Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Vadí Ti kuřáci
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Je pro Tebe problém navázat důvěrnější, intimnější vztah s kuřákem?
ANO
73%
 73%  [ 11 ]
NE
6%
 6%  [ 1 ]
NE,SAM KOURIM
13%
 13%  [ 2 ]
NEVIM
6%
 6%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 15
      Na začátek stránky  

čt říjen 12, 2006 4:04 pm
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

[quote="the.cracker"]
Adarhaz napsal:
Laughing teď se můžeš zasmát, je mi 28 a kouřim asi tři roky:-)

Ech, proc jsi zacinal?? Shocked

Hm... Pamatuju si, že sem byl v jednom podniku a řek sem si o cígo kamarádce... Prostě sem měl nějakou neidentifikovatelnou chuť... Question
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 9:07 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Adarhaz napsal:
Laughing teď se můžeš zasmát, je mi 28 a kouřim asi tři roky:-)

Ech, proc jsi zacinal?? Shocked

Jinak, trava je v pohode, nechapu co proti ni lidi maji Cool At si kazdy huli jak chce... Mnohem mensi svinstvo nez cigarety.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 6:45 pm
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Dneska nám na přednáškách říkal nový pořednosta patologie, že vodní dýmka je ze všeho nejmíň škodlivá. Kouř prý neobsahuje dehet, který je ze všeho, co je v cigaretě, nejkarcinogennější.

hmm jenom tak mimochodem a okrajově se zmínil taky o tom, že všechny histerické výkřiky o škodlivosti marihuany jsou podle něj pěkná blbost.


Tak škodlivost kouření cigaret je jasná, ale kuřákům (většině) je to fuk (zatim i včetně mě).

A tráva: Jasný. Jenom co to nadělá někdy s psychikou - většina lidí je "happy", ale taky je skupina, kterejm to nadělá v hlavě pěknou paseku (uvnitř něco je a dostane to volnej průchod), neodporučuju pak v v dosahu vysokej most atp. Arrow
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 5:50 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Dneska nám na přednáškách říkal nový pořednosta patologie, že vodní dýmka je ze všeho nejmíň škodlivá. Kouř prý neobsahuje dehet, který je ze všeho, co je v cigaretě, nejkarcinogennější.

hmm jenom tak mimochodem a okrajově se zmínil taky o tom, že všechny histerické výkřiky o škodlivosti marihuany jsou podle něj pěkná blbost.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 4:51 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
nokin napsal:
Nikom napsal:
Hmmm a počítá se vodní dýmka?


Těžko říct...ale taky smrdí Laughing


Zcela naopak, voníWink


Strašně smrdí. Ségra tu věc pravidelně rozžíná v pokoji a to je puch!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 3:17 pm
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

the.cracker napsal:
Jo, vodni dymka voni Very Happy

2 Adarhaz: Od kolika kouris ty?


Laughing teď se můžeš zasmát, je mi 28 a kouřim asi tři roky:-)
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 10, 2006 8:41 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Jo, vodni dymka voni Very Happy

2 Adarhaz: Od kolika kouris ty?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 10, 2006 3:14 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

nokin napsal:
Nikom napsal:
Hmmm a počítá se vodní dýmka?


Těžko říct...ale taky smrdí Laughing


Zcela naopak, voníWink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 09, 2006 10:36 pm
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Hmmm a počítá se vodní dýmka?


Těžko říct...ale taky smrdí Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 08, 2006 11:03 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Hmmm a počítá se vodní dýmka?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 05, 2006 7:48 pm
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Kouření Citovat

Já pálim dost a (skoro) všude, kde se dá. Když v hospodě Někdo nechce, abych nekouřil (spolusedící), tak záleží na tom kdo to je, pak jsem ochotnej si i nezapálit. Kuřáka klidně beru, když pálim já, proč by mi to mělo vadit u partnera nebo ostatních. Trochu směšný jsou ovšem holčičky a chlapečkové už na základce jak pálí Very Happy
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 12, 2006 1:43 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Mno oba moji rodiče kouří a tak jsem na to zvyklý. A navíc já jsem takový kuřák-nekuřák. Normálně nekouřím ale když pořádáme nějakou akci tak se vždy sejde taková naše partička... nalijeme balantinku a pokouříme doutníčky... ale jinak nekouřím... a kuřáci mi nevadí... ale líbil se mi tu jeden komentář "nevadí mi pokud nekouří i během líbání" Pod to bych se podepsal Rolling Eyes Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá srpen 11, 2006 10:34 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: kouření Citovat

baez napsal:
hmmm, tak nevím - tady jsou asi samí militantní nekuřáci. Sice taky nekouřím, ale když jsem delší dobu chodil s klukem, kterej kouřil, tak mi to fakt nevadilo - takový detaily člověk přece nemůže brát tak vážně Wink

Nebrat vážně, to se snadno řekne, ale když ten smrad člověk prostě nesnáší, tak se s tim těžko něco dělá... On je taky rozdíl mezi "čerstvym" cigaretovym kouřem, kterej se dá za určitejch okolností přetrpět, a tim, když jsou tim zamořený všechny věci a táhne to z nich... Confused Jediný místo, kde jsem to schopnejch zkousnout, je hospoda. Budiž, tam s tim tak nějak počítam. Ale v okamžiku, kdy z tý hospody přijdu domů, tak - byť je jakkoliv pozdě a jsem v jakymkoliv stavu - jako první zamířim na půdu, tam se svleču z kůže, všechny krámy tam rozvěsim, aby "vysmrádly" a nezamořily mi pokoj, sám se pak naložim do horký vody a důkladně se vydrhnu Razz. Kdybych se měl ráno probudit a měl bych buď já sám nebo moje věci smrdět kouřem, tak bych se snad - s prominutim - poblil... Confused

Btw., před nedávnem jsem se zděšenim zjistil, že cigaretovym kouřem může načichnout naprosto cokoliv. Chápal bych "porézní" věci jako oblečení, ale tuhle jsem se ráno (po hospodě, takže spíš v poledne... Embarassed) probudil, přišel jsem ke stolu a ucítil smrad. Inu, začal jsem pátrat po původci... Hodinky! S umělohmotnym páskem! Nechápu! Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá srpen 11, 2006 3:14 pm
Autor Zpráva
baez
uživatel


Založen: 22.6.2006
Příspěvky: 20

Předmět: kouření Citovat

hmmm, tak nevím - tady jsou asi samí militantní nekuřáci. Sice taky nekouřím, ale když jsem delší dobu chodil s klukem, kterej kouřil, tak mi to fakt nevadilo - takový detaily člověk přece nemůže brát tak vážně Wink
_________________
Baez
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 11, 2006 1:27 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: erekce a kouření Citovat

http://aktualne.centrum.cz/nazory/clanek.phtml?id=209860&tro1153_0_0#anketa-837

tak kouření už má vliv i na erekci.
Že je to těm chlapům jedno, nechápu.
Ta kampaň té holky pihaté, je to docela dobré. Že to je až teď.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 29, 2006 6:54 pm
Autor Zpráva
Farrel19
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 18

Předmět: Kuřáci Citovat

Sám jsem kuřák takže kuřáci mi vyloženě nevadí... pokud teda někdo nekouří tak říkajíc i při líbání za tohle bych vraždil... To, že mi kuřáci nevadí je jedna věc... ale jak berou lidi mě jako kuřáka je druhá věc.. pokud mám partnera, kterému to nevadí je to moje plus... ale když už mám kluka, co mu to vadí jsem kvůli němu ochotný to omezit tak, že v jeho přítomnosti nekouřím... a nebo s tím i přestat... popravdě pro mě cigarety nejsou celý můj život... dokážu bez nich žít... hůř jsou na tom asi ti, co jsou na nich už zcela závislí... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 2:37 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Re: kouření Citovat

Nikom napsal:
No já jsem v tomto vyloženě rozpolcený.
Mě se doela líbí, když někdo kouří... nevim je to takový zajímavý obřad (teda u některých lidí). Klukům to možná dodává na přitažlivosti. Nicméně od toho taky člověk dost smrdí, což už mi tak přitažlivé nepřijde.

Sám nekouřím, protože nehodlám umřít na rakovinu plic. Ale hlavně moje kamarádky jsou úplně závislé. Surprised((



Ja zas sam fajcim ale zasadne len v podnikoch pri pivecku a drinku, cim viac drinkom tym viac fajcim. 90% podnikov je fajciarskych tak nevidim v tom rozdiel ci fajcim alebo nefajcim. Doma fajcit nikdy, na zachode e e. A neznasam ked citim fajciara, ktory smrdi ako popolnik.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 20, 2006 10:36 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: vv Citovat

Petr_K napsal:
Těžko hledat důvody proč vlastně člověk kouří. Naučil jsem se to na vojně tak nějak možná z dlouhé chvíle, když jsme chodili na pivo.... půl roku před civilem. No jsem prostě pitomej, u nás doma nikdy nikdo nekouřil....

No a když jsem přišel z vojny, tak jsem nějak neměl důvody proč bych přestával, kouřil jsem tak nějak automaticky. Později bylo už těžké si odvyknout, v práci jsem se s jedním kolegou i vsadil že přestaneme, on přestal a já ne. Jsem slaboch Embarassed .

Nevím zda tělo je zvyklé na nikotin že je těžké přestat, řekl bych ale že je to i o psychice, silné vůli... Martin to napsal přesně, ve stressu kouřím abych se uklidnil, no a když je mě dobře tak si to zase jenom tak vychutnávám třeba ke kávě a vlastně vůbec nevím proč kouřím.. Znám asi jediné dva důvody které by mě donutily přestat, buď by mě dal nůž na krk nějaký doktor abych dostal strach, nebo bych se musel totálně zamilovat až po uši do nekuřáka (ovšem to mě už v mém věku nehrozí myslím Wink ). Pak ještě může nastat třetí důvod a to finanční, protože je fakt že za chvíli už budou stát ty cigára skutečně balík...


nasloucham, tusim presto nevim presne sam
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 31, 2006 7:14 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: vv Citovat

Těžko hledat důvody proč vlastně člověk kouří. Naučil jsem se to na vojně tak nějak možná z dlouhé chvíle, když jsme chodili na pivo.... půl roku před civilem. No jsem prostě pitomej, u nás doma nikdy nikdo nekouřil....

No a když jsem přišel z vojny, tak jsem nějak neměl důvody proč bych přestával, kouřil jsem tak nějak automaticky. Později bylo už těžké si odvyknout, v práci jsem se s jedním kolegou i vsadil že přestaneme, on přestal a já ne. Jsem slaboch Embarassed .

Nevím zda tělo je zvyklé na nikotin že je těžké přestat, řekl bych ale že je to i o psychice, silné vůli... Martin to napsal přesně, ve stressu kouřím abych se uklidnil, no a když je mě dobře tak si to zase jenom tak vychutnávám třeba ke kávě a vlastně vůbec nevím proč kouřím.. Znám asi jediné dva důvody které by mě donutily přestat, buď by mě dal nůž na krk nějaký doktor abych dostal strach, nebo bych se musel totálně zamilovat až po uši do nekuřáka (ovšem to mě už v mém věku nehrozí myslím Wink ). Pak ještě může nastat třetí důvod a to finanční, protože je fakt že za chvíli už budou stát ty cigára skutečně balík...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá březen 31, 2006 6:34 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: vv Citovat

Martin napsal:
No, Libore, ono odstranit důvod není až zas tak jednoduchý. Lidi nekouří z nějakého zásadního důvodu. Jo je pravda že ve stresu je těžší přestat. Jenže pravý kuřák kouří ve stresu, aby se uklidnil, když je mu dobře, aby si to ještě víc užil, před spaním a po probuzení atd.... A přitom málokdy vnímá nějaký zvláštní důvod "proč".


Je to tezke..Mam kamaradku, ktera kouri pro uklidneni..Jina, ktera si mysli, ze je tlusta proto, aby nejedla...To je asi pravd..pry to stejne nejak vychazi z psychycky..a pry se dari odstranit koureni kdyz zasadne menis cely zivot a delas si vnem nve vyznamy a vazby na jina midts a jine lidi..Z praxe to neznam. AJko partner by me kurak vadil
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 31, 2006 5:56 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No, Libore, ono odstranit důvod není až zas tak jednoduchý. Lidi nekouří z nějakého zásadního důvodu. Jo je pravda že ve stresu je těžší přestat. Jenže pravý kuřák kouří ve stresu, aby se uklidnil, když je mu dobře, aby si to ještě víc užil, před spaním a po probuzení atd.... A přitom málokdy vnímá nějaký zvláštní důvod "proč".
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 31, 2006 3:08 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ?? Citovat

Waky napsal:
Kluci, díky moc.
Když člověk cítí podporu od druhých, hned je mu na světě líp a všechno se líp snáší (kdybych neměla v těch kritických dobách, co jsem popisovala, kamarády a jejich podporu, tak se asi zbláznim).
To je dobře, že se Vám líbí můj hroch. Však je to taky fešák hroch a ještě s věnečkem Wink (Hrozně trpím na hrochy, pravda, živýho kupodivu doma nemám, ale sbírku plyšovejch. Miluju totiž zvířata s velikou hubou.)
A jestli Vás těším i já, tak z toho mám radost, Vy mě těšíte taky, jste bezvadní.

Dcera chodí ještě na střední školu, a snáší to blbě. Toho člověka totiž v současné době nesnáší snad ještě víc než já (já se snažím propracovat k tomu, abych ho nevnímala, protože na něj nechci zbytečně plýtvat žádnou energií) a je z toho dost špatná. Hlavně z těch průtahů u soudu. Je mi jí líto, že se má v téhle neutěšené situaci učit na maturu a na přijímačky. Ale naše soudy mají času fůru...


Citim s tvoji dcerou. Braska, ktery je doma to ma v mnohem podobne..Ikdyz to neni u nas doma asi tak moc drsne.. a co koureni..Kourite ve stresu? Myslite si kluci a Waky, ze kdyz pomuzee odstranit vssemu priteli duvod proc kouri tak, ze se mu prestane kourit lip?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 30, 2006 4:04 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Kluci, díky moc.
Když člověk cítí podporu od druhých, hned je mu na světě líp a všechno se líp snáší (kdybych neměla v těch kritických dobách, co jsem popisovala, kamarády a jejich podporu, tak se asi zbláznim).
To je dobře, že se Vám líbí můj hroch. Však je to taky fešák hroch a ještě s věnečkem Wink (Hrozně trpím na hrochy, pravda, živýho kupodivu doma nemám, ale sbírku plyšovejch. Miluju totiž zvířata s velikou hubou.)
A jestli Vás těším i já, tak z toho mám radost, Vy mě těšíte taky, jste bezvadní.

Dcera chodí ještě na střední školu, a snáší to blbě. Toho člověka totiž v současné době nesnáší snad ještě víc než já (já se snažím propracovat k tomu, abych ho nevnímala, protože na něj nechci zbytečně plýtvat žádnou energií) a je z toho dost špatná. Hlavně z těch průtahů u soudu. Je mi jí líto, že se má v téhle neutěšené situaci učit na maturu a na přijímačky. Ale naše soudy mají času fůru...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 30, 2006 10:21 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Waky Citovat

I to se stává.
Je náhodou moc fajn, že si se nám svěřila, my jsme tady určitě rádi, že kluci?
Mně by možná ještě zajímalo, kolik je dceři? Zda chodí do školy, nebo už pracuje? Jak ta se s tím vyrovnává?
Krásný den.

Jo a mně ta Tvá ikona taky zlepšuje náladu, jak tu psal Zdenda.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 30, 2006 8:40 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ad Waky: není vůbec zač, protože už jen Tvoje přítomnost mi lepší náladu, jestli je to Tvoje ikona, trůdno skazať, ale jsem rád, že tu jsi.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 29, 2006 8:46 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: O kouření a tak vůbec Citovat

Waky napsal:
Taky jsem se odnaučovala kouřit.
Naposledy málem úspěšně (protože na déle).
Pak se mi zchumelila taková věc, že jsem se konečně odhodlala začít vyhazovat z bytu svého bývalého druha (který je tam mou blbostí a naivitou bohužel trvale hlášený, a dobrovolně se nehne, takže to celé musí probíhat soudně). A začaly jsme si s dcerou náramně užívat, protože ten dobrý člověk byl asi dva měsíce úplně našrot (skvělá kombinace pár piv a panáků, do toho nějaký ten jointík a něco roháčů a oxáčů či podobných lahůdek) a doma se začaly dít věci. Několik dnů jsem třeba s dcerou prakticky nespaly, protože lítal celé noci sem a tam (na rozdíl od nás chrápal přes den), ve tři ráno si třeba cpal do mikrovlnky natrhané kusy chleba a chtěl si je tam ohřívat "k večeři" (pikantní na tom je, že já teď spím v kuchyni a to právě pod tou mikrovlnkou, takže jsem jen trnula, co všechno na mě žuchne), brát mi peřinu že s ní půjde vytřít v pokoji a tak. Zapaloval konvici tak, že zapomněl škrtnout sirkou, a pak něco blábolil o tom, že v mé dementní domácnosti nefunguje ani ten dementní sporák, takže jsem navíc trnula, kdy vyletí do povětří celej barák. Když jednou zdemoloval záchod, protože urval trubku, a my jsme taktak zastavily vodu, snažila jsem se někam zavolat, aby ho někam odvezli, ale bohužel mi nakonec řekli, že záchytky fungují jenom pro odvoz zvenku, nikoli z domova, a tudíž mám smůlu. Nakonec jsem musela chodit i na policajty, protože mě třeba zamknul v bytě a vyhrožoval něčím mezi znásilněním a zabitím, a ono se potom bavit dvě hodiny s těmi geniálními chlapci na policejní stanici, kteří nemůžou pochopit, že si nepamatuju tak důležité věci, jako kdy měl kdo kde ruku, v jakém úhlu stál a kolik vteřin co trvalo (říkala jsem, že si nepamatuju nic, protože jsem ráda, že ještě žiju, a lítala bytem jak slepice v kurníku), protože potom nevědí, na jaký paragraf to mají dát, a že "s váma je to pani teda těžký, když si nepamatujete ty úplně základní věci" - to je potom jeden vyždímaný jak citron.
K tomu permanentní stres z toho, že musíme být pod jednou střechou s úplným mimoněm, který nás tam jednoho krásného dne může třeba podřezat nebo udusit, protože vůbec neví, co dělá.
A začne velmi snadno znova kouřit jako cikán za pařezem.
Takže tolik o tom, jak a proč jsem začala znova kouřit.
Mimochodem - ten báječný člověk je v mém bytě stále. Sice teď už nevyvádí a já se snažím ho ignorovat, ale není to nic moc. Žalobu k soudu jsem dala loni v červenci a soud se zatím zdaleka nechýlí ke konci. Ne že by to byl příliš komplikovaný případ, ale naše soudy prostě nemají kam spěchat.
Doufám, že se nebudete zlobit, že jsem Vám to sem napsala, je mi jasné, že to k tématu fóra příliš nepasuje. Ale člověku se tak nějak uleví od přepětí, když může aspoň žvanit (když už nemůže nic moc dělat). A k partnerským vztahům se to nakonec vztahuje, i když z té poněkud odvrácenější strany.


Krasny pribeh. To nevdi, zkus to zas. Ten manzel je ulezitejsi v tuhle chvili. Prestat kourit zkusis priste a jednou to jiste vyjde. Ted je pro Tebe dulezitejsi co jsi popsala Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 29, 2006 5:01 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Petře a Zdendo, děkuju za podporu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 29, 2006 3:21 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ad Waky: bez komentáře, není co k tomu doat, jen- Hodně síly a úspěšné dokončení Tvých úmyslů.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 29, 2006 2:45 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Kouření Citovat

Kouření je tak zbytečná věc.
Já sem cigaretu nikdy v puse neměl. Netoužím po tom. Proč.
Smrdíte z toho vy, Vaše oblečení, brr.
No a pokud se máte líbat s klukem, co kouří, tak je to taky dost síla.
To fakt ee. Může pak ten kluk být sebekrásnější, ale když slíznete z jeho jazyku ten cigaretový prach.
Nic příjemnýho ani vzrušujícího to tedy není.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 8:02 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Waky: Citovat

Fíha.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 7 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist