Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Kde potkat toho praveho?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

pá říjen 14, 2005 11:25 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Já nesouhlasím. Sice jsem tady prohlašoval, jak je to skličující, ale i tohle seznamování přes internet má svoje půvaby. Rozhodně si nemyslím, že čas tam strávený je ztracený.. Je to o komunikaci a když komunikuješ se správnou osobou, tak ti to může i hodně dát.
Mě se třeba líbilo takový to mrazení v žaludku, když jsem šel na nějaký dohodnutý rande. Neříkám, že jsem si v tom liboval, ale má to svoje půvaby. Seznamuješ se. S tím člověkem, co srká presso naproti tobě, nemusíš hned chodit. třeba můžete být kamarádi. Poznat se a uvidí se...
Kdo hledá ten přece nakonec najde, ne? Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2005 10:02 pm
Autor Zpráva
jakub
Anonymní





Předmět: withorwithoutyou Citovat

najít toho, koho hledáme (pokud víme, kdo to má bejt) je fakt nadmíru těžký. na náhodu se nedá spolehnout ani v klubech, ani na četu, který znám. i kdyby tam člověk nakonec na někoho jednou narazil, doba strávená tam za to nestojí. je teda otázka jestli je vůbec nutný se za každou cenu za někym honit. je hafo naprosto skvělejch věcí, který se daj dělat a člověk se tak nikdy nenudí. zůstat sám samozřejmě časem nechce nikdo, člověku z toho vobčas přejde mráz po zádech. pak nezbejvá, než to nechat na osudu nebo štěstí nebo jak to nazvat, až někoho přihraje.. takže klídek, myslim si :)
 
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2005 8:48 pm
Autor Zpráva
Aaall
uživatel


Založen: 14.10.2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Já jsem trpělivý, ale už jsem si samoty užil docela dost. Tak uvidime jak se to všechno vyvine. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2005 8:22 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Situace Citovat

Neboj jsou i jine moznosti. Je na Svete spousta nesmelych kluku. Presto to jednou dopadlo:-) Jen jednou s eneco stalo a jednali jinak a... Nenervuj se prosim. Jsou i jin emoznosti seznameni. A jednou uvidis, zalezi moc na situaci:-)) Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2005 8:09 pm
Autor Zpráva
Aaall
uživatel


Založen: 14.10.2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha

Předmět: Hrůůůza Citovat

Já už nemůžu. Mam hroznou smůlu. A hlavně nemam odvahu někoho oslovit. Např.: můj soused vedle v baráku se mi hrozně líbí (kamarádka si myslí, že i já jemu), ale on nic neudělá a já taky ne Confused . A o chatu ani nemluvim. Mam smůlu. Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2005 3:31 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Poznají se! A je to pravda, psali to v časopise... Citovat

No tak seznamování pri cekani na vysledky testu na HIV asi vážně není nic mooc... Laughing
No jo, asi máš pravdu. Vždycky jsem si říkal, že ta pravděpodobnost, že do tebe někdo narazí je hrozně malá, takže když přesně tahle situace přišla, tak jsem nebyl připravený.
Hmm furt takhle řeším, když se na mě třeba někde venku dívá nějakej kluk (občas se to stane), jestli se na mě dívá protože se mu líbím, nebo z nějakého jiného důvodu. Question Question Question
Když nad tím tak přemýšlím, já taky občas pozoruju holky. Ne, že by mě třeba vzrušovali nebo tak... Většinou jsou to nějaké zajímavé typy, které mě něčím zaujaly: třeba zajímavým účesem nebo hezkou bundou... Very Happy
Prostě nemůžu pochopit, jak to někdo může poznat na pár prvních pohledů... Četl jsem to teď v nějakém časopise. Je zajímavé se dočíst, že gayové se vetšinou mezi sebou poznají... z tom případě asi nejsem správný gay Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 05, 2005 12:27 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Náhodná setkání Citovat

Me zase prpadaji ruzne seznamovaci servery jako televizni porad Chcete me. Kde se nabizeji pejskove a kazdy druhy je pritulny a vhodny k detem...Sad 004tricko me take neprislo zas jako idealni. Ikdyz jsem jich par videl. Jenze kdyz jej vidis pri cekani na vysledky testu na HIV tak si rikas, ze to asi take neni to nejlepsi setkani. A jiz se snazim chovat tak, abych tam priste nemusel. Ale opravdu me chybi takove to spontanni jiskreni. I tak budu rad za ruzne dalsi typy na toho praveho. JA byl v Nemecku na praxi v jednom ustavu pro emntalne psotizene. Povidal jsme si s kolegou, smali sme se na sebe. A kdyz se me me zeptal jestli mam kluka. Tka jsem zcervenal a cosi zablekotal. a pak uz nebyla prilezitost...Strasne sjem si to vycital. Pripad ame to hodne podobne jako nade mnou autobusovy pribeh. Mozna jsme prilis svazani, mozna si rikame, ze spontanni setkani neni mozne akdyz nastane tak nereagujeme. asi prekvapenim, a pak si to vycitame:-))
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 04, 2005 9:14 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: casting na pozici přítele :-))) Citovat

Mě hrozně frustruje tohle seznamování přes internet. Nic proti tomu, ale nemůžu si pomoct. vždycky, když si pročítám profajly různých kluků, připadám si, jako když si vybírám mp3 přehrávač na internetu...
Chybí mi spontánost. Když si pak s někým rozumím a dojde k schůzce, je to strašně umělé. Kolik pohovorů musím absolvovat, než se najde ten Pravý? Nehodilo by se sem přirovnání ke castingům do reality show? Confused
Taky jsem si koupil takový to tričko s 004 na hrudi Smile
Výsledek byl takový, že si toho nejdřív nikdo nevšiml. No a když pak si ten Jeden v autobuse všimnul, já jsem si to neuvědomil (jenom jsem si pořád říkal, proč na mě ten krásnej kluk pořád kouká?Kouká se protože si všiml, že jsem si ho prohlížel, nebo se kouká protože se mu líbím?) a normálně jsem, já idiot, vystoupil Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 04, 2005 1:49 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Naděje Citovat

Máš pravdu .Seznamovací servery jsou dobrá věc. Jen jsem tam nenatrefil na nekoho kdo by se pohyboval v podobne oblasti jako ja... Mam spoustu bezva kolegu, spolustudentu a pratel. Kteri ziji podobne naladeni. Bud jsou to heteraci nebo u jednoho gay kolegy se poznali spolu na terapeutickem vycviku:-) Mam celkem vysoke osobnostni hodnty vis..Ale jsme rad, ze i pres elektronicka media je sance najit toho praveho. Nasel jsem takhle jednoho ze svych dvou kluku. Ten prvni byl pres kamarady. Nemam proste chut lůezt po barech a pres seznamku jsem vetsinou ansel lidi z trochu odlisneho prostredi a se sebevetsi vuli to enjiskrilo. Ja sam se hodne pohybuji mezi mentalne postizenymi (mel jsem, nekolik ctitelu mezi klienty, ale to z profesionalniho a lidskeho hlediska nejde:-)) Filosofii, esoteriku a podobne.. Vim, ze takovi lide jsou, jenze kdesi schovani... Ale treba nejaky jiny pribeh odhali neco jineho. Opravdu hodne se z teto diskuse dozvidam a cerpam i jistou nadeji:-))
_________________
Nepřestávej doufat v modré nebe, i tehdy když nad tvou střechou táhnou tmavé mraky
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 03, 2005 8:49 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Já se se svým boyfriendem seznámil přes Seznamku. Jeho inzerát byl něčím specifický, něčím mě zaujal, že jsem odepsal, ještě k tomu hodně do daleka. Nejdřím mailová komunikace, pak osobní meeting, bezhlavé zamilování, víkendové návštěvy, dneska spolu bydlíme a jedeme v tom už sedmým rokem:-)
Ale nemyslím, že různě seznamovací servery jsou pouze pro beznadějné případy, prostě jsou alternativou k reálnému životu. Výhodou je určitá jednoznačnost, člověk nemusí zpočátku tolik tápat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po říjen 03, 2005 1:04 pm
Autor Zpráva
narg
uživatel


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha - Jižní město

Předmět: Citovat

Já jsem svého přítele potkal kupodivu na XChatu Smile. Jednoho nádherného letního dne jsem náhodou zabrousil na XChat (normálně tam nechodím, protože mi nesedí tamnější lidi ani styl komunikace) a náhodou jsem zjisil že tam někdo dal odkaz na server Root.cz a nebyl u toho text "Praha - Dnes ...". Jelikož jsem programoval a trošku se zajímal u unix-like systémy tak jsem tento server znal, proto jsem tomu člověku odepsal. Začali jsme se bavit o různých věcech, jak o programování tak i o jiných, a nakonec jsme se domluvili že se sejdeme Smile. Ten den byl 1 den před školou, 31.8. Když jsem ho poprvé viděl tak se mi zdál krásný. Když jsem s ním poprvé promluvil tak jsem se do něj beznadějně zamiloval Very Happy . Teď jsme už spolu 2 roky. Pravda občas mi pěkně leze na nervy, ale to patří k normálnímu vztahu Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po říjen 03, 2005 11:45 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kde potkat toho praveho? Citovat

Je urcite tolik pravych kolik je lidi? Pro kazdeho je ten pravy jiny. A doufam, z eprave proto bude tato diskuse velmi pestra. Treba ja nevim kde potkat toho praveho partnera. Prijatelneho pro zivotni cestu. Jenze kolik gayu se zajima o filosofii, esoteriku, travi volny cas s postizenymi nebo maji radeji caj nez pivni prostredi? Pro jineho zase muze byt potiz nekde jinde. Nebo treba v prehnanych pozadavcich. Kdovi. Nekdo si stezuje, ze nemuze potkat dost hodneho kluka, ci dost hezkeho. Me zase chybi moralni kvality. Tedy oni urcite takovi kluci jsou, ale ne po barech, chatech a podobne. Mate nejaky typ kde potkat toho praveho? Nemyslim tim nejaky navod, spis zajimave pribehy. Ktere podpori nadeje a viru, ze az prijde ten pravy cas a budu na partnerstvi pripraven tak ono prijde. Tesim se na vase typy. Vase postrehy a pribehy a treba i konfrontace. Pekny den..Smile) Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist