Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Knižky a hudba ďábelské i andělské hudební tipy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

so leden 20, 2007 12:36 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

když dva dělají totéž... Smile

http://www.youtube.com/watch?v=EWmLDdPJSBo

http://www.youtube.com/watch?v=TvJM8sg7opE
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 20, 2007 1:34 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Neni to ani tak tip, jako spíš ohlas: Nedíval se náhodou někdo z vás ve čtvrtek večer na ČT2 na záznam vystoupení z Mezinárodního jazzovýho festivalu v Montréalu (Badi Assad, Larry Coryell a John Abercrombie)? Stálo to za to - tři ďábelský kytary a k tomu občas značně netradiční vokál v libozvučný brazilský portugalštině... Dokonalá souhra, obrovská muzikálnost a skoro nebezpečná porce energie.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 02, 2006 11:22 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

alexandrovci ne-e, ale v listopadu Lang Lang a na Silvestra bude jen Gershwin Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 02, 2006 10:11 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

ansámbl iměni Alexandrova hraje? pokud ne, tak na vážnou půjdu až budu spát v pze.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 02, 2006 9:38 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Předpokládám, že nikdo z vás nejde na koncerty do Rudolfina 9. 11. a 31. 12., že?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 30, 2006 8:38 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Odteď tvrdím že nejlepší skladatel co znám je Čajkovskij. Dneska sme ho na orchestru načali s heslem "Rozpláčeme publikum", což by si sice zlomyslný znalec našeho orchestru mohl vyložit i tak, že je rozpláčeme tou strašnou kvalitou interpretace (no neni to žádná sláva, no Embarassed ), ale toto bylo myšleno spíš že ty krásné tóny v tónině g moll (ech, ech, snažíme se aspoň o ně) obměkčí i toho největšího suchara a cynika. Razz


Čajkovskij byl génius, to je pravda. Zrovna dneska jsem se tak prokousával jeho prvním klavírním koncertem, slavný to koncert b moll, a není to tak strašně těžká věc. Časem bych se to asi naučil, krásně klavírně napsaná věc. Ale nemůžu říct, že by to byl můj nejoblíbenější skladatel. On opravdu psal skoro jenom takové ty romantické "slaďáky" (+ sem tam něco napjatého, podle toho, v jaké fázi maniodeprese zrovna byl) a já rád věci, na kterých se můžu vyřádit a ukázat se - efektní místa (ale ne samoúčelně těžká), silná melodie, změny temp, klíčů, modulace.... Ale zase na to koukám okem a poslouchám to uchem klavírního fajnšmekra.
Co hrajete? A kdy? Přišel bych se podívat Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 12, 2006 7:18 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Když jsem dneska v Almodóvarovo Volver slyšel zpívat stejnojmennou píseň, tak jsem si vzpomněl, že mi před pár lety přivez' táta ze Španělska cédéčko přesně takovýho klasickýho flamenca. Tehdy to na mě bylo příliš alternativní, tak jsem někam založil... Trvalo mi teď sice asi tři čtvrtě hodiny, než jsem to vyštrachal, ale stojí to za to! Asi jsem od tý doby hudebně "vyspěl"... Wink Takže kdybyste se někdy k něčemu takovýmu dostali, tak doporučuju to aspoň vyzkoušet.


Pijavice se hlásí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 12, 2006 1:06 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Když jsem dneska v Almodóvarovo Volver slyšel zpívat stejnojmennou píseň, tak jsem si vzpomněl, že mi před pár lety přivez' táta ze Španělska cédéčko přesně takovýho klasickýho flamenca. Tehdy to na mě bylo příliš alternativní, tak jsem někam založil... Trvalo mi teď sice asi tři čtvrtě hodiny, než jsem to vyštrachal, ale stojí to za to! Asi jsem od tý doby hudebně "vyspěl"... Wink Takže kdybyste se někdy k něčemu takovýmu dostali, tak doporučuju to aspoň vyzkoušet.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 5:06 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Když už jsme u filmové hudby, tak co třeba John Wiliams (STAR WARS)?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 08, 2006 11:19 pm
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: to Stonerock Citovat

jj Radůza nemá chybu.
Teď má dokonce mini roli ve filmu Kráska v nesnázích. Hraje sama sebe Laughing a zahraje tam asi 2 písničky. O zbytek hudby se postaral skvělý Ir Glen Hansard....


Naposledy upravil nokin dne st říjen 11, 2006 9:59 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 22, 2006 11:12 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Vim, že už se tu o ní mluvilo, ale přesto mi to nedá (rozuměj: Moje nadšení je příliš velký Wink)... Včera jsem byl v plzeňský Velký synagoze na koncertu Radůzy. Bylo to fakt pěkný. Ta holka umí... Applause Upřímně, doposud jsem rozhodně nebyl žádnej její skalní příznivce, šel jsem tam spíš ze zvědavosti, ale fakt mě to strhlo... Shocked Nejdřív blok říznejch písniček s harmonikou, pak taková směska s kytarou (včetně jednoho tanga), potom pro ni možná ne tak typická (ale podle mě snad nejlepší) lyrická poloha s doprovodem klavíru a nakonec zase harmonika. A tři nebo čtyři přídavky. Dohromady hodina a půl v zuřivym tempu. A pokud můžu soudit, tak to bylo jak po instrumentální (teda... až na tu neustále se rozlaďující kytaru, za kterou se nám několikrát omlouvala - nový struny jsou svinstvo Laughing), tak snad ještě víc po vokální stránce fakt hodně dobrý. Žádnej playback, žádná "syntetika". Opravdová živá a hlavně živelná muzika. Když ji člověk srovná s některýma důkladně "vypreparovanýma" "umělcema" Rolling Eyes, který drží nad vodou víc média než oni sami, tak to je fakt jak nebe a dudy... d'oh! Takže pokud pro vás neni tenhle žánr úplně neprůchodnej, tak vřele doporučuju! Very Happy


Je bezva, ze sis to uzil.. Uvazuji navstivit neco z jineho soudku. V Olmiku bude Susan Vega.. Ikdyz radeji mam alaniss Moriset v jeji pisnickarske poloze Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 21, 2006 10:05 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Vim, že už se tu o ní mluvilo, ale přesto mi to nedá (rozuměj: Moje nadšení je příliš velký Wink)... Včera jsem byl v plzeňský Velký synagoze na koncertu Radůzy. Bylo to fakt pěkný. Ta holka umí... Applause Upřímně, doposud jsem rozhodně nebyl žádnej její skalní příznivce, šel jsem tam spíš ze zvědavosti, ale fakt mě to strhlo... Shocked Nejdřív blok říznejch písniček s harmonikou, pak taková směska s kytarou (včetně jednoho tanga), potom pro ni možná ne tak typická (ale podle mě snad nejlepší) lyrická poloha s doprovodem klavíru a nakonec zase harmonika. A tři nebo čtyři přídavky. Dohromady hodina a půl v zuřivym tempu. A pokud můžu soudit, tak to bylo jak po instrumentální (teda... až na tu neustále se rozlaďující kytaru, za kterou se nám několikrát omlouvala - nový struny jsou svinstvo Laughing), tak snad ještě víc po vokální stránce fakt hodně dobrý. Žádnej playback, žádná "syntetika". Opravdová živá a hlavně živelná muzika. Když ji člověk srovná s některýma důkladně "vypreparovanýma" "umělcema" Rolling Eyes, který drží nad vodou víc média než oni sami, tak to je fakt jak nebe a dudy... d'oh! Takže pokud pro vás neni tenhle žánr úplně neprůchodnej, tak vřele doporučuju! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 01, 2006 9:40 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: CD Citovat

Pánové, měl bych pro vás dobrovolný bojový úkol, a to zejména pro mimopražské, protože pražské hudební ochody mám prolezlé skrz naskrz (i když chybička se vždycky vloudí). Marně se snažím už přes rok sehnat nahrávky asi nejlepšího světového klavíristy Borise Berezovského, jehož koncert jsem včera navštívil, a bylo to super. Kdybyste někde viděli něco z věcí, které napíšu pod tohle, můžete mi, prosím, dát vědět?
L. van Beethoven: Klavírní koncerty (nevím čísla)
F. Liszt: Transcendentální etudy
S. V. Rachmaninov: Sonáty
S. V. Rachmaninov: Klavírní koncerty č. 1, 2, 3, 4
+ díla Schumanna, Musorgského, Balakireva
Podstatné je, aby to hrála Boris Berezovskij.
Předem díky, kdybyste něco viděli.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 30, 2006 11:29 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: To bodyia Citovat

bodyia napsal:
............
Hmm, to je divný, teď jsem to zkoušel ( http://www.bodyia.cz/view.php?cisloclanku=2005081827 ) a jede mi to bezchybně na horní hranici mojí konektivity, tzn. že hosting chodí. Ev. zkus http://mp3.bodyia.cz/ , to je vstup do adresáře
btw: jestli budeš něco chtít poslechnout, tak pozornost zaměř hlavně na preview, pak na 2020 a Strategii lovu.

Můžu potvrdit, taky mě to jde. Když ale chci něco ze stránky stáhnout do PC a kliknu na soubor pravým tlačítkem myšii a vyberu "uložit soubor jako..", tak se mě to uloží ale má to pouze pár kB. Když to provedu podruhé, tak se mě to zeptá jestli to původní chci přepsat, dám že ano a už se to stáhne normálně celé. Tak možná jestli v tom nebyl Adame problém Wink . Přímo z toho adresáře to je v pohodě, vždy na poprvé...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út květen 30, 2006 10:17 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To bodyia Citovat

Adam napsal:
Dostal jsem chuť na nějakou novou hudbu a vzpomněl jsem si na tebe:-) Bohužel mi ale z tvých stránek nejde stáhnout ani takt hudby. Nevíš, jestli jde o problém na tvé nebo mé straně?

Hmm, to je divný, teď jsem to zkoušel ( http://www.bodyia.cz/view.php?cisloclanku=2005081827 ) a jede mi to bezchybně na horní hranici mojí konektivity, tzn. že hosting chodí. Ev. zkus http://mp3.bodyia.cz/ , to je vstup do adresáře
btw: jestli budeš něco chtít poslechnout, tak pozornost zaměř hlavně na preview, pak na 2020 a Strategii lovu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út květen 30, 2006 10:00 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To bodyia Citovat

Dostal jsem chuť na nějakou novou hudbu a vzpomněl jsem si na tebe:-) Bohužel mi ale z tvých stránek nejde stáhnout ani takt hudby. Nevíš, jestli jde o problém na tvé nebo mé straně?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 20, 2006 11:26 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Alcapela Citovat

Co říkáte na alkapelu? ZAjímavý styl hudbicky Twisted Evil
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 13, 2006 12:40 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Värttinä Citovat

Taky jsem je párkrát slyšel. Byli dokonce v Noci s Andělem. Udělali na mě dobrý dojem Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 12, 2006 6:07 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Znáte Värttinä? Je to finská skupina z Karélie, která hraje buď přímo tamní lidovou hudbu nebo jí silně ovlivněnou vlastní tvorbu. Jsou to tři ženský, jejichž zpěv je opravdu mimořádně sugestivní a expresivní (možná i proto, že karelskej dialekt finštiny je vskutku impozatní jazyk Wink), a doprovodná skupina, kde nechybí hráči na řecký buzuki/μπουζούκι nebo tureckej cümbüş. Prostě world-music, jak má bejt! Very Happy Já od nich poprvý slyšel něco na Óčku, docela mě to zaujalo, a tak jsem si od kamarádky sehnal hned několik celejch alb. Tak jsem si zkusil jedno pustit, potom další, potom ještě jedno... Posloucham to už celej večer a naprosto se od toho nemůžu odtrhnout... To si člověk teprve uvědomí, jak je spousta dnešní hudby umělá a odlištěná - tohle je tak neskutečně opravdový a plný energie, že mě to až děsí... Shocked


Jsou tam citit koreny a poselstvi Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 12, 2006 4:28 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Värttinä znám, ale spíš povrchně, párkrát jsem je slyšela (myslím na Rádiu 1 nebo kde), a líbily se mi. Takže základní kladný dojem zůstal, ale hudbu si už stěží vybavím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 12, 2006 12:35 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Znáte Värttinä? Je to finská skupina z Karélie, která hraje buď přímo tamní lidovou hudbu nebo jí silně ovlivněnou vlastní tvorbu. Jsou to tři ženský, jejichž zpěv je opravdu mimořádně sugestivní a expresivní (možná i proto, že karelskej dialekt finštiny je vskutku impozatní jazyk Wink), a doprovodná skupina, kde nechybí hráči na řecký buzuki/μπουζούκι nebo tureckej cümbüş. Prostě world-music, jak má bejt! Very Happy Já od nich poprvý slyšel něco na Óčku, docela mě to zaujalo, a tak jsem si od kamarádky sehnal hned několik celejch alb. Tak jsem si zkusil jedno pustit, potom další, potom ještě jedno... Posloucham to už celej večer a naprosto se od toho nemůžu odtrhnout... To si člověk teprve uvědomí, jak je spousta dnešní hudby umělá a odlištěná - tohle je tak neskutečně opravdový a plný energie, že mě to až děsí... Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 11:42 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To Libor Citovat

Adam napsal:
Jasně že každá verze vyvolává jinou atmosféru a pocity. A nejen u téhle skladby. Vezmi si třeba What A Wonderful World Louise Armstronga. Nejlepší je originál. Podklady dokonalé, notové linie nástrojů čisté, každá nota má své místo - nikde žádná nechybí a nikde žádná nepřebývá. K tomu zpívá nezaměnitelně Armstrong. Ihned se mi vybaví Amerika kolem 1. světové války. Ta doba pro mě má svoje kouzlo. První mrakodrapy ve stylu americké secese, krásná auta, rozvíjející se obchod, zrátka všechno.
Když ptom slyším, co s tak krásnou písničkou udělaly další generace zpěváků, děsně mě to naštve. Svým způsobem. Jsou věci, na které by se šahat nemělo. Není jich moc, ale tahle k nim patří.
V poslední době mi udělalo radost moc věcí. Nejen písničky. Třeba jsem sehnal historické nahrávky Rachmaninova hrajícího své vlastní klavírní kocerty. Kvalita zvuku sice nic moc, ale i tak víš, proč to byl jeden z nejlepších klavíristů v historii a pdle mě nejlepší v celém 20. století. Když už musím vzít něco jaksi soudobějšího, tak jsem si dlouhatánské době pustil Dívám se, dívám. Jako vždycky mě to dojalo Embarassed . Jedna z nejlepších věcí Hapky a Horáčka.
Co udělalo radost tobě?


Různé starézahraniční písničky,které tu postupně popisuji. Ze soudobych mam strasne rad Allanis Moriset... Neni tak slavna, ale citim s ni velike souzneni.Docela rad bych sis s ni nekdy popovidal o hudbe a o zivote..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 10:35 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Adam: Citovat

Art Deco... Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 17, 2006 8:26 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Libor Citovat

Jasně že každá verze vyvolává jinou atmosféru a pocity. A nejen u téhle skladby. Vezmi si třeba What A Wonderful World Louise Armstronga. Nejlepší je originál. Podklady dokonalé, notové linie nástrojů čisté, každá nota má své místo - nikde žádná nechybí a nikde žádná nepřebývá. K tomu zpívá nezaměnitelně Armstrong. Ihned se mi vybaví Amerika kolem 1. světové války. Ta doba pro mě má svoje kouzlo. První mrakodrapy ve stylu americké secese, krásná auta, rozvíjející se obchod, zrátka všechno.
Když ptom slyším, co s tak krásnou písničkou udělaly další generace zpěváků, děsně mě to naštve. Svým způsobem. Jsou věci, na které by se šahat nemělo. Není jich moc, ale tahle k nim patří.
V poslední době mi udělalo radost moc věcí. Nejen písničky. Třeba jsem sehnal historické nahrávky Rachmaninova hrajícího své vlastní klavírní kocerty. Kvalita zvuku sice nic moc, ale i tak víš, proč to byl jeden z nejlepších klavíristů v historii a pdle mě nejlepší v celém 20. století. Když už musím vzít něco jaksi soudobějšího, tak jsem si dlouhatánské době pustil Dívám se, dívám. Jako vždycky mě to dojalo Embarassed . Jedna z nejlepších věcí Hapky a Horáčka.
Co udělalo radost tobě?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 17, 2006 6:44 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To Stonerock Citovat

Adam napsal:
Zlatá slova. Summertime jsem slyšel v mnoha podáních. V operním, v trochu zpopíkované verzi i zpívaný jako čistý pop. Gershwin by se obracel v hrobě. I instrumentace byly rozdílné - ale tady se mi nejvíc líbí originál. Nedávno jsem slyšel tuhle věc zpívat i Dee Dee Bridgewater. Náááádhera.


Stává se ti u této skladby, že každá v tobě vyvolává jinou atmosféru. A přitom je to jedna skladba? Jaká skladba ti udělala Adame v posledni dobe radost?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 13, 2006 8:55 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Stonerock Citovat

Zlatá slova. Summertime jsem slyšel v mnoha podáních. V operním, v trochu zpopíkované verzi i zpívaný jako čistý pop. Gershwin by se obracel v hrobě. I instrumentace byly rozdílné - ale tady se mi nejvíc líbí originál. Nedávno jsem slyšel tuhle věc zpívat i Dee Dee Bridgewater. Náááádhera.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 13, 2006 4:24 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: To Stonerock Citovat

Adam napsal:
Neříkal jsi, že ses nemohl zbavit Summertimu? To je přece operní árie z Porgy and Bess!


To máš naprostou pravdu... Razz Já jsem říkal, že nemam rád operní zpěv, nikoliv operní árie... To je rozdíl! Wink Jedna věc je skladba jakožto sled tónů (to, co zachytim v notovym partu) a druhá věc je interpretace... Summertime mam rád jako "písničku", což neznamená, že se mi z ní v opernim podání nemůžou ježit chlupy všude možně... Cool A obecně vzato (v tomhle případě to tak naštěstí nebylo), to, že se člověk něčeho nemůže zbavit, neznamená, že se mu to musí líbit - alespoň v mym případě to bejvá až nebezpečně často právě naopak... Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 13, 2006 3:01 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Srdecni zalezitost Citovat

Hudba starajako ja. Ma srdecni zalezitost: McCartney, Paul Wonder
EBONY AND IVORY Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 13, 2006 2:58 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Stonerock Citovat

Neříkal jsi, že ses nemohl zbavit Summertimu? To je přece operní árie z Porgy and Bess!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 12, 2006 9:03 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: To Martin Citovat

Adam napsal:
Moc dobrý pohřební výběr! Hapka aje geniální, Nohavica taky a o Mozartovi se nediskutuje - to je dogma. Jaké části máš z Requiemu nejraději? Já bych si nechal zahrát Confutatis a Lacrimosa. Když teda už. Ale možná bych sáhnul spíš po requiemu Verdiho a nebo úplně nejlíp Dvořáka.


Lacrymosa je fajn Smile ale na pohrebe by to malo byt asi nieco mohutne a smutne, asi Bach (toccata fuga)... neviem, asi by som radsej nemal nic, lebo by som sa inak nevedel rozhodnut Smile

Stonerock napsal:
Ne že bych poslouchal jenom tvrdou muziku, ale některou mam moc rád. Twisted Evil Rammsteini jsou Rammsteini, k nim neni potřeba nic dodávat (snad jenom: "Du, du hast, du hast mich!" Wink), v poslední době trpim na System Of A Down (Libore, nedoporučuju Wink), ze současnejch kapel maj' něco do sebe taky Nightwish...


Nightwish odporucam, maju nadhernu hudbu, SOAD sice nemusim, ale da sa...

a na operu som ujetej Very Happy Rusalka... napr...
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist