Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Jiný gay v rodině
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

po listopad 13, 2006 3:07 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Zajímavá situace na těch Mezipatrech. Přemýšlím, jestli já bych se tam hlásil ke svému bratrovi a říkal mu takové to: ahoj, co tady děláš?... nebo bych to s ním probral někde později.
Jednou se mi stalo, že jsme s bratrem šli nakupovat oblečení, a protože jsme si u kabinek vzájemně přeměřovali obvod hrudníků (tvrdil mi, že ho má větší, a proto i větší konfekční velikost Smile ), tak nás prodavačky považovali za pár. Brácha byl červenej až za ušima Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 13, 2006 12:19 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Důvody Citovat

Ono může být víc důvodů, proč člověk na takový festival jde.
Hodně lidí se samozřejmě na Mezipatra vypraví, protože jsou o jejich citové orientaci.
Ale chodí tam i prostí sympatizanti, třeba já Laughing
Může být tak i tak, z toho, že někdo sedí v kině, se asi nic přímého usuzovat nedá. Třeba chce ten člověk lépe pochopit svého bratra. Kdo ví.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 13, 2006 12:12 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Bratr Citovat

murex napsal:
Hmm, včera si tak sedím v kine na Medziposchodiach (=Mezipatra) a koho tam nevidím... môjho brata... A ešte k tomu sa tváril, že ma nevidí... Laughing



Jak to u vas doma aktualne vypada s Tebou a tvym brachou? Byl v kine s nejakym klukem? Je docela smutne, ze se k tobe nehlasil. Alespon letmym pozdravem. Pokud mel sebou nejakeho kluka tak bych to chapal, ze da jen na jevo, ze o to be vi Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 13, 2006 12:30 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

murex napsal:
Hmm, včera si tak sedím v kine na Medziposchodiach (=Mezipatra) a koho tam nevidím... môjho brata... A ešte k tomu sa tváril, že ma nevidí... Laughing

Tak to je drsný Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 13, 2006 12:22 am
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Hmm, včera si tak sedím v kine na Medziposchodiach (=Mezipatra) a koho tam nevidím... môjho brata... A ešte k tomu sa tváril, že ma nevidí... Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 26, 2006 2:55 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Citovat

Je zajímavé, že prostě v rodině jsou třeba 2gayové.

Někdy může ten první svým coming outem pomoci tomu druhému.

No u nás v rodině nic takového nehrozí.
Můj strejda, teda matčin bratranec, o kterém si to všichni mysleli, tak má už druhé dítě. Na jedno ale platí alimenty, protože ta jedna ho měla pouze na to, aby jí to dítě... bylo to od ní pěkně sprosty. Přitom je to moc fajn chlap.
je vzdělanej, moc hodnej, je veselej. Má hodně kamarádů kolegů, přísnyho otce. Moc fajn se s ním vykládá.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 01, 2006 8:57 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Re: zpátky k bratrům a orientaci, i když trošku jinak Citovat

Farrel19 napsal:
No tak celkem by mě zajímalo podle jakého vrzorku lidí to zkoumal... Ale já asi nepatřím k těm každým 7. gayům... páč svým způsobem jsem jedináček... mám sice sourozence, ale ti mají jinou matku a navíc jsou mladší... takže tenhle článek o mě rozhodně není... a já svou homosexualitu opět nemám na co svést... Very Happy né sranda... znám celkem dost gayů... ale doopravdy jenom zlomek z nich má nějakého staršího bratra... tak nevím no... co takhle se vrátit zpátky v rodokmenu a zjistit jestli třeba není zakopaný pes v počtu mužských předků... Very Happy

U mě to platí Smile Mám jednoho staršího biologického HT bratra Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 30, 2006 9:59 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

je těžké radit, když neznáme rodinu, ale pro Tvou úlevu je lepší to říci, jestli to je ovšem vhodné musíš vycítit Ty. Já nevěděl jak naši zareagují a bylo to dost dobré, vlastně ideální.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 30, 2006 11:33 am
Autor Zpráva
Farrel19
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 18

Předmět: Souhlas Citovat

Souhlasím s Maku... jak už jsem někdy řekl lidi, kteří tě mají rádi tě budou brát takovýho jaký jsi... a pochybuju o tom, že by tě rodiče rádi neměli... myslím, že možná to bude chtít čas na vstřebání a podobný věci, ale určitě to bude v pohodě a tobě se fakt děsně uleví... btw ještě k tomu tvýmu bráchovi slyšel jsem o případech, kdy byla pěti členná rodina, matka, otec a tři synové a všichni tři byli homosexuální... prý je to rarita... ale stává se to... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 30, 2006 10:08 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: já to popírám Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Tak já mám teda mladšího bráchu, i když si nemůžu bejt jistej, jestli neni taky gay, zvlášť když v 21 neměl ještě nic s žádnou holkou. No já doufám že ne, protože to by rodiče asi nepřežili, mít 2 teplý syny. Ještě tak jednoho, ale oba? Ale až se mě příště zase zeptaj kdy že budou ty vnoučata, tak už jim to snad budu muset vyklopit, jak to se mnou je, nebo radši ne? Oni jsou podle mě tolerantní, ale otec je dost prudké povahy, tak nevím Sad .


Jo určitě jim to řekni. Hrozně se ti uleví. A neměj strach z jejich reakce. Já jsme se také trochu bál otcovi reakce zvlášť potom, co jsme ho slyšel vždycky nadávat, když viděl někde homosexuála. A nakonec sis jistě přečetl, jak reagoval Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červenec 30, 2006 1:27 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: já to popírám Citovat

Tak já mám teda mladšího bráchu, i když si nemůžu bejt jistej, jestli neni taky gay, zvlášť když v 21 neměl ještě nic s žádnou holkou. No já doufám že ne, protože to by rodiče asi nepřežili, mít 2 teplý syny. Ještě tak jednoho, ale oba? Ale až se mě příště zase zeptaj kdy že budou ty vnoučata, tak už jim to snad budu muset vyklopit, jak to se mnou je, nebo radši ne? Oni jsou podle mě tolerantní, ale otec je dost prudké povahy, tak nevím Sad .
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 29, 2006 6:33 pm
Autor Zpráva
Farrel19
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 18

Předmět: Re: zpátky k bratrům a orientaci, i když trošku jinak Citovat

pepcza napsal:
Farrel19 napsal:

No tak celkem by mě zajímalo podle jakého vrzorku lidí to zkoumal... Ale já asi nepatřím k těm každým 7. gayům... páč svým způsobem jsem jedináček... mám sice sourozence, ale ti mají jinou matku a navíc jsou mladší... takže tenhle článek o mě rozhodně není... a já svou homosexualitu opět nemám na co svést... Very Happy né sranda... znám celkem dost gayů... ale doopravdy jenom zlomek z nich má nějakého staršího bratra... tak nevím no... co takhle se vrátit zpátky v rodokmenu a zjistit jestli třeba není zakopaný pes v počtu mužských předků... Very Happy


To já mám jen starší sestru a mladšího bratra, takže jim tu jejich teorii taky "bořím" Smile Jinak, mamka je ze tří sester a táta měl taky jen dvě sestry, takže ten pudl v tomhle zakopaný asi nebude Laughing


No to asi ne no... prostě jsi byl ten šťastnej, co zdědil ten gen nebo chromosom nebo co, že to... stejně jako já... Razz a nebo ti ten jeden chromosom nebo gen chybí... Very Happy no to je jedno už si to nepamatuju jak to říkali v televizi... Very Happy budem toho pudla muset najít a vykopat někde jinde teda Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 29, 2006 6:30 pm
Autor Zpráva
Farrel19
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 18

Předmět: Re: re: zpátky k bratrům Citovat

sengge napsal:
citace:
No tak celkem by mě zajímalo podle jakého vrzorku lidí to zkoumal...


V té jedné studii se to zkoumalo na vzorku 302 gayů a na stejném počtu "kontrolních subjektů", tj. heterosexuálů. To už myslím zní celkem reprezentativně. U té druhé studie nevím.


Jo tak přesvědčivě to zní... proč ne... osobně si myslím, že něco pravdy na tom bude... to, že já znám převážně gaye jedináčky či s mladšímy sourozenci je už můj problém... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 29, 2006 4:41 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Tak já mám jen starší sestru. Máma i táta jsou jedináčci Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 29, 2006 4:38 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Re: zpátky k bratrům a orientaci, i když trošku jinak Citovat

Farrel19 napsal:

No tak celkem by mě zajímalo podle jakého vrzorku lidí to zkoumal... Ale já asi nepatřím k těm každým 7. gayům... páč svým způsobem jsem jedináček... mám sice sourozence, ale ti mají jinou matku a navíc jsou mladší... takže tenhle článek o mě rozhodně není... a já svou homosexualitu opět nemám na co svést... Very Happy né sranda... znám celkem dost gayů... ale doopravdy jenom zlomek z nich má nějakého staršího bratra... tak nevím no... co takhle se vrátit zpátky v rodokmenu a zjistit jestli třeba není zakopaný pes v počtu mužských předků... Very Happy


To já mám jen starší sestru a mladšího bratra, takže jim tu jejich teorii taky "bořím" Smile Jinak, mamka je ze tří sester a táta měl taky jen dvě sestry, takže ten pudl v tomhle zakopaný asi nebude Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 29, 2006 1:56 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: re: zpátky k bratrům Citovat

citace:
No tak celkem by mě zajímalo podle jakého vrzorku lidí to zkoumal...


V té jedné studii se to zkoumalo na vzorku 302 gayů a na stejném počtu "kontrolních subjektů", tj. heterosexuálů. To už myslím zní celkem reprezentativně. U té druhé studie nevím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 29, 2006 12:37 pm
Autor Zpráva
Farrel19
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 18

Předmět: Re: zpátky k bratrům a orientaci, i když trošku jinak Citovat

sengge napsal:
Týdeník Economist (29.6.) nedávno informoval o dvou studiích, podle kterých je u mladších bratrů pravděpodobnější, že budou orientovaní homosexuálně: čím víc starších biologických bratrů člověk má, tím je pravděpodobnější, že bude gay - ve zkoumaném vzorku každý další starší bratr zvyšoval tuto pravděpodobnost o 33 %. Nebiologičtí starší bratři na orientaci vliv nemají a stejně tak je jedno, jestli biologičtí bratři žijí společně nebo odděleně. Dr. Bogaert, který na to přišel, spekuluje, že matčin imunitní systém nějakým způsobem eviduje, kolik synů porodil, a každý další syn je vystavován vyšším dávkám nějakých protilátek. Autor jiné podobné studie dospěl k závěru, že každý 7. gay může svou orientaci přičíst právě tomu, že má starší bratry. Hehe, možná by to stálo za hlasování, kolik kdo má starších bráchů.

Odkaz: https://sexualidad.wordpress.com/2006/06/30/homosexualidad-y-hermanos/



No tak celkem by mě zajímalo podle jakého vrzorku lidí to zkoumal... Ale já asi nepatřím k těm každým 7. gayům... páč svým způsobem jsem jedináček... mám sice sourozence, ale ti mají jinou matku a navíc jsou mladší... takže tenhle článek o mě rozhodně není... a já svou homosexualitu opět nemám na co svést... Very Happy né sranda... znám celkem dost gayů... ale doopravdy jenom zlomek z nich má nějakého staršího bratra... tak nevím no... co takhle se vrátit zpátky v rodokmenu a zjistit jestli třeba není zakopaný pes v počtu mužských předků... Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 19, 2006 12:58 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: zpátky k bratrům a orientaci, i když trošku jinak Citovat

Týdeník Economist (29.6.) nedávno informoval o dvou studiích, podle kterých je u mladších bratrů pravděpodobnější, že budou orientovaní homosexuálně: čím víc starších biologických bratrů člověk má, tím je pravděpodobnější, že bude gay - ve zkoumaném vzorku každý další starší bratr zvyšoval tuto pravděpodobnost o 33 %. Nebiologičtí starší bratři na orientaci vliv nemají a stejně tak je jedno, jestli biologičtí bratři žijí společně nebo odděleně. Dr. Bogaert, který na to přišel, spekuluje, že matčin imunitní systém nějakým způsobem eviduje, kolik synů porodil, a každý další syn je vystavován vyšším dávkám nějakých protilátek. Autor jiné podobné studie dospěl k závěru, že každý 7. gay může svou orientaci přičíst právě tomu, že má starší bratry. Hehe, možná by to stálo za hlasování, kolik kdo má starších bráchů.

Odkaz: https://sexualidad.wordpress.com/2006/06/30/homosexualidad-y-hermanos/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 13, 2006 2:04 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: .. Citovat

Waky napsal:
Libor napsal:
Azarael napsal:
špatnej předpoklad. Těch, kteří se nepřetvařovali než se přiznali je zatraceně málo. Rodiče nemaj často ani tušení, i když je jejich synáček na první pohled buzna, natož když vypadá normálně a chová se normě. Naši to taky netušili. Kupříkladu máma tomu do teď nevěří, protože nesplňuju její představu o teploušovi a vysvětlit jí, že je rozdíl mezi tím bejt Buzna a bejt teplej je v podstatě nemožný Confused. První věc, kterou si začala myslet bylo, že se začnu voblíkat jako ženská, nebo že si začnu kupovat dámský časáky Evil or Very Mad no některejm lidem jejich představu nesebereš. Bohužel velká část rodičů má podobné představy. Inu pod svícnem je největší tma Wink
Kdyby byl tvůj předpoklad správnej tak by něco jako problémy s CO neexistovaly. Wink


Mamka si myslela, ze se necham predelat na zenskou Laughing Nebo, ze to delam kvuli sexu, protoze kluk neotehotni..Nejsi v tom sam..Ted se uz smeji, tehdy me, ale do smichu nebylo.Ja se do CO pretvaroval a lhal Crying or Very sad A to me vadilo tak jsem se totalne uzavrel


Někdo asi nemá úplně jasno v pojmech homosexualita x transsexualita x crossdressing atd. Moji trans - kamarádi říkají často totéž, akorát opačně: že jim doma říkají, že by jim mohlo stačit, že jsou teplí, a nemusejí kvůli tomu blbnout s hormonama a s operativní přeměnou. I když tam by se to dalo asi spíš pochopit, protože ta operace zase úplně sranda není a přeci jen to celé přináší jistá zdravotní rizika, takže asi mají strach.

K tomu přetvařování: dovedu si je velmi živě představit, protože u nás doma se zatloukala kdejaká kravina, neboť by ji tatínek nevydýchal. Když jsme třeba rozbily sklenici nebo dokonce hrnek, muselo se to před tatínkem přísně tajit, protože by šíleně ječel, jak si ničeho nevážíme a celý majetek zpustošíme a týden by pak s náma nemluvil. Maminka věnuje permanentně mnoho času činnosti, kterou já sama pro sebe nazývám pytlíkování, a znamená to, že se určité věci určitým lidem neříkají nebo se jim říkají různě upravené verze. Prostě se to nějak spytlíkuje, aby se ti lidé nerozčilili a aby nebyla ostuda. Tak tatínek se nikdy nedozvěděl o mém ex partnerovi, který se ke mně nastěhoval před pěti lety. Důvodem není příšernost toho pidivajzlíka, kterého se teď marně snažím vyhodit, ale to, že tatínka by prý pobouřila má těžká promiskuita - rozvedla jsem se, a pak si ani ne za rok nastěhuju klidně do bytu někoho jinýho, no to radši ne, to nějak opytlíkujem. Když jsem loni napsala vánoční pohled tetičce, tak bylo zase zle, protože jsem na něj podepsala jen sebe a dceru, a tetička si stále myslí, že jsem vdaná, protože rozvádět se je ostuda. Někdy ty obmyslné pytlické praktiky nestíhám a upřímně řečeno mě dost štvou, ale držím se silou vůle zpátky, protože vím, že to s tatínkem není žádný med a že by se mi dělala snadno revoluce pravdy, když s ním nebydlím a na mě by tudíž neječel, kdežto máma by to chytla z první ruky.
Když jsem u našich bydlela, tak jsem se jim moc nesvěřovala, protože tatínek kvůli všemu řval jak protrženej, maminka zase viděla všude katastrofu, a oba byli děsně zatížení na to, co si o čem "pomyslejí lidi". A tak se mi podařilo mnoho věcí úspěšně zatlouct. A dovedu si představit, že kdybych byla lesba, tak to naši v pohodě nemusejí tušit roky (tatínek nejlépe raději dodnes - to by se to pytlilo Wink )
Jak si dávám ve všem možném špatné vysvědčení, tak doufám, že s dcerou máme vztahy otevřené, nezaložené na pytlictví, a že mi důležité věci říká. Jednou mi řekla, že kdyby byla lesba nebo transka, tak by s tím šla jako první za mnou, protože ze všech lidí, které zná, bych jí asi nejlíp poradila a měla bych pro to největší pochopení. Ale to je čistě teoretická úvaha, ono jinak se to vykládá jen tak při čumění na LeGaTo, a jinak by to mohlo vypadat v praxi, to je mi celkem jasný.


Musel jsem se smat. Popisovala si tak krasne a nadnesene to jak to vypada u nas..Neni to sranda, ale i ja obcas podleham tomu pytlikovani..Paradoxne prevazne vuci rodicum.. Sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 13, 2006 10:11 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: .. Citovat

Libor napsal:
Azarael napsal:
špatnej předpoklad. Těch, kteří se nepřetvařovali než se přiznali je zatraceně málo. Rodiče nemaj často ani tušení, i když je jejich synáček na první pohled buzna, natož když vypadá normálně a chová se normě. Naši to taky netušili. Kupříkladu máma tomu do teď nevěří, protože nesplňuju její představu o teploušovi a vysvětlit jí, že je rozdíl mezi tím bejt Buzna a bejt teplej je v podstatě nemožný Confused. První věc, kterou si začala myslet bylo, že se začnu voblíkat jako ženská, nebo že si začnu kupovat dámský časáky Evil or Very Mad no některejm lidem jejich představu nesebereš. Bohužel velká část rodičů má podobné představy. Inu pod svícnem je největší tma Wink
Kdyby byl tvůj předpoklad správnej tak by něco jako problémy s CO neexistovaly. Wink


Mamka si myslela, ze se necham predelat na zenskou Laughing Nebo, ze to delam kvuli sexu, protoze kluk neotehotni..Nejsi v tom sam..Ted se uz smeji, tehdy me, ale do smichu nebylo.Ja se do CO pretvaroval a lhal Crying or Very sad A to me vadilo tak jsem se totalne uzavrel


Někdo asi nemá úplně jasno v pojmech homosexualita x transsexualita x crossdressing atd. Moji trans - kamarádi říkají často totéž, akorát opačně: že jim doma říkají, že by jim mohlo stačit, že jsou teplí, a nemusejí kvůli tomu blbnout s hormonama a s operativní přeměnou. I když tam by se to dalo asi spíš pochopit, protože ta operace zase úplně sranda není a přeci jen to celé přináší jistá zdravotní rizika, takže asi mají strach.

K tomu přetvařování: dovedu si je velmi živě představit, protože u nás doma se zatloukala kdejaká kravina, neboť by ji tatínek nevydýchal. Když jsme třeba rozbily sklenici nebo dokonce hrnek, muselo se to před tatínkem přísně tajit, protože by šíleně ječel, jak si ničeho nevážíme a celý majetek zpustošíme a týden by pak s náma nemluvil. Maminka věnuje permanentně mnoho času činnosti, kterou já sama pro sebe nazývám pytlíkování, a znamená to, že se určité věci určitým lidem neříkají nebo se jim říkají různě upravené verze. Prostě se to nějak spytlíkuje, aby se ti lidé nerozčilili a aby nebyla ostuda. Tak tatínek se nikdy nedozvěděl o mém ex partnerovi, který se ke mně nastěhoval před pěti lety. Důvodem není příšernost toho pidivajzlíka, kterého se teď marně snažím vyhodit, ale to, že tatínka by prý pobouřila má těžká promiskuita - rozvedla jsem se, a pak si ani ne za rok nastěhuju klidně do bytu někoho jinýho, no to radši ne, to nějak opytlíkujem. Když jsem loni napsala vánoční pohled tetičce, tak bylo zase zle, protože jsem na něj podepsala jen sebe a dceru, a tetička si stále myslí, že jsem vdaná, protože rozvádět se je ostuda. Někdy ty obmyslné pytlické praktiky nestíhám a upřímně řečeno mě dost štvou, ale držím se silou vůle zpátky, protože vím, že to s tatínkem není žádný med a že by se mi dělala snadno revoluce pravdy, když s ním nebydlím a na mě by tudíž neječel, kdežto máma by to chytla z první ruky.
Když jsem u našich bydlela, tak jsem se jim moc nesvěřovala, protože tatínek kvůli všemu řval jak protrženej, maminka zase viděla všude katastrofu, a oba byli děsně zatížení na to, co si o čem "pomyslejí lidi". A tak se mi podařilo mnoho věcí úspěšně zatlouct. A dovedu si představit, že kdybych byla lesba, tak to naši v pohodě nemusejí tušit roky (tatínek nejlépe raději dodnes - to by se to pytlilo Wink )
Jak si dávám ve všem možném špatné vysvědčení, tak doufám, že s dcerou máme vztahy otevřené, nezaložené na pytlictví, a že mi důležité věci říká. Jednou mi řekla, že kdyby byla lesba nebo transka, tak by s tím šla jako první za mnou, protože ze všech lidí, které zná, bych jí asi nejlíp poradila a měla bych pro to největší pochopení. Ale to je čistě teoretická úvaha, ono jinak se to vykládá jen tak při čumění na LeGaTo, a jinak by to mohlo vypadat v praxi, to je mi celkem jasný.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 13, 2006 1:38 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Doma se přetvařovat taky nemusím. Naši to o mně zatím neví a podle mě ani netuší, naštěstí Laughing . V tomhle ohledu vždycky respektovali moje soukromí a když jim ukážu nějaké fotky, na kterých jsem s kamarádkama tak je přece nenapadne, že bych byl na kluky Twisted Evil
Horší je to s babičkou, ta je docela zvědavá a zvídavá a při otázce jestli mám holku odpovídám, že ne a je to pravda Very Happy Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 9:49 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Nebo člověk neřekl nic a když se mě mamka 2x optala ze srandy, "nejsi na kluky?" tak jsem se jen zasmál a řekl třeba "zajímavá úvaha"
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 3:30 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikdy jsem nelhal a ani se vysloveně nepřetvařoval. Nemám to rád a vždycky bylo východisko, jak z nepříjemné situace vybruslit bez ztráty květinky. Nebyly to lži, jenom jsem šetřil pravdou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 12:06 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: .. Citovat

Azarael napsal:
špatnej předpoklad. Těch, kteří se nepřetvařovali než se přiznali je zatraceně málo. Rodiče nemaj často ani tušení, i když je jejich synáček na první pohled buzna, natož když vypadá normálně a chová se normě. Naši to taky netušili. Kupříkladu máma tomu do teď nevěří, protože nesplňuju její představu o teploušovi a vysvětlit jí, že je rozdíl mezi tím bejt Buzna a bejt teplej je v podstatě nemožný Confused. První věc, kterou si začala myslet bylo, že se začnu voblíkat jako ženská, nebo že si začnu kupovat dámský časáky Evil or Very Mad no některejm lidem jejich představu nesebereš. Bohužel velká část rodičů má podobné představy. Inu pod svícnem je největší tma Wink
Kdyby byl tvůj předpoklad správnej tak by něco jako problémy s CO neexistovaly. Wink


Mamka si myslela, ze se necham predelat na zenskou Laughing Nebo, ze to delam kvuli sexu, protoze kluk neotehotni..Nejsi v tom sam..Ted se uz smeji, tehdy me, ale do smichu nebylo.Ja se do CO pretvaroval a lhal Crying or Very sad A to me vadilo tak jsem se totalne uzavrel
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 11:52 am
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

špatnej předpoklad. Těch, kteří se nepřetvařovali než se přiznali je zatraceně málo. Rodiče nemaj často ani tušení, i když je jejich synáček na první pohled buzna, natož když vypadá normálně a chová se normě. Naši to taky netušili. Kupříkladu máma tomu do teď nevěří, protože nesplňuju její představu o teploušovi a vysvětlit jí, že je rozdíl mezi tím bejt Buzna a bejt teplej je v podstatě nemožný Confused. První věc, kterou si začala myslet bylo, že se začnu voblíkat jako ženská, nebo že si začnu kupovat dámský časáky Evil or Very Mad no některejm lidem jejich představu nesebereš. Bohužel velká část rodičů má podobné představy. Inu pod svícnem je největší tma Wink
Kdyby byl tvůj předpoklad správnej tak by něco jako problémy s CO neexistovaly. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 10:43 am
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Slepota Citovat

Stonerock napsal:
Z vlastní zkušenosti k tomu můžu říct jediný - nemusí. Pokud člověk nechce, aby to věděli, a umí se aspoň minimálně přetvařovat, tak naprosto nemusí. Naši mi věnujou pozornosti tolik, až je jí upřímně občas až příliš, a přesto táta netušil vůbec nic a mámu to prej někdy čistě hypoteticky napadlo, ale vůbec to nebrala vážně...



Nepředpokládal jsem, že by se měl dotyčný pototmek přetvařovat...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 8:59 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Podobnost Citovat

Stonerock napsal:
llukynek napsal:
Domnívám se, že rodič, který věnuje svému dítěti čas a který si všímá toho, co dítě dělá, jeho nálad a toho, co dítě říká, musí poznat, pokud se něco děje a musí také poznat nebo se může alespoň domnívat, je-li jeho syn nebo dcera homosexuální.


Z vlastní zkušenosti k tomu můžu říct jediný - nemusí. Pokud člověk nechce, aby to věděli, a umí se aspoň minimálně přetvařovat, tak naprosto nemusí. Naši mi věnujou pozornosti tolik, až je jí upřímně občas až příliš, a přesto táta netušil vůbec nic a mámu to prej někdy čistě hypoteticky napadlo, ale vůbec to nebrala vážně...


Tak to jsme na tom podobne..Mamka rikala, ze ji to zacalo dochazet az zpetne. co jsem ji to rekl, tak si spoustu veci pospojovala Smile Mame tohle podobne
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 12:45 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Slepota Citovat

llukynek napsal:
Domnívám se, že rodič, který věnuje svému dítěti čas a který si všímá toho, co dítě dělá, jeho nálad a toho, co dítě říká, musí poznat, pokud se něco děje a musí také poznat nebo se může alespoň domnívat, je-li jeho syn nebo dcera homosexuální.


Z vlastní zkušenosti k tomu můžu říct jediný - nemusí. Pokud člověk nechce, aby to věděli, a umí se aspoň minimálně přetvařovat, tak naprosto nemusí. Naši mi věnujou pozornosti tolik, až je jí upřímně občas až příliš, a přesto táta netušil vůbec nic a mámu to prej někdy čistě hypoteticky napadlo, ale vůbec to nebrala vážně...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 11, 2006 7:39 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Slepota Citovat

Adam napsal:
U nás to vždycky fungovalo tak, že jsem mohl dělat všechno co jsem chtěl, ale musel jsem o tom rodiče aspoň zběžně informovat. Mysleli si, že vědí všechno podstatné. A ono ne... Rozhodně nemůžu říct, že by mamka byla nevšímavá. Naopak otci bylo vždycky jedno a nechal mě vyrůstat si po svém bez jakéhokoliv dozoru z jeho strany. Nakonec to dopadlo tak, že mamka neměla o realitě ani tušení, kdežto otec si myslel že jsem gay už několik let (aspoň to opakovaně tvrdí). Přitom žádného gaye osobně nezná (nebo to neví), nějak všímavý nebo citlivý taky není. Tak nevim.


Zajimave Very Happy Neznam odpoved..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 11, 2006 7:17 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Slepota Citovat

U nás to vždycky fungovalo tak, že jsem mohl dělat všechno co jsem chtěl, ale musel jsem o tom rodiče aspoň zběžně informovat. Mysleli si, že vědí všechno podstatné. A ono ne... Rozhodně nemůžu říct, že by mamka byla nevšímavá. Naopak otci bylo vždycky jedno a nechal mě vyrůstat si po svém bez jakéhokoliv dozoru z jeho strany. Nakonec to dopadlo tak, že mamka neměla o realitě ani tušení, kdežto otec si myslel že jsem gay už několik let (aspoň to opakovaně tvrdí). Přitom žádného gaye osobně nezná (nebo to neví), nějak všímavý nebo citlivý taky není. Tak nevim.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist