fáze... (nerátam držanie partnera, to je ale len detail) Very Happy
A to tango s chalanom... to by bolo kráááásne
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 12:16 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Vždycky když se blíží ples našeho gymplu, je na chodbách vidět veselý obrázek ostřílených tanečníků učících své méně šťastné spolužáky alespoň základní krok. Naštěstí taky patřím k těm vyučujícím.
Jednou jsem tancoval tango s klukem. Letos na plese. Tenhle tanec má tu výhodu, že když ho máte v povaze, můžete improvizovat (aspoň já to dělám). No a když se na parketu svíjely holčičí páry, tak jsme šli s kamarádem na věc taky. Na soustředily se na nás pohledy celé Lucerny, ale šlo nám to pěkně.
To Waky: Všechno do puntíku znám. Na hladině se udržím asi půl minuty a pak jdu nekompromisně ke dnu, kolektivní sporty nezvládám, s míčem si neporadím ani rukama, lyžování nebo bruslení jsem taktéž nikdy neovládl a součet známek z mých tří letošních gymnastických sestav byl 14,5. Půl bodu jsem uhnal za holubičku:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 12:57 am
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

murex napsal:
Ja si napríklad rád zatancujem aj valčík, polku, čardáš... keď je nejaká dobrá zábava (ľudová). To ale zatiaľ len s holkou. S chlapcom si to ani neviem predstaviť - s tým jedine ploužáky.


velmi rad by som tancoval valcik alebo tango s chalanom, ale na druhej strane si to neviem celkom dobre predstavit Very Happy bud by sme sa obaja naucili "zenske" kroky a obcas striedali, alebo by sme sa dohodli, kto bude mat tie damske. ale napr. taky cardas by sa dal tancovat aj s chalanom (aspon podla upravy, ktoru som sa ucil ja), alebo polka po malej uprave.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 11:24 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Ja si napríklad rád zatancujem aj valčík, polku, čardáš... keď je nejaká dobrá zábava (ľudová). To ale zatiaľ len s holkou. S chlapcom si to ani neviem predstaviť - s tým jedine ploužáky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 8:30 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Tanec Citovat

Adam napsal:
No, Libore, bůhví kam ses to díval...
Já jsem tančil pložák s klukem jen dvakrát. Vždycky s tím jedním (někteří možná ví). To jedinkrát se mi tancovalo opravdu dobře. Říká se, že gayové umí tancovat nejlíp. Vím, že o většině to platí. Takže spolu tvoříme čertnoé výjimky.
Ale jo, celkem to snad ještě jde. Mně osobně připadá, že to mršim, ale když vidím své spolužáky vlát za partnerkami, tak si připadám jak hvězda.
Co vám vlastně v tanečních nešlo? Já se nikdy nenaučim valčík. Teda JÁ jo, ale ty partnerky jsou vždycky nějak neschopné a pomalé, takže za chvíli vlají jak hadr na holi. Jinak miluju tango. Ale zase - sežeňte k tomu někoho, kdo je schopen udržet tak temperamentní rytmus.



Na Tebe Very Happy Vidis, mozna je to tim, ze malo tancis s klukama. Pak by ti to slo tak pekne vsechno jako ty plouzaky..Ja je mam rad take..Ale bez slecny, radeji s chlapcem asi jako ty Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 8:21 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Tak to jsi spolubratr v průseru.
Já jsem nikdy neuměla cvičit, a měla jsem z toho hrůzu. Ze sportů vlastně neumím nic. Neumím bruslit, lyžovat atd., z tělocviku jsem měla na základće dvojku jenom proto, aby mi nekazili vysvědčení (jinak bych byla čistej průměr na pět - kromě nástupu, ten jsem se našprtila za jedna). Plavu akorát čubu a vždycky málem umřu hrůzou. Když mi bylo šestnáct, maminka mi předplatila soukromé hodiny u nějakého pana plavčíka, který se kasal, že mě určitě naučí plavat bezvadně, ale skončilo to tak, že po dvou měsících se přede mnou začal skrývat a ani si nevzal honrář za ty hodiny - prostě už jsem ho neviděla.
Děti se mi vždycky smály ostošest, a já si pořád připadala nějaká divná.
A trpěla jak zvíře, protože jsem musela pořád utíkat před nějakým sportem.
Jako dospělá jsem nějakou dobu chodila na jógu, a najednou to bylo o něčem úplně jiném, protože se mi tam nikdo nesmál a konečně se dalo cvičit jen tak pro radost.
Omlouvám se, není to o tancování, utekla jsem od tématu, snad nedostanu za ucho Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 8:21 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

No, Libore, bůhví kam ses to díval...
Já jsem tančil pložák s klukem jen dvakrát. Vždycky s tím jedním (někteří možná ví). To jedinkrát se mi tancovalo opravdu dobře. Říká se, že gayové umí tancovat nejlíp. Vím, že o většině to platí. Takže spolu tvoříme čertnoé výjimky.
Ale jo, celkem to snad ještě jde. Mně osobně připadá, že to mršim, ale když vidím své spolužáky vlát za partnerkami, tak si připadám jak hvězda.
Co vám vlastně v tanečních nešlo? Já se nikdy nenaučim valčík. Teda JÁ jo, ale ty partnerky jsou vždycky nějak neschopné a pomalé, takže za chvíli vlají jak hadr na holi. Jinak miluju tango. Ale zase - sežeňte k tomu někoho, kdo je schopen udržet tak temperamentní rytmus.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 7:21 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Rozumim Citovat

Waky napsal:
Vy mě donutíte vzpomínat na mládí Laughing
Taneční jsem bytostně nenáviděla a jakmile se mi podařilo přinutit maminku, že tam se mnou nemusí chodit, tak jsem začala chodit za taneční. Když jsem tam musela být, připadala si jak mamut v porcelánu.
Diskotéky byly snad ještě horší. Strašně se mi tam nechtělo, ale měla jsem pocit, že tam musím, protože bych se jinak úplně znemožnila. (Přitom jsem chtěla sedět doma a číst si.) Tak jsem to tam několikrát přetrpěla za řevu strašlivých italských hitů (tenkrát nebylo nic jiného, bylo to ještě za komančů) a čekala, až budu moci jít domů.
Takže nějak nelituju, že jsem se tanců zcela zbavila.


Tak to je fajn. JA to mel podobne. Jen to co me chybi jsou plouzacky na pritelevo rameni. Bylo to takove plne bezpeci a lasky..Byl o hlavu mensi nez ja tak to bylo moc faj i vyskove Smile Mam rad tanceni plouzaku s kluky. Tancil jsem i divocejsi hudbu. Ale nemam moc rad tanecni hudbu. VUBEC. A navic jako dyspraktik se totalne neumim hybat. Na tabore me rikali kdyz jsme tancoval Poskakujici hroch nebo Panackujici velryba a smali se me...A ntili me to dela tkdykoli. Ja nechtel, deti jsou nekdy krute. Tak jsme to tedy delal na pozadani. A pak jsem plakal..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 7:15 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Vy mě donutíte vzpomínat na mládí Laughing
Taneční jsem bytostně nenáviděla a jakmile se mi podařilo přinutit maminku, že tam se mnou nemusí chodit, tak jsem začala chodit za taneční. Když jsem tam musela být, připadala si jak mamut v porcelánu.
Diskotéky byly snad ještě horší. Strašně se mi tam nechtělo, ale měla jsem pocit, že tam musím, protože bych se jinak úplně znemožnila. (Přitom jsem chtěla sedět doma a číst si.) Tak jsem to tam několikrát přetrpěla za řevu strašlivých italských hitů (tenkrát nebylo nic jiného, bylo to ještě za komančů) a čekala, až budu moci jít domů.
Takže nějak nelituju, že jsem se tanců zcela zbavila.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 6:43 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ... Citovat

Adam napsal:
Ani nestraš!
Co se týče standartních a latinskoamerických tanců, jsem moc rád, že plesová sezóna už končí... Ty kroky se snad v životě nenaučim. A discošou jde úplně mimo mě. Viděls někdy medvěda brtníka? Teda ne že bych se neošíval do rytmu, ale vrhnout se do víru tance - nikdy!!! Surprised


Brtnika ne,ale jednoho pekneho mladeho kluka jsem videl(Tebe)... Very Happy

Ja chodil na gay diskoteky tak od 18 do 21..a uzil jsme si i nejaky ten plouzacek s mym ex..Dokonce jsme 2x protancili s mym pritelem Silvestr..Ale byloto spis kvuli tomu, ze on miloval ceske hity Helenku a spol.. a Karmu.A to tam hrali Sad Sad Stejne jako techno a house , to uz mam snad za sebou !!
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 6:21 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Ani nestraš!
Co se týče standartních a latinskoamerických tanců, jsem moc rád, že plesová sezóna už končí... Ty kroky se snad v životě nenaučim. A discošou jde úplně mimo mě. Viděls někdy medvěda brtníka? Teda ne že bych se neošíval do rytmu, ale vrhnout se do víru tance - nikdy!!! Surprised
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 12:04 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Tanec?! Citovat

Tančíš. Chodíš někam tancovat? Tancuješ sám. S kamarádkama. Máš rád disco rytmy. Nebo treba oldies? Ceske hity? Nebo ploužáček na hrudniku přítele(to byvalo krásné teď mě to moc chybí)
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist