Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Volby
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Koho budete volit v blížících se volbách do PS PČR?
ODS
41%
 41%  [ 16 ]
ČSSD
12%
 12%  [ 5 ]
KSČM
5%
 5%  [ 2 ]
KDU-ČSL
2%
 2%  [ 1 ]
US
0%
 0%  [ 0 ]
někoho jiného
23%
 23%  [ 9 ]
vůbec netuším
5%
 5%  [ 2 ]
nepůjdu volit
10%
 10%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 39
      Na začátek stránky  

po říjen 23, 2006 6:30 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Zvítězila Sociální demokracie Citovat

V naší městské části Brno- Vinohrady, ocenili voliči výbornou práci sociální demokracie a opět ji zvolili.
No i když jí chyběl můj hlas.
Takže gratuluju. Super. Náš Starosta, je ještě velmi zelený.
Akorát mi vadí, že Bohuslav Sobotka k nám tak často jezdil, měl radš
Vinohrřay jsou obyčejné sídliště, ne moc pěkné.
Měl ale povzbuzovat sociální demokraty v Praze a ve Slavkově.

http://volby.novinky.cz/kv2006_vysledky/CZ0622/551279
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne po říjen 23, 2006 6:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 23, 2006 2:26 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Adam napsal:
fanfán napsal:
Jistě, ODS není ideální volba, ale je to rozumná alternativa v dosavadní nabídce. Anebo je tu snad jiná pravicová strana s reálnou možností něčeho dosáhnout?


Tady hlavně není VŮBEC ŽÁDNÁ PRAVICOVÁ strana. V našem politickém spektru je všechno posunuto o jeden krok vlevo.ODS je určitě nejlepší volba na úrovni krajů a vlády, ale v komunálkách by měli být nezávoslí kamdidáti a menší strany.


No, snad ani není, ale řekněme si upřímně, v této levicové zemi by strana s třeba objektivistickými (www.aynrand.cz) ideály dostala ve volbách stopadesát hlasů.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 23, 2006 2:04 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

fanfán napsal:
Jistě, ODS není ideální volba, ale je to rozumná alternativa v dosavadní nabídce. Anebo je tu snad jiná pravicová strana s reálnou možností něčeho dosáhnout?


Tady hlavně není VŮBEC ŽÁDNÁ PRAVICOVÁ strana. V našem politickém spektru je všechno posunuto o jeden krok vlevo.ODS je určitě nejlepší volba na úrovni krajů a vlády, ale v komunálkách by měli být nezávoslí kamdidáti a menší strany.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 23, 2006 12:31 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Jistě, ODS není ideální volba, ale je to rozumná alternativa v dosavadní nabídce. Anebo je tu snad jiná pravicová strana s reálnou možností něčeho dosáhnout?
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 22, 2006 7:54 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Tak u nás na Praze 3 je léta vládnoucí ODS jeden velkej tunel. Zastupitelé z ODS dohazují svým kamarádíčkům kšefty a zakázky, půjčují jim z obecních!!! peněz, které pak radnice nemá kde sehnat, takže zavádí ODS od teď pěkně mastné placené parkování pro všechny rezidenty a rozprodává obecní byty za naprosto nehorázné sumy, aby zalátala díry v rozpočtu. Palác Akropolis byl ódéeskou totálně vytunelován, bývalý starosta za ODS ke konci 90. let po obrovských rozkrádačkách prchnul z republiky. Když sem včera počítal hlasy a tahal z obálek jednu ódéesku za druhou, poléval mě studený pot.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 22, 2006 6:31 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Jistě se zeptám, ale především musíš brát ohled na to, že praha 2 má největší hustotu obyvatel z celé ČR. Na nějakých 4 kilometrech čtverečných žije skoro 50 000 lidí. Jde tedy o rezidenční území. Její poloha v centru dává jasný předpoklad pro rozvoj podnikání. Tedy na něj radnice vždy kladla /úspěšně/ důraz.

Co mě třeba napadlo bylo toto - byt na Praze 2 nebydlím. Zasloužila se o postupné omezení tranzitu doprovy pres prahu 2 při zachování dopravní obsluhy pro obyvatele a místní podnikatele. Nebo například uržbu chodníků+porostu v Praze sotva najdeme lepší. Zlepšení bezpečnostní situace,... Ale pokud ti to udělá radost klidně se ti zeptám. Ale především by jsi to měl vědět ty sám - žiješ tam.

Jen k porovnání ve volbách 2002 dostala ODS na Praze 2 40% hlasů - nyní je to 50%. Jestli práce radnice nevidíš... není něco v pořádku.


Aha, takže radnice Prahy 2 kašle na běžné obyvatele a plánuje udělat z centra města průmyslovou zónu. Změnu tranzitu nepozoruji, naopak (a třeba připojení se k evropskému týdnu mobility díky iniciativě Pavla Béma zavřením Smetanova nábřeží a odvedení dopravy přes Malou Stranu bylo vrcholné dílo, kterému musí každý zatleskat. Nebudu to radši rozebírat.). Údržba chodníků je tedy nic moc.Co nesmyje déšť, to na chodníku zůstane a když se projdu po okolí, tak úroveň je znatelně nižší než třeba na sousední Praze 1. a zeleň? Chachá! Tak nejenže tu skoro žádná není, ale ta, co tu je, stojí za prd. Opravdu práci radnice nevidím. Respektive jsem viděl, jak se vypořádali s mým problémem. Proinvestovali peníze na nevyhovující polovičaté řešení, které mělo naoko zavřít hubu kritikům. U mě se jim to tedy nepovedlo. ale máš, Martine, pravdu, že já jako obyvatel Prahy 2 to musím vědět líp.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 22, 2006 6:22 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Maku napsal:
No když ODS vyhrála v 90 z 95 českých/moravských měst... znamená to podle mě tedy to, že udělali mnohem více, než že si vylepšovali baráky Wink Cool


Martine, zapoj, prosím, své stranické konexe a zeptej se, co konkértního udělala ODS na Praze 2. Udělalo by mi radost, kdyby aspoň něco. Já s nimi mám jen ty nejhorší, opakuji NEJHOŠÍ, zkušenosti. A rád bych konkértní věci, ne takové ty povšechné nicneříkající řeči, nedám se tak snadno opít rohlíkem.


Jistě se zeptám, ale především musíš brát ohled na to, že praha 2 má největší hustotu obyvatel z celé ČR. Na nějakých 4 kilometrech čtverečných žije skoro 50 000 lidí. Jde tedy o rezidenční území. Její poloha v centru dává jasný předpoklad pro rozvoj podnikání. Tedy na něj radnice vždy kladla /úspěšně/ důraz.

Co mě třeba napadlo bylo toto - byt na Praze 2 nebydlím. Zasloužila se o postupné omezení tranzitu doprovy pres prahu 2 při zachování dopravní obsluhy pro obyvatele a místní podnikatele. Nebo například uržbu chodníků+porostu v Praze sotva najdeme lepší. Zlepšení bezpečnostní situace,... Ale pokud ti to udělá radost klidně se ti zeptám. Ale především by jsi to měl vědět ty sám - žiješ tam.

Jen k porovnání ve volbách 2002 dostala ODS na Praze 2 40% hlasů - nyní je to 50%. Jestli práce radnice nevidíš... není něco v pořádku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 22, 2006 6:07 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Maku napsal:
No když ODS vyhrála v 90 z 95 českých/moravských měst... znamená to podle mě tedy to, že udělali mnohem více, než že si vylepšovali baráky Wink Cool


Martine, zapoj, prosím, své stranické konexe a zeptej se, co konkértního udělala ODS na Praze 2. Udělalo by mi radost, kdyby aspoň něco. Já s nimi mám jen ty nejhorší, opakuji NEJHOŠÍ, zkušenosti. A rád bych konkértní věci, ne takové ty povšechné nicneříkající řeči, nedám se tak snadno opít rohlíkem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 22, 2006 6:02 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

No když ODS vyhrála v 90 z 95 českých/moravských měst... znamená to podle mě tedy to, že udělali mnohem více, než že si vylepšovali baráky Wink Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 22, 2006 4:43 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Nemínim se tu pouštěť do žádnejch politickejch filipik, proto pouze čistě obecně míněná poznámka: Úvahy typu "je to tak dobře, protože to tak dělají všichni (většina)" mě upřímně děsí... Shocked


Právě jsem to chtěl napsat. Ale Martinovi jeho nadšení přeju Wink

Trochu mě mrzí, že se Zelení nedostali dále. V komuální politice jsou lepší než ODS. Ta si za dobu vládnutí na Praze 2 stačila jenom vylepšit barák. ale pořád lepší než socani.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 22, 2006 4:28 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Maku napsal:
chce někdo další důkaz, že je ODS tou správnou volbou pro tuto zemi? Cool

Nemínim se tu pouštěť do žádnejch politickejch filipik, proto pouze čistě obecně míněná poznámka: Úvahy typu "je to tak dobře, protože to tak dělají všichni (většina)" mě upřímně děsí... Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 22, 2006 4:28 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Maku napsal:
ODS neuspěšnější politická strana Arrow celkem obdržela více, jak 30% všech hlasů Arrow Praha více, jak 54% Arrow Jediný kandidát na senátora neprošel a to ve Zlíně Arrow v drtivé většině z 1. místa Arrow chce někdo další důkaz, že je ODS tou správnou volbou pro tuto zemi? Cool Arrow Naschledanou mr. Paroubku Arrow tohle je Váš konec Arrow Máme dvojnásobný náskok Arrow Jste na dně Arrow Češi konečně dostali rozum Exclamation Cool

Twisted Evil Twisted Evil Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne říjen 22, 2006 2:34 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

ODS neuspěšnější politická strana Arrow celkem obdržela více, jak 30% všech hlasů Arrow Praha více, jak 54% Arrow Jediný kandidát na senátora neprošel a to ve Zlíně Arrow v drtivé většině z 1. místa Arrow chce někdo další důkaz, že je ODS tou správnou volbou pro tuto zemi? Cool Arrow Naschledanou mr. Paroubku Arrow tohle je Váš konec Arrow Máme dvojnásobný náskok Arrow Jste na dně Arrow Češi konečně dostali rozum Exclamation Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 19, 2006 7:23 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: to maku a Adam aneb Klausi, prosím, už mlč Citovat

valbo napsal:
Za to Klaus, to je opravdu ... chtěl bych použít slova Davida Ratha. Ale já nejsu zvyklý lidi urážet, jsem tolerantní.


Proč bys to neřekl? jak Ratha nesnášim, tak měl výjimečně pravdu. Klaus je vrtošivý stařík. To bylo ještě myslím celkem slušné hodnocení. Víš co? Já bych si někdy přál být proti Klausovi v přímé diskusi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 19, 2006 7:03 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: to maku a Adam aneb Klausi, prosím, už mlč Citovat

No Adame plnej souhlas.
Já bohužel z Makových slov mám opravdu strach. Protože s takovou ...

ach jo.
No mám obavu, zda Klaus nechce být záměrně opakem Václava Havla.
Hm.
¨Havel byl tolerantní, ekologický a uznávaný.
Za to Klaus, to je opravdu ... chtěl bych použít slova Davida Ratha. Ale
já nejsu zvyklý lidi urážet, jsem tolerantní.

Ale za svým,i názory některými si tvrdě stojím. A co se týče ekologie , tak tvrdě obzvlášť.

Klaus je hold zaslepen svou ekonomikou a hold ani ta pod jeho vedením z dob kuponové privatizace, jako té největší zlodějiny, moc ne to.
Ale co byla nějaká kuponovka, proti těm antiekologickým názorům a myšlení.

Asi uplně hovno.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 19, 2006 2:25 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

novináři vždy dělají z housenky ještě větší housenku, nicméně milý pan prezident by se měl držet svého oboru a nezasahovat do něčeho, čemu nerozumí - při našem ekonomickém růstu ( a myslím to globálně nejen čr) by jsme mohli již za pár let mít dost velké problémy - ekonomický růst (ani zprostředdkovaně) nezastaví ekologické problémy, na čem asi ekonomika roste??? (např v USA) - již v současné době není klima na zemi uplně v pořádku... Tání ledovců je dost velkým prblémem - dokud má co tát, tak zatím "o nic" nejde, zaplaví se několik přímořských oblastí- v okamžíku, kdy ledovce roztají, nstane dosti silné oteplování... Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 19, 2006 2:24 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Co je na tom strašného? Je to pravda. Nedávno i sami vědci vytkli novinářům, z z toho dělají větří průšvih, než se věci skutečně mají... to by lhot nebyla madia.. viz ptaci chripka...


Demagogu (jak typické pro ODS Rolling Eyes ). Srovnávat ptačí chřipku s globálním oteplovánm je typický ignorantský přístup politiků, kteří sice vědí hovno, ale i tak mají potřebu to zasvěceně komentovat. všechno, so ce totiž učí v biologii musí být nutně to samé a musí se na to uplatňovat stejný metr. Bože můj, kdo vám to má vysvětlit? Nefungujou na vás grafy, satelitní snímky, analýzy. A pak nějakej ignorant fandící Bushovi prohlásí, že je to vlastně jenom nafouknutá bublina, a už to hned používáte jako pochybný podklad svých jakože "argumetů" a ostatní DRTIVOU většinu vědců s blaženým výrazem ignorujete.

Kromě toho se už jaksi pozapomnělo, že Klaus z duše nenávidí jakékoliv občanské iniciativy a lidi, kteří narozdíl od něj rozumí problematice, kterou on s rypákem nahoru ignoruje.

Fuj, to jsem se zase vytočil Confused Jak vůbec, Martine, můžeš být takový zaslepenec?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 19, 2006 2:14 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Co je na tom strašného? Je to pravda. Nedávno i sami vědci vytkli novinářům, z z toho dělají větří průšvih, než se věci skutečně mají... to by lhot nebyla madia.. viz ptaci chripka...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 19, 2006 11:36 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/domaci/klaus-proti-bursikovi--globalni-oteplovani-je-fikce_96121_7iecs.html

strašný. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 18, 2006 12:36 pm
Autor Zpráva
baez
uživatel


Založen: 22.6.2006
Příspěvky: 20

Předmět: Re: čím mne totálně šokovala Topolánkova vláda, antiekologic Citovat

No - nevím, nevím, jestli je to takhle jednoduché. Ono to totiž funguje trochu jinak: jadnotliví znečišťovatelé dostávají přidělený určitý počet tzv. emisních povolenek zadarmo (tj. neplatí za něj). A teprve pokud by měli tento objem emisí překročit, tak si musí nakoupit dodatečné povolenky od někoho, kdo ty svoje ušetří. No a to celkové množství, které se v jednotlivé zemi rozděí (podle tzv. národního alokačního plánu) se právě vyjednává s EU. A tady je problém: pokud ČR vyjedná celkový nižší objem, ale třeba Francie svůj objem navýší, pak v součtu bude emisí stejně jko loni, akorát, že naše podniky na tom prodělají a francouzské vydělají (ať už tím, že svoje povolenky prodají těm českým, nebo je samy využijí k bezplatné produkci emisí). Takže smysluplnbá politika je snižovat emise globálně, ale nsažit se přitom hájit zájmy domácího průmyslu - stejně jako ostatní země. Mmj. vzhledem k propadu průmyslové výroby v ČR v první polovině devadesátých let totiž ČR startuje z jiné pozice, než třeba Francie nebo Lucembursko...
_________________
Baez
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 16, 2006 11:44 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: čím mne totálně šokovala Topolánkova vláda, antiekologic Citovat

valbo napsal:
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zdravi-skola-spolecnost/clanek.phtml?id=235066&tro2_2_0

Nemám k tomu slov.


To je přesně to, proč mám s ODS problém.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 16, 2006 11:35 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Re: čím mne totálně šokovala Topolánkova vláda, antiekologic Citovat

Maku napsal:
valbo napsal:
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zdravi-skola-spolecnost/clanek.phtml?id=235066&tro2_2_0

Nemám k tomu slov.
Nějak mi uchází, co je špatně Rolling Eyes


Maku, no to máš tak.
Kdyby ses narodil před 20lety někde na mostecku, tak bys to pochopil.

Já Ti to tedy vysvětlím. Ty kvóty znamenaj, že Existuje něco maku jako globální oteplování.

Víš. Nedokážu pochopit, jak někdo se může ptát, kde se tu vzali třeba v té praze povodně. Proč v praze nejezdilo metro atd. Před pár lety.

http://www.vosp.cz/tvorba/zaplavy/39/index.htm

Nebo proč máme tak dlouhou zimu a parné léto, nebo žádné léto.
Milý maku.
Je to opatření, aby podniky vypouštěly co nejméně CO 2. Mají kvóty, kolik mohou vypustit.
Tak a čím jich budou mít méně, tím lépe.
Protože za vypouštění budou pak platit peníze. Čím více kvót, tím pak podniky budou do ovzduší vypouštět více škodlivin.
Je to naprosto, ale naprosto nehorázné, co si ten Říman myslí.
Ambrozek byl v tomto směru dost dobrej.Sice lidovec, ale nebyl to zas až tak špatnej ministr.

http://admin.aktualne.centrum.cz/zahranici/clanek.phtml?id=28068
http://zpravodajstvi.ecn.cz/index.stm?apc=zzsx1--&x=1901788
http://www.e-pocasi.cz/globalni_oteplovani.html

http://cs.wikipedia.org/wiki/Glob%C3%A1ln%C3%AD_oteplov%C3%A1n%C3%AD
http://zpravy.idnes.cz/globalni-oteplovani-muze-vyhubit-tisice-rostlin-a-zvirat-p34-/vedatech.asp?c=A060411_093054_vedatech_mia

snad Ti to bude stačit.
jako ODS je nejhorší stranou, co se životního prostředí týče.
Možná právě proto mi tak nesmrděla koalice zelených a ODS. Sic sem to tutlal... .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 16, 2006 10:24 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: čím mne totálně šokovala Topolánkova vláda, antiekologic Citovat

valbo napsal:
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zdravi-skola-spolecnost/clanek.phtml?id=235066&tro2_2_0

Nemám k tomu slov.
Nějak mi uchází, co je špatně Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 16, 2006 9:31 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: čím mne totálně šokovala Topolánkova vláda, antiekologická Citovat

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zdravi-skola-spolecnost/clanek.phtml?id=235066&tro2_2_0

Nemám k tomu slov.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 8:09 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: o kamarádech z televize Citovat

valbo napsal:
Mám novou aktualitu
maminka jednoho mého oblíbence ze školky měla být nominována na Ministriní kultury.
To je něco.
Její syn byl hrozně fajn jako školkař. Říkal mi jednou Borku, nešel bys ven. A mně to tehdy bylo líto, měl sem ho rád. Řek sem, ale já bydlím daleko.
Bylo to daleko šalinou 4, druhou šalinou 16, trolejbusem 147. Do té školky.


...Pak odjel on daleko. Do JihoAfrické republiky.
Teď zjišťuju, že je v Praze. díky televizi.


Bohužel není, bude patrně v USA i se svojí matkou. Ona je totiž diplomatka v USA. Přesněji generální konzulka v Los Angeles.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 8:05 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: o kamarádech z televize Citovat

Mám novou aktualitu
maminka jednoho mého oblíbence ze školky měla být nominována na Ministriní kultury.
To je něco.
Její syn byl hrozně fajn jako školkař. Říkal mi jednou Borku, nešel bys ven. A mně to tehdy bylo líto, měl sem ho rád. Řek sem, ale já bydlím daleko.
Bylo to daleko šalinou 4, druhou šalinou 16, trolejbusem 147. Do té školky.


...Pak odjel on daleko. Do JihoAfrické republiky.
Teď zjišťuju, že je v Praze. díky televizi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 10:39 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: ... Citovat

zdenda napsal:
No, tak nevím čím tak mohla přechcat komunisty, na to byla jediná možnost, vlastně 2, ale protekce byla složitější. Takže zbývá jediná.


No jasně zkus přemýšlet.
Já bych takovou ženskou pustil ať si jede kam chce, protože asi bych chtěl mít od ní pokoj.

Co mohli říct. prodavačka z bufetu... ne? Ale tam byla kupodivu docela milá nabízela študákům vlašák a krájela salám, prodávala Pedro a lízátka, Ti kluci byli takoví dospělí a hezcí.
No salám, ten prý hrál taky roli, ale taky tam chodila pro salám uklízečka, jejiž syn dělal na kádrováku.
Co vím, docela se zapotila, než odjela na západ. Hold byla čiperná herdek ženská.
Ale babi chápu Tě neměla jsi to hold v dětství jednoduchy. tvůj otčím tě bil, na Tvého tatínka spadla bomba od Američanů, když si spletli nádraží s Vašim domem. manželství s dědou Ti dlouho nevydrželo. Mám Tě rád.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:39 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No, tak nevím čím tak mohla přechcat komunisty, na to byla jediná možnost, vlastně 2, ale protekce byla složitější. Takže zbývá jediná.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 8:18 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Babička volička ODS a její slovník, cigarety atd. Citovat

byla u nás babička.
matinka měla narozeniny.
Vše by se neobešlo bez babiččiných poznámek.

Jela televize o SNK ED že nemaj peníze.
A Babička na Sobotku. No to je pičus... no nevím, jestli to vůbec můžu napsat...
Ale mít takovou babičku s takovým slovníkem, to je něco.
babička je volička ODS. Ale ODS je demokratická strana. měla by to být strana slušných lidí i jejich voličů.
A babička nadává jako Republikánka miroslava Sládka.
Vlastně jeden bývalý hlavní člen u ní dokonce chvíli bydlel, možná to zanechalo následky. Vlastně ne. jedná se o babičku, která přechcala komunisty a jezdila si v době totality po celé západní Evropě.

No a pak tam byl Paroubek ... to je převtělenej Gottwald, řekne babička.

Zprávy pokračovaly o deserterovi, tak opět poznámka, naštěstí už lepší.
I Tvůj praděda byl desertér na Italské frontě. No tady ten měl končit v listopadu, proč to dělal?
Praděda však byl desertér stejně jako druhej praděda oba byli Italští legionáři.
Ti naštěstí potrestáni nebyli. Vznikl nový stát Československo.

A pak došlo na zdražení cigaret. No já přestanu kouřit. Já vám dám, budete prosit, abychom si zapálili.
--- no z tohoto jsem měl dobrý pocit. Už to babičce říkám dávno, ať nekouří.
to by mne potěšilo a moc. Ale pochybuji.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 29, 2006 8:01 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Menší podniky byly privatizovány celkově, velké byly převedeny akciové společnosti většinou s výrazným státním podílem, který pka socani doprodali. Jedním z mnoha průšvihů, který převodu na akciovky nastal, byl zákon o investičních fondech a společnostech z pera tatíčka Klause, kdy došlo k okradení menších akcionářů - zkrátka squeeze out. Snad se to tam píše, kdyžtak to opravím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist