Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Seznamky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Podával sis někdy inzerát?
ANO
65%
 65%  [ 27 ]
NE
34%
 34%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 41
      Na začátek stránky  

čt březen 02, 2006 6:57 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Seznamky Citovat

Lidé co se potkat se potkaji. Muze to byt skrz seznamku nebo skrz teple kamarady. JA jich zas tolik tady nemam.. Podal jsem si inzerat a nevim. Vis, nevim co tam psat. a jak komunikovat... Driv jsem si myslel, ze vim.. A nejd eo takove ty otrepane rady. Ty znam tez. ale nejak nefunguji.. Smile Posilam podporu, silu a usmev

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 02, 2006 4:40 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Bude to asi nejlepší druh seznámení, ale i tak mi to asi nevyšlo, ještě si počkám na vyjádření nejvyšší, ale pomalu si zvykám na to, že to bude jen potvrzeno. Crying or Very sad co už, život jde dál....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 02, 2006 4:30 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Seznamky jsou důležitá věc.
Ze začátku vám prostě nic jiného nezbude než si nějaký ten inzerát podat nebo na něj odpovědět . Jak jinak se chcete s někým se známit? tohle je nejlehčí způsob...
Je to ale stejně tak nebezpečný způsob... nevíte kdo (myslí se občas i co Confused ) za těmi inzeráty je... Hlavní je opatrnost.

Když už ale sem tam nějakou tu bukvičku znáte, je lepší se rači poznávat přes někoho (známý známého - pravidlem je, že se všichni se všema znaj). alespoň z mého pohledu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 02, 2006 11:45 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Dal jsme si inzerat Citovat

Tak jsem si vcera podal inzerat Sad Nevedel jsem co tam napsa.t. To, ze mam v zivote vsedchno. Ze nosim v sobe cit, poklady a lasku a, ze me chybi aktivacni kod. Jak ji zit. Muzsky aktivacni kod. Nebo spis vzajemne naladeni, uvolneni a blizkost..??

Co s epise do inzeratu, aby to nebylo o tom mas byt takovy a makovy.. Nebo druhy typ budes me mit rad, chci ti dat vse. NEchci ani jeden z techto typu inzeratu...

Co tam teda psat?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 18, 2006 10:26 am
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Nebýt seznamky tak nejsem se svým přítelem. I tady ovšem záleží hodně na náhodě či osudu. Kdybych nebyl zadaný, tak bych to asi znova zkoušel přes tu seznamku - rubriku Vážná seznámení nebo Dopisování.
Ta absence možnosti zamilování na první pohled ovšem seznamování přes inzerát trochu degraduje. Zase se ale člověk o tom druhém něco dozví předem, než dojde k setkání. Něco za něco.
Já jsem docela vybíravý a tak jsem rád, že mi to na inzerát vyšlo napoprvé. Od té doby jsem poznal spoustu gayů osobně a přitahovali mě snad jen dva. Asi jich neznám dost Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 17, 2006 2:57 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Asi ne, nevím, na inzeráty nevěřím a zatím s nejlepším člověkem jsem se paradoxně seznámil úplně jinou cestou. Ale to víš, že prolézám různé seznamky a koukám, co tam je.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 17, 2006 2:36 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ahoj, mam podobne zkusenosti. To na specce jsou gayove z toho mala kluku tak v 50%. Jenze kdyz je na katedre rekneme 30 kluku z 800 studentu. Tak patnact z nich jsou buznicky. Z tech 15 ma tak 8 staleho partnera. 3 nepripadaji v uvahu jako partneri pro zivot a o zbylych 3 zatim nevim Evil or Very Mad

Paradoxne jsem se seznamil s klukem, ktery studuje u nas na fakulte pres inzerat Very Happy

Dal by sis nekdy Zdendo zase inzerat? A co bys tam napsal? Pokud je to moc osobni odpovidat nemusis

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 17, 2006 2:30 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Podal, nevyšlo. Inz nestáhl, objevila se jiná osoba, zase nevyšlo, takže už je to tak akorát s někým pokecat.
No jak zjišťuji, tak s gay kluky se seznamím velice rychle a myslím, že jich několik znám a nevím o tom, protože dle kamaráda a myslím, že dost pravdu, mezi dopraváky-zájemci o dopravu jsou hetero menšinou Laughing . Ale většina dopraváků není atraktivní-buď starší, nebo jinak nepřitažliví.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 17, 2006 12:50 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Seznamovani se Citovat

Adam napsal:
Nikdy jsem si inzerát nepodával a ani na něj neodpovídal. Nevylučuju, že časem si třeba nějaký podám. Teď na to ale nemám náladu. Občas si ty inzeráty pročítám. Několikrát se mi stalo, že tam byl inzerát někoho, kdo se mi opravdu líbil a bylo vidět, že to není prvoplánový blbeček s mozkem v kalhotách. Jenomže vždycky hledali jen přátelství, protože byli už zadaní. Kamarády si přes seznamku dělat nechci. Ty si dělám sám. Spousta lidí říká, že na mě si musí člověk dlouho zvykat. Někdo si nezvykne nikdy. A chápu, že můj styl většině lidem nesedí. A styl většiny lidí zase nesedí mně. Z toho důvodu považuju internet za rochu riskantní.


Hodne to vypovida o tom jaky jsi. Jsou lide s povahou podobnou te tve, ktere na seznamce nepotkas. To je celkem pochopitelne, ze delas jen veci, jez ti sedi a vyhovuji Idea Já podal. Někdy je to trapné si s nekym psat. Sejit se a zjistit, ze si najednou nemate co rict. Priznavam se, ze jsme seznamky vyuzil docela castokrat. Mam skrz ni par kamaradu, ale to je vyjimka. Partnera jsme takhle neobjevil. Seznamujes se pres seznamku? Ctes si seznamku? Jak se vlastne seznamujes s gay klukama (Svym potencialnim partnerem) Very Happy Question Question
_________________
Jsem...


Naposledy upravil Libor dne pá únor 17, 2006 2:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 16, 2006 5:50 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Seznamky Citovat

Nikdy jsem si inzerát nepodával a ani na něj neodpovídal. Nevylučuju, že časem si třeba nějaký podám. Teď na to ale nemám náladu. Občas si ty inzeráty pročítám. Několikrát se mi stalo, že tam byl inzerát někoho, kdo se mi opravdu líbil a bylo vidět, že to není prvoplánový blbeček s mozkem v kalhotách. Jenomže vždycky hledali jen přátelství, protože byli už zadaní. Kamarády si přes seznamku dělat nechci. Ty si dělám sám. Spousta lidí říká, že na mě si musí člověk dlouho zvykat. Někdo si nezvykne nikdy. A chápu, že můj styl většině lidem nesedí. A styl většiny lidí zase nesedí mně. Z toho důvodu považuju internet za rochu riskantní.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 16, 2006 1:21 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Seznamky Citovat

Mas nejakou zkusenost se seznamkou. Vis, ja ano. Hetero kamaradka me rika uprimnou soustrast. pry je seznamka pro zoufalce. Me to tak neprijde... Embarassed Mozna pro zoufalce a gaye Twisted Evil Co si o seznamkach myslis ty. Co tam lze najit?? JAke mas zkusenosti??
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 15, 2006 7:15 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Seznamky Citovat

Dávali jste si inzerát. Odpovídali. Máš kladnou zkušenost se seznamkami?

Ja takhle potkal par pratel. Sve partnery vsak jinak Exclamation Má to nějaký vliv..?? Mí kamarádi se poznali pred 6 lety prave pres seznamku.. Ja podobne kladnou zkusenost nemam.

Jake to je pro Tebe? Vyuzil jsi nekdy seznamku? Mas s ni dobre zkusenosti. Jakou preferujes rubriku? Odpovidas na inzeraty nebo si je i podavas?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist