Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Společný sraz 25. až 27. sprna 2006
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další

st srpen 09, 2006 10:14 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Martinů Citovat

Adam napsal:
Bohuslava Martinů mi ani nepřipomínej! Ten se hraje ještě hůř než Janáček! Kromě toho znám ještě jednoho kluka z Poličky a je to děsnej debil. V tom kraji musí být něco špatného ve vodě. Ty studánky neměli otvírat Wink

Martinů je super, mám ho rád a poměrně rád jsem ho i hrával:-) A na Poličku mi nesahej, zažil jsme tam mnoho hezkých okamžiků a k tomu městečku mě vážou i rodinné záležitosti;-) Můžeme tam na výlet.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 10:07 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: to Cracker to Brno, jak to vymyslet doma Citovat

the.cracker napsal:
Tyjo, no predstavujes si to opravdu mooooc jednoduse Laughing Jako zkusim jeste popremyslet, jestli by se nedalo neco udelat, ale pochybuju. Kdyby to o mne mati vedela, tak je to v pohode, ale takto nevim co ji mam rict.


Já když sem jel se Studem na Pálavu, řekl sem, že to sou známí z kroužku,
jezdíval sem s historikem, nebo s naším svazem a bylo to jednodušší.
Dokonce ani babičce to nepřišlo divny.
Jo z Kyjova to není daleko do Brna, možná odtud někdo pojede.
A na Vysočině je pěkně. Už jen to stojí za to, se tam podívat.
Já tam byl v zimě a nádhera, ty kopečky a potok a les.
Určitě něco vymyslíš.

Jo, kdybys teda chtěl, já bych s Tebou z Brna jel.
Ještě sou tady dva kluci, co maj jet z Brna. Jedou autem, co vím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 10:03 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Martinů Citovat

Bohuslava Martinů mi ani nepřipomínej! Ten se hraje ještě hůř než Janáček! Kromě toho znám ještě jednoho kluka z Poličky a je to děsnej debil. V tom kraji musí být něco špatného ve vodě. Ty studánky neměli otvírat Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 9:41 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Dotaz, kde to přesně je? A dá se tam zaparkovat tak, že mi auto nevyberou naši milí spoluobčané během 10 min? mám totiš Škodofku a jak známu u té to není problém.

Zdendo, tam můžeš klidně nechat auto celý týden odemčenéSmile Podívej se na odkaz na mapy.cz http://www.mapy.cz/?query=%C4%8D%C3%A1st%20obce%20Martinice,%20Prose%C4%8D,%20okres%20Chrudim&portWidth=716&portHeight=465&zoom=5&mapType=base&centerX=135549861&centerY=134989697 , je to kousek od Proseče u Chrudimi, blízko Litomyšle a Poličky - rodiště Bohuslava MartinůSmile Doufám, že dorazíš!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 7:20 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Petr_k: dokonalé, perfektní, prostě to nemá chybu


Děkuju Zdendo, přál bych i Vám všem to samé. Vždyť rodiče s dětmi by měli být ti úplně nejbližší človíčkové za všech okolností, aspoň tak si to myslím Wink . Život máme jenom jeden a měli bychom ho prožít příjemně jak to jenom jde, nebát se například říct nahlas i některé svoje city protože to dělá hotová kouzla ve vztazích. Kdykoliv mě dcera nebo syn píšou SMS, téměř vždy končí slovíčky "mám Tě rád (a).." , to je přece moc krásný....
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 6:43 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Petr_k: dokonalé, perfektní, prostě to nemá chybu
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 5:17 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
souhlasím... já poslední dobou, i když můžu říct pravdu, rači lžu... už je to takovej skoro reflex... Wink

No kluci docela se bavím. Jak si rodiče vychováte takové je máte Very Happy Very Happy

Tedy u mě to bylo tak že já jsem od jakživa furt někde coural, v šestnácti letech jsem takové starosti už dávno vůbec neřešil. Je fakt že nade mnou nebyla tvrdá otcovská ruka protože mamka na mě byla sama a byla ke mě v tomhle směru hodně tolerantní. Neměl jsem důvody jí lhát ale všechny možné podrobnosti jsem jí taky nevyprávěl. Přibližně věděla kde jsem ale tenkrát si to zkontrolovat nemohla protože žádné mobily a podobné zbytečnosti neexistovaly. A někde po lese 100km daleko kde jsem s klukama týden coural na vandru by mě asi těžko hledala Wink . Když to vezmu, prakticky skoro celé prázdniny jsem doma téměř nebyl ( a na žádné organizované tábory a pod. jsem rozhodně nejezdil). Řekli jsme si s kámošema například že jedem na dva týdny na Mácháč a prostě jsme jeli, vůbec jsem neřešil problém jestli mě mamka pustí nebo co bych si měl jako vymyslet.

No a můj syn když mu bylo šestnáct taky neměl žádné podobné problémy, asi jsem byl měkkej táta Laughing . No je to tak že lež přímo nenávidím a tak jsem se snažil s dětma mít trochu víc otevřený vztah založený taky na důvěře. Dalo by se říct že si dělal skoro co chtěl, nevyžadoval jsem aby mě všechno říkal pokud nechce, lhaní bych nesnesl. Důležité bylo hlavně aby přijel domu tak jak slíbil protože je jasný že jinak jsem měl o něj strach. Když jel s kámošema na týden na nějakou chalupu, vzal jsem je všechny do auta a odvezl jsem je tam, bylo to asi 150km. Co se pak dělo tam jsem vědět nepotřeboval, říkal jsem mu že je prakticky dospělý a musí sám vědět... A myslím že to tak bylo správný, dneska mám s dětma super vztah a řeknou mě i to co nechci. Jasně že né všechno, každý máme přece nějaké svoje tajemstvíčko které si necháváme pro sebe, ale důležité je že mě nelžou protože k tomu ani není žádný důvod.

No tak asi tak nějak, ti moji potomci jsou už dneska úplně dospělí a samostatní ale když jsem to zde četl, nedalo mě to abych taky něco nenapsal Wink .

No a nebudete tomu věřit ale nyní se ty role úplně obrátily, dneska se musím svěřovat a hlásit já svojí dceři Mr. Green . Ví o mě všechno a povídáme si o všem, no a když jí řeknu že jedu za kamarádem Embarassed 200km daleko a nebo třeba na první setkání s někým koho ještě osobně neznám, mám nařízeno že až přijedu domu tak jí musím zavolat nebo napsat SMS že jsem v pořádku. Jako asi že mě nikdo nepřepad a neznásilnil nebo co... Mr. Green Mr. Green . No jo no, vím že má o mě strach, je to milý a je to taky sranda. Si připadám někdy jako já ten puberťák...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 4:50 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Dotaz, kde to přesně je? A dá se tam zaparkovat tak, že mi auto nevyberou naši milí spoluobčané během 10 min? mám totiš Škodofku a jak známu u té to není problém.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 1:40 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

souhlasím... já poslední dobou, i když můžu říct pravdu, rači lžu... už je to takovej skoro reflex... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 1:28 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

V dnešní době se člověk bez lhaní lhot neobejde... jednou se to naučit musíš. A co si budeme povídat.. u rodičů se to předpokládá...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 1:25 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Ty máš teda starosti Wink Jako notorický zatloukač bys přece měl mít v zásobě spoustu milosrdných lží a naučit se šetřit pravdou.
Kdyžtak ti můžu dělat křoví. Ale nevim, co děláš ve volnu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 1:21 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
Jako ze bych nerekl vubec kam jedu, to u nas urcite neprojde. Proste bych si musel neco vymyslet, ale jeste je problem ten bus. Ty spoje jsou fakt blby, mnohem radsi bych jel s nekym, ale jak vidim, tak odtud nikdo nejde, sakra Mad

Mati rict pravdu proste nemuzu. I kdybych ji to ted nekdy oznamil, ale jeste ji k tomu pridal, ze nekam jedu s 15 dalsimi lidmi, tak by si podle me mylslela presne to, co napsal Maku - nejake orgie Rolling Eyes

Obcas jezdime s kamosama na chatu, takze me napadlo, ze bych ji mohl rict, ze jedu tam, ale to je tady chata 20 km, a ne vylet 200 km Wink Kdyby to proste prasklo, to by byl mega sok. Myslela by si, ze jsem tady kousek a pritom bych byl nekde u Pardubic a jeste bych samozrejme musel vysvetlovat, co jsem tam delal Confused

Hmmm Crying or Very sad


A proč ji říkat, že to je někde ve zlámané lhotě u Pardubic? Jedeš s kámošema do Pardubic. Kdyby se ptala tak řekni, že to je taková zmenšenina Brna Laughing . Něco si vymysli... možností je strašná spousta..

Např. Kámoš, který se odstěchoval mě pozval do Pardubic.
V Pardubicích je sraz lidí z chatu. Píšu si s nima dlouho - některé znám osobně. Tak bych je rád všechny poznal.
prostě bla bla bla... neřešíme... jedeš Wink

Mno já nevím - ted jsem koukal na idos. A jezdí ti to do Pardubic každé 2 hodiny. A vyjde tě to levněji, než mě vlakem do Pardubic Confused Ty dáš 100 a já 140... ale za to ty pojedeš asi o 2 hodiny déle no... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 1:05 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Jako ze bych nerekl vubec kam jedu, to u nas urcite neprojde. Proste bych si musel neco vymyslet, ale jeste je problem ten bus. Ty spoje jsou fakt blby, mnohem radsi bych jel s nekym, ale jak vidim, tak odtud nikdo nejde, sakra Mad

Mati rict pravdu proste nemuzu. I kdybych ji to ted nekdy oznamil, ale jeste ji k tomu pridal, ze nekam jedu s 15 dalsimi lidmi, tak by si podle me mylslela presne to, co napsal Maku - nejake orgie Rolling Eyes

Obcas jezdime s kamosama na chatu, takze me napadlo, ze bych ji mohl rict, ze jedu tam, ale to je tady chata 20 km, a ne vylet 200 km Wink Kdyby to proste prasklo, to by byl mega sok. Myslela by si, ze jsem tady kousek a pritom bych byl nekde u Pardubic a jeste bych samozrejme musel vysvetlovat, co jsem tam delal Confused

Hmmm Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 12:29 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
Je mi 16...


No vidíš - mě taky. Takže to budeš mít doma taky v poho. Ani já jsme jim neříkal, kam jedu. Byť to o mě rodiče vědí. Prostě není nutné jim říkat, že to tam bude samej buzerant... prostě kámoši... jinak jak rekl Nikom... jedu tam.. dej mi jidlo.. spat mam kde... za tri dny ahoj.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 12:15 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Je mi 16...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 11:51 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Achjooo ten čas je pěkná s.ině... 25.8 mám rozlučkovou párty v práci, kde fakt nemůžu chybět. Takže přejedu až tak někdy v sobotu:(

Navíc můj drahý protějšek je taky ten víkend vytížený, takže přijedu sám. Netuším teda ani jak, protože jsem spoléhal na přítele, že to za mě nějak vyřeší (když tam v okolí má příbuzné a zná to tam...)...
No ale já se tam nějak dostanu, i kdyby to bylo jenom na 20 min...

to the.cracker: já si teda nevzpomínám, kolik ti je (mimochodem, mohlo by se to napsat někam do profilu?), ale nejdená se snad o 3 měsíce ale o 3 dny... Prostě sraz s blíže nespecifikovanými kamarády. Spát mám kde mami, jenom mi dej nějaký ždrádlo, abych tam za ty 3 dny nezkolaboval a brzo naschle... Rodiče takové věci musí pochopit, a když ne, musí je alespoň tolerovat...[/code]
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 10:40 am
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Jinak jeste otazka: nejede nekdo z Brna nebo obecne tady z jihu? Protoze kdybych teoreticky jel, tak ty spoje jsou uplne na h.....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 9:14 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

to cracker: Aspoň máš důvod se jen tak nenápadně zmínit o jedné nepodstatné věci týkající se tvého života... Jednou to stejně přijde Rolling Eyes

Taky našim neříkám, kam jedu. Vlastně jim do toho ani nic není. Ale neustále mě bombardují dotazy, protože chtějí předtím jedou taky pryč a já tu mám krmit křečky a veškeré domácí zvířectvo. Asi zahrnu myši zžádle po okraj akvárka a nekomrpomisně zmiznu. Stejně mám ale pocit, že tuším, kam bych to asi tak ke konci prázdnin mohl jet. Zřejmě vymyslím lež typu "slezina se polužáky", "exkurze do Žďárských vrchů" nebo tak něco. Zkrátka MUSÍŠ rodiče přesvědčit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 09, 2006 12:58 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
Tyjo, no predstavujes si to opravdu mooooc jednoduse Laughing Jako zkusim jeste popremyslet, jestli by se nedalo neco udelat, ale pochybuju. Kdyby to o mne mati vedela, tak je to v pohode, ale takto nevim co ji mam rict.


Jedeš se normálně pobavit s přáteli. Wink Být já ten rodič tak to, že je to sraz lidí z fora - gay. Tak to by mě vážně nenapadlo Rolling Eyes

Normálně přijdeš. Řekneš, že tehdy a tehdy by si rád jel s kámošema tam a tam. Že máte sraz lidí např. z nějaké online hry bo já nevím... možností je hodně. A nebo ji řekni, že jsi gay a vysvětli ji to. Ale myslím, že to předchozí bylo lepší... takhle by si hned říkala, jaké tam budou orgie - znas rodice Rolling Eyes Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 08, 2006 11:42 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Tyjo, no predstavujes si to opravdu mooooc jednoduse Laughing Jako zkusim jeste popremyslet, jestli by se nedalo neco udelat, ale pochybuju. Kdyby to o mne mati vedela, tak je to v pohode, ale takto nevim co ji mam rict.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 08, 2006 11:19 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
Sakra to me stve Mad Ja bych tak jel, ale proste to vubec nepripada v uvahu. Je to strasne daleko a pochybuju, ze by me kdokoliv pustil Crying or Very sad Grrrrr.... Snad nekdy priste.

Vlakem do Pardubic ani ne 3 hodiny. Zkus to nahrát na nějakou akci se školou (jestli to tedy jde, možná si to představuju moc jednoduše Confused )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út srpen 08, 2006 10:59 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Sakra to me stve Mad Ja bych tak jel, ale proste to vubec nepripada v uvahu. Je to strasne daleko a pochybuju, ze by me kdokoliv pustil Crying or Very sad Grrrrr.... Snad nekdy priste.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 08, 2006 10:12 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Myslím že filmy a muzika je dobrý nápad. Taky toho máme spoustu, můžeme s tím něco udělat. Osobně bych prosil o české nebo anglické titulky ke všem zde zmiňovaným filmům, často je mám jenom v původním znění. Nejlepší na výměnu jsou data na přenosném HD;-)

ADAM: Pce ok.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út srpen 08, 2006 9:12 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Já se taky závazně hlásím!
Jestli by to nevadilo, přijal bych nabídku místa z Pardubic - teda pokud to neotravuje. Vcelku pro mě není problém jet (jak jsem psal) na kole z Hlinska, ale to bych musel rychle uvést kolo do pojízdného stavu. Dneska mělo v Krumlově trochu nehodu...
Zároveň bych všechny spřízněné duše poprosil, zda by neměli nějaký film, o kterém se tu psalo. Zatím mám díky Maku jen Beautiful thing a rád bych zhlédl i další komunitní záležitosti. Taky tu někdo psal, že má Bajofondo Tango Club, který se mi a nedaří sehnat. Šlo by to nějakým zcela legálním způsobem zmnožit? Samozřejmě můžu taky dovézt nějakou hudbu, kdyby někdo chtěl...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 08, 2006 8:14 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Pokud by jel někdo z Prahy... prosím, ať se mi ozve.. pokud má ještě místo. Rád bych jel.

Zatím se mějte Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 08, 2006 8:11 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Resume Citovat

Už se blíží čas, pojďme na rekapitulaci:

Termín 25. až 27. sprna 2006.

Víkend v Martinicích u Proseče ( http://www.mapy.cz/?query=%C4%8D%C3%A1st%20obce%20Martinice,%20Prose%C4%8D,%20okres%20Chrudim&portWidth=716&portHeight=465&zoom=5&mapType=base&centerX=135549861&centerY=134989697 ), mezi Poličkou a Litomyšlí. Zapadlý kout u lesů, kde lišky dávají dobrou noc. Ubytování v prázdninovém domě, 20 lůžek, průmyslová kuchyně, opravdu velká společenská místnost, krb. Venku hřiště na volej, tenis nebo prohánění RC modelů, ideální prostředí pro cykloturistiku.

Program nezávazný, třeba povídání, seznamování, procházky, večer muzika, táborák, výměna filmů etc.

Stravu si každý musí zajistit sám, jak jsem psal, tak vybavená kuchyně k dispozici, nejbližsí hospoda/restaurace asi 8km. Pobyt pro diskutéry GK a jejich partnery bude gratis. Gratis bude i opékání u táboráku jeden z večerů (nejspíš sobota). Ještě s Péťou musíme vymyslet co, ale nejspíš kuřata nebo podobně.

Nabízím v pátek odpoledne několik míst v autě z Pardubic. Zároveň prosím všechny, kdož také pojedou autem, aby to zde napsali a poskytli ev. volná místa dalším diskutérům. Podobnou prosbu mám i k účastníkům, napište sem nebo mě do pošty, kdo pojedete, abych mohl cca počítat s účastí.

Na viděnou! Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne červenec 30, 2006 6:12 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vždyť je ještě mesíc čas:-) Změna neproběhla, objekt zarezervován.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 12:27 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: to bratia Citovat

murex napsal:
A nejakí slovenskí bratia sa na zraz nechystajú? Veď vás tu na komunitu chodieva celkom dosť..


Já jsem z jedné čtvrtiny Slovák.
A myslím,že se tam objeví i další.
Vždyť ono se to tak míchalo dřív.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 25, 2006 8:30 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

A nejakí slovenskí bratia sa na zraz nechystajú? Veď vás tu na komunitu chodieva celkom dosť..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 24, 2006 11:20 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Taky s tím počítám v tomhle termínu, žádná změna tiskem neproběhla. Arrow
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 16 z 19
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist