Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Rozchody
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Je pro Tebe těžké se rozejít když jej miluješ, ale nevídíš další šanci vývoje vašeho vztahu...?
Ano
71%
 71%  [ 28 ]
Nekdy ano
10%
 10%  [ 4 ]
Vetsinou Ne
7%
 7%  [ 3 ]
Ne
10%
 10%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 39
      Na začátek stránky  

pá září 28, 2007 12:00 am
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Rozchod !!! Citovat

Tak jako asi každý i já prožil rozchod plný trápení ... je to už několik let ale pořád se mi o tom blbě píše ... i když už žádný velký cit k oné osobě necítím. Proběhlo to v březnu když můj bývalý slavil narozeniny ... já jsem potajmu přijel abych mu udělal radost a domluvil oslavu, taky tajnou. No všechno probíhalo jak mělo převapení a tak ... ale večer jsem šel spát dřív než on jelikož jsem po celém dnu zařizování toho měl dost. No tam se asi zřejmě stalo to co ukončilo náš vztah jelikož bývalý pařil s jedním tehdy ještě hetero klukem a do rána si povídali a co jsem zjistil později i líbali. Ráno jsme se viděli a on se choval jako nic akorád byl nevyspalý. Ten den jsme odjížděli s kamarádama na hory na chatu a já čekal že si to tam pořádně užijem ... no opravdu jsme si to užili hned první večer mi oznámil že to chce skončit Sad já se šíleně opil a dělal blbosti ... jako že jsem málem umrzl při cestě na Sněžku. No ale já musel na té chatě strávit další 3 dny s ním a to bylo nejhorší co jsem mohl zažít ... jelikož on mi ani neřekl proč se se mnou rozchází a tak jsem se pořád snažil ten vztah oživit. Nepodařilo se mi to ... teď když se nato koukám zpětně tak jsem rád ... vztah to byl dlouhý ale nenaplňující ... až v mém dalším vztahu jsem pochopil že člověk někdy potřebuje změnu aby mohlo přijít něco krásnějšího Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 27, 2007 11:50 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Teď jsem se během Vánoc potkal s jedním klukem. Nějak před rokem jsem s ním prožíval něco, zdráhám se použít slovo vztah, na to to byla příliš krátkodobá věc, zkrátka jsem do něj byl úžasně zabouchnutý. Trvalo to 2 měsíce a byla to naprosto krásná věc.
Pamatuju si, jak jsem proti němu seděl na prvním rande a přál si, aby nikdy neskončilo. Byl tak úžasně krásný, že jsem si říkal, že na něj prostě nemám. Když mi od něj pak přišla sms, že by se mnou zase rád někam zašel, myslel jsem že se počůrám radostí...
Dva měsíce to pokračovalo a během té doby jsme spolu zažili spoustu úžasných věcí... Pak se to ale všechno začalo komplikovat. Začal mě trosku ignorovat, do našich schůzek mu vždycky něco vlezlo (hrozně mě to mátlo, když jsme si ani ne před pár týdny povídali o společným bydlení). Když to trvalo delší dobu tak jsem kvůli tomu začal být už trošku naštvaný. když už jsme se viděli, tak jsme na sebe štěkali... no a pak byl konec, dostal jsem kopačky.

Byl jsem strašně moc naštvaný. Doslova jsem ho nenáviděl. Kdykoliv jsem ho někde viděl (blbej malej Hradec) tak se ve mě jakoby protočily všechny vnitřnosti. Pořádně jsem nechápal, proč to přerušil. Co se proboha stalo. To, ,že mi nedal pořádné vysvětlení, mě štvalo asi ze všeho nejvíc.

No ale postupem času jsem se trochu uklidňoval. Začal jsem jeho a mě a to, co bylo, sledovat trochu jinou optikou. Dál jsem ho sice okázale ignoroval (stejně jako všechny jeho pokusy o skamarádějí se), ale začal jsem si uvědomovat, jaké byly mezi námi rozdíly. Že vlastně nebyl moc chytrý, že jsme měli každý jiné zájmy. Taky jsem si uvědomoval, že mi na něm vadí vlastně strašně moc věcí... myslím, že to samé pochopil i on, jenom o malinko dřív.

Nojo teď ta schůzka, kdy jsme se po roce viděli... byla dost zajímavá. Myslím, že nám spolu bylo moc dobře. Uvědomil jsem si, že se mi dál strašně moc líbí (je taky moje první opravdová láska), že je milej a je s ním sranda. Ale taky, že s ním nikdy v budoucnu nic mít nechci a nebudu a o jak daleko víc oproti němu mi můj současný přítel vyhovuje...

Jojo... není špatný se občas sejít s bývalýma...


kuessen_sich
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt leden 04, 2007 6:19 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Rozchody Citovat

Rozchody jsou něco strašného.
Jsem dost konzervativní, mám hrůzu ze změn (to jest i ze změn lidí, kteří mě obklopují), jsem zbabělec (a mám hrůzu z konfrontace) a strašně nerada opuštím lidi, takže se stále snažím vymyslet něco, abych je opustit nemusela. Moc vztahů jsem v životě neměla, všechny byly dost závazné (resp. jsem měla snahu je takovými učinit), a bohužel všechny skončily průserem. Pidivajzlíka jsem měla podle jednomyslných rad svého okolí opustit asi tak o tři roky dříve, ale já jsem se na něm stále snažila najít něco dobrého, třeba, že mě nemlátí, že všude je něco, a třeba by to bylo ještě horší, že měl těžké dětství (neměl, ale já si to tehdy myslela) atd. atd.
Můj druhý manžel opustil mě, protože se vydal za svou stokilovou vílou překráskou, a já jsem se zařekla, že takhle nikdy nikomu neublížím. A podle osudových zákonitostí, na které věřím čím dál tím víc, a které říkají, že když člověk něco náramně kategoricky odmítá, je postaven do situace, kdy to musí udělat, došlo na to, že jsem musela iniciovat rozchod sama (toho pidivajzlíka), protože když se s někým bojíte být pod jednou střechou, že vás třeba v nějakých haluzích zabije, válí se vám po zemi mezi výkalama a zvratkama atd. a je agresivní, takže na něj musíte volat policajty, tak už prostě jiný řešení není.
Takže si už dávám pozor na kategorické soudy typu "to já nikdy..."
Samozřejmě je hrozné rozcházet se jen kvůli tomu, že člověk není stále ve stavu romanticky zamilované oblblosti a partner už ho "nudí", protože není úplně nový, ale někdy prostě jiného zbytí není.
Teď je ještě podstatné umět poznat, kdy ta situace nastane.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 29, 2006 9:48 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Podobná zkušenost Citovat

Nikom napsal:
Teď jsem se během Vánoc potkal s jedním klukem. Nějak před rokem jsem s ním prožíval něco, zdráhám se použít slovo vztah, na to to byla příliš krátkodobá věc, zkrátka jsem do něj byl úžasně zabouchnutý. Trvalo to 2 měsíce a byla to naprosto krásná věc.
Pamatuju si, jak jsem proti němu seděl na prvním rande a přál si, aby nikdy neskončilo. Byl tak úžasně krásný, že jsem si říkal, že na něj prostě nemám. Když mi od něj pak přišla sms, že by se mnou zase rád někam zašel, myslel jsem že se počůrám radostí...
Dva měsíce to pokračovalo a během té doby jsme spolu zažili spoustu úžasných věcí... Pak se to ale všechno začalo komplikovat. Začal mě trosku ignorovat, do našich schůzek mu vždycky něco vlezlo (hrozně mě to mátlo, když jsme si ani ne před pár týdny povídali o společným bydlení). Když to trvalo delší dobu tak jsem kvůli tomu začal být už trošku naštvaný. když už jsme se viděli, tak jsme na sebe štěkali... no a pak byl konec, dostal jsem kopačky.

Byl jsem strašně moc naštvaný. Doslova jsem ho nenáviděl. Kdykoliv jsem ho někde viděl (blbej malej Hradec) tak se ve mě jakoby protočily všechny vnitřnosti. Pořádně jsem nechápal, proč to přerušil. Co se proboha stalo. To, ,že mi nedal pořádné vysvětlení, mě štvalo asi ze všeho nejvíc.

No ale postupem času jsem se trochu uklidňoval. Začal jsem jeho a mě a to, co bylo, sledovat trochu jinou optikou. Dál jsem ho sice okázale ignoroval (stejně jako všechny jeho pokusy o skamarádějí se), ale začal jsem si uvědomovat, jaké byly mezi námi rozdíly. Že vlastně nebyl moc chytrý, že jsme měli každý jiné zájmy. Taky jsem si uvědomoval, že mi na něm vadí vlastně strašně moc věcí... myslím, že to samé pochopil i on, jenom o malinko dřív.

Nojo teď ta schůzka, kdy jsme se po roce viděli... byla dost zajímavá. Myslím, že nám spolu bylo moc dobře. Uvědomil jsem si, že se mi dál strašně moc líbí (je taky moje první opravdová láska), že je milej a je s ním sranda. Ale taky, že s ním nikdy v budoucnu nic mít nechci a nebudu a o jak daleko víc oproti němu mi můj současný přítel vyhovuje...

Jojo... není špatný se občas sejít s bývalýma...



Mám podobnou zkušenost. Jen místo 2 měsíců to byly 2 roky Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 29, 2006 9:22 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Teď jsem se během Vánoc potkal s jedním klukem. Nějak před rokem jsem s ním prožíval něco, zdráhám se použít slovo vztah, na to to byla příliš krátkodobá věc, zkrátka jsem do něj byl úžasně zabouchnutý. Trvalo to 2 měsíce a byla to naprosto krásná věc.
Pamatuju si, jak jsem proti němu seděl na prvním rande a přál si, aby nikdy neskončilo. Byl tak úžasně krásný, že jsem si říkal, že na něj prostě nemám. Když mi od něj pak přišla sms, že by se mnou zase rád někam zašel, myslel jsem že se počůrám radostí...
Dva měsíce to pokračovalo a během té doby jsme spolu zažili spoustu úžasných věcí... Pak se to ale všechno začalo komplikovat. Začal mě trosku ignorovat, do našich schůzek mu vždycky něco vlezlo (hrozně mě to mátlo, když jsme si ani ne před pár týdny povídali o společným bydlení). Když to trvalo delší dobu tak jsem kvůli tomu začal být už trošku naštvaný. když už jsme se viděli, tak jsme na sebe štěkali... no a pak byl konec, dostal jsem kopačky.

Byl jsem strašně moc naštvaný. Doslova jsem ho nenáviděl. Kdykoliv jsem ho někde viděl (blbej malej Hradec) tak se ve mě jakoby protočily všechny vnitřnosti. Pořádně jsem nechápal, proč to přerušil. Co se proboha stalo. To, ,že mi nedal pořádné vysvětlení, mě štvalo asi ze všeho nejvíc.

No ale postupem času jsem se trochu uklidňoval. Začal jsem jeho a mě a to, co bylo, sledovat trochu jinou optikou. Dál jsem ho sice okázale ignoroval (stejně jako všechny jeho pokusy o skamarádějí se), ale začal jsem si uvědomovat, jaké byly mezi námi rozdíly. Že vlastně nebyl moc chytrý, že jsme měli každý jiné zájmy. Taky jsem si uvědomoval, že mi na něm vadí vlastně strašně moc věcí... myslím, že to samé pochopil i on, jenom o malinko dřív.

Nojo teď ta schůzka, kdy jsme se po roce viděli... byla dost zajímavá. Myslím, že nám spolu bylo moc dobře. Uvědomil jsem si, že se mi dál strašně moc líbí (je taky moje první opravdová láska), že je milej a je s ním sranda. Ale taky, že s ním nikdy v budoucnu nic mít nechci a nebudu a o jak daleko víc oproti němu mi můj současný přítel vyhovuje...

Jojo... není špatný se občas sejít s bývalýma...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 10:31 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Už mi to slíbil, ale já nedokážu být tvrdý........... Citovat

Aunn23Dawn napsal:
....... určitě za chvilku polevím a budu makat za něj. Ale to tak nejde do nekonečna, že?


Vis, muzeme neco slibit. Mohu slibit spoustu veci, ktere chci. to neznena, ze vsechno co slibim dokazi v tento cas spnit. Zvlast, kdyz ti n anecem zalezi. Nebo s eo neco bojis dokazes slibit to nac mit nemusis. Proto neslibuji, udelam tohle..ale zkusim toto a ty zkus zase ono..Spolecne to zkusime..Nezapomen, ze vztah je oboustrany. To znamena, ze problem vznika ocekavanim cehosi na stran ejedne a nenaplnenim na strane druhe. a to lze tezko vyresit jinak, nez tak, ze si o tom popovidate jako o tom co je mezi vami. Ne, ze on ma problem, nebo ty mas problem..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 02, 2006 3:41 pm
Autor Zpráva
Aunn23Dawn
uživatel


Založen: 27.3.2006
Příspěvky: 8

Předmět: Už mi to slíbil, ale já nedokážu být tvrdý........... Citovat

....... určitě za chvilku polevím a budu makat za něj. Ale to tak nejde do nekonečna, že?
_________________
Aunn23Dawn
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 29, 2006 8:41 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Divne Citovat

Aunn23Dawn napsal:
.... jak se to vyvine, ale chybí mi moc, to je pravda, ale co já vím, jestli mi nechybí něco jiného a já to neumím pojmenovat. Ale vztah máme krásný, ale.... už nemůžu, no, úplně mě vysál, potřebuje moc péče Sad


Kdyz je partner vysava a nedokazes v tom vztahu anbrat silu, laskua bezpeci to je krasny vztah? Tak nech at o Tebe chvili pecuje on. Nemuzes proad rozdavat silu
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 29, 2006 3:43 pm
Autor Zpráva
Aunn23Dawn
uživatel


Založen: 27.3.2006
Příspěvky: 8

Předmět: Se uvidí.... Citovat

.... jak se to vyvine, ale chybí mi moc, to je pravda, ale co já vím, jestli mi nechybí něco jiného a já to neumím pojmenovat. Ale vztah máme krásný, ale.... už nemůžu, no, úplně mě vysál, potřebuje moc péče Sad
_________________
Aunn23Dawn
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 4:30 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Děkuji moc za podporu, Libore! Citovat

Aunn23Dawn napsal:
Asi už jsi něco podobného taky zažil, co? Jak jsi to vyřešil ty?


Prozival jsem podobne veci co pisi nize. Podobne otazky a pocity jak popisujes. Nakonec jsem byl ten kdo se rozhodl jit vlastni cestou. Bylo to bolave. Po roce apul to jeste chvileme ï boli. to co jsem si delal ve svem srdci. Poznani s odstupem, ze sice mam moc rad, ale veci byli jine nez na, ktere jsme si hrali. Vnimma t jako sovobozujici krok, ktery musel prijit. U Tebe to muze by tjine. To zalezi na konkretni situaci. vnimani Tebe i pritele..Neznam univerzalni odpoved..Zalezi jak hodn ena vztahu pracujete, jak komunikujete..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 2:11 pm
Autor Zpráva
Aunn23Dawn
uživatel


Založen: 27.3.2006
Příspěvky: 8

Předmět: Děkuji moc za podporu, Libore! Citovat

Asi už jsi něco podobného taky zažil, co? Jak jsi to vyřešil ty?
_________________
Aunn23Dawn
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 11:52 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: No, to já vůbec nevím, to je na tom to blbé, musím to... Citovat

Aunn23Dawn napsal:
........ přijít časem, nechci dělat ukvapené závěry. Ale mám pocit, že je mi teď o trošku lépe.... Jenže mi moc chybí, včera mi volal a já byl v sedmém nebi, jenže i tak nevím, jestli překonám ty velké rozpory, které se zat y roky kupili a já nechtěl vidět a teď vybouchly. Fakt nevím. Teď odjíždím do zahraničí na 5 měsíců a jsem tomu vlastně docela rád, protože budu mít čas nad tím popřemýšlet. Díky za odpověď, rádče Libore Smile


Je to bolave situace, kazd ez reseni bude asi trochu bolet..Preji Ti hodne klidua rozvahy. Uvidis jak to bude enjlepsi prave pro Tebe Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 9:37 am
Autor Zpráva
Aunn23Dawn
uživatel


Založen: 27.3.2006
Příspěvky: 8

Předmět: No, to já vůbec nevím, to je na tom to blbé, musím to....... Citovat

........ přijít časem, nechci dělat ukvapené závěry. Ale mám pocit, že je mi teď o trošku lépe.... Jenže mi moc chybí, včera mi volal a já byl v sedmém nebi, jenže i tak nevím, jestli překonám ty velké rozpory, které se zat y roky kupili a já nechtěl vidět a teď vybouchly. Fakt nevím. Teď odjíždím do zahraničí na 5 měsíců a jsem tomu vlastně docela rád, protože budu mít čas nad tím popřemýšlet. Díky za odpověď, rádče Libore Smile
_________________
Aunn23Dawn
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 8:30 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ?? Citovat

Aunn23Dawn napsal:
... a nevím, co si o tom mám myslet, . Toho člověka mám velice rád, ale on je typ, který vyžaduje hodně péče a já po 4 letech už nemůžu. Co teď, že? No, to se časem uvidí, ale jestli mě ten vztah naplňuje 100%, tak to nevím, spíš mám pocit, že to natahuju. Ale když spolu dlouho nejsme, tak se mi stýská, takže jsem o to víc zmatený. Ale co, co mám přijít, přijde.


Nekdy se stane, ze si dva lide dali co meli. A je treba se vydat kazdy svou cestou. I ja mam sveho byvaleho pritele moc rad. Hodne moc jsme si toho daly. Pak prisel cas a kazdy potreboval zit to sve. Bolelo to, ale vim, ze to tak melo byt. Byl by veliky rozdil kdybyste byli prateli. A uz ne partneri? Zvladl by jsi to a dychalo by se ti lepe.? Nebo potrebujes zit veci jinak, s jinymi lidmi..??
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 5:34 pm
Autor Zpráva
Aunn23Dawn
uživatel


Založen: 27.3.2006
Příspěvky: 8

Předmět: No, já se zatím rozcházím na zkoušku.... Citovat

... a nevím, co si o tom mám myslet, . Toho člověka mám velice rád, ale on je typ, který vyžaduje hodně péče a já po 4 letech už nemůžu. Co teď, že? No, to se časem uvidí, ale jestli mě ten vztah naplňuje 100%, tak to nevím, spíš mám pocit, že to natahuju. Ale když spolu dlouho nejsme, tak se mi stýská, takže jsem o to víc zmatený. Ale co, co mám přijít, přijde.
_________________
Aunn23Dawn
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 11, 2006 12:09 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Jsi odvazny Citovat

zdenda napsal:
NEvím, první rozchod jsem inicioval já a odkládal jsem to dlouho, hlavně jsem to chtěl uděat tak, že z očí do očí, ale náhoda chtěla jinak a tak to balo po ICQ. Strašný, nechci to už zažít, pokud z jeho strany, tak je to v poho, ale ze své, ne, to ne. Jinak jsem musel už odmítnout 2 kluky a první, to bylo nenápadné naznačování, abych tolik nezranil a když se mi zdálo, že to nepomáhá, tak jsem šel na tvrdý útok, t.j. už někoho mám a tak, sice jsem neměl potvrzeno, že se mu líbím, ale pak to časem přiznal. No a druhý, tam to zase bylo, že je na mne moc mladý, je mu totiž 19 a prostě ne. A nějak to nebral, ale snad už jo.


To bylo tezke. A pritom jsi to zvladnul. Je opravdu tezke byt na druheho hodny a pritom mu nedavat plane nadeje...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 10:00 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

NEvím, první rozchod jsem inicioval já a odkládal jsem to dlouho, hlavně jsem to chtěl uděat tak, že z očí do očí, ale náhoda chtěla jinak a tak to balo po ICQ. Strašný, nechci to už zažít, pokud z jeho strany, tak je to v poho, ale ze své, ne, to ne. Jinak jsem musel už odmítnout 2 kluky a první, to bylo nenápadné naznačování, abych tolik nezranil a když se mi zdálo, že to nepomáhá, tak jsem šel na tvrdý útok, t.j. už někoho mám a tak, sice jsem neměl potvrzeno, že se mu líbím, ale pak to časem přiznal. No a druhý, tam to zase bylo, že je na mne moc mladý, je mu totiž 19 a prostě ne. A nějak to nebral, ale snad už jo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 6:23 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Rozchody Citovat

Rozchody, to je neprijemne tema. Presto docela inspirativni. Nekdy se stane, ze si lide jiz predali vsechno co si dat mohli. ROzesli sete se s partnerem v dobrem nebo s prichuti zloby a bolesti?

Rozchody jedno kym iniciovanee zvladate ustne, smskou, pres telefon.. Na poprve nebo to odladate nekolik mesicu? Jako treba ja. Je jasne, ze nejlepsi by bylo kdyby jich nebylo treba. Je pro vas tezke iniciovat rozchod. Kdy citis, ze vas vztah nemuze dal, ze se vzajemne trapite? Rozchody a opakované dání se dohromady. Co si o tom myslíš?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist