Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Sportování Oympijské hry
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

pá září 14, 2007 8:03 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: OH v Praze Citovat

pemel napsal:
Jak se díváte na případné uspořádání LOH v Praze? Pokud bych použil výrazy z výzkumů veřejného mínění, tak bych řekl, že jsem "mírně pro". Koneckonců, stejně je třeba dálniční a městský okruh dostavět, linky metra rozšířit, ubytovací kapacitu hotelů navýšit... Jen ta sportoviště by chtělo postavit tak, aby šla využívat i po skončení her. A co se týká lokality, jsem spíš pro Strahov.


Jsem absolutně proti. Tahle země není schopná přichystat nikdy nic a když už, tak ne včas. Kouká z toho jen ostuda. Kdyby ty prachy radši nacpali jen na ten pražský okruh a zbytek dali na výzkum nebo vysoké školy, byly by to smysluplně využitý peníze. Takhle to slouží jenom k tomu, aby si na tom bafuňáři a Metrostav namastily kapsu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 7:48 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: OH v Praze Citovat

Jak se díváte na případné uspořádání LOH v Praze? Pokud bych použil výrazy z výzkumů veřejného mínění, tak bych řekl, že jsem "mírně pro". Koneckonců, stejně je třeba dálniční a městský okruh dostavět, linky metra rozšířit, ubytovací kapacitu hotelů navýšit... Jen ta sportoviště by chtělo postavit tak, aby šla využívat i po skončení her. A co se týká lokality, jsem spíš pro Strahov.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 10:46 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

pemel napsal:
Nemá MOV nějakou komisi, která by to měla kontrolovat Question Idea


Má, ale samotný udělení pořadatelství Rusku na území NP vyřazuje v podstatě komisi z provozu. Bude jim decentně naznačeno, že by tam nejlíp ani neměli jezdit a rozhodně všechno pochválit. Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 10:30 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Maku napsal:
Stonerock: Jo to mi něco říká - ale k čemu tedy vlastně je. Vysvětlit to prosím neznalému. Proč nemají místní lidé dostat šanci přilepšit si? Jen kvůli tomu, že zrovna tam je hezká příroda? Vždyt sám říkáš, že to není o návštěvnosti... Tak komu bude vadit, že bude tenhle smrček počůraný od nějakého turisty?


Maku, byl jsi někdy v národním parku Pirin v Bulharsku? To je v současnosti poměrně módní středisko pro lyžování na Balkáně. Problémem bylo, že nebylo KDE lyžovat. a tak byly na dvou hřebenech vybudovány lanovky z města Banksko až do I. zóny parku někam do 1800 m n. m. Jenomže do tohoto pásma jsou v Pirinu samé původní pralesy tvořené jedlemi a dvěma druhy endemických borovic. Tyto lesy musely na ustoupit jedna dvěma průsekům lanovky, jednak třem sjezdovkám v šířce asi 175 metrů, a to jak říkám na dvou kopcích. Takže celé ochranné pásmo, I. a II. zóna vzaly za své. Velkou výhodou je, že tenhle areál nebyl koncipován v rozsahu olympijského sportoviště, takže se z toho za pár let celkem vzapmatuje, tedy až na tu fragmentaci lesních porostů.
To je Bulharsko. Teď už člen EU. Nějaká infrastruktura tam už předtím byla. Ekonomicky to oblasti pomohlo - resp. vyrostly tam nevkusné hotely a hypermarket, jinak není vidět změna. V Rusku není nic. Soči je docela díra - chci říct, že je to malý město jenom pro nejbohatší Rusy. Zázemí pro zimní sporty tam vybudované není. Taky je tam dost teplo, takže budou muset stavět ve vysokohorském pásmu. Dej na mě - tam to půjde do háje Crying or Very sad


Nemá MOV nějakou komisi, která by to měla kontrolovat Question Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 10:28 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Stonerock: Jo to mi něco říká - ale k čemu tedy vlastně je. Vysvětlit to prosím neznalému. Proč nemají místní lidé dostat šanci přilepšit si? Jen kvůli tomu, že zrovna tam je hezká příroda? Vždyt sám říkáš, že to není o návštěvnosti... Tak komu bude vadit, že bude tenhle smrček počůraný od nějakého turisty?


Maku, byl jsi někdy v národním parku Pirin v Bulharsku? To je v současnosti poměrně módní středisko pro lyžování na Balkáně. Problémem bylo, že nebylo KDE lyžovat. a tak byly na dvou hřebenech vybudovány lanovky z města Banksko až do I. zóny parku někam do 1800 m n. m. Jenomže do tohoto pásma jsou v Pirinu samé původní pralesy tvořené jedlemi a dvěma druhy endemických borovic. Tyto lesy musely na ustoupit jedna dvěma průsekům lanovky, jednak třem sjezdovkám v šířce asi 175 metrů, a to jak říkám na dvou kopcích. Takže celé ochranné pásmo, I. a II. zóna vzaly za své. Velkou výhodou je, že tenhle areál nebyl koncipován v rozsahu olympijského sportoviště, takže se z toho za pár let celkem vzapmatuje, tedy až na tu fragmentaci lesních porostů.
To je Bulharsko. Teď už člen EU. Nějaká infrastruktura tam už předtím byla. Ekonomicky to oblasti pomohlo - resp. vyrostly tam nevkusné hotely a hypermarket, jinak není vidět změna. V Rusku není nic. Soči je docela díra - chci říct, že je to malý město jenom pro nejbohatší Rusy. Zázemí pro zimní sporty tam vybudované není. Taky je tam dost teplo, takže budou muset stavět ve vysokohorském pásmu. Dej na mě - tam to půjde do háje Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 1:43 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Maku napsal:


Stonerock: Jo to mi něco říká - ale k čemu tedy vlastně je. Vysvětlit to prosím neznalému. Proč nemají místní lidé dostat šanci přilepšit si? Jen kvůli tomu, že zrovna tam je hezká příroda? Vždyt sám říkáš, že to není o návštěvnosti... Tak komu bude vadit, že bude tenhle smrček počůraný od nějakého turisty?


Počůraný smrček nikomu vadit nebude, ale totálně zničený a z rovnováhy vykolejený ekosystém bude vadit hodně. Zaprvé to je barbarství, a v neposlední řadě to může mít i takové zdánlivě s tím nesouvisející důsledky jako zničení zdrojů pitné vody, ovlivnění mistního mikroklimatu, odnos půdy ze svahů (je to návětrný svah Kavkazu)...
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 1:38 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Sergeji: No vidíš, já jsem celou tu dobu žil v představě, že právě tyto zbraně a ostatní druhy vojenského materiálu těmto zemím (myšleno Iran atd) dodává Ruská federace. Díky - procitnul jsem Wink

Teď mě napadlo - ČR může za konflikt ve Vietnamu - dodáváme (resp. dodávali jsme) jim zbraně... nevím, jak se to přesně jmenuje ... prostě škorpíky.

V politické mapě Světa se tedy moc nevyznáš a zřejmě ani ve zbraních.



To že jsem napsal že je dodává Čína se nevylučuje s tím, že je dodává Ruská federace, ta je dodává samozřejmě taky. Ale řeč byla tady o Číně. No jistě, za konflikt ve Vietnamu jsme také částečně mohli (respektive naši mocipáni), vždyť ČSSR byla zbrojnicí světa tenkrát. Ve zbraních se zas tak nevyznám, v politické mapě si troufám říci že ano, neboť jsem absolvoval předmět Politická a regionální geografie u pana doktora Tomeše, což je na naší fakultě téměř certifikát. Wink
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 1:20 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Sergeji: No vidíš, já jsem celou tu dobu žil v představě, že právě tyto zbraně a ostatní druhy vojenského materiálu těmto zemím (myšleno Iran atd) dodává Ruská federace. Díky - procitnul jsem Wink

Teď mě napadlo - ČR může za konflikt ve Vietnamu - dodáváme (resp. dodávali jsme) jim zbraně... nevím, jak se to přesně jmenuje ... prostě škorpíky.

V politické mapě Světa se tedy moc nevyznáš a zřejmě ani ve zbraních.

Stonerock: Jo to mi něco říká - ale k čemu tedy vlastně je. Vysvětlit to prosím neznalému. Proč nemají místní lidé dostat šanci přilepšit si? Jen kvůli tomu, že zrovna tam je hezká příroda? Vždyt sám říkáš, že to není o návštěvnosti... Tak komu bude vadit, že bude tenhle smrček počůraný od nějakého turisty?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 9:03 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Těžko se dá očekávat, že Čína, která se blíží plnohodnotnému členství ve WTO a zásobuje blahobytem nejmocnější stát světa bude nějak ohrožena bojkotem olympijských her - v tom má Maku vyjímečně pravdu - Čína dávno přerostla přes hlavu vyspělému světu a ten už jí může nadále jen sem tam něco doporučit
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 7:18 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Peking 2008 Citovat

Maku napsal:
Rád bych ale viděl nějakou statistiku návštěvnosti toho NP. Pochybuju, že to bude nějaké závratné číslo(ale nerad bych se mílil) - komu tedy bude vadit NP, kde bude semtam polámaný keřík či neexistence nějakého červíka?

Bože, Maku, věř nebo ne, ale smysl a opodstatněnost existence národnich parků vskutku netkví v jejich návštěvnosti... Rolling Eyes
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 7:10 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Peking 2008 Citovat

pemel napsal:
Co si myslíte o tom, že příští LOH se budou konat v Číně Question Podle mě tím MOV definitivně pohřbil olympijskou myšlenku Confused Chudák Pierre de Coubertin se musí obracet v hrobě Exclamation

Už bylo na čase. Mrtvá byla už dávno. Wink Sad V dnešní době nejsou olympijský hry ničim jinym než mistrovstvim světa všech sportů najednou. Tvářit se, že tomu tak neni, už bohužel neni nic jinýho než pokrytecký.
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 6:07 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Maku napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Maku napsal:
Nečekáte doufám nikdo, že k nějakému bojkotu OH v Číně dojde, že ne?


Já to nečekám, pouze jsem napsal co by bylo správné, samozřejmě si uvědomuju, co Čína pro světovou i naši ekonomiku bohužel znamená. Čína bude vždycky nebezpečná, nezávisle na nějakém komunismu. Ten tam z ekonomického hlediska stejně už dávno není, jen struktura vládnoucí moci je komunistická. Čína je nebezpečná svou velikostí a roztahovačností a hlavně svoji asijskou mentalitou, která se nerozhlíží doprava ani doleva a jede jak buldozer, řídíc se heslem "Na oběti nehleďte!". On totiž před Maem ani Čankajšek nebyl žádný svatoušek, myslím že je to tam prašť jako uhoď! A proto potřebujeme americký radar na našem území!


Já jsem tedy zastáncem radaru - ale kdyby mi někdo z amerických expertů řekl, že se to vlastně staví kvůli Číně. Kapánek bych se jim vysmál do tváře.

Ano Čína je problém. Ale spojovat s vojenským nebezpečím pro Evropru je nesmyslné. Wink


By ses divil, ale ze západních částí Číny to do Evropy pro rakety zas tak daleko není. Wink Navíc Čína bude s radostí ty svoje rakety prodávat (a také prodává) takovým státům jako třeba Írán nebo Sýrie a to už je setsakra nebezpečné. Proto píšu o té roztahovačnosti, například Afriku už z velké části ekonomicky ovládá právě Čína. Kde jsou ty časy Britského impéria? Sad
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 5:20 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: Peking 2008 Citovat

Adam napsal:
Maku napsal:
Rád bych ale viděl nějakou statistiku návštěvnosti toho NP. Pochybuju, že to bude nějaké závratné číslo(ale nerad bych se mílil) - komu tedy bude vadit NP, kde bude semtam polámaný keřík či neexistence nějakého červíka?

Rusko musí lhot vybrat lokalitu, kde je možné takové hry pořádat a přitom tím pomoci lidem žijící v té oblasti. Lidé na ty OH přijedou a třeba se sem i vrátí aby si prohlídli ten NP. O ekonomickém důsledku není třeba hovořit.

Celé je to otázka priorit každého z nás. Někdo by rád pomohl lidem žijící v blízkosti NP. I samotnému NP - možnost zvýšení turistiky (byť za cenu poničení). A někdo lhot zachrání "červíka" a na nic jiného koukat nebude. Nicméně nebudou-li se konat tady budou se konat jinde. A stejně tak se vždy najde někdo, komu se zrovna vybraná lokalita líbit nebude.


Chceš mě nasrat, nebo seš tak neuvěřitelně omezenej?


Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 5:13 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Peking 2008 Citovat

Maku napsal:
Rád bych ale viděl nějakou statistiku návštěvnosti toho NP. Pochybuju, že to bude nějaké závratné číslo(ale nerad bych se mílil) - komu tedy bude vadit NP, kde bude semtam polámaný keřík či neexistence nějakého červíka?

Rusko musí lhot vybrat lokalitu, kde je možné takové hry pořádat a přitom tím pomoci lidem žijící v té oblasti. Lidé na ty OH přijedou a třeba se sem i vrátí aby si prohlídli ten NP. O ekonomickém důsledku není třeba hovořit.

Celé je to otázka priorit každého z nás. Někdo by rád pomohl lidem žijící v blízkosti NP. I samotnému NP - možnost zvýšení turistiky (byť za cenu poničení). A někdo lhot zachrání "červíka" a na nic jiného koukat nebude. Nicméně nebudou-li se konat tady budou se konat jinde. A stejně tak se vždy najde někdo, komu se zrovna vybraná lokalita líbit nebude.


Chceš mě nasrat, nebo seš tak neuvěřitelně omezenej?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 5:12 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Maku napsal:
Nečekáte doufám nikdo, že k nějakému bojkotu OH v Číně dojde, že ne?


Já to nečekám, pouze jsem napsal co by bylo správné, samozřejmě si uvědomuju, co Čína pro světovou i naši ekonomiku bohužel znamená. Čína bude vždycky nebezpečná, nezávisle na nějakém komunismu. Ten tam z ekonomického hlediska stejně už dávno není, jen struktura vládnoucí moci je komunistická. Čína je nebezpečná svou velikostí a roztahovačností a hlavně svoji asijskou mentalitou, která se nerozhlíží doprava ani doleva a jede jak buldozer, řídíc se heslem "Na oběti nehleďte!". On totiž před Maem ani Čankajšek nebyl žádný svatoušek, myslím že je to tam prašť jako uhoď! A proto potřebujeme americký radar na našem území!


Já jsem tedy zastáncem radaru - ale kdyby mi někdo z amerických expertů řekl, že se to vlastně staví kvůli Číně. Kapánek bych se jim vysmál do tváře.

Ano Čína je problém. Ale spojovat s vojenským nebezpečím pro Evropru je nesmyslné. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 5:10 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: Peking 2008 Citovat

Adam napsal:
Maku napsal:
Adam napsal:
Daleko víc mi vadí, že se mají zimní Hry konat na území Sočinského NP, který dostane pěkně na frak a rovnou ho můžou zrušit.


Bože, zase ta ekologie. Wink OH je nesmírným přínosem pro každou zemi, kde se hry pořádají. Myslím, že to stojí za následné obnovování NP (byť si nemyslím, že by ho hry měly nějak poškodit)


Tady to není jenom ekologie, je to interdisciplinární problém. Śamozřejmě to můžeš jednoduše nazvat "ekologií", ale musíš za tím vidět ekologii ne jako módní slovo, ale jako odborný termín v jeho čisté podobě. Vystupuje tam hodně populační biologie atd. Nechce se mi to psát, protože kdo se v tom nevyzná, nemůže to ani pochopit. Ono "obnovení" národního parku, resp. jeho přírody, totiž NENÍ MOŽNÉ.
Já samozřejmě vidím to ekonomické hledisko, ale nejsem si jist, k čemu budou ta sportoviště uprostřed Kavkazu, byť v jeho neklidnější části. 95% Rusů má sotva peníze na to, aby měli co jíst, a rozhodně nemají na vyhazování peněz oknem při bobování v Soči. On to vůbec bude podnik. Víme, jak se Rusko k přírodě chová a taky víme, jak to tam funguje. Oni ta sportoviště postaví i kdyby měli do základů zazdívat dělníky, ale na nic jiného než na termín ohledy brát nebudou.
Maku, je třeba vidět věci v SOUVISLOSTECH, ne jenom to, kdo na tom nejvíc vyrejžuje.


Rád bych ale viděl nějakou statistiku návštěvnosti toho NP. Pochybuju, že to bude nějaké závratné číslo(ale nerad bych se mílil) - komu tedy bude vadit NP, kde bude semtam polámaný keřík či neexistence nějakého červíka?

Rusko musí lhot vybrat lokalitu, kde je možné takové hry pořádat a přitom tím pomoci lidem žijící v té oblasti. Lidé na ty OH přijedou a třeba se sem i vrátí aby si prohlídli ten NP. O ekonomickém důsledku není třeba hovořit.

Celé je to otázka priorit každého z nás. Někdo by rád pomohl lidem žijící v blízkosti NP. I samotnému NP - možnost zvýšení turistiky (byť za cenu poničení). A někdo lhot zachrání "červíka" a na nic jiného koukat nebude. Nicméně nebudou-li se konat tady budou se konat jinde. A stejně tak se vždy najde někdo, komu se zrovna vybraná lokalita líbit nebude.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 4:36 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Peking 2008 Citovat

Maku napsal:
Adam napsal:
Daleko víc mi vadí, že se mají zimní Hry konat na území Sočinského NP, který dostane pěkně na frak a rovnou ho můžou zrušit.


Bože, zase ta ekologie. Wink OH je nesmírným přínosem pro každou zemi, kde se hry pořádají. Myslím, že to stojí za následné obnovování NP (byť si nemyslím, že by ho hry měly nějak poškodit)


Tady to není jenom ekologie, je to interdisciplinární problém. Śamozřejmě to můžeš jednoduše nazvat "ekologií", ale musíš za tím vidět ekologii ne jako módní slovo, ale jako odborný termín v jeho čisté podobě. Vystupuje tam hodně populační biologie atd. Nechce se mi to psát, protože kdo se v tom nevyzná, nemůže to ani pochopit. Ono "obnovení" národního parku, resp. jeho přírody, totiž NENÍ MOŽNÉ.
Já samozřejmě vidím to ekonomické hledisko, ale nejsem si jist, k čemu budou ta sportoviště uprostřed Kavkazu, byť v jeho neklidnější části. 95% Rusů má sotva peníze na to, aby měli co jíst, a rozhodně nemají na vyhazování peněz oknem při bobování v Soči. On to vůbec bude podnik. Víme, jak se Rusko k přírodě chová a taky víme, jak to tam funguje. Oni ta sportoviště postaví i kdyby měli do základů zazdívat dělníky, ale na nic jiného než na termín ohledy brát nebudou.
Maku, je třeba vidět věci v SOUVISLOSTECH, ne jenom to, kdo na tom nejvíc vyrejžuje.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 4:19 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Nečekáte doufám nikdo, že k nějakému bojkotu OH v Číně dojde, že ne?


Já to nečekám, pouze jsem napsal co by bylo správné, samozřejmě si uvědomuju, co Čína pro světovou i naši ekonomiku bohužel znamená. Čína bude vždycky nebezpečná, nezávisle na nějakém komunismu. Ten tam z ekonomického hlediska stejně už dávno není, jen struktura vládnoucí moci je komunistická. Čína je nebezpečná svou velikostí a roztahovačností a hlavně svoji asijskou mentalitou, která se nerozhlíží doprava ani doleva a jede jak buldozer, řídíc se heslem "Na oběti nehleďte!". On totiž před Maem ani Čankajšek nebyl žádný svatoušek, myslím že je to tam prašť jako uhoď! A proto potřebujeme americký radar na našem území!
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 4:18 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Nečekáte doufám nikdo, že k nějakému bojkotu OH v Číně dojde, že ne?


Já to nečekám, pouze jsem napsal co by bylo správné, samozřejmě si uvědomuju, co Čína pro světovou i naši ekonomiku bohužel znamená. Čína bude vždycky nebezpečná, nezávisle na nějakém komunismu. Ten tam z ekonomického hlediska stejně už dávno není, jen struktura vládnoucí moci je komunistická. Čína je nebezpečná svou velikostí a roztahovačností a hlavně svoji asijskou mentalitou, která se nerozhlíží doprava ani doleva a jede jak buldozer, řídíc se heslem "Na oběti nehleďte!". On totiž před Maem ani Čankajšek nebyl žádný svatoušek, myslím že je to tam prašť jako uhoď! A proto potřebujeme americký radar na našem území!
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 4:15 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: Peking 2008 Citovat

Adam napsal:
Olympijská myšlenka je idealistický přežitek. Přidělení pořadatelství olympiády je dnes už jen politické rozhodnutí.

A co Olympijská charta Question Ideály posvátného míru, demokracie... Angel

Adam napsal:
Daleko víc mi vadí, že se mají zimní Hry konat na území Sočinského NP, který dostane pěkně na frak a rovnou ho můžou zrušit.

ZOH v Naganu se taky konaly na území NP Idea Je ale pravda, že Rusové nejsou Japonci Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 3:57 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: Peking 2008 Citovat

Adam napsal:
pemel napsal:
Co si myslíte o tom, že příští LOH se budou konat v Číně Question Podle mě tím MOV definitivně pohřbil olympijskou myšlenku Confused Chudák Pierre de Coubertin se musí obracet v hrobě Exclamation


Olympijská myšlenka je idealistický přežitek. Přidělení pořadatelství olympiády je dnes už jen politické rozhodnutí. Když se oprostím od antipatií k Číně a zaměřím se pouze na olympiádu, tak jsou mi Hry v Pekingu naprosto jedno. Ať si tamní komunistická vláda přesidluje miliony lidí kvůli stadionům, je to jejch věc. Daleko víc mi vadí, že se mají zimní Hry konat na území Sočinského NP, který dostane pěkně na frak a rovnou ho můžou zrušit.


Bože, zase ta ekologie. Wink OH je nesmírným přínosem pro každou zemi, kde se hry pořádají. Myslím, že to stojí za následné obnovování NP (byť si nemyslím, že by ho hry měly nějak poškodit)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 3:54 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Nečekáte doufám nikdo, že k nějakému bojkotu OH v Číně dojde, že ne?

Kdyby svět bojkotoval OH třeba v ČR tak to pravděpodobně uvede velká část televizí do svého vysílání zpráv - nic víc. Bojkot Číny si ale nikdo nemůže dovolit.

Čína je veliký problém. Za posledních pár let se tamní komunistická vláda dokázala vchopit a dát ekonomice pěkný impuls. Co jsme ve škole s profesorem studovali grafy je jasné, že se Čína dotahuje na největší ekonomiky světa a za pár let to bude ono, kdo si bude určovat podmínky. Bojkot by bylo hazardováním s budoucností.

Ano je tam komunismus, dějí se tam zvěrstva. Nikdo s tím ale nic neudělá. Nezbývá, než stáhnout ocas a přiznat si, že jsme Čínu podcenili.
________________________--

Sleduju oboje OH - nicméně letní jsou mi bližší. U zimních spíše jen ten hokej, kde stejně jako Martin očekávám zlato.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 3:22 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Peking 2008 Citovat

pemel napsal:
Co si myslíte o tom, že příští LOH se budou konat v Číně Question Podle mě tím MOV definitivně pohřbil olympijskou myšlenku Confused Chudák Pierre de Coubertin se musí obracet v hrobě Exclamation


Olympijská myšlenka je idealistický přežitek. Přidělení pořadatelství olympiády je dnes už jen politické rozhodnutí. Když se oprostím od antipatií k Číně a zaměřím se pouze na olympiádu, tak jsou mi Hry v Pekingu naprosto jedno. Ať si tamní komunistická vláda přesidluje miliony lidí kvůli stadionům, je to jejch věc. Daleko víc mi vadí, že se mají zimní Hry konat na území Sočinského NP, který dostane pěkně na frak a rovnou ho můžou zrušit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 3:16 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Re: Peking 2008 Citovat

pemel napsal:
Co si myslíte o tom, že příští LOH se budou konat v Číně Question Podle mě tím MOV definitivně pohřbil olympijskou myšlenku Confused Chudák Pierre de Coubertin se musí obracet v hrobě Exclamation


No to je jasné, měla by se bojkotovat, jako olympiáda v Moskvě v roce 1980.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 2:32 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Peking 2008 Citovat

Co si myslíte o tom, že příští LOH se budou konat v Číně Question Podle mě tím MOV definitivně pohřbil olympijskou myšlenku Confused Chudák Pierre de Coubertin se musí obracet v hrobě Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt únor 16, 2006 2:37 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Sporty Citovat

Adam napsal:
To divadlo a opona nebyl nejlepší příklad... Vem si Hynaisovu oponu v Národním...
Vzhledem k mé krystalické antipatii k zimním sportům mě ZOH moc neberou. Neveřím ničemu, co se provnozuje na sněhu nebo ledu. Po sněhu se nedá chodit a pohyb na ledové ploše je pro mě záhadou. Dá se snést hokej, skoky, moguly, krasobruslení. Jo a někdy bych si chtěl zkusit curling. Mám totiž ledově klidné ruce.
LOH je daleko lepší. Nejlíp se kouká na atletiku, že jo. Ale nejvíc mě zajímá střelba a pak bedminton. Asi nějaký zbatek profesionálního zájmu z dob, kdy jsem to hrával.


NA letni olympiade se me libi plavani. No jo, mladi vypracovani plavci Embarassed V zime je moc fajn lyzovani. Libi se me slalom i Super-G. Krasobrusleni, rychlobrusleni, moc krasne jsou i behy na lyzich. LEto mam take moc rad a sporty. Nektere jsem si zkusil jine ne. Moc se me libi rafting:-) Nejen pasivne i aktivne Rolling Eyes
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 12, 2006 7:15 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

To divadlo a opona nebyl nejlepší příklad... Vem si Hynaisovu oponu v Národním...
Vzhledem k mé krystalické antipatii k zimním sportům mě ZOH moc neberou. Neveřím ničemu, co se provnozuje na sněhu nebo ledu. Po sněhu se nedá chodit a pohyb na ledové ploše je pro mě záhadou. Dá se snést hokej, skoky, moguly, krasobruslení. Jo a někdy bych si chtěl zkusit curling. Mám totiž ledově klidné ruce.
LOH je daleko lepší. Nejlíp se kouká na atletiku, že jo. Ale nejvíc mě zajímá střelba a pak bedminton. Asi nějaký zbatek profesionálního zájmu z dob, kdy jsem to hrával.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 12, 2006 5:41 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

dovol, do divadla chodím rád a na oponu nemám rád, to co je za ní, ev přední a pohybuje se, to je mnohem zajímavější, jo a divadlo se platí, kdežto tady je jen nějaký minipoplatek za TV a díval se otec, já si z toho vzal jen to, co mne zajímá
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 12, 2006 5:28 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

To Martin: A jaký že sport provozuješ? Já občas posilovnu, kolo, v létě plavání, squash. Jinak mimo zimu pravidelně béhám, je to paráda relax pro duši.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 12, 2006 5:21 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Jo, cvlastně jednou jsem sledoval-Když byly Athény, tak cyklozávody, nejenže tam byli občas pěkní závodníci, ale hlavně mě zajímala trolej a její výhybky nad nimi Laughing Embarassed


Ignorante, to jak kdybys chodil do divadla sledovat jakou barvu má opona. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist