Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Kde potkat toho praveho?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

čt prosinec 29, 2005 10:20 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Nikom Citovat

Souhlasím a podepisuji v plném rozsahu. Snad jenom já mám ale to štěstí, že si vždycky vyhlídnu heteráka, takže nemám šanci, aby se to z toho poblouznění rozvinulo nějakým správným směrem Crying or Very sad .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 29, 2005 7:51 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to Libor Citovat

No jasně, to si jenom da.jo myslí, že láska mezi dvěma muži je něco (vlastně nám ani nevysvětlil co), co rozhodně (na rozdíl od lásky mezi mužem a ženou, najivka malinká) co nepřesahuje chvilkové poblouznění.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 29, 2005 2:09 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: normálka Citovat

Nikom napsal:
To není moc kuriozní. To se stává docela běžně. Jedni mí známí se poznali na tenise. Zabouchli se do sebe a teď už spolu začínají 5 rok...


Me by se to líbilo také.Podobne seznameni jo jo Very Happy Tem klukom tech 5 let preji... Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 29, 2005 11:50 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: normálka Citovat

To není moc kuriozní. To se stává docela běžně. Jedni mí známí se poznali na tenise. Zabouchli se do sebe a teď už spolu začínají 5 rok...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 28, 2005 8:30 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Pan Pravý Citovat

Potkal jsem kamaráda, který potkal svého partnera s, kterym 4.rokem zije na Linuxovem festivalu. Takze verim, ze kdyz se lide potkat maji tak se potkaji.

Mas podobne kuriozni pribehy. Kde vsude lze najit toho praveho?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 28, 2005 7:51 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Ale pánové, trochu štábní kultury! Taky bych si MIRovy bližší pocity rád přečetl. Sám jsem taková obludka a problémy odmítaného krasavce jsem nikdy neměl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 28, 2005 5:53 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No, osobně by mě to taky zajímalo, ale to záleží na MIRovy, jestli nám to řekne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 28, 2005 5:47 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: úštěpečná poznámka... Citovat

Nenechám, protože mě z tebe bolí hlava a štveš mě...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 28, 2005 5:34 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:31 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 8:05 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: úštěpečná poznámka... Citovat

Pozoooor další fundovaný rozbor...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 7:21 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:46 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 5:08 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Vědět Citovat

Nezná, právě proto jsem založil nové forum. Věřím, že e to spojené se zkušenosti. S věkem, počtem kluků... Myslím si, že společný sex hodně je spojený s tím jak odpovědně přistupuješ ke vztahu. S prvním klukem jsme se vyspal za 2 hodiny. Sdalším po 4 měsících..A s tím posledním se to blížilo skoro roku půl...A přitom jsme udělali spoustu chyb. Víš, spíš něž to pojmenovat je asi důležitější popsat co to pro vás znamena. Urcite postoje a podobne. Nechme to na specialni forum. Napadla me dalsi otazka. Jestli nekdo z vas se zacal bavit s klukem a najednou citil my si spolu toho mame hodne co rici. Hodne co dat. Ja to zazil. Byl z toho krasny rok..Lze takto ucitit partnera pro cely zivot?? Je tu nekdo kdo to zazil a ma partnera nekolik let?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 5:01 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: ... Citovat

Libor napsal:
Me by vlastne docela zajimalo kdy zacina s tim druhym chozeni. Stanovovat, nestanovovat, vyjasnit, opsat..


No to je taky zajímavý problém. Teď s Panem X chodím (dá se to nazvat chozením? možná by bylo lepší použít slovo znám) něco přes měsíc... Chodíme už spolu? Na čem to záleží? Kdyby jeden z nás teď spal s někým třetím byla by to nevěra (u mě teda jo)?
Počítá se to od chvíle kdy si to navzájem řeknete? Jakože TEĎ spolu začínáme chodit, takže od teďka se podle toho, lásko, začni chovat?
Nebo to je od nějakého okamžiku? Od nějakého hodně dobrého randete, kdy oba cítíte, že tenhle kluk je mimořádnej a že s ním chcete být? Nebo od první společně promazlené noci? Nebo od prvního sexu?
Nebo od nějaké délky? Od týdne známosti? Od měsíce? od půl roku?

Kdo zná odpovědi?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 4:34 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ... Citovat

Nikom napsal:
by mě zajímalo, co MIR najde v soukromé zprávě... že by nabídku? Laughing


To ne, však rozebírat určité věci, které jednoho trápí skrz veřejné forum me prijde hloupe. Vis, preferuji pro urcite veci radeji osobnejsi sokromou zpravu. To cos popisoval s tim klukem to se stava. to ano. Vsak kdyby ten objev chodil s tim klukem rok, dva, tri bylo by to neco jineho nez cerstvy objev.. Me by vlastne docela zajimalo kdy zacina s tim druhym chozeni. Stanovovat, nestanovovat, vyjasnit, opsat..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 4:30 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

by mě zajímalo, co MIR najde v soukromé zprávě... že by nabídku? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 4:24 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kluci Citovat

MIR napsal:
Ahojky lidicky
Ja jsem uz potkal nekolik kamosu . jeden kluk se mi zalibil o kterym jsem vedel ze je na kluky (tudis jsem jistotu ze nenarazim na heteraka ,ale stejne to dopadlo nejhur jak je to vubec mozny) , ale bohuzel jsem nebyl jeho typ nebo atd proste jsem osoba ktera je uveznena v tele ktery tvori v druhych dojem poscitu ztrachu a vubec vseho spatnyho jeslikos vypadam supr ale muj vzhled podle miho pozorovani okoli budí znacne rozdilnej nazor od skutecnosti ( to ce je ve me ) . zkratka kazdej pokus o kontakt z druhym zkoncil velmi katastrofalne ( v tezkych depresich )
pa pepa



Neboj kluku. Vis, casto vidime jen vzhled a zapomeneme, ze ten krasny kluk neni jen to telo. To se lidem stava. Vis, me snad jiz mene. Zase na me pusobi neco jineho Embarassed Jde o to ukazat i neco jineho. Z Tebe. Vice najdes v soukrome zprave Very Happy Necht dusicka tva nadeji stale Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 4:12 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Přebírání Citovat

Libor napsal:
Myslím si, že přebírat někomu kluka. Jen proto, že je zářící a krásný nemá cenu. Většinou je zářící a krásný právě proto, že je spokojený. Spokojený s tím druhým. NAvíc ten kdo opravdu miluje a odchází ze vztahu s klukem po delší době. Období několika let potřebuje většinou delší čas na zpracování toho co se stalo. Svého i partnerova chování. Odstup, aby mohl zpracovat všechno ponání, vývoj... Zažil jsem rychlý přechod ze vztahu do vztahu. Však věřím, že to není to ideální. Něco jinéého to je v době prvních vztahů, milsotných pokusů a zkušeností to vůbec nevadí Smile Navíc každý je jiný a tak i jinak funguje jeho dušička. A i v tom je náš svět krásný a pestrý
¨

Ono to spíš vypadalo tak, že ten můj kamarád někoho objevil. De fakto nás pak seznámil. Já jsem se s tím člověkem (dále jen Pan X Wink ) sešel a líbil se mi... tak jsme se sešli ještě jednou a pak zase a zase...
Až Pan X na toho myho kamaráda dočista zapomněl...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 3:40 pm
Autor Zpráva
MIR
uživatel


Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 7

Předmět: Citovat

Ahojky lidicky
Ja jsem uz potkal nekolik kamosu . jeden kluk se mi zalibil o kterym jsem vedel ze je na kluky (tudis jsem jistotu ze nenarazim na heteraka ,ale stejne to dopadlo nejhur jak je to vubec mozny) , ale bohuzel jsem nebyl jeho typ nebo atd proste jsem osoba ktera je uveznena v tele ktery tvori v druhych dojem poscitu ztrachu a vubec vseho spatnyho jeslikos vypadam supr ale muj vzhled podle miho pozorovani okoli budí znacne rozdilnej nazor od skutecnosti ( to ce je ve me ) . zkratka kazdej pokus o kontakt z druhym zkoncil velmi katastrofalne ( v tezkych depresich )
pa pepa
_________________
Hledam kluka na vazny vztah
je mi 21 let studuju mechaniku elektroniku v chomutove a pochazim z klasterce nad ohri
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 2:30 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Přebírání Citovat

Myslím si, že přebírat někomu kluka. Jen proto, že je zářící a krásný nemá cenu. Většinou je zářící a krásný právě proto, že je spokojený. Spokojený s tím druhým. NAvíc ten kdo opravdu miluje a odchází ze vztahu s klukem po delší době. Období několika let potřebuje většinou delší čas na zpracování toho co se stalo. Svého i partnerova chování. Odstup, aby mohl zpracovat všechno ponání, vývoj... Zažil jsem rychlý přechod ze vztahu do vztahu. Však věřím, že to není to ideální. Něco jinéého to je v době prvních vztahů, milsotných pokusů a zkušeností to vůbec nevadí Smile Navíc každý je jiný a tak i jinak funguje jeho dušička. A i v tom je náš svět krásný a pestrý
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 2:05 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: přebírejte Citovat

Kde najít toho pravého? Vůbec nejlepší je přebrat ho svému kamarádovi. Ten si opak může začít s vaším ex-boyfrienďakem... To se mi třeba teď stalo...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 26, 2005 1:52 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: PRavy Citovat

Pro kazdy okamzik e pravy nekdo jiny.Nekdo jez ma za ukol nam cos predat. Nejakou kusenost. A nemusi jit jen o partnera.. Very Happy PEkny svatecni den..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 25, 2005 10:13 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ještě jsem nepotkal, no vlastně už jo, ale je zadaný, taky jsem naped hledal, ale to není ono, nás dala dohromady jedna jeho prosba, potřeboval nějaké info, já mu je poskytl, no, pak jsme si vyměnili emajly, SMSky a pořád chodili kolem horkého bodu, pak to rekl, ale furt nic, no pak jsme se potkali, kecali, no a az jsem se vrátil domů, tak mi došlo, že jsem se asi nešťastně zamiloval, nu což, mám smůlu, to je život.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 25, 2005 7:44 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kde potkat toho praveho?? Citovat

Kde potkat toho praveho? V klubu??? NA diskotece?? Skrz inzerat..Ja nevim. Proste me nebavi oblizat diskoteky a bary a i mnoha setkani pres inzerat maji do prirozenosti daleko...Vsak kdovi jak vse dopadne. Kde jsi potkal Ty toho praveho co??
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 28, 2005 11:34 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Setkání Citovat

Schvalne zverejnuji svuj pripevek jeste tady. Nezalezi de, ale ze. Dokauji to mi kamaradi. Na vcerejsi setkani s nimi tezko zapomenu. Nádhera.Někdy se stává, že nám naše úroveň vědoí neodkryje to co žijeme hned. Ale až k tom dozrajeme. Stal se mě včera nádherný zážitek. Znám dva kluky. Kteří jsou spolu 4. ro. Kdysi jme se hodně vídali. Pak jsem zabřehl do lásky k jednomu chlapci. A fanatickému duchovnu. Které však nevychazelo ze vnitr. z nitra. Bylo odkudsi jinud. Prto jsem zavrhl ony kluky jako malo duchovni. Videl jsme je vcera po dvou leech. Bydli spolu. Najednou jsem vdel, ze usli veliky kus cesty. Odrazi se to nejen na jejich vzajemnem vztahu. Ale i to, jak ziji duchovno. Jak jej vnimani. svitilo z nich. a pritom jsme nemluvili o bohu. Nehrali si s razemi. Zarilil tak krasne. Jako par. prau jsem si uvedomil. Ze jme si n apravou lasku en hral. Ze m epolbky byli spi stouhou nez zralim citem. I oni si to prosli. Vsak jejich vztah uzral, stejne jako jejich ducicky. Jsme ojaty. Ti kluci jsou mladi tak jako ja. Pritom je jejich vztah tak krasne zraly. Jeste nikde jsme nc tak krasneho necitil. Bylo me s nimi krasne. Je nich citit, z ejsou jeden z druhym stastni. ze ejich rozkvet je spojeny s jeich vzajemnym vztahem. Nasli se. a j ajsem neveril zralemu vztahu dvou kluku. Napadal jsme tyto vztah yjako nezrale. Omlouvam se vsem. Jise, ze mi pratele mai dalsi pout. Stejne jako mi ostatni se uci jak pracovat s ruznosti, aby je nerozdelovala, ale spajela.Posilam vsem, ktery mai duchovne hluboky vztah s muem velikou omluvu. Pochyboval jsem..Byl to nadherny zazitek
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 23, 2005 4:00 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: same as you Citovat

Joo to je moja slabost. nevieme byt stastny lebo ked konecne dostaneme to chceme zacneme uvazovat ci je to to co chceme. Sme proste taky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 01, 2005 10:08 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Zkusenost Citovat

Nehledat cilene. Vis, ja urputne hledal. Ted prislo to co sjem hledal. Clvoek s takovymi paametry a aj najednou nevim jestli chci zrovna toto..Smile) Uvidime necham to plynout. Ta prirozenost je krasna. V dnesni dobe vsak ne uplne snadna. Kdyz malokdo z nas vi co je skutecne prirozene
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 20, 2005 7:57 am
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Re: Libor Citovat

Ano mas pravdu su presne stavu ako Nikom napisal ked vidim par ludi tak zatuzim po vztahu, to je samozrejme po niekom konkretnom s ktorym by som isiel do toho parku drzal ho zaruku a drzal ho tak silno aby nemohol odomna odist prec a citit ten pocit, tu vonu energie ktora prachadza odneho kumne a odomna spat. Kua uz to ide zas namna. Nema zmysel hladat cielene, clovek aj tak nenajde to cohlada. A ked hladas tak hladas nieco konkretne a to malokedy najdes lebo ludia niesu taky ako chceme my. A casto to skarede kacatko vyrastie na krasnu labut to proste tak byva a umna to je niekolko nasobne. (KISS THAT FROG)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 18, 2005 10:56 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Jo tyhle párky mě hrozně deprimují... normálně bych to zakázal pod trestem lámání končetin a údů...
Minulý rok někdy na podzim, tehdy jsem na tom byl nějak špatně, jsem seděl v parku a pozorval listí ( Very Happy ) a pak taky jeden párek. kluk + holka váleli se v listí a vzájemně se jím zasypávali. Když se pak dost nařádili, zachumlali se a do toho voňvýho listí a mazlili se... celý hodiny...
To byla tak krásná scénka!!! Ale jak pro koho... pro mě teda nee Sad

Hmmm myslím, že milovat Svět je docela hloupý. Já bych rozhodně radši někoho konkrétnějšího... někoho s kým bych se na podzim mohl do listí Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 17, 2005 1:14 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Dotaz Citovat

Takze jsi dalsi, ktery radi uvolnneost. Zit lasku ve svem nitru. Vyjadrovat i ke Svetu. A nesvazovat ji s nekym konketnim. Myslel jsi to tak?Smile)Nekdy je to tezke, treba an me obcas kdyz vidim nejaky parecek tak na me prijde nutkani po partnerovi:-) Jindy ziji to co rikas Ty..Mas stavy kdy touzis po intimnim vztahu nejen z celym Svetme, ale i nekym konkretnim. Nebo se Ti to nestava a opravdu umis vnimat a prijimat vse co se deje. Bez vyjmek?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 17, 2005 10:08 am
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Citovat

Nazdar, osobne uz niekolko rokov zastavam nasledujuci nazor (cast z toho uz bola spomenuta). Zijem si svoj zivot a lasku a trvaly vztah beriem ako bonus k tomu celemu. Cielene nevyhladavam cloveka do ktoreho by som sa mohol zalubit ale ani sa tomu nebranim. To znamena uplne v pohode mozete toho praveho stretnut v krcme, v bijaku, na xatu alebo dokonca na ulici. Nechavam to ako uz bolo spomenute na osud. Mne v zivote osud prihral dvoch takych ludi i ked ani s jednym to nebolo viac ako 1.5 roka a nakoniec to vzdy skoncilo, stale sa na to pozeram ako na prijemne straveny cas. Prvy znich bol moj spoluziak na gyme. Ale pocas studii sme sa neznasali. Potom sme sa stali najlepsimi kamaratmi a nakoniec sme boli partnermi. Druhy pripad bol uplne odlisny isiel som s kamaratom na pivo kde som sa zoznamil s jednym typkom. Pochvili zanim prisiel ako som sa dozvedel jeho ex s nejakymi vecami a ostal tam na jedno ako sa hovori. No neskoncilo to pri jednom stravil sme tam niekolko hodin a potom to uz malo jasny smer pre nasledujuci rok a nejake mesiace:).
Podla mna sa len treba okolo pozerat a urcite sa niekto najde. Boh nieje taky hlupy aby mrhal materialom - ku kazdemu prote existuje druha polovica.Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist