Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Sportování Jak přibrat kila?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

po říjen 09, 2006 10:23 am
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

prodám podkožní tuk!
myslím že jeto dáno geneticky... jsem 181/75 a ač se budu snažit sebevíc - budu mít vždy "tlustou kůži"... a protože člověk je tvor věčně nespokojený, budu stále řešit problém opačný... jak shodit... Rolling Eyes Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne říjen 08, 2006 7:38 pm
Autor Zpráva
zeleznak
tester


Založen: 8.10.2006
Příspěvky: 1

Předmět: Hlavní je, jak se cejtíš Citovat

Z toho si nic nedělejte. Zase je lepší bejt hubenější, než si pěkně sáhnout na dno při každým stoupání do schodů a nahoře si pěkně z hluboka funět pod nos. Já zastávám názor, že hlavní je, jak se člověk cejtí. Mám taky tu "smůlu", že zvedám víc , než sám vážím, ale útěchou mi je, že namakanější borec se s tou samou vaho taky pěkně zapotil a to by jste nás vedle sebe měli vidět. Jinak jsem nejvíc zvedle na benč 90 a vážím 80 kg. Výška 194 cm
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 16, 2006 8:44 am
Autor Zpráva
Ondrej Tylecek
tester


Založen: 16.5.2006
Příspěvky: 1

Předmět: Ahojky jsem tu novy Citovat

Ahojky jsem tu novy,rad bych aby ste me tady nekdo provedl co a jak a tak dale.Cekam na odpoved Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 21, 2005 10:41 pm
Autor Zpráva
Azarael
Anonymní





Předmět: Citovat

Nooo s těma preparátama bych to radši nezkoušel, něco jinýho jsou doplňky výživy.
Vono je hezký zvednout 90, ale když člověk v plavkách vypadá jak sušinka i oproti týpkovi co dá tak o 20 míň tak to nasere Confused
 
      Na začátek stránky  

pá říjen 21, 2005 8:27 am
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Inak to to je problem viacerych ludi Citovat

V pripade naberania hmotnosti je dobre sa poradit s nejakym DOBRYM trenerom. Kamarat co chodil do posilky to riesil pomocou nejakych preparatov ale treba byt stym opatrny aby si nenabral hmotnost tulena Smile Vid super silny vyhadzovaci. Inak mne by uplne stacilo keby som zdvihol tych 90kg:) ale asi zacnem posilovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 01, 2005 5:27 pm
Autor Zpráva
Azarael
Anonymní





Předmět: Jak přibrat kila? Citovat

Mám problém s přibíráním hmotnosti jakéhokoli druhu (jedno jestli špek nebo svaly) nejsem vychrtlík, ale chtěl bych mít sportovnější postavu. Dříve už jsem posiloval, ale jediný co zdárně rostlo byla síla a ne svaly (když jsem vzepřel 90kg tak to bylo o 10 víc než jsem vážil a to měřím 190). Zkoušel jsem změnit stravu, cvičební plán, atd., ale nic nemělo adekvátní odezvu. Navíc teď při studiu nemám moc času, takže nemůžu bejt v posilovně každej den. Na pěkný svaly můžu nejspíš zapomenout, nebo má někdo ještě nějakej nápad?
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist