Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Kam se chodis bavit??
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Chodíš do gay podniků
Ano
33%
 33%  [ 3 ]
Byl jsem, chodil jsem ted ne
0%
 0%  [ 0 ]
Nechodím, ale chystám se. Láká mě to
55%
 55%  [ 5 ]
Ne, nikdo mě tam nedostane
11%
 11%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 9
      Na začátek stránky  

pá prosinec 29, 2006 4:01 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: pro Vlaďku Citovat

Latimerie je normální hospoda a žádné divokosti se tam nepořádají, tak proto Ti asi, Vlaďko, zakázali ten štryptejz Laughing
(Nebo aspoň myslím, že se tam takový věci nedělají, zas až tak často tam nechodim.) Mám o štryptejzech své mínění a nějak je nemusim, takže no comment.
Srovnání těch podniků klidně napiš, a já budu souhlasit či oponovat.
Předmět Tvého příspěvku se jmenuje "Waky a návštěva v Latimerii", má tedy mít se mnou nějakou souvislost? (Jsem samozřejmě enormně zvědavá).
P.S.: Jo, a vyzvedni si zprávu, máš ji už od včerejška Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 29, 2006 2:45 pm
Autor Zpráva
vladkatv
tester


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

Předmět: Waky a návštěva v Latimérii Citovat

Tak moji drazí dneska se chystám jít do Latimérie jsem exhibicionistická Transka Twisted Evil a mám tam dnes zakázáno (a to jsem tam ještě nedorazila )že žádné svlékání ani strip .nebude Very Happy a že se mám chovat slušně. Confused Confused Tak tam dnes budu ladit formu na Silvestra a moje kamarádka tam připravuje tombolu . Já vám miláčkové napíši jak se mě tam líbilo a mám srovnání s ostatními Gay podniky . Tak jak říkám No uvidíme jak se to tam vyvine Question Exclamation . Pa Vlaďka Čermáková
_________________
No uvidíme jak se to tu vyvine ? Mám ráda upřímné lidi bezpředsudků
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 11:12 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Odpoledne, když potřebuji vyřídít telefonáty, schůzku, anebo jen si přečíst noviny, a dát si k tomu nějakou "ostřejší" limonádu, proč ne? Pochopitelně, pro znalce, kterým jde zejména o víno jako takové, CC není.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 5:01 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tak k čaji přistupuju jako normální člověk, který se chce zahřát, a tak je mi celkem jedno, co mi nalejou. ale víno v Café Café? NIKDY! Víno jedině ve vinárně, sklípku nebo nějakém podniku s více hvězdičkami. Třeba před týdnem jsem si koupil archívek Rulandského modrého z Kobylí 1993 a Rulandské bílé barikové z Kobylí 1999.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 10, 2006 4:25 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Re: Café Café Citovat

Libor napsal:
fanfán napsal:
Jestli chcete někdo v Praze na dobrý čaj, tak mohu doporučit Café Café v Rytířské 10; mají tam zajímavou nabídku méně obvyklých čajů (osobně mám rád čaj "Paris") a kdo už bude mít čaje po krk, tak může zkusit dobré růžové víno.


V Café Café doporučuji jen to růžové víno. Pro milovníky čaje nabízím varování. Nabízejí se tam pro mě nezajímavé směsi typu čaj Paris.A to opravdu není pro vyznavače čaje. spíše spotřebitele, kteří mají rádi něco extra. Nenaleznete zde téměř žádné vícenálevové čaje. A ani příprava není optimální. Tedy teplota vody, nádobí..

Ale víno je v pořádku Idea Smile


No, vidím, že jsem si pěkně naběh'.
Přiznávám na rovinu, že můj vztah k čaji je čistě spotřební a "venku" ho piju pouze v případech, kdy nemohu pít něco jiného (tj. zejm. víno). Navíc nejsem na nějaké experimenty, ale když nechci vysloveně něco jako Earl Grey, tak čaj Paris v CC je rozumná alternativa.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 10, 2006 3:51 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Café Café Citovat

fanfán napsal:
Jestli chcete někdo v Praze na dobrý čaj, tak mohu doporučit Café Café v Rytířské 10; mají tam zajímavou nabídku méně obvyklých čajů (osobně mám rád čaj "Paris") a kdo už bude mít čaje po krk, tak může zkusit dobré růžové víno.


V Café Café doporučuji jen to růžové víno. Pro milovníky čaje nabízím varování. Nabízejí se tam pro mě nezajímavé směsi typu čaj Paris.A to opravdu není pro vyznavače čaje. spíše spotřebitele, kteří mají rádi něco extra. Nenaleznete zde téměř žádné vícenálevové čaje. A ani příprava není optimální. Tedy teplota vody, nádobí..

Ale víno je v pořádku Idea Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 10, 2006 3:35 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Café Café Citovat

Jestli chcete někdo v Praze na dobrý čaj, tak mohu doporučit Café Café v Rytířské 10; mají tam zajímavou nabídku méně obvyklých čajů (osobně mám rád čaj "Paris") a kdo už bude mít čaje po krk, tak může zkusit dobré růžové víno.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 10, 2006 3:30 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Re: Pro Tebe Citovat

Libor:
A majitel nemel silu z ni udelat neziskovou organizaci. Ikdyz o tom uvazoval.

Majitel z ní neziskovou organizaci udělat nemohl. Nezisková čajovna je něco jako kulatý čtverec.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 28, 2006 4:59 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Pro Tebe Citovat

Vigi napsal:
Já jsem měl strašně rád Duhovou čajovnu na Žižkově. Mám to tam sice 350 kilometrů, ale když jsem měl ještě svou "lásku" v praze a jezdíval jsem za ním, tak jsme se tam vždy stavili. Bylo tam dobře. Bohužel, když jsem byl v Praze naposled, už nebyla Sad
Bohužel, v naší vidlákově lhotě žádná čajovna není, nehledě na nějaký jiny gay podnik, to už vůbec ne. A mám pochybnosti, zda je tu i nejaky gay mimo mě. Sad


Duhova cajovna byla opravdu nadherne isto. V dobe kdy se musi ohanet, aby prezily i klasicke cajovny neprezila. A majitel nemel silu z ni udelat neziskovou organizaci. Ikdyz o tom uvazoval. Nebud smutny ju.. Jaky mas rad caj..? Prozil jsi tam jiste mnoho krasneho. Ja s prvni svym klukem tez. Neznam take moc gayu podobne ladenych jako jsme ja.. Tak nebud prosim smutny..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá srpen 25, 2006 9:48 pm
Autor Zpráva
Vigi
tester


Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 2
Bydliště: OL kraj

Předmět: Citovat

Já jsem měl strašně rád Duhovou čajovnu na Žižkově. Mám to tam sice 350 kilometrů, ale když jsem měl ještě svou "lásku" v praze a jezdíval jsem za ním, tak jsme se tam vždy stavili. Bylo tam dobře. Bohužel, když jsem byl v Praze naposled, už nebyla Sad
Bohužel, v naší vidlákově lhotě žádná čajovna není, nehledě na nějaký jiny gay podnik, to už vůbec ne. A mám pochybnosti, zda je tu i nejaky gay mimo mě. Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 06, 2006 12:41 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jenom disco -ne, to rozhodně ne Citovat

Jakub.Jeddide napsal:
Vždyť existuje celá řasa podniků, kde není disko a dá se tam krásně posedět. Stela, Café Museum, Érra, Saint bar, když není zrovna "špička" tak Friends, U Střelce, u Rudolfa atd. Není jenom disco. Mimochodem Valentino o nahoře taky super - když je tam tedy volno...


Stela je podle meho priserny bar.. Bary me nebavi. Cafe museum je prijemne Wink A ostatni to jsou pivnice... Takze po nebaroveho a nepivniho clvoeka nic!! Nemam rad bary a pivnice.. Spis posedet nekde v klidu u sklenky vina nebo u caje ci kavy...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 06, 2006 11:48 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Jenom disco -ne, to rozhodně ne Citovat

Vždyť existuje celá řasa podniků, kde není disko a dá se tam krásně posedět. Stela, Café Museum, Érra, Saint bar, když není zrovna "špička" tak Friends, U Střelce, u Rudolfa atd. Není jenom disco. Mimochodem Valentino o nahoře taky super - když je tam tedy volno...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st květen 03, 2006 1:05 am
Autor Zpráva
Zagorka
tester


Založen: 16.10.2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Kladno

Předmět: Citovat

Laughing ahoj zlato tak by si mohl zkusit JampaDampa na Ip Pavlova v Tunich2, je to sice diskoteka ale na hore je kavarna. takze nemusis dolu do toho ramusu ale muzes si na hore pekne taknejak v klidu vypit kafe ci jiny napoj. Ja sam tam chodim sice na disko ale mohu ti rict ze je to jeden ze solidnich klubu a hlavne je tam prijemna obsluha a vetsinou tam chodi holky mez kluci tak se tam nekdy zajdi podivat. Vys jak zkusit se ma vsechno tak zkus a uvidis Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 06, 2006 10:11 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Klub Citovat

fiosdar napsal:
Libor napsal:
Včera jsem v noci šel opt kolem Valentina. Je to dvoupatrová gay diskoteka. Nahoře je kavárna a oldies patro. Mají veliká okna. Mě to tam strašně táhlo. Jen tak být, pozorovat, smát se...ne nejaka divoka tanecni hudba..Ale nechtelo s eme tam byt samotny..a za kazdou cenu tam v napeti shanet kontakty a zname..to me nejde..A anis e vtom necitim..To jsi pak napnuty a navic bych treba nabizel telo a pritom bych si chtel povidat. Treb ao zivote, filosofii a podobne..Otazka je jestli by tam byl nekdo s kym bych si o tom povidat mohl??


tento vikend idem do termixu na madona party, ale ak chces, mohli by sme skocit este pred tym do valentina. inak, horne casti su zameranie viac na klientelu v strednych rokoch, spodne casti na tu mladsiu. ak by si sa chcel pridat, tak napis, urcite sa nejak dohodneme Smile upozornujem, nie som ziaden diskoidny typ ani diskofil, ale dokazem sa zabavit aj tam Smile


Diky, nejsem moc na disko hudbu. Spis nez mezi 18 me to tahne k tem 30 Very Happy Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 9:25 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Klub Citovat

Libor napsal:
Včera jsem v noci šel opt kolem Valentina. Je to dvoupatrová gay diskoteka. Nahoře je kavárna a oldies patro. Mají veliká okna. Mě to tam strašně táhlo. Jen tak být, pozorovat, smát se...ne nejaka divoka tanecni hudba..Ale nechtelo s eme tam byt samotny..a za kazdou cenu tam v napeti shanet kontakty a zname..to me nejde..A anis e vtom necitim..To jsi pak napnuty a navic bych treba nabizel telo a pritom bych si chtel povidat. Treb ao zivote, filosofii a podobne..Otazka je jestli by tam byl nekdo s kym bych si o tom povidat mohl??


tento vikend idem do termixu na madona party, ale ak chces, mohli by sme skocit este pred tym do valentina. inak, horne casti su zameranie viac na klientelu v strednych rokoch, spodne casti na tu mladsiu. ak by si sa chcel pridat, tak napis, urcite sa nejak dohodneme Smile upozornujem, nie som ziaden diskoidny typ ani diskofil, ale dokazem sa zabavit aj tam Smile
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

út duben 04, 2006 2:43 pm
Autor Zpráva
misanek85
tester


Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Náchod

Předmět: Citovat

Kluci jsem tu nový,jak to tu chodí? Tom
_________________
Jsme takový obyčejný kluk,který má přítele,kterého vroucně miluje a chce si ho VZÍT!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 10:41 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Klub Citovat

Včera jsem v noci šel opt kolem Valentina. Je to dvoupatrová gay diskoteka. Nahoře je kavárna a oldies patro. Mají veliká okna. Mě to tam strašně táhlo. Jen tak být, pozorovat, smát se...ne nejaka divoka tanecni hudba..Ale nechtelo s eme tam byt samotny..a za kazdou cenu tam v napeti shanet kontakty a zname..to me nejde..A anis e vtom necitim..To jsi pak napnuty a navic bych treba nabizel telo a pritom bych si chtel povidat. Treb ao zivote, filosofii a podobne..Otazka je jestli by tam byl nekdo s kym bych si o tom povidat mohl??
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 11:35 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

Rarach napsal:
fiosdar napsal:
hm, co viem, tak je dost vela gay barov, kde nie je diskoteka (latimeria, ...)

A jakej je to teda podnik stylem? Myslím jakou tam hrajou hudbu, co tam chodí za lidi apod.


tak to Ti neviem takto povedat, ja som v nom bol zatial iba raz a to v ramci okruznej jazdy po miestnych gay podnikoch. mozno bude vediet niekto dalsi...
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 11:19 pm
Autor Zpráva
Rarach
uživatel


Založen: 18.3.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

fiosdar napsal:
hm, co viem, tak je dost vela gay barov, kde nie je diskoteka (latimeria, ...)

A jakej je to teda podnik stylem? Myslím jakou tam hrajou hudbu, co tam chodí za lidi apod.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 9:36 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

Rarach napsal:
Mě zklamalo, když jsem zjistil, že v Praze není žádný gay podnik, který by nebyl diskotéka (to není můj šálek čaje). Trochu se směju svý naivitě. Anebo existuje něco takovýho (představoval bych si něco mezi XT3 a Újezdem, ale pro gaye) a já to jenom nevím?


hm, co viem, tak je dost vela gay barov, kde nie je diskoteka (latimeria, ...)
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 9:24 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Aha. Citovat

No jasně, vony sjou spíš gay-friendly, než gay. Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 11:52 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Cajovna, jen gay friendly Citovat

Rarach napsal:
V Růžový ulici je Růžová čajovna Wink Existuje "teplejší" název? Ale jméno mate, není to gay podnik, i když je to moc příjemný místo.


Hodne gayu chodivalo do Cajovny Romantinka v Kobylisich, do byvale Cajovny u Cesty a par gayu vlastni i Cajovy sklep Genesis.. Moc gay friendly je Cajovna ve vezi Very Happy (v te vodarenske na Letne) Very Happy Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 11:35 am
Autor Zpráva
Rarach
uživatel


Založen: 18.3.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

V Růžový ulici je Růžová čajovna Wink Existuje "teplejší" název? Ale jméno mate, není to gay podnik, i když je to moc příjemný místo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 11:18 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Gay podniky Citovat

Martin napsal:
Jsou nějaký čajovny, myslím.


Byla gay cajovna, provozoval ji byvaly pritel meho byvaleho pritele. Zkrachovala... Moc bezva misto... Sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 19, 2006 11:02 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jsou nějaký čajovny, myslím.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 19, 2006 9:02 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Rarach napsal:
Mě zklamalo, když jsem zjistil, že v Praze není žádný gay podnik, který by nebyl diskotéka (to není můj šálek čaje). Trochu se směju svý naivitě. Anebo existuje něco takovýho (představoval bych si něco mezi XT3 a Újezdem, ale pro gaye) a já to jenom nevím?

Priznám sa, že aj mne taký podnik v Prahe chýba... Diskotéky tiež moc nemusím..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 19, 2006 8:50 pm
Autor Zpráva
Rarach
uživatel


Založen: 18.3.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mě zklamalo, když jsem zjistil, že v Praze není žádný gay podnik, který by nebyl diskotéka (to není můj šálek čaje). Trochu se směju svý naivitě. Anebo existuje něco takovýho (představoval bych si něco mezi XT3 a Újezdem, ale pro gaye) a já to jenom nevím?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 12, 2006 8:31 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Nikdy jsem v gay podniku nebyl. Ale chci to zkusit - už jen tak z hecu. Ale nevlezu nikam, kde se musí tančit, kde mě už ve dveřích ohodnotí podle hadrů a kde je dark room. Děkuju, nechci.


mame podobne preferencie, co sa podnikov tyka Smile
tuto sobotu som absolvoval s jednym znamym z Galesu prvu cast okruznej jazdy po miestnych gay podnikoch Smile Je to profesionalny sprievodca, takze to malo patricnu uroven. Ak by si mal zaujem sa v druhej casti pridat, tak mi napis PM (sukromnu spravu), pripadne na ICQ/MSN, urcite sa nejak dohodneme.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

so březen 11, 2006 6:34 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Re: čajovna Citovat

Libor napsal:
Cajovna na Vaclavaku ma bliz k hospode nez opravdove cajovne Crying or Very sad Mozn aby te klasicka cajovna zaujala, mozna take ne Idea

To si pak už fakt nedovedu představit co by mě čekalo v "opravdový" čajovně... Question Shocked Question
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 09, 2006 5:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: čajovna Citovat

murex napsal:
Minulý týden jsem byl poprvé v životě v čajovně (na václaváku) a musím říct, že už dávno jsem se necítil tak nesvůj - připadaj jsem si jako v první den ve škole Confused
Přece jenom v hospodě se cítím přirozeněji Laughing


Cajovna na Vaclavaku ma bliz k hospode nez opravdove cajovne Crying or Very sad Mozn aby te klasicka cajovna zaujala, mozna take ne Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist