Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Jiný gay v rodině
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

út duben 11, 2006 7:01 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Slepota Citovat

Kuba napsal:
llukynek napsal:
Rodiče nejsou slepí...


Nejsem si jistý, že s Vámi úplně souhlasím. Jedna fakta což je víceméně spolehlivá je, že většina gayích se rostou v rodině, kde jsou rodiče heteráci. Uznávám, že jsou často všímavé ale ne vždycky. Všichni z nás určitě osobně zná případy z obou stran.



Rodiče skutečně nejsou slepí a pokud neznají své vlastní dítě, pak to není tím, že by na něm něco neviděli, ale je to proto, že o něj nemají zájem, že se nestarají o to, co dělá, že si nevšímají toho, jak se chová, jeho nálad,... Domnívám se, že rodič, který věnuje svému dítěti čas a který si všímá toho, co dítě dělá, jeho nálad a toho, co dítě říká, musí poznat, pokud se něco děje a musí také poznat nebo se může alespoň domnívat, je-li jeho syn nebo dcera homosexuální.

PS: A tykej mi, Kubo. Přátelé, za které Vás tady všechny považuji, mi tykají.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 11, 2006 6:03 pm
Autor Zpráva
Kuba
uživatel


Založen: 16.2.2006
Příspěvky: 8

Předmět: Slepota Citovat

llukynek napsal:
Rodiče nejsou slepí...


Nejsem si jistý, že s Vámi úplně souhlasím. Jedna fakta což je víceméně spolehlivá je, že většina gayích se rostou v rodině, kde jsou rodiče heteráci. Uznávám, že jsou často všímavé ale ne vždycky. Všichni z nás určitě osobně zná případy z obou stran.
_________________
Chci jenom rict, ze nesjem rodily mluvci cestiny, tak prosim o trpelivosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 11, 2006 12:17 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Moje matka to dělá taky. Skoro každý den. Někdy mi to i trochu pije krev Cool


no, vzdy lepsie ako ta moja, ktora ma prosila, aby som to o sebe v rodnom meste velmi nesiril, lebo zatialco ja odidem do Prahy, ona tu zostava...nj ... Very Happy vzdy lepsie, ako keby ma mali vyrazit na ulicu...
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 9:11 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Moje matka to dělá taky. Skoro každý den. Někdy mi to i trochu pije krev Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 6:53 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
To mi řekl kamarád, že se setkal, no prostě potkal nějak maminku jednoho kluka a ta mu říká, mám doma dvojčata(kluka a holku) a oba jsou na kluky Laughing a úplně s humorem to poznamenala. To je výborné, jak i rodič si z toho dělá srandu.


Very Happy tak to je gol...
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 7:19 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

To mi řekl kamarád, že se setkal, no prostě potkal nějak maminku jednoho kluka a ta mu říká, mám doma dvojčata(kluka a holku) a oba jsou na kluky Laughing a úplně s humorem to poznamenala. To je výborné, jak i rodič si z toho dělá srandu.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 7:13 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ?? Citovat

zdenda napsal:
Ad Petr_K: no, že to bude příjmení jsem předpokládal, jelikož i tento kluk to tak má, tak jsem tiše předpokládal.
No těmi spolužáky myslím i jejich kamarády, prostě jakýkoli podnět, který v nich mohl vyvolat podobnou otázku, teda va tvojí dceři.
Jo a děkuji za možnost tykání. Pokud někdo vypadá, že není můj vrstevník, tak Vykám. Dokonce když mne kamarád vzal poprvé k nim domů, tak jeho příteli jsem chtěl vykat Embarassed a tomu je 27.


S tim tykanim a vykanim take casto docela vaham a netusim..
Chci se zeptat ma nekdo v pribuzenstvu gaye, Jak probiha komunikace..Je to v rodine, je to gay.. Smile Jake s nim mas vztahy? Nemyslim jen Tebe Zdendo. Ptam se nas vsech
_________________
Jsem...


Naposledy upravil Libor dne so duben 08, 2006 8:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 8:27 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
...Jo a děkuji za možnost tykání. Pokud někdo vypadá, že není můj vrstevník, tak Vykám. Dokonce když mne kamarád vzal poprvé k nim domů, tak jeho příteli jsem chtěl vykat Embarassed a tomu je 27.

Jo jo, to je Zdendo naprosto přirozené že jsi chtěl vykat i příteli kamaráda který je starší než ty a kterého jsi viděl poprvé, to je jako když já vykám svým vrstevníkům a nebo i mnohem mladším lidem které neznám Wink .

Ale mezi kamarády, byť třeba jenom ve fóru na netu, mě přijde tykání samozřejmé. Určitě existují lidi kteří si na vykání potrpí, já ale mezi ně nepatřím a proto jsem to napsal, myšleno je to opravdu upřímně Very Happy . Měj se fajn a díky ... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 8:04 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ad Petr_K: no, že to bude příjmení jsem předpokládal, jelikož i tento kluk to tak má, tak jsem tiše předpokládal.
No těmi spolužáky myslím i jejich kamarády, prostě jakýkoli podnět, který v nich mohl vyvolat podobnou otázku, teda va tvojí dceři.
Jo a děkuji za možnost tykání. Pokud někdo vypadá, že není můj vrstevník, tak Vykám. Dokonce když mne kamarád vzal poprvé k nim domů, tak jeho příteli jsem chtěl vykat Embarassed a tomu je 27.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 7:30 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Fajn segra Citovat

Petr_K napsal:
Libor napsal:
.......Chci se zeptat. Nema z vas nekdo v rodinenejakou lesbicku? Docela by me zajimalo jak se lisi svet gayu a lesbicek. V cem ano v cem ne?

Já Libore lesbičku v rodině mám Wink . Je to moje teta (nejmladší ségra mojí mamky) a kupodivu její osud je tak nějak úplně stejný jako ten můj. Vychovala dvě děti, když byly dospělé tak se rozvedla a našla si přítelkyni, mají svůj byt a žijí spolu už hodně přes 10let, nevím ty roky teď úplně přesně ale přibližně tak možná od r. 1992 řekl bych. A mám pocit že už se jí blíží šedesátka takže vlastně stejně jako já i ona se rozhodovala někdy před padesátým rokem svého života....

Celá rodina to normálně vzala a neznám v naší rodině nikoho kdo by to nepřijal, všichni to dnes pokládají prostě za samozřejmost. A je možné, že moje teta bude možná i první člověk kterému se s tím svěřím, vždycky jsme si vcelku spolu rozuměli......


Verim, ze u ni naleznes porozumeni a podporu.. Smile Teplo Smile lidske i to dalsi Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 2:50 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Fajn segra Citovat

Libor napsal:
.......Chci se zeptat. Nema z vas nekdo v rodinenejakou lesbicku? Docela by me zajimalo jak se lisi svet gayu a lesbicek. V cem ano v cem ne?

Já Libore lesbičku v rodině mám Wink . Je to moje teta (nejmladší ségra mojí mamky) a kupodivu její osud je tak nějak úplně stejný jako ten můj. Vychovala dvě děti, když byly dospělé tak se rozvedla a našla si přítelkyni, mají svůj byt a žijí spolu už hodně přes 10let, nevím ty roky teď úplně přesně ale přibližně tak možná od r. 1992 řekl bych. A mám pocit že už se jí blíží šedesátka takže vlastně stejně jako já i ona se rozhodovala někdy před padesátým rokem svého života....

Celá rodina to normálně vzala a neznám v naší rodině nikoho kdo by to nepřijal, všichni to dnes pokládají prostě za samozřejmost. A je možné, že moje teta bude možná i první člověk kterému se s tím svěřím, vždycky jsme si vcelku spolu rozuměli......
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 2:44 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Ad Petr_K: Napřed musím poznamenat, že mne Váš nick velice vyděsil, jelikož je jeden kluk, co ho má stejný a zrovna setkat se s ním na dalším fóru by byl dost šok.¨....

Tak to se ti Zdeňku omlouvám Very Happy . No já mám většinou všude nick PetrK, tady jsem nějak udělal výjimku a napsal jsem Petr_K. To druhé písmenko je začátek mého příjmení a nějak jsem si prostě nikdy nedokázal vymyslet kloudnou přezdívku Embarassed . Někteří kamarádi na škole a nebo pak i na vojně mě říkali kacháček tak možná jsem mohl použít to, no už to nebudu měnit.. Laughing .
zdenda napsal:
...Ale k tematu. Mohu se optat, Vaše děti to o Vás ví?....

Zdendo jestli tě můžu moc poprosit tak mě prosím tykej a platí to samozřejmě i pro všechny ostatní kluky na tomhle fóru Wink . Vykání mě nikdy nepřirostlo k srdci a necítil bych se tu potom tak nějak "ve své kůži" nebo jak bych to řekl. Zaměření tohoto fóra na gay komunitu s tím samozřejmě nijak nesouvisí, i například na mém profesním servisfóru si s klukama tykáme a když pak máme každoroční setkání tak i zde je to potom samozřejmost bez ohledu na věk. Takže Zdendo a všichni ostatní, prosím prosím... Wink

zdenda napsal:
.....Mohu se optat, Vaše děti to o Vás ví? To by totiž taky mohlo měnit situaci. No ale rozhodně to co řekla Vaše dcera, tak někdo tuto otázku položit mě o komkoli, tak bych měl hlavní thema na přemýšlení, je to dost vypovídající, stejně jako, jen takový "blbý" hec, resp. zjištění reakce rodiče na situaci takovéhoto stupně závažnosti..

zdenda napsal:
Ne žert, ale třeba má spolužáka a tak jí mohlo zajímat, jak by třeba reagovali rodiče doma, na takovouto skutečnost. Třeba spolužák chce doma udělat CO, tak aby ho povzbudila, že jsou už lidi v poho, tak to ověřovala doma. Ale tohle je theorie a spíš se přikláním k Tvému názoru Libore..

Zdeňku neví to nikdo, ani moje děti ne. Nebyl zatím k tomu žádný důvod a tak se mě to nezdálo rozumné. I když právě ve vztahu k dětem a některým dalším nejbližším lidem se s touhle otázkou v současné době trochu vnitřně potýkám a není to jednoduché..... Jinak spolužáci dětí už žádní nejsou, nikdo z nich už nestuduje. Synovi bude 23 a dceři bylo 24 Smile . Když budeš chtít, mrkni na můj web kde najdeš odpověď asi úplně na všechno.. Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 2:22 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Fajn segra Citovat

Libor napsal:
Prijde me to od segry hezke, ze pred braskovym CO otestuje doma pudu. Pripadne trosku pripravi... Very Happy Chci se zeptat. Nema z vas nekdo v rodinenejakou lesbicku? Docela by me zajimalo jak se lisi svet gayu a lesbicek. V cem ano v cem ne?


Taky mě to zajíma, snad se to brzy dozvím. Můj kluk totiž zjistil, že jedna jeho kolegyně z práce je lesbička. Už u ní byl doma, jen tak si popovídat o práci. Teď jsme zase pozvali my ji k nám, snad to vyjde tento týden. Tak se jí zeptám. Už se těším.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 12:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Fajn segra Citovat

Prijde me to od segry hezke, ze pred braskovym CO otestuje doma pudu. Pripadne trosku pripravi... Very Happy Chci se zeptat. Nema z vas nekdo v rodinenejakou lesbicku? Docela by me zajimalo jak se lisi svet gayu a lesbicek. V cem ano v cem ne?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 12:09 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Re: .. Citovat

Libor napsal:
zdenda napsal:
Ad Petr_K: Napřed musím poznamenat, že mne Váš nick velice vyděsil, jelikož je jeden kluk, co ho má stejný a zrovna setkat se s ním na dalším fóru by byl dost šok. Ale k tematu. Mohu se optat, Vaše děti to o Vás ví? To by totiž taky mohlo měnit situaci. No ale rozhodně to co řekla Vaše dcera, tak někdo tuto otázku položit mě o komkoli, tak bych měl hlavní thema na přemýšlení, je to dost vypovídající, stejně jako, jen takový "blbý" hec, resp. zjištění reakce rodiče na situaci takovéhoto stupně závažnosti.


Myslim, ze o tehle vecech se s rodicema moc nezertuje..Samozrejme nevime jestli si nedelaji naschvaly. Pokud spolu maji sourozenci pekny vztah tak to nebude zert Smile


Ne žert, ale třeba má spolužáka a tak jí mohlo zajímat, jak by třeba reagovali rodiče doma, na takovouto skutečnost. Třeba spolužák chce doma udělat CO, tak aby ho povzbudila, že jsou už lidi v poho, tak to ověřovala doma. Ale tohle je theorie a spíš se přikláním k Tvému názoru Libore.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 10:25 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: .. Citovat

zdenda napsal:
Ad Petr_K: Napřed musím poznamenat, že mne Váš nick velice vyděsil, jelikož je jeden kluk, co ho má stejný a zrovna setkat se s ním na dalším fóru by byl dost šok. Ale k tematu. Mohu se optat, Vaše děti to o Vás ví? To by totiž taky mohlo měnit situaci. No ale rozhodně to co řekla Vaše dcera, tak někdo tuto otázku položit mě o komkoli, tak bych měl hlavní thema na přemýšlení, je to dost vypovídající, stejně jako, jen takový "blbý" hec, resp. zjištění reakce rodiče na situaci takovéhoto stupně závažnosti.


Myslim, ze o tehle vecech se s rodicema moc nezertuje..Samozrejme nevime jestli si nedelaji naschvaly. Pokud spolu maji sourozenci pekny vztah tak to nebude zert Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 8:02 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ad Petr_K: Napřed musím poznamenat, že mne Váš nick velice vyděsil, jelikož je jeden kluk, co ho má stejný a zrovna setkat se s ním na dalším fóru by byl dost šok. Ale k tematu. Mohu se optat, Vaše děti to o Vás ví? To by totiž taky mohlo měnit situaci. No ale rozhodně to co řekla Vaše dcera, tak někdo tuto otázku položit mě o komkoli, tak bych měl hlavní thema na přemýšlení, je to dost vypovídající, stejně jako, jen takový "blbý" hec, resp. zjištění reakce rodiče na situaci takovéhoto stupně závažnosti.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 2:17 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Diky Citovat

Petr_K napsal:
Libor napsal:
....Petre vzdyt tva dcera ti to prezvykala. Ona to vi. Nevim jak hezky spolu maji vztah.Ona vi veci,ktere ty nevis....

JJ máš pravdu že moje dcera ví věci které já nevím, to jsem zjistil už mnohokrát..... Very Happy

Libor napsal:
....Diky tomu, ze jsi gay.Tak muzes sveho syna pochopil. Byla nekdy prilezitost, abys mu nekdy kdyz jste byli spolu vypravel o sobe. bude to narocne. ALe uz tim, ze jsi zjistil jak to mas. A cces dal zit smuzem. Tak je muzes podpoit v tom, aby se neba zit s klukem. Otevrene mmilovat kluka. Mysliim, ze potom by to vas vztha posililo. At je nebo neni gay. Pokud ano, asi by se ti sveril. Pokud ne, tak by stejne vas vztah byl posilen. O otevrenost a duveru.. citim, ze ty bys to pojal ne jako skuhrani Wink

Víš Libore zatím jsme k sobě takhle důvěrnou cestu nenašli, myslím že je v tomhle trochu po mě protože já se svojí mamce se svými intimními problémy taky nesvěřoval (tátu jsem neměl), to jsem si vždycky nechával pro sebe. Jednou ale k tomu bude muset dojít a že to bude náročné je jisté. Mám hodně času o tom přemýšlet protože ho až do Vánoc neuvidím, odjel na celý rok do Skotska.
Jako skuhrání bych to určitě nepojal to máš pravdu, protože ani neskuhrám, beru život jaký je Wink . Kdybych skuhral tak bych tím vlastně dětem říkal že mě mrzí že je mám a to samozřejmě není pravda, jsem šťastný že je mám a mám je strašně rád a udělal bych pro ně všechno na světě aby byly šťastné, o tom není sebemenších pochyb. A kdyby se náhodou někdy ukázalo že je syn gay, tak nikdo jiný než já by ho lépe ani pochopit a psychicky podpořit nemohl než já. Díky Libore za tvůj názor, pro mě je moc cenný právě od kluka který je prakticky ve věku mých dětí protože si uvědomuju mnohé věci které jsem si do dosud neuvědomoval.......



Tim, ze mas syna ve Skotsku tak se spousta veci meni.Je to velika prilezitost pro jiny typ vztahu. Ja od svych rodicu, kdyz nejsem prilis doma take dostavam neco jineho nez driv. Jsou to bezva lidi. Sice udelali spoustu chyb. ALe lepe to nedovedly. Mam bezva brasku, ktery je mozna gay. MA veliky rozhled a docela peknou postavu a sarm..Myslim si, ze muze byt gay. Ale take nemusi. Je veliky introvert Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 3:22 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: ?? Citovat

Libor napsal:
....Petre vzdyt tva dcera ti to prezvykala. Ona to vi. Nevim jak hezky spolu maji vztah.Ona vi veci,ktere ty nevis....

JJ máš pravdu že moje dcera ví věci které já nevím, to jsem zjistil už mnohokrát..... Very Happy

Libor napsal:
....Diky tomu, ze jsi gay.Tak muzes sveho syna pochopil. Byla nekdy prilezitost, abys mu nekdy kdyz jste byli spolu vypravel o sobe. bude to narocne. ALe uz tim, ze jsi zjistil jak to mas. A cces dal zit smuzem. Tak je muzes podpoit v tom, aby se neba zit s klukem. Otevrene mmilovat kluka. Mysliim, ze potom by to vas vztha posililo. At je nebo neni gay. Pokud ano, asi by se ti sveril. Pokud ne, tak by stejne vas vztah byl posilen. O otevrenost a duveru.. citim, ze ty bys to pojal ne jako skuhrani Wink

Víš Libore zatím jsme k sobě takhle důvěrnou cestu nenašli, myslím že je v tomhle trochu po mě protože já se svojí mamce se svými intimními problémy taky nesvěřoval (tátu jsem neměl), to jsem si vždycky nechával pro sebe. Jednou ale k tomu bude muset dojít a že to bude náročné je jisté. Mám hodně času o tom přemýšlet protože ho až do Vánoc neuvidím, odjel na celý rok do Skotska.
Jako skuhrání bych to určitě nepojal to máš pravdu, protože ani neskuhrám, beru život jaký je Wink . Kdybych skuhral tak bych tím vlastně dětem říkal že mě mrzí že je mám a to samozřejmě není pravda, jsem šťastný že je mám a mám je strašně rád a udělal bych pro ně všechno na světě aby byly šťastné, o tom není sebemenších pochyb. A kdyby se náhodou někdy ukázalo že je syn gay, tak nikdo jiný než já by ho lépe ani pochopit a psychicky podpořit nemohl než já. Díky Libore za tvůj názor, pro mě je moc cenný právě od kluka který je prakticky ve věku mých dětí protože si uvědomuju mnohé věci které jsem si do dosud neuvědomoval.......
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 10:11 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Ale jsem stejně ještě zvědav, čím ten večer strávíš. Jestlipak to nebude tady.... Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 10:10 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

A co že jsi od toho Freuda přečetl, že ho tak chápeš? Já už to vím, ale tohle forum je poněkud zjevnější pro ostatní... Wink Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes Wink Confused Cool Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 10:09 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Ahááá tak to je jasný! Není to vůbec tak, že bys nevěděl co odpovědět, nebo neměl jakou další prázdnou slámu mlátit tváří tvář jasné otázce. A není to vůbec tak, že se ti to, právě tváří v tvář jasné otázce, stává věčně.

Rolling Eyes Shocked Wink Confused Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 10:02 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 9:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

U tebe nacházíme projekce, ty dodo. Libor mluvil o projekcích tvých, a tvoje reakce na to zněla "to jsou právě ty projekce". To je asi tak inteligentní odpověď, jako napsat "Já bych š*kal až bych kukal!"

Mimochodem, ještě jednou, co že jsi od Freuda přečetl?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 9:07 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 8:54 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Ptal jsem se tě naprosto konkrétně. Buď odpověz, nebo drž hubu. Rolling Eyes Wink Shocked Confused Neutral Rolling Eyes Wink Shocked Confused Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 4:39 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 2:42 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ?? Citovat

Petr_K napsal:
Stonerock napsal:
S tou naprostou náhodou bych si nebyl tak úplně jistej... Kdysi jsem čet' něco o tom, že prej na vznik homosexuality má vliv i genetickej faktor, tj. existujou určitý dědičný predispozice. Prej je vyšší pravděpodobnost, že tvuj brácha je gay, v případě, že sám jsi gay, než kdybys nebyl.........

Zajímavá debata kluci, tahle otázka mě už často napadla a neumím na ní odpovědět, no ale to asi nikdo Wink . Mám syna kterému bude v záři 23 a zatím jsem ho ještě s holkou pořádně neviděl, domu si vždycky přitáhne akorát kluky. No a tak je asi přirozený že jsem nad tím občas už zapřemýšlel, jestli není po mě.... Dcera která je o rok a půl starší je teda na kluky určitě, to vím jistě Mr. Green . Ale nedávno mě zaskočila zajímavou otázkou, ptal jsem se jí jestli ten náš junior měl vůbec už nějakou vážnou známost a místo odpovědi se mě zeptala a co bys dělal tati kdyby byl brácha na kluky ? Shocked

No asi se Vám to zdá divný že mám dospělé děti a jsem gay, ale to by bylo na dlouhé povídání život je prostě někdy trochu komplikovanej a zamotanej. Proto nad tím mým potomkem často přemýšlí, no čas asi ukáže...



....Petre vzdyt tva dcera ti to prezvykala. Ona to vi. Nevim jak hezky spolu maji vztah.Ona vi veci,ktere ty nevis. Diky tomu, ze jsi gay.Tak muzes sveho syna pochopil. Byla nekdy prilezitost, abys mu nekdy kdyz jste byli spolu vypravel o sobe. bude to narocne. ALe uz tim, ze jsi zjistil jak to mas. A cces dal zit smuzem. Tak je muzes podpoit v tom, aby se neba zit s klukem. Otevrene mmilovat kluka. Mysliim, ze potom by to vas vztha posililo. At je nebo neni gay. Pokud ano, asi by se ti sveril. Pokud ne, tak by stejne vas vztah byl posilen. O otevrenost a duveru.. citim, ze ty bys to pojal ne jako skuhrani Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 2:35 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Podpora Citovat

[quote="Petr_K"]
Stonerock napsal:
S tou naprostou náhodou bych si nebyl tak úplně jistej... Kdysi jsem čet' něco o tom, že prej na vznik homosexuality má vliv i genetickej faktor, tj. existujou určitý dědičný predispozice. Prej je vyšší pravděpodobnost, že tvuj brácha je gay, v případě, že sám jsi gay, než kdybys nebyl.........

Zajímavá debata kluci, tahle otázka mě už často napadla a neumím na ní odpovědět, no ale to asi nikdo Wink . Mám syna kterému bude v záři 23 a zatím jsem ho ještě s holkou pořádně neviděl, domu si vždycky přitáhne akorát kluky. No a tak je asi přirozený že jsem nad tím občas už zapřemýšlel, jestli není po mě.... Dcera která je o rok a půl starší je teda na kluky určitě, to vím jistě Mr. Green . Ale nedávno mě zaskočila zajímavou otázkou, ptal jsem se jí jestli ten náš junior měl vůbec už nějakou vážnou známost a místo odpovědi se mě zeptala a co bys dělal tati kdyby byl brácha na kluky ? Shocked

________________________________________________________________________
Vis je mozne, ze Tvuj sny proziva nekde svou velikou lasku. A proto, ze to je ke klukovi tak o ni nevis. A jako tatka by ses mohl podelit o tu jeho radost. Zamylovanost i trapeni..Je to moc tezke. Mam mamka se snazi yptava tn akluky a na pocity. Je to zvlastni.Je to pro ni tezke, al emoc se snazi..Sla me klikrat takto naproti..A vi, ze dokau milovat. Mam rad ji..Rozchazel jsme se po roce se svym 1. klukem. bulel jsem a maka byla podporou..to bylo strasne fajn..Jednou bych ctel domu privest sve zivotniho partnera...Je me jen o trochu vic nez tvemu synovi. V breznu me bylo 24...Kazdy kluk je individualni..A je opravdu nesnadne udelat verejny CO. Ale stoji to za to. Moc krasne o tom psal treba Adam se Zdendou Smile Posilam usmev a podporu Idea

No asi se Vám to zdá divný že mám dospělé děti a jsem gay, ale to by bylo na dlouhé povídání život je prostě někdy trochu komplikovanej a zamotanej. Proto nad tím mým potomkem často přemýšlí, no čas asi ukáže...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 10:53 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: TO murex: Citovat

Stonerock napsal:
S tou naprostou náhodou bych si nebyl tak úplně jistej... Kdysi jsem čet' něco o tom, že prej na vznik homosexuality má vliv i genetickej faktor, tj. existujou určitý dědičný predispozice. Prej je vyšší pravděpodobnost, že tvuj brácha je gay, v případě, že sám jsi gay, než kdybys nebyl.........

Zajímavá debata kluci, tahle otázka mě už často napadla a neumím na ní odpovědět, no ale to asi nikdo Wink . Mám syna kterému bude v záři 23 a zatím jsem ho ještě s holkou pořádně neviděl, domu si vždycky přitáhne akorát kluky. No a tak je asi přirozený že jsem nad tím občas už zapřemýšlel, jestli není po mě.... Dcera která je o rok a půl starší je teda na kluky určitě, to vím jistě Mr. Green . Ale nedávno mě zaskočila zajímavou otázkou, ptal jsem se jí jestli ten náš junior měl vůbec už nějakou vážnou známost a místo odpovědi se mě zeptala a co bys dělal tati kdyby byl brácha na kluky ? Shocked

No asi se Vám to zdá divný že mám dospělé děti a jsem gay, ale to by bylo na dlouhé povídání život je prostě někdy trochu komplikovanej a zamotanej. Proto nad tím mým potomkem často přemýšlí, no čas asi ukáže...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist