Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Kdy a jak jsi setkal poprve s gayem?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Jak jsi se poprve (vedome) setkal s gayem?
Přes inzerát
52%
 52%  [ 9 ]
Ve škole
11%
 11%  [ 2 ]
Přes kamarády
23%
 23%  [ 4 ]
Na ulici
0%
 0%  [ 0 ]
Ještě se tak nestalo
11%
 11%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 17
      Na začátek stránky  

st květen 10, 2006 10:48 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

To o tom chlastu apod. se samozřejmě týkalo jen mně a mé situace. Libor taky jistě měl na mysli pouze mou situaci.
Jen mě tak napadlo, když jsem četla Valbův příspěvek, že mi kdysi přišlo zvláštní, když nějací parnteři bydleli zvlášť, a teď mi to přijde jako velmi přijatelná možnost. Byla to jen asociace.
Asi bych nebyla tak striktní v těch zákazech, ale když někdo chlastá, tak je to humus. Mám s alkoholikama bohužel dosti bohaté zkušenosti.
........
Mimochodem, 18.5. máme odvolací soud na vyklizení bytu.
Jsem ráda, že už konečně stanovili nějakej termín (táhne se to od července loňského roku, a to je poměrně jednoduchá causa), takže už je možná konečně v dohlednu nějakej konec, ale k tomu soudu se bojim, bojim, pomooooooc, tak mi kdyžtak někdo věnujte příští čtvrtek tichou vzpomínku .... ony se tyhle těžký okamžiky v životě lidským lépe snášejí, když člověk cítí, že v tom není úplně sám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 10, 2006 10:31 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Re: Prosba Citovat

Waky: Ale tím nechci samozřejmě nic říkat proti těm pánům, které neznám a podle všeho jsou to hodní lidé.[/quote]

Ano jsou to fajn lidé, bytí na chatce jim opravdu moc vyhovuje, jsou si více vzácnější, doma by se stejně pracovně prolínali.

Libor: Spoečné setkávání se na chatce vyšlo asi z jinýc zkušeností než surového paartnera alkoholika.

No alkohol Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj sice jsem vystudoval vinařskou školu ve Valticích, a mám k vinařům dobrý vztah, ale víno by se mělo pít tak akorát a ne k ožrání!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Můj otec je totiž alkoholik. No a to jaky mi způsobil dětství, tady tím, no a ještě svou vzteklostí...
škudlí peníze, ale na alkohol má peníze vždy.
No coment, nebudu to rozvádět. Ale alkohol bych zakázal.
¨Stejně jako cigarety.
Ale stát by tím výrazně zchudnul, protože na takových lidech se dobře vydělává.
Ach jo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 5:30 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Prosba Citovat

Waky napsal:
valbo napsal:
Ale co je zajímavé, nebydlí spolu. Každý má svůj byt a spolu jsou jen na té chatičce.

Asi k tomu mají nějakej důvod.
Čím jsem starší, tím víc si myslím, že tohle není špatný řešení.
Kdybych já nebyla takovej debil, tak jsem si to zařídila také nějak tak a neměla jsem teď ty starosti a noční můry, co mám teď.
.....
Ale tím nechci samozřejmě nic říkat proti těm pánům, které neznám a podle všeho jsou to hodní lidé.


Prožíváš opravdu těžké období. Prosím nemluv o sobě nepěkně. To co je pro ně řešení tak není uniková možnost. Spoečné setkávání se na chatce vyšlo asi z jinýc zkušeností než surového paartnera alkoholika. Myslím si, že pro tebe by bylo vhodnější rozvinout intuici a komunikaci.. A nemusis pritom se s milovanou osobou setkavat zrovna v chatce. Mysli si, ze chaka pro Tebe neni resenim. Jsi nadherna bytost.bud prosi na sebe odna. Delas to nejlepsi co umis. Ne vzdy se to dari. A udelas nejaky kotrmelec. Ale to kazdy. Prosim nemluv o sobe osklive.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 4:58 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: Jasně Liborřku Citovat

valbo napsal:
Ale co je zajímavé, nebydlí spolu. Každý má svůj byt a spolu jsou jen na té chatičce.

Asi k tomu mají nějakej důvod.
Čím jsem starší, tím víc si myslím, že tohle není špatný řešení.
Kdybych já nebyla takovej debil, tak jsem si to zařídila také nějak tak a neměla jsem teď ty starosti a noční můry, co mám teď.
.....
Ale tím nechci samozřejmě nic říkat proti těm pánům, které neznám a podle všeho jsou to hodní lidé.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 12:54 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Jasně Liborřku Citovat

Ono to bylo tak.
U domu jsme měli dlouhou zahradu. No a v těsném sousedství je zahrádkářská oblast.
Naše zahrada sousedí se 7zahradami zahrádkářů.
A právě v jedné hospodaří dva pánové.
Jeden starši, dnes už je v důchodu, druhý tak maximálně o 8let mladši, nevím to přesně.
Oni mají chatičku na té zahradě, plno kvítek, ovocných stromů a záhonů.
Mají to tam moc pěkné a ta skalka, jejej.
Moc pěkně se o to starají a já si vždy říkal, no teda, bráchové, jak si dobře rozumí.
Občas tam přišla si povídat starší paní, maminka jednoho z nich a pak tam byli jejich stejně staří kamarádi.
No a mně se to moc líbilo, jak si rozumí a jsou tak často spolu.
Chodili tam totiž i přes týden.
Hezký den.
O víkendech tam spali. trošku mi tam něco nehrálo, ale nevěděl jsem co.Mně se líbilo, že sou spolu, já sem taky toužil po kamarádovi, líbili se mi kluci, ovšem jen do 12let.
Co jsou zač,
To sem pochopil až v době, když jsem byl velkým homofobem.
Pak sem se jich stranil.
I když někdy jsem jim sezobl ostružinu.hehe.
A pak když mi v měsíc před 18.narozeninami začal coming out a já měl jít na Vyšetření PPG( falometrické vyšetření-zjišťující sex. orientaci) jsem se odhodlal a šel za tím pánem mladším, který neměl ten vysoký hlas.
A začal jsem se mu svěřovat, co mám za problém.
On byl potěšen, že jsem si ho vybral.
A pak v době když už jsem na tom byl lépe mi vykládal jaké to bylo, když byli mladí. No teda teda... že prý ženáči byli nejlepší u kukaček na brněnském nádraži...
nebo jak chodili na Žůry a tam provaděli groupen sex všelijaký.
No natož, že byl fatální komunismus, tak se jim docela dařilo.
Ale co je zajímavé, nebydlí spolu. Každý má svůj byt a spolu jsou jen na té chatičce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 08, 2006 12:23 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kdy poprvé? Citovat

valbo napsal:
Asi to bude zajímavé, ale já snad ve 3letech.
Naši sousedi byli totiž gayové.

Smile)))))))))))))))))))

Ale já myslel, že to sou bratři.


Povis nam o tom vic, prosim..Zajima me to
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 02, 2006 3:05 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: .. Citovat

mm

Naposledy upravil valbo dne so prosinec 16, 2017 4:33 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 22, 2006 10:16 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Následky našťastie žiadne; CO doteraz žiadne (nie kvôli tomu!).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 22, 2006 9:19 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ? Citovat

Esteban Trueba napsal:
Naozaj prvého naozajstného gaya o ktorom som to vedel som stretol na výmennom pobyte vo Francúzsku. Jeden travestita tam šľapal chodník a, chtiac byť vtipný (aspoň dúfam, že kvôli tomu), bol strašne ale príjemne nepríjemný a afektovaný. Vtedy som už vedel, že holky mi nič nehovoria a príšerne ma to vyľakalo - nechcel som a ani nikdy nebudem chcieť skončiť ako on. Teda prvé "stretnutie" nebolo v mojom prípade fakt nic moc. Crying or Very sad


Mel jsi diky tomuto neprijemnemu setkani nejake potize s CO? NEbo to nastesti nenechalo zadne nasledky Question Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 22, 2006 12:44 am
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Naozaj prvého naozajstného gaya o ktorom som to vedel som stretol na výmennom pobyte vo Francúzsku. Jeden travestita tam šľapal chodník a, chtiac byť vtipný (aspoň dúfam, že kvôli tomu), bol strašne ale príjemne nepríjemný a afektovaný. Vtedy som už vedel, že holky mi nič nehovoria a príšerne ma to vyľakalo - nechcel som a ani nikdy nebudem chcieť skončiť ako on. Teda prvé "stretnutie" nebolo v mojom prípade fakt nic moc. Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 16, 2006 6:08 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Ve škole. Loni. Ten můj. A pak dalšího ze školy. Letos. Toho kluka jsem znal dřív a napadlo mě to, ale nevěděl jsem to jistě. On to na mně poznal taky a sám mě vyhledal. Teda na pokec. No a pak Zdendu. Pak se ve škole utvořil takový neformální kružek 4 kluků. A můj učitel angličtiny v jazykovce (snad to můžu napsat - je to Aleš Rumpel z Mezipater). S tím ale jen v pracovní rovině. Ale jinak jsem jich vlastně moc osobně nepoznal. Nejvíc pohromadě jsem jich viděl na Mezipatrech, ale s nikým jsem neměl chuť prohodit slovo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 16, 2006 2:57 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Je zajímavé, ale s když byl takový, že jsme si měli co říct a byl drzejší než já, tak dotyky byly a bylo to kráááááááááááááááááááááááááááásné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 16, 2006 1:42 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Certik Citovat

zdenda napsal:
byl to můj bývalý a poznali jsme se přes inzerát, takže ta spontánost tam bohužel nebyla. Ale i tak to bylo pěkné.



Twisted Evil

Pekne, takze jste si meli co rici a mozna i neco vic...Vis ja tak sonduji jake to je potkat poprve gaye. Treba u me to bylo tak, ze kdzy ten kluk mel zajem i ja. Oba jsme byli stastni, ze jsme potklai gaye tak to preslo do doteku, krasnych polibku..ALe nebylo to trvanlive.. Vis, proto me zajima jestli je to u jinyhc kluku podobnee? A kdyz jinak tak jak Embarassed

Dekuji za Tvuj prispevek
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 15, 2006 7:11 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

byl to můj bývalý a poznali jsme se přes inzerát, takže ta spontánost tam bohužel nebyla. Ale i tak to bylo pěkné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 15, 2006 7:00 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kdy a jak jsi setkal poprve s gayem? Citovat

Jaké to bylo pro Tebe. Kdyz jsi potkal prvniho gaye? Jka na Tebe pusobil?

Pocitoval jsi mozna podobne jako ty urcite, uvolneni a souzneni. Nebo snad hmm je taky na kluky, ale jinak je jiny nez ja. Kdy jste se poprve setkali s gayem? Za jakym ucelem. Ja vedome snad poprve v 18 na diskotece v Karlovych laznich. Na tom klukovi to bylo znat, ze se mu libim..Ale byli ta dalsi dva. Videl jsme poprve ar kluku, dvojici..A spoustu veci me doslo..Spojilo se v mysli mnoho vei. Spoustu veci doteklo Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist