Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Vadí Ti kuřáci
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Je pro Tebe problém navázat důvěrnější, intimnější vztah s kuřákem?
ANO
73%
 73%  [ 11 ]
NE
6%
 6%  [ 1 ]
NE,SAM KOURIM
13%
 13%  [ 2 ]
NEVIM
6%
 6%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 15
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 1:50 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: O kouření a tak vůbec Citovat

Vůbec se Waky neomlouvej že by to nepasovalo k tématu fóra, člověk se musí ze svého trápení vypovídat, znám to moc dobře. A k partnerským vztahům to jistě patří, bohužel i takovou mohou mít někdy podobu.

Co na to říct, je to opravdu moc smutný příběh. A že tak jak jsi popsala dnešní policie a soudy pracují, to je bohužel pravda. Přeju ti Waky sílu abys to všechno vydržela a překonala, aby se hodně brzy všechno vyřešilo ve tvůj prospěch. Těžko si člověk vůbec dokáže představit všechno co prožíváš, je to o to tragičtější a smutnější že to musíš prožívat i se svou dcerkou, je mě líto že nevinné dítě musí tohle snášet a vždycky je mě u takových příběhů smutno. Hodně síly a štěstí Waky
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 12:01 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: O kouření a tak vůbec Citovat

Taky jsem se odnaučovala kouřit.
Naposledy málem úspěšně (protože na déle).
Pak se mi zchumelila taková věc, že jsem se konečně odhodlala začít vyhazovat z bytu svého bývalého druha (který je tam mou blbostí a naivitou bohužel trvale hlášený, a dobrovolně se nehne, takže to celé musí probíhat soudně). A začaly jsme si s dcerou náramně užívat, protože ten dobrý člověk byl asi dva měsíce úplně našrot (skvělá kombinace pár piv a panáků, do toho nějaký ten jointík a něco roháčů a oxáčů či podobných lahůdek) a doma se začaly dít věci. Několik dnů jsem třeba s dcerou prakticky nespaly, protože lítal celé noci sem a tam (na rozdíl od nás chrápal přes den), ve tři ráno si třeba cpal do mikrovlnky natrhané kusy chleba a chtěl si je tam ohřívat "k večeři" (pikantní na tom je, že já teď spím v kuchyni a to právě pod tou mikrovlnkou, takže jsem jen trnula, co všechno na mě žuchne), brát mi peřinu že s ní půjde vytřít v pokoji a tak. Zapaloval konvici tak, že zapomněl škrtnout sirkou, a pak něco blábolil o tom, že v mé dementní domácnosti nefunguje ani ten dementní sporák, takže jsem navíc trnula, kdy vyletí do povětří celej barák. Když jednou zdemoloval záchod, protože urval trubku, a my jsme taktak zastavily vodu, snažila jsem se někam zavolat, aby ho někam odvezli, ale bohužel mi nakonec řekli, že záchytky fungují jenom pro odvoz zvenku, nikoli z domova, a tudíž mám smůlu. Nakonec jsem musela chodit i na policajty, protože mě třeba zamknul v bytě a vyhrožoval něčím mezi znásilněním a zabitím, a ono se potom bavit dvě hodiny s těmi geniálními chlapci na policejní stanici, kteří nemůžou pochopit, že si nepamatuju tak důležité věci, jako kdy měl kdo kde ruku, v jakém úhlu stál a kolik vteřin co trvalo (říkala jsem, že si nepamatuju nic, protože jsem ráda, že ještě žiju, a lítala bytem jak slepice v kurníku), protože potom nevědí, na jaký paragraf to mají dát, a že "s váma je to pani teda těžký, když si nepamatujete ty úplně základní věci" - to je potom jeden vyždímaný jak citron.
K tomu permanentní stres z toho, že musíme být pod jednou střechou s úplným mimoněm, který nás tam jednoho krásného dne může třeba podřezat nebo udusit, protože vůbec neví, co dělá.
A začne velmi snadno znova kouřit jako cikán za pařezem.
Takže tolik o tom, jak a proč jsem začala znova kouřit.
Mimochodem - ten báječný člověk je v mém bytě stále. Sice teď už nevyvádí a já se snažím ho ignorovat, ale není to nic moc. Žalobu k soudu jsem dala loni v červenci a soud se zatím zdaleka nechýlí ke konci. Ne že by to byl příliš komplikovaný případ, ale naše soudy prostě nemají kam spěchat.
Doufám, že se nebudete zlobit, že jsem Vám to sem napsala, je mi jasné, že to k tématu fóra příliš nepasuje. Ale člověku se tak nějak uleví od přepětí, když může aspoň žvanit (když už nemůže nic moc dělat). A k partnerským vztahům se to nakonec vztahuje, i když z té poněkud odvrácenější strany.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 2:32 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

to s tím autem mi připomělo. Mám kamaráda, co kouří a popravdě mi moc nesedí, ale občas to jde. No a pokud někam pojedeme mým přibližovadlem, tak pokud si bude chtít zapálit, tak mimo vůz, ale ať počítá s tím, že se na něj nebude čekat.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 1:57 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Zivot Citovat

Libor napsal:
Líbí se mě co píšeš o kouření a nekouření. O životě Razz

Jo jo, jsem sice kuřák už hodně dlouho Libore ale štve mě to a hlavně nemám rád bezohlednost a neohleduplnost k druhým lidem.., rozhodně jsem nezapoměl jak to bylo mě nepříjemné když jsem nekouřil. Vadilo by mě jít třeba mezi lidi a vzít si na sebe věci které by smrděly od kouře protože bych nerad někoho odpuzoval, taky nemám rád zahulené místnosti a třeba v práci kde trávím většinu času a tak tu bohužel kouřím tak mám prakticky pořád otevřené okno a nad stolem u popelníku jsem si kdysi zadělal takový větráček který je furt puštěný aby ten kouř odvětrával. Když jsem ještě jezdil po bytech kdysi opravovat TV, vadilo mě když jsem přišel ke kuřákům kde bylo nevětráno a zahulíno, natoš pak když tam ještě lítaly v takovém prostředí malé děti....
Nekouřím ani ve svém autě, mám rád když to tam voní a né aby bylo všechno černé a zahulené. Jsem zkrátka asi takový divný kuřák.. Very Happy . Je to hrozná droga které je pak hodně těžké se zbavit, určitě nikomu kdo nekouří bych nedoporučoval začínat.. Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 2:12 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Zivot Citovat

Líbí se mě co píšeš o kouření a nekouření. O životě Razz
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 10:37 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Koureni Citovat

Libor napsal:
.....
Pozna z vas nekdo pri libani jestli ten druhy kouri?? A co prituleni, kdyz je z kluka citit, ze pred chvikou kouril. Vadi nebo nevadi?

Libore jeden příklad, musel jsem jenom jednou jít jinam než ke své zubařce. Z prstů zubaře když mě ošetřoval a hrabal se mě v puse jsem jasně cítil ten smrad protože zřejmě než jsem přišel tak on krátce před tím dokouřil a neumyl si pořádně ruce. Jsem silný kuřák ale mě to vadilo.

Při líbání si myslím že je víc jak jisté že to musí být cítit a musí to být dost hodně nepříjemné. Hezky a výstižně to napsal Nikom...Chuť cigarety ti strašně utlumí chuť kluka...., to přirovnání se mi fakt líbí a 100% je to tak Wink

A přitulení.... myslím že to bude obdobné. Jsem kuřák ale kriticky to přiznávám, vím že pro nekuřáka to musí být zcela určitě nepříjemné protože není možné aby to necítil. Když jsem byl nekuřák, byl jsem na to strašně citlivý a nesnášel jsem to. Až teprve vojna ze mě udělala chlapa, naučili mě tam chlastat a kouřit Crying or Very sad . To první mě po vojně během dvou let samo přirozenou cestou přešlo, chodil jsem s takovou partičkou denně do hospody na pivo a jednoho dne jako když utne a už mě nikdo nikdy v hospodě neviděl. Ta druhá neřest mě ale bohužel nepřešla do dnes.... Embarassed Embarassed

Podle mého názoru partnerství kuřáka s nekuřákem nejde dohromady. A řešení je pouze jediné, že kuřák se odnaučí kouřit. Opačný případ že by nekuřák toleroval kuřáka nepřichází si myslím v úvahu, od kuřáka by to bylo sobecké a nekuřák by to stejně dlouho nevydržel protože by ho partner který smrdí kouřem zákonitě přestal přitahovat i kdyby se sebe více snažil být tolerantní...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 10:12 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Kouření Citovat

Waky napsal:
..... ale samozřejmě mě ani nenapadne zapálit si před někým, komu kouření vadí, nebo kde jsou nekuřáci (to považuju za bezohlednost).

Taky bohužel kouřím a docela dost, ovšem přesně s tímhle souhlasím, taky to považuju za bezohlednost. To je jako když přijedu k mamce nebo kamkoliv jinam kde se nekouří a řekne mě klidně si zapal , v životě bych to neudělal!
Jako mladý kluk až do vojny jsem nekouřil, pamatuju se jako by to bylo včera když k nám přišel opravář na televizi a mamka mu dovolila si tam zapálit. Snad týden jsem to větral a pořád to tam bylo cítit. Právě tam kde se nekouří to jedno cigáro zasmradí až neuvěřitelně.

Rád bych se toho zbavil, bohužel za ty dlouhé roky se mě to nepovedlo. Znám několik lidí z příbuzenstva i okolí kteří přestali ze dne na den, to obdivuju. Jsem asi moc měkkej Embarassed . Před rokem a půl jsem myslel že mám asi infarkt, syn mě odvezl do špitálu a byl to jenom žlučník a k němu obrovsky vysoký tlak. Za celý týden co jsem tam ležel mě ani nenapadla myšlenka na cigáro, vůbec mě nescházelo a to jsem přitom fakt silnej kuřák. Strach dělá prostě divy. Prošel jsem všemi možnými vyšetřeními včetně rentgenu plic atd... a nic dalšího se nezjistilo, prostě jinak zdravý jako řípa, sebrali mě žlučník a mám pokoj. Přijel jsem domu, odjel jsem do práce a už jsem v tom zase já debil lítal, už zase kafuju a hulím. Jsem prostě kretén kreténská, jak jsem starej tak jsem blbej, taky mám život rád a nedám si pokoj. Dokud mě nějaký doktor nedá nůž na krk tak snad nepřestanu...

Když jsem si přečetl příspěvky, tak mám pocit že kromě toho doktora by mě snad vyléčila jedině láska. Kdybych se někdy zamiloval a partner by byl nekuřák, určitě bych udělal všechno pro to abych se mu nezhnusil - no silné slovo ale je to tak, vím jak je to pro nekuřáka nepříjemné. A nejenom strach, ale i láska dělá divy, láska je ta nejmocnější čarodějka na světě.. Wink
_________________
**** Petr ****


Naposledy upravil Petr_K dne so březen 25, 2006 10:40 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 11:28 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: to Libor Citovat

Nikom napsal:
ne, pán je úplně v prdeli... Sad


Nebud smutny. Ja dnes tezko zvladal. Ze kluk co bydli na kolejich naproti vezl predstavit domu sveho kluka. Ale zvladl jsme to. Mas pratele. Lidi na, ktere myslis. Tak verim, ze krizi zazehnas. Drzim palce. Me kuraci opravdu vadi. Jako partner to by byl asi potiz..Vadi me zakourena prostredi..

Posilam podporu a silu
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 9:40 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to Libor Citovat

ne, pán je úplně v prdeli... Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 1:51 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

hm, moj prvy chalan bol fajciar a ... nebol som nadseny, ale myslim, ze by to bola prekazka dlhodobejsieho vztahu... takze ak mozem, vyhladavam nefajciarsku spolocnost. myslim, ze clovek ma dost neresti aj bez fajcenia Smile sam fajcim leda tak vodnu fajku, aj to nie nejak casto a cigaretovy dym mi neskutocne smrdi, i ked ho viem v kritickych situaciach tolerovat.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 12:25 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kouření Citovat

Nikom napsal:
no tak nedávno jsem se s klukem co kouří čístě náhodou a omylem Twisted Evil líbal.... a je to cítit. Chuť cigarety ti strašně utlumí chuť kluka Sad


Pan je gurman. Je znalec... Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 09, 2006 9:15 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: kouření Citovat

no tak nedávno jsem se s klukem co kouří čístě náhodou a omylem Twisted Evil líbal.... a je to cítit. Chuť cigarety ti strašně utlumí chuť kluka Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 09, 2006 5:30 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Koureni Citovat

zdenda napsal:
vše je jen asi o domluvě, třeba švagr doma nekouří.



Pozna z vas nekdo pri libani jestli ten druhy kouri?? A co prituleni, kdyz je z kluka citit, ze pred chvikou kouril. Vadi nebo nevadi?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 01, 2006 3:18 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

vše je jen asi o domluvě, třeba švagr doma nekouří.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 01, 2006 12:02 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Treci plochy Citovat

Co ty vztahy kurak s nekurakem? Jake to bylo?Jake to je? Vznikaji nejake zasadni treci plochy? Nebo je to vse jen o toleranci?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 24, 2006 9:26 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ale ikdyž se investuje do odnaučení, tak po nějaké době už člověk nemá potřebu a pak se to vrátí, prostě se nekupují a tak zůstávají peníze doma. Před rokem jsem se ptal kamaráda, proč nepřestane, odpověděl, že to prostě nejde, tak jsem udal příklad, jak jeden řidič přestal ze dne na den, prostě mu doktor řekl, buď kouřit a půl roku života, nebo ne a budete tu dýl, na to říkal, to se mi nestalo a tak nemám tu motivaci a hle za půl roku problém a od té doby ani jedna, přestat se dá vždycky, ale ne za cenu, že už budu mít v těle nějaké škodlivé buňky
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 24, 2006 9:09 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Waky: Citovat

Já chápu, že přestat kouřit je obtížné. První, co by si měl člověk uvědomit, je, že to škodí jeho zdraví a to druhé, že se chce odnaučit kouřit ne kvůli tomu, že mu to někdo řekl, ale že to sám chce, že to dělá pro sebe a pro svoje zdraví.

V naší rodině kouří všichni a mě velice mrzí, že s tím nechtějí přestat. Stojí to spoustu peněz a hlavně to stojí jejich zdraví. Mrzí mě, že si to neuvědomují, nebo možná uvědomují, ale nemají dostatečnou vůli k tomu, aby přestali. Díky tomu, že kouří, si dobrovolně zkracují život a to pro mě, pro člověka, pro něhož je život to nejcennější na světě, je naprosto nepochopitelné. Ty roky, o něž se kouřením připraví, jim už nikdo nikdy nevrátí...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 24, 2006 8:48 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Kouření mi vadí, no u kamarádů to toleruji (nic jiného mi ani nezbývá...). U přítele bych to určitě netoleroval.

Jinak třeba u mě v práci mě štve, že právě kuřáci si stěžují, že jsou diskriminovaní, protože v kanceláři kouřit nesmí a musí kvůli tomu kouřit před budovou. Tomu teda říkám diskriminace...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 24, 2006 4:02 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Lukáši, já vím, že kouření škodí Embarassed
Bohužel odnaučování kouření je mnohem dražší než kouření samotné (myslím různé nikotinové žvýkačky apod.) - to není výmluva, proč člověk nemůže přestat kouřit, jen konstatování.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 24, 2006 3:15 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Waky: Citovat

Nekuř! Spíš než do cigaret investuj do toho, jak se kouřit odnaučit.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 24, 2006 3:12 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Kouření Citovat

Vy jste všichni hrozně vzorní Shocked Shocked Shocked
Aspoň budete zdraví Laughing
To já zase hulím jako cikán za pařezem (ale jenom někdy Wink ).
Naštěstí mě nemusí vůbec trápit, jestli to je či není sexy, protože teď žádného partnera nemám a naprosto ho nehledám - ale samozřejmě mě ani nenapadne zapálit si před někým, komu kouření vadí, nebo kde jsou nekuřáci (to považuju za bezohlednost).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 24, 2006 9:39 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: To Libor Citovat

Libor napsal:
Vadilo by ti zit s klukem, ktery kouri? Chodil jsi nekdy s kurakem? Me pritahuje spis nez kour divat se kdyz kluk ji


Já nevim asi jo... Je tady to značné zdravotní riziko. To, že si občas někdo někde zapálí mi příjde přitažlivé. Možná bych to snesl, kdyby kouřil na balkóně (i v -20), ale předtím, než by se ke mě přiblížil, by se musel nejdřív osprchovat,l převléknout, vyčistit zuby a tak 15 minut žvýkat žvýkačku.


Adam napsal:
Jinak mně se zase jako rituál líbí, když kluk pije z flašky. To mě vždycky vyvede z konceptu. Někdo by mohl založit téma "Fetiše". Bezpochyby by se chytlo:-)
Kouření (nesváteční) mi teda spíš vadí a asi bych to přes srdce přenést nedokázal.


jo taky rád pozoruju pití z lahve. Hmmm chalan v tričku (nejlépe bílém) a s flaškou... Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 23, 2006 5:08 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Nesnáším kouření a nejvíc mě dokáže nasrat kuřák, který si vedle mne přisedne například ve vlaku! Nenávidím ten cigaretový pach a dělá se mi z něho blbě. Nikdy nehodlám začít kouřit, musel bych se propadnou hanbou, kdybych věděl, že okolí obtěžuji tím nechutným odérem.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 23, 2006 4:21 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Libor Citovat

Libore, to s tím jídlem je úchylka par excelence! Líbí se ti to ve všech podobách, nebo ti vadí, když si ten kluk třeba špagetama omete celou hubu a ještě si pokydá forhemetku omáčkou? To se mi totiž jako na potvoru stane vždycky, když mě někdo pozoruje. Jinak mně se zase jako rituál líbí, když kluk pije z flašky. To mě vždycky vyvede z konceptu. Někdo by mohl založit téma "Fetiše". Bezpochyby by se chytlo:-)
Kouření (nesváteční) mi teda spíš vadí a asi bych to přes srdce přenést nedokázal.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 23, 2006 12:13 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kouření Citovat

Nikom napsal:
No já jsem v tomto vyloženě rozpolcený.
Mě se doela líbí, když někdo kouří... nevim je to takový zajímavý obřad (teda u některých lidí). Klukům to možná dodává na přitažlivosti. Nicméně od toho taky člověk dost smrdí, což už mi tak přitažlivé nepřijde.

Sám nekouřím, protože nehodlám umřít na rakovinu plic. Ale hlavně moje kamarádky jsou úplně závislé. Surprised((


Vadilo by ti zit s klukem, ktery kouri? Chodil jsi nekdy s kurakem? Me pritahuje spis nez kour divat se kdyz kluk ji Twisted Evil
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 23, 2006 11:07 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: kouření Citovat

No já jsem v tomto vyloženě rozpolcený.
Mě se doela líbí, když někdo kouří... nevim je to takový zajímavý obřad (teda u některých lidí). Klukům to možná dodává na přitažlivosti. Nicméně od toho taky člověk dost smrdí, což už mi tak přitažlivé nepřijde.

Sám nekouřím, protože nehodlám umřít na rakovinu plic. Ale hlavně moje kamarádky jsou úplně závislé. Surprised((
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 23, 2006 9:41 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Kamarádům to toleruji, ale pokud jsem na viděl kluka s cigárem, tak už měl smůlu, nedej bože s trávou
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 22, 2006 11:23 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Kuřáci Citovat

Obecně mi kuřáci vadí. Nerad chodím na delší dobu do silně zakouřených prostor. Spoustu mých dobrých kamarádů jsou kuřáci, tak jim tu jejich neřest "toleruji". V uvozovkách proto, že ničí především svoje zdraví. Párkrát do roka si ale sám dám dýmku. Nacpávám si ji lehkým holandským vanilkovým tabákem, a to mi vysloveně voní. I u jiných.
Takže cigára a doutníky ne, dýmku výjimečně ano. Ta by mi u kluka, pakliže by nehulil jak továrna, nevadila.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 22, 2006 6:55 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Me to vadi Citovat

Mě kluk, který kouří smrdí. Je mě nepříjemné chodit do zakouřených místností a být blízko někomu kdo právě kouří. Je to tak. Vadí mě to. Máš zkušenosti kdy podobné rozdíly byly potíž?

Já bych asi s kuřákem chodit nedokázal. Vadí vám líbat, kluka, který kouří. Mám v sobě asi malo tolerance. Proste me to vadi...a kuraci tez. Vcetne zakourenych mistnosti
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 22, 2006 6:51 pm
Autor Zpráva
Aaall
uživatel


Založen: 14.10.2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Vadí Ti kuřáci Citovat

Já jsem silný kuřák. Kluk se kterým je to teď na dobré cestě, je odnaučený kuřák. Doufám, že s tim nebude problém. Ale už začínají poznámky např: teď si dokouřil; škodí to tvému zdraví apod. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 8 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist