Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Příslušnost k sexuální menšině v osobním dokladu?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

pá březen 10, 2006 8:39 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:50 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 7:28 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Musím se přiznat, že tohle jsem nepřečetl, ale zeptal bych se tě, proč jako ten studující advocatus (diaboli - to mne trošku zaráží, protože jsem si myslel, a můžu doslova citovat, že pro tebe jsem ďáblem já) nepodáš stížnost k EU soudu pro lidská práva, aby nikdo neměl napsaný v občance rodinný stav (nahradilo by se to údajem vyrovnaný člověk - s kolonkou ano/ne). To je přece jasná diskriminace!!!!!

Třeba taková 19 letá krásná dívka za volantem, když jí policista kontroluje doklady...mám důvodné podezření se domnívat, že pokud v její občance uvidí vdaná, bude s ní jednat jinak, než kdyby tam viděl svobodná!!!! DOKONCE JÍ ASI NEBUDE ŘÍKAT SLEČNO!!!!!!!
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 6:19 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: To da.jo: Citovat

Samozřejmě, že je to kompromis, ale stále je lepší alespoň nějaká úprava, než další roky a roky a roky a roky čekání...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 5:44 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 12:31 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kluci... Citovat

llukynek napsal:
Souhlasím, je to maličkost, která navíc postupem času bude zarážet stále méně a méně lidí. Myslím si, že je zbytečné se tím zabývat.


Kluci mat epravdu. Klidne si to do obcanky dam.Me enjde o to, ze lide poznaji, ze jsme teplej.Me to slovo prijde divne. Registrovana je trebazbran. Auto... Proto bych psal radeji do obcanky jako v SRN zivotni partner.To zni tak nejak vystizneji. Ale co hlavne, ze to projde. To jedno slovicko to je detail Smile Jasne, ze jsem pro registrovane partnerstvi...Vsema 20 a klidn ei v obcance
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 11:59 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Nápad psát na oblečení viditelné nápisy CHARITA fakt nemá chybu Evil or Very Mad
Nedivila bych se, kdyby takový chudák obdarovaný chodil radši v zimě v šortkách, kdyby měl jen kožich s nápisem Charita...
To slovo "registrovaný" není moc krásné. Taky je nové. Ale nakonec "Česko" taky není krásné slovo. Vzpomínám si na vzrušené debaty v médiích, kdy kdekoho pobuřovalo a spousta lidí tvrdila, že něco takového nebudou nikdy používat, a ejhle, používá se vesele a nikdo už o něm nedumá.
Já mám v OP napsáno "rozvedená" - a před nějakými desítkami let by na mě nakonec čuměli blbě taky. Slovo rozvedený/á taky není nijak krásné - což je taky z logiky věci správně, protože ze své podstaty znamená nějaký průser, že se něco nepovedlo. Ale nikdo už ho neřeší, je "normální".
Ještě k tomu OP: mám stejnou zkušenost jako Lukáš, že ho člověk na potkání nikomu jako společenskou zábavu neukazuje. A když ho chtějí na poště nebo na úřadě, zajímá je zpravidla adresa a rodné číslo a na zadní stranu se ani nekoukají.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 3:21 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: To da.jo Citovat

Azarael napsal:
vážně? Můžeš jít příkladem a začít s vyhlazováním u sebe. Mslím, že by ti v takovém případě náležela Darwinova cena Wink


Laughing Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 09, 2006 9:48 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Adam: Citovat

Souhlasím, je to maličkost, která navíc postupem času bude zarážet stále méně a méně lidí. Myslím si, že je zbytečné se tím zabývat.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 09, 2006 9:45 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: stigmatizace Citovat

O co vám tady v tom vlastně jde? Nelíbí se vám slovo, nebo vám není po chuti ten fakt, že se při předložení dokladu profláknete jako teplí? Nějak mě to neděsí.
Jednoho času se řešilo, jestli pálit falšované oblečení slavných značek. Někdo v parlamentu v záchvatu moudrosti navrhl, že by se mohl zařadit do zákona paragraf či co o jeho darování dětským domovům. Nějaký jiný zákonodárce sice souhlasi, ale v záchvatu nekonečné blbosti navrhl, že by toto oblečení muselo být zřetelně a viditelně označeno nápisem CHARITA. To je skoro jako JUDE nebo hvězda. Nezlobte se na mě, ale to bych si radši nechal na každý svůj kousek oblečení viditelně napsat, že jsem REGISTROVANÝ. Připadá mi to důstojnější. Nějaký nápis v občance se mi pak jeví jako malichernost.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 09, 2006 5:17 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Doklady Citovat

Viděl jsem kamarádův životopis vněmčině. Takový ten strukturovaný. Nápis u rodiného stavu: životní partner. Zněl nezvykle Embarassed Myslim si, že bych si i zvykl Very Happy A docela rad Idea Psat do rubriky rodinný stav registrovany...TO slovo je strasne kostrabate. Ale nejde o slova. Dokazi si velmi realne prestavit ze muj vztah dospeje do takove urovne, ze klidne budu mit v dokladech registrovany.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 09, 2006 3:27 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 09, 2006 1:08 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

da.jo napsal:
"Snad největšího rozkvětu doznala obec v letech, kdy panství vlastnila knížecí rodina Auerspergů. V této době se postupně z bezvýznamné vsi stávají Slatiňany hospodářsky i kulturně živým místem. Vzniká zde například v roce 1859 cukrovar s rafinérií a kostkárnou, v roce 1877 továrna na umělá hnojiva, parní pila v roce 1901 a v roce 1903 lihovar. Slatiňany byly povýšeny na město 1.7.1971. V současné době má město spolu s místními částmi Škrovád, Kunčí, Trpišov a Kochánovice 4040 obyvatel."


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

...ještě jsi zapomněl říct, že máme u nás hřebčín, který byl ve své době nejmodernějším císařským hřebčínem v Rakousku-Uhersku... Wink
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 09, 2006 12:23 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Patafyzika Citovat

Shocked Nějak se přestávám chytat. Shocked
Nicméně mám pocit, že našeho přítele Da.jo vysloveně baví, když se ostatní rozčilují. A protože ho to těší, tak má vždycky čím odpovědět. Pokud se někdo hádá rád, nechť to pojme jako zdravý adrenalinový sport, ale pokud to někoho netěší (zvláště nekonečné dohadování předmětu a smyslu nejasného), je podle mě nejlepším argumentem vůbec nereagovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 10:53 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Re: To da.jo Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:53 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 10:44 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To da.jo Citovat

To má být jako co? Další z tvých povedených vtípků?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 10:10 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 10:07 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 9:57 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO da.jo: Citovat

Milý da.jo, neurazil jsi žádné vesničany, ale čistě jenom mě a to tím, že jsi mne nazval klukem z vesnice, který jako takový nemohl ukázat svůj občanský průkaz více jak desetkrát. Nemám nic proti lidem z vesnice, ani naše město není nijak velké, ale nedovolím, aby mne někdo jakkoli urážel, a to, co jsi napsal, urážka byla!

da.jo napsal:
takže diskuze se teď bude točit kolem uraženeckého Lukáše a napoleonských komplexů jeho Slatiňan, kolem zvěstovatelů přírodního zákona zaměňujících svoji rezignaci za přirozenost člověka (jak se pak odlišuje C..L od křesťanů? Confused ), budeme si tu demonstrativně sdělovat svá jména, "léčit" "nemoce", ale hlavně - nedej bože, určitě se nepokoušet pochopit to, co leží mimo vlastní názory Rolling Eyes


Ano a toto je další urážení, byť si to nejspíš neuvědomuješ,... i když, Ty si to podle mého uvědomuješ moc dobře! Nejsou to žádné moje Slatiňany a nebudu řešit jejich velikost. Je prostým faktem, že to již mnoho let není vesnice, ale město!

A ještě něco, pokud svoje příspěvky považuješ za humorné, musím Ti sdělit, že jsi zde jediný, který je tak vnímá!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 9:48 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:53 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 9:28 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 7:53 pm
Autor Zpráva
C..L
tester


Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 3

Předmět: to da.jo Citovat

Jediný, kdo se tu snaží vypadat moudře a očividně mu to nejde jsi ty, nechápu proč musíš neustále urážet lidi co zde diskutují. Když někdo bydí na vesnici je to podle tebe důkaz, že je to nevzdělanec? Chytří lídé žijí jen ve městech? Blázen a proti přírodě je podle tebe ten co se snaží spokojeně žit tak, jak ho právě ona příroda stvořila? 8 let sem se snažil sám sobě namluvit, že si jednou najdu holku, budu s ní spokojeně žít budu mít děti rodinu jako každy jiný. Dnes vím, že tomu tak nikdy nebude a už sem se stím snad vyrovnal, ale nikdy ani dřív mě nenapadlo chodit na fóra a urážet homosexuály. Proč raději ten čas co jsi zde nestrávíš ve společnosti žen, mezi nimiž si najdeš tu pravou, která o tebe bude stát? Já sám sem gay a dokonce bydlím na vesnici, měl bych se podle tebe stydět dvojnásob?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 6:17 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 6:14 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: To da.jo Citovat

vážně? Můžeš jít příkladem a začít s vyhlazováním u sebe. Mslím, že by ti v takovém případě náležela Darwinova cena Wink

Naposledy upravil Azarael dne st březen 08, 2006 6:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 5:58 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 1:31 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: viz nelogické závěry Citovat

Je smutné, když si "někdo" myslí, že dvacáté století je takovým modelovým stoletím a všechno co se v něm stalo je "obvyklé" a bude se v nejbližší době opakovat....

Ale samozřejmě je asi lidskou přirozeností v čase zoufalství očekávat splnění domělých přání "někdy" v budoucnosti.

Jinak da.jo, dobře si mu to nandal, protože bydlet v Praze je tak prudce záslužný (mj. prokazující znaky volní aktivity) akt, že my, Pražáci, máme právo komukoliv zkritizovat jeho "vesnici" a radnici. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Krom toho na homosexualitě Confused není Confused podstatné Confused zda Confused bychom ji měli léčit Confused ale zda je možné ji léčit Confused respektive, že její "léčení", nikoliv ona sama, způsobuje bolest a utrpení. Přičemž v lékařství platí vždy pravidlo "především nepoškodit". Neznám gaye, kteří mají něco proti "zkoumání" homosexuality. Ale "znám" takové, kteří by chtěli jejím ehm ehm "zkoumáním" dojíti k tomu, jak se z ní "vyléčit".
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 11:48 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Shocked Co to tady je? Da.jo chtěl možná jen nešikovně naznačit, že čím víc záznamů a seznamů, tím je člověk dohledatelnější a tudíž ohrozitelnější, ale už z toho trochu jde husí kůže...
Přeci se tady nebudeme sledovat za účelem vyhrožování!
Jinak Lukáš má pravdu, nedělá nic špatného, za co by se měl stydět, tak proč by se měl ukrývat v ilegalitě? Ať se ukrývá ten, kdo má špatné svědomí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 07, 2006 11:15 pm
Autor Zpráva
honzík
uživatel


Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 4

Předmět: da.jo Citovat

Nechápu co to da.jo dělá, ale chová se poslední dobou jako totální trotl.
_________________
http://www.faithfreedom.org/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 07, 2006 11:01 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To da.jo a llukynek Citovat

Nechápu da.ja co se snaží dokázat tím, že vyhrožuje lidem svojí znalostí jejich jmen a byliště? Dost nechutná gestapácká praktika! Je to jenom důkazem da.jovy společenské nebezpečnosti Wink
Můj email si taky může přečíst každý, anóbržto postrádám fantazii a invenci a jako skoro každý student jej mám na seznamu v zapamatovatelné formě svého jména. Bydliště jsem uvedl taky (městskou část) a v Praze jsou jen dva Adamové Šímové, takže kdo si na mě chce počkat, má celkem velkou šanci, že sejme toho pravého. Kdo by o to extra stál, není problém si najít i moji školu nebo adresu jen tak na netu. Takže hodně štěstí neonacistům v honu na otevřenou buznu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 07, 2006 10:15 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: To da.jo: Citovat

O mě se bát nemusíš...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 07, 2006 8:28 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:56 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist