Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Sportování Oympijské hry
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

ne srpen 24, 2008 1:41 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bright: že by Adam Mydlář ? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 24, 2008 1:37 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: To neznáš Adama. Nedivil bych se, kdyby už měl pro nás pro všechny vymyšlený způsob popravy včetně předcházejícího mučení. Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 24, 2008 1:33 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Adam napsal:
ty to kompenzuješ, já vypouštim. Rozdíl mezi náma bude v tom, že já se to pokouším realizovat, ale nemám fyzické dipozice k tomu to uskutečnit, kdežto ty dispozice máš, ale neukutečňuješ.

Kdybys dispozice měl, tak hooodně brzo zjistíš, že zkopat někoho do kuličky ti není k ničemu. Je hnusná srabárna jít do někoho o kom dopředu víš, že po první ráně bude na šrot. A nezapomeň, že násilí nikdy nic nevyřešilo, a pokud nemáš v hlavě totálně, ale fakt totálně vygumováno, tak rozbít někomu tlamu ti fakt radost neudělá, ani se ti neuleví. No - nevím jak to říct - asi tak: pocit že někomu chci rozbít hubu ještě neznamená, že pokud mu hubu rozbiju, tak mi bude líp, spíš to skončí opačně.

Adam napsal:
Btw podstatou toho, co jsem psal, nebyl kotoul vzad Wink

Což jsem pochopil, taky jsem napsal: " ... než tohle a kotoul vzad."
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 24, 2008 1:32 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: To se právě dosud neví, jak by sportovní spotřebitelé reagovali na gay reklamní tvář, když je Matthew Mitcham první. Obávám se, že v příručce reklamních mágů stojí, že se het sportovci neztotožní s gay šampionem. Navíc, jako vítěz má samozřejmě velké šance na sponzoring, ale kdyby nezvítězil, tak nevím, jestli by sponzoři před ním nedali přednost stejně (ne)úspěšnému het sportovci. Coming outem prostě riskoval. A pokud zvítězil, udělal tím hodně pro všechny budoucí gay sportovce, kteří se nebudou muset v obavách přetvařovat.
Ta nadace údajně financovala právě účast rodinných příslušníků australských olympioniků, kteří je chtěli jet osobně podpořit, ale nemohli si to ze svých prostředků dovolit.
Kdo je u tebe vykřičená buzna?!? Razz Pochopit a vstřebat to odmítám! Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne ne srpen 24, 2008 1:41 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 24, 2008 1:15 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright: Nemyslíš, že by se na něj v každém případě vrhli sponzoři právě proto, že je gay sportovec na olympiádě? Mně to připadá jako dobrý marketingový tah.
Myslíš, že všichni sportovci měli na OH své partnery? Opravdu? Tu nadaci Johnson & Johnson neznám, ale nevím, jestli je primární cílem něčeho, co si říká "nadace", posílat nesportovce do dění sportovní akce proto,ž e se sportovcem chodí. Připadá mi to za vlasy přitažené. Stejně tak za vlasy přitažené jako vysvětlovat příšerný vykřičený buzně ve vláknu o OH, proč nerad chodím do jakýchkoliv teploušských podniků, nota bene když to sám moc dobře víš a potom, co mě dva roky znáš, bys to konečně mohl pochopit a vstřebat Confused .

Honza: ty to kompenzuješ, já vypouštim. Rozdíl mezi náma bude v tom, že já se to pokouším realizovat, ale nemám fyzické dipozice k tomu to uskutečnit, kdežto ty dispozice máš, ale neukutečňuješ.
Btw podstatou toho, co jsem psal, nebyl kotoul vzad Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 24, 2008 1:11 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Adam: Koule by měl i kdyby byl šachista. Smile

Mně se spolužáci smáli přesně z opačných důvodů, ještě dnes to slyším naprosto přesně "silný jako býk a chytrý zrovna tak". No a co - to je mám nenávidět ? Dělali si srandu, sice blbou, ale prostě to musíš pobrat, ustát a udejchat, v životě přijdou i horší rány, než tohle a kotoul vzad.

A ten pocit "zkopat do kuličky" znám zatraceně dobře. Jen ho umím na rozdíl od tebe celkem dobře kompenzovat.

Bright: do Termixu se bojím taky. Smile


Naposledy upravil Honza dne ne srpen 24, 2008 1:19 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 24, 2008 1:05 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: Měl. Skákat jsem ho neviděl (tudíž ani jeho plavky nebo svaly) a nijak zvlášť se mi nelíbí. Obdivoval jsem jeho kuráž jet na olympiádu jako gay sportovec, přestože to pro něj mohlo znamenat, že se mu v případě neúspěchu budou sponzoři vyhýbat jako čert kříži. Moc financí zřejmě zatím nemá vzhledem k tomu, že musel požádat nějakou nadaci Johnson & Johnson o zaplacení cesty a pobytu pro svého boyfrienda. Ale to se těžko vysvětluje někomu, kdo se bojí jít i do Termixu. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 24, 2008 12:53 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright napsal:
Adam: Mitcham není jen gay, ale první vyoutovaný sportovec v historii, který jel soutěžit na olympijské hry a neoutoval se až ve svých memoárech. Má koule. Very Happy


A měl by pro tebe koule třeba i jako gay střelec? Kdyby tam nepobíhal v miniplavečkách a nehrál na něm každý sval, byl by ti úplně jedno.
Tohle je ta "gay hrdost" vyhnaná ad absurdum.

Honza: Mně nevadí sport jako takový, mně vadí sportovci a bafuňáři, kteří dovedou vlastní sport zhnusit kdekomu. Nenávidím tělocvikáře. Nenávidím své sportem posedlé spolužáky spolužáky (neuměli nic jiného než čutat a krkat v šatně), kteří se mi celé dlouhé roky smáli, když mi nešel kotoul vzad (a vlastně cokoliv, co se hraje na hodinách TV). Když nad tím tak přemýšlím, tak nechápu, že jsem SŠ přežil. Znáte ten pocit, kdy se vám chce zařvat a všechny a všechno sbouchat do malé kuličky a tu zahodit hodně daleko?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 24, 2008 12:40 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Adam: se ti divím, že vůbec koukáš do sporťáckejch topiců, když sport tak děsně nerad. BTW: nic bychom nepočali, buzny nemůžou.

Máslo + Vodafone: a já se nedávno styděl, že jsem koukal na Krtečka, jsem rád, že to není tak vážné postižení, jak jsem si myslel Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 23, 2008 10:49 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

máslo napsal:
Sdílím vaše nadšení, ale i tak musím položit jednu otázku - kdy už olympiáda skončí? Už mě nějak sere, že mi kvůli tomu nedávaj Simpsny.
Přesně. Ještě, že si můžu posloužit ze soukromého archivu... Cool
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so srpen 23, 2008 9:58 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Předpokládám že mám být tedy na úspěšného "našince" hrdý. Hned mi stouplo sebevědomí... Rolling Eyes
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 23, 2008 9:52 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Sdílím vaše nadšení, ale i tak musím položit jednu otázku - kdy už olympiáda skončí? Už mě nějak sere, že mi kvůli tomu nedávaj Simpsny.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 23, 2008 8:45 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: Mitcham není jen gay, ale první vyoutovaný sportovec v historii, který jel soutěžit na olympijské hry a neoutoval se až ve svých memoárech. Má koule. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 23, 2008 8:40 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Abyste se z toho neposrali. Náhodou je gay. No a co. To je stejný, jako kdybyste se mohli zbláznit z toho, že tyčku vyhrál zrzek. Jeněěm těší, že ve chvíli, kdy Mitchamovo vítězství někde hlásili ve zprávách, tak jsem si říkal, že pemel bude první, kdo se tu z něj ustříkne. No a vida ho!

My kdybychom neměli Pemela Zárubu a Barta Vichnara, co bychom si jen my hloupí počali? Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 23, 2008 7:50 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: RE: Matthew Mitcham Citovat

Skvělé! Konečně první out olympionik a ještě k tomu zlatej.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 23, 2008 6:14 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Matthew Mitcham Citovat

Gay sportovec vyhrál zlatou medaili Arrow Australan Mitcham sebral Číňanům poslední zlato ze skoků do vody Applause

(zdroj: iDNES.cz)
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá srpen 22, 2008 10:45 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Šebrle tentokrát asi bez medaile. Škoda. Jako člověk mi byl ale stejně vždycky sympatičtšjší Tomáš Dvořák.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 4:42 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

A další zlatá - oštěpařka Špotáková!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 12:03 am
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

"This video is no longer available due to a copyright claim by a third party. " Zdá se, že vzpěrač někomu šel na nervy.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 19, 2008 2:13 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Naši výškaři Tomáš Janků a Jaroslav Bába právě bojují o medaile! Uf, to je nervák.

7. a 6. místo, hm. Mohlo to být i lepší. Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 17, 2008 7:56 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

pemel: Taky mu tu přetočenou ruku nezávidím, brrr. Vzpěrači jsou blázni.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 17, 2008 12:12 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Jannos Baranyai Citovat

Mrazí mi z toho až tam někde dole geschockt
Arrow http://www.youtube.com/watch?v=dJrB1UozkkQ

Pozn: Následující záběry nejsou vhodné pro slabší povahy!
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so srpen 16, 2008 5:23 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
Problém brighte není v tom, že se někdo dme pýchou, ať si třeba puknou, většina lidí se chová, jako by ty medaile měli sami ale vem to čert Laughing Jen prostě nechápu, kde se vlidech bere a kam se skrývá ta touha mít rád svoji zemi, ale v reálu na ní naprosto kálet, pomlouvat jí, pomlouvat lidi, blábolit o čecháčkovství...

Vztah k národu vzniká asi stejným způsobem jako vztah k rodině. Nejsou věcí volby, ale skutečnosti - narození. Ovšem to neznamená, že narodím-li se v nějaké rodině/národě, jsou tyto proto kvalitnější než jiné. Jsou mi prostě jen známější, a proto bližší. Chci-li, aby vynikaly nad jiné, musím pro to něco dělat (zejména ve způsobu svého života, pomocí jiným atd.), a pokud něco takového dělám, mám právo kritizovat ostatní příslušníky své rodiny/svého národa, kteří nic takového nedělají nebo dokonce sobě nebo ostatním škodí. To, že kritizuji osoby, které jsou mi blízké, neznamená, že tím říkám, že jsou horší než lidi, které nekritizuji (protože je třeba ani neznám). Naopak, kritika je projev zájmu o zlepšení. Na čem mi nezáleží, to nekritizuju. Takže kritiku nepovažuju za škodlivou věc. Lhostejnost je škodlivá.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 16, 2008 11:16 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: stříbrná medaile Citovat

Skifař Synek vybojoval stříbro! Knapková byla pátá Applause

(zdroj: iDNES.cz)
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:53 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš: "Já jen nevím, proč z těch chudáků na stadionu dělat jakési novodobé ideální zastupitele svých zemí. Sport je sice hezké trávení volného času, ale popravdě - je to jaksi nafouknuté a nicneříkající. "

Nemyslím, že si je děláme, oni se tak stylizují sami, a já s tím souhlasím. Jsou reprezentatny, ano, je to trochu nafouknuté. Nicméně olympijský ideál např. je docela nenafouknutý a zajímavý, bohužel se nám z olympiád stává vlastně fireshow.

Laughing A díky. Snad jiskřička neuvadne Wink

bright: Harpagon?Smile

Problém brighte není v tom, že se někdo dme pýchou, ať si třeba puknou, většina lidí se chová, jako by ty medaile měli sami ale vem to čert Laughing Jen prostě nechápu, kde se vlidech bere a kam se skrývá ta touha mít rád svoji zemi, ale v reálu na ní naprosto kálet, pomlouvat jí, pomlouvat lidi, blábolit o čecháčkovství...
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:52 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jon: "Ach, peníze, penízky, vy moji zlatí drahouškové! Vzali mi vás!"
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:47 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam:

ad a) Co by chtěl? Já taky nemám všechno co bych chtěl. Jak jsem řekl, je to výsada a zároveň závazek. Pokud to někdo bere jako pouze zdroj příjmů, pak žije dost plochý život bez jakéhokoliv významu. Konzum. Vydělat-utratit, vydělat-utratit... pak se takový člověk v padesáti otočí a řekně si- jooo, já jsem si užil, ale co jsem vlastně dokázal nesobeckého? Eh? No nic. Zdá se, že se individualismus spojený s bezbřehým kapitalismem zdárně probojoval do národních reprezentací a je jejich pánem, někdo s tím dokonce souhlasí.

ad b) O tom nic nevím

ad c) To jsem nikdy nepopřel, takže opakuješ vyřčenéSmile
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:46 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jon: Probral jsi mě, zažehl jsi ve mě jiskru a ta vzplála mocným plaemenem - láskou k vlasti. Už chápu naše sportovce, kteří zastupují zvířátka i dávno padlé mrtvoly naší země! Wink

Hele, je to fakt hezký, že jsi vlastenec, že máš rád svou zem. Představ si, že já taky. Příroda je božská, historie bohatá, leč jaksi mrtvá, Modrava je taky super... Já jen nevím, proč z těch chudáků na stadionu dělat jakési novodobé ideální zastupitele svých zemí. Sport je sice hezké trávení volného času, ale popravdě - je to jaksi nafouknuté a nicneříkající.

Ovšem vysloužil sis u mě úctu - tkhle mluvit o vlastenectví, aniž bys působil pateticky (možná díky té reklamě na Taft), to chce potlesk Applause Skoro i slzička dojetí mi ukápla, nebo to nebyla slzička? Embarassed
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:41 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
a)... já žádám, aby každý ctil svoji zemi a aby každý byl své zemi vděčen, že mu také mnoho dala.
b) Nejsem ten sváteční vlastenec, který se probudí v době olympiády jako mnozí...
c)... vlastenectví je vnitřní pocit, přesvědčení, pokud jej sportovec má, nepřemýšlí o změně vlajky a hymny, kterou reprezentuje, a pokud jej nemá, pak nemá reprezentovat zemi, ale pouze sebe se všemi důsledky.


ad a) ono hlavně země má vracet každému to, co jí dal, jenže tenhle stát pod vlajkou sociální spravedlnosti nepokrytě krade, "bohatým bere a chudým dává", (a pokud má někdo pocit, že za reprezentaci země nedostává to, co by chtěl, má plné právo odejít z reprezentace středem a ne jako vyvrhel.)

ad b) Když jsem to řekl o pemelovi a náhlé změně jeho avataru, mohli jste se zbláznit.

ad c) a jsme u toho - jsi idealita.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:38 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš: Vlastenectví neni o tom, že nevidim nedostatky svojí země, nebo pitomců, kteří v ní vládnou. S těmi nemá vlastenectví nic společného. Vlastenectví ani není nenávist k něčemu cizímu nebo jinému než jsem já, naše zem, naše zvyky, ne negativní hodnota vyjádřená nenávistí nebo odporem, ale pozitivní, vyjádřená láskou.

Vada zraku? Vadu zraku má ten, kdo se projde po Modravě, a nevidí tu krásu kolem sebe, kdo nezná naší zemi, lidi, kteří v ní žili a něco dokázali, někdo, kdo si neuvědomuje jaké by to bylo, pokud by se v historii některé věci nestaly, jak bychom jako zem, stát, národ i jako jednotlivci asi dopadli.

Vlastenectví je pozitivní hodnota, která bohužel dnes není IN. Je to jako reklama na Taft- Londýn, déšť, Paříž, slunce, Berlín, vítr... blabla... a přitom nevidím co mám sám pod nohama a kolem sebe za super věci. Shlédnout z piedestálu dolů mezi lidi a taky od lidíSmile
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist