Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Rozchody
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Je pro Tebe těžké se rozejít když jej miluješ, ale nevídíš další šanci vývoje vašeho vztahu...?
Ano
71%
 71%  [ 28 ]
Nekdy ano
10%
 10%  [ 4 ]
Vetsinou Ne
7%
 7%  [ 3 ]
Ne
10%
 10%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 39
      Na začátek stránky  

st únor 24, 2010 1:41 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Určitě na něj za ty roky "něco" víš,začni vydírat a neukazuj strach - to je učiná kombinace Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 24, 2010 12:45 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Co dělat? Citovat

jojx:
Když mě začal mlátit tak jsem mu řekl že od něj odejdu jestli s tím nepřestane, vyhrožoval že mě zastřelí a pak i sebe (má legálně zbraň). To už jsem měl fakt strach a nevěděl jsem co dělat tak jsem to nahlásil na policii a ti se mě vysmáli protože on se se všema zdejšíma policajtama zná, takže nakonec sem nebyl nenormální já.
Další věc je ta že druhej den se buď chová jako že se nic nestalo a nebo se omlouvá a slibuje že to nikdy neudělá a kupuje mě dárky atd...

Já vim že to je jen muj problém že ho nikdo za mě nevyřeší. Asi spíš se potřebuju někomu vypovídat nevím. Omlovám se že vás tu tím otravuju.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 24, 2010 12:19 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

To Zdenouš

Poslechni, sesbírej se na hromadu a začni s tím něco dělat. Jakákoli rada je zbytečná, pokud nenajdeš odvahu k činům. Život je tvůj a řídíš ho ty. Jestli se necháš odradit výhrůžkou, prožiješ celý život ve strachu. Oběť ze sebe děláš jen ty sám.
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 24, 2010 11:09 am
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Co dělat? Citovat

Honza:

Jenže já jsem se nikdy Jirky nezeptal přímo a nechci ho nějak trápit a tlačit ho do něčeho. Jenže na druhou stranu mě to šve asi jako každýho když kluk kterýho miluje spí s někým jiným.

Já to doma říct nemůžu asi i ten barák by asi musel zůstal v utajení. Do dneška jsem to nikomu neřekl ani kamarádům ikdyž mě to štve ale já nemám odvahu to někomu říct bojím se reakce, nechci bejt "odpad společnosti" Sad

Jo je to ten kluk kterého jsme popisoval v tomhle tématu, tamten problém jsme si ujasnili a byl klid jenže posledné dobou je to samé možná trošku horší když mu řeknu že nemám chuť na sex tak mě seřve jak malého kluka. Kvuli tomu že jsem nestihl připravit mu večeři mě zmlátil. Musim s ním chodit do kina když řeknu že se mě film nelibil tak dostanu facku. Trošku se ho i bojím a právě pro strach z jeho reakcí se bojim se s ním rozejít on mě chce za každou cenu a já s ním bejt nemohu a nevím jak z toho ven. A hlavně miluju Jirku. Vím že je to hrozně zamotaný a nikomu nepřeju aby to zažil.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 23, 2010 10:10 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Co dělat? Citovat

Zdenouš napsal:
.... a na Jirkově straně je přesně stejnej problém jenže on se nějak se svím přítelem rozejít nechce ... a taky nemám jistotu u Jirky že se rozejde s přítelem...

Myslím, že tohle je ten největší problém z celého výčtu tvých problémů.

"on chce tebe" + "ty chceš jeho" + "on se zároveň nechce rozejít s ním"

Matematik by řekl, že taková úloha nemá řešení.

Kdyby se do tebe zabouchl tak, jako ty do něj, myslíš, že by se nechtěl s bývalým přítelem rozejít ?

Ono by se taky dalo říct, že tebe "podvádí" s ním a jeho "podvádí" s tebou, takže asi úplně férovej nebude. To by si vybral jedno, nebo druhý. Taky si zkus představit, co bude za rok nebo za dva - jestli zas nebude mít nějakého dalšího "ideálního" kluka, ...

Zdenouš napsal:
Jenže přítel se mě jednoduše nechce vzdát a začal mě vyhrožovat že řekne rodičům že jsem gay .

Myslíš, že takhle by reagoval někdo, kdo tě má opravdu rád ? To je klasické citové vydírání, tohle mi někdo říct, tak má kopačky jistý.

Jak dlouho ještě budeš tajit rodičům že jsi gay ? Když byste si postavili barák, tak co dál ?
Tohle: "Mámo, to je jen kamarád, se kterým si jen stavím barák" ????

btw: ten tvůj bf, kterého chceš opustit, je ten kluk, kterého jsi popisoval tady ?

Hm, pustil bych k vodě asi oba dva.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 23, 2010 6:24 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Co dělat? Citovat

Ahoj kluci, mám 5-ti letej vztah všechno bylo OK. Dokonce jsme společně začali žít přestěhoval jsem se k němu půjčil mě celkem dost peněz založil jsem firmu peníze mu splácím jenže jsem zjistil že mě přítel přestal jednoduše vzrušovat v postely a nemáme si co říct. Všechno se to ještě zhoršilo co jsem poznal Jirku kluka do kterýho jsem se fakt zamiloval něco co jsem ještě nikdy nezažil když jsem s ním je to něco nepopsatelného jen zabouchneme dveře bytu musíme se líbat... . Když jsem bez něj je mě hrozně, při sexu s přítelem si musim představovat Jirku protože jinak se vůbec nevzruším je to něco šíleného. Dost mě to trápí já mám přítele rád ale spíš jako kamaráda nechci mu ublížit ale nevím co mám dělat už jsem zkoušel rozchod. Jenže přítel se mě jednoduše nechce vzdát a začal mě vyhrožovat že řekne rodičům že jsem gay a také kvuli těm nesplaceným penězům takže jsem se k němu vrátil. Jenže poznal jsem Jirku a je to ještě horší a na Jirkově straně je přesně stejnej problém jenže on se nějak se svím přítelem rozejít nechce a já vim že bez něj nemůžu žít, chci ho pořád den bez něj je hroznej.
Nejhorší je že nevím jak se rozejít s přítelem aby pochopil že mu nechci ublížit že jsem mu vděčný za to co pro mě udělal ale že s ním žít nemohu navíc přítel chce společně začít stavět dům a to by všechno ještě víc zkomplikovalo nevím co dělat dost mě to trápí za celejch 5 let jsem mu nebyl nevěrnej. Já vím že si asi bude spousta z vás říkat že jsem blbec ale já opravdu nevim co dělat a taky nemám jistotu u Jirky že se rozejde s přítelem. Řešili jste někdo podobnej problém ? Nebo máte nějakou radu. Budu vděčnej za každou radu. Mějte se všichni pohodově.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 4:14 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Stačí ti prostá slova: nepiš sem blbosti, které se (podle mne) rádoby snaží rozesmát?
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červen 17, 2009 8:07 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

má to informační hodnotu a to nulovou,a trapný je to jen poměrně ale ne úplně,pochopil sem to dobře?
_________________
Pokaždé když jen pomyslím na to téma,pokaždé když zkouším ten příjemný pocit,pokaždé když chci zažít něco jiného.Proč zažívám jen zklamání?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 17, 2009 7:19 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Uvědom si laskavě, že tohle je diskusní fórum a ne chat, takže by bylo dobré nejdřív myslet, a až pak psát. To, co předvádíš, nemá žádnou informační hodnotu a navíc je to poměrně trapné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 17, 2009 6:04 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

TuX napsal:
Pro me je rozchod vzdycky tezky. V lete jsem se rozesel po trech letech vztahu, kdyz uz jsem nevedel, co dal, protoze nam to nefungovalo v posteli. Bylo to hrozne rozhodnuti - strasne dlouho jsem o tom premyslel a nevedel, co mam delat, zvlast kdyz to bylo jen kvuli posteli Sad Jeste dnes si obcas rikam, jestli jsem nemel radsi sex obetovat a byt s nekym, s kym si jinak dore rozumim Sad No nakonec jsem to udelal, ale hrdy na to nejsem.
tak to je divný,jen kvuli posteli?a to byla tak stara a vrzala?ste měli koupit novou třeba by už nevrzala a dodala by soudedům hluboký spánek,musili byste ale ztlumit i vy!njn,hlas je slyšet i za zdí,XD tak to je vtipnější verze,ale aspon ste se meli rádi a byli na to zvyklí a v posteli by se to mozna spravilo,jo se mi říká když o tom nic nevim žeéééé?ňáká ta poloha by se našla ne?třeba my doma máme polohovací křeslo,XD ale to je zas něco jinýho.nebo jsi mu to mel říct pak je to 50 na 50 jesli se rozejdete nebo ne ale jestli si to vedel dopredu tak bys za zkoušku nic nedal a nic bys neztratil
_________________
Pokaždé když jen pomyslím na to téma,pokaždé když zkouším ten příjemný pocit,pokaždé když chci zažít něco jiného.Proč zažívám jen zklamání?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 17, 2009 5:58 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

jsou:schody,rozchody,shody,podchody,záchody,odchody,obchody a já nevím jak dál ale asi je to těžký
_________________
Pokaždé když jen pomyslím na to téma,pokaždé když zkouším ten příjemný pocit,pokaždé když chci zažít něco jiného.Proč zažívám jen zklamání?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 07, 2009 3:40 pm
Autor Zpráva
TuX
uživatel++


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 288
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Pro me je rozchod vzdycky tezky. V lete jsem se rozesel po trech letech vztahu, kdyz uz jsem nevedel, co dal, protoze nam to nefungovalo v posteli. Bylo to hrozne rozhodnuti - strasne dlouho jsem o tom premyslel a nevedel, co mam delat, zvlast kdyz to bylo jen kvuli posteli Sad Jeste dnes si obcas rikam, jestli jsem nemel radsi sex obetovat a byt s nekym, s kym si jinak dore rozumim Sad No nakonec jsem to udelal, ale hrdy na to nejsem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 07, 2009 2:41 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

O rozchodu můžu říct jediné: standardní je 1435 mm. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 07, 2009 10:01 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

I když zrovna tohle je asi větší problém u HT. Žena se vdává a očekává, že se muž po svatbě změní, ale on se nezmění. Muž se žení a očekává, že žena se po svatbě nezmění. Ale ona se změní.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 07, 2009 12:23 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

to_som_ja_miro napsal:
Rozejít se s někým kvůli tomu, že se ve vztahu nudíš je troška mimo moje chápání Razz ....... snad je lepší v takovém vztahu něco vymyslet a podniknout ne? Very Happy tedy pokud se máte rádi Razz


Ono to je myšlený spíš tak, že si už nemáš s tím druhým co říct = nuda = konec.

Ono každej se furt trochu mění a když ty odchylky naberou přesně opačný směr, tak ti nic jinýho nezbude - teda pokud nechceš žít s týpkem, který se tak změnil, že je to už někdo jinej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 10:27 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Souhlas Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 10:22 pm
Autor Zpráva
Rausek
uživatel+


Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 223
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Tohle hlavně závisí na mnoha faktorech. Jako to, že momentálně nevidím šanci vývoje vztahu, imho není vůbec důvod k rozchodu. Obzvlášť, když ti fáze, ve které se vztah nachází, vyhovuje. Že to teď vypadá, že to nakonec nikam nepovede, ještě neznamená, že za nějaký čas to nepůjde.
Na druhou stranu pokud jsi ve vztahu nespokojený a vidíš, že to tak bude i nadále a nedá se s tím nic dělat, tak je to asi správné řešení.
Jinak rozchod s někým, na kom ti záleží, je imho vždycky těžký a obvykle bývá jedno z jakého důvodu nastane.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 9:59 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Anketní otázka říká, že není možnost dalšího vývoje, tzn. nic se podniknout nedá.

Složitá situace...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 9:48 pm
Autor Zpráva
to_som_ja_miro
uživatel


Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 18
Bydliště: Banská Bystrica

Předmět: Citovat

Rozejít se s někým kvůli tomu, že se ve vztahu nudíš je troška mimo moje chápání Razz ....... snad je lepší v takovém vztahu něco vymyslet a podniknout ne? Very Happy tedy pokud se máte rádi Razz
_________________
Yo no muerdo....... todavía Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 9:48 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Rozcházejí se 2 gayové a rozdělují si věci. První z nich povídá: "Ten růžovej povlak si nechám!" "Dobře a já si zase nechám to smetanový mýdlo." "No to ne!" Rozhněvá se ten první... "To jo!" Zvolá druhý... "Víš co? Tak to mi polib prdel!" "Ne ne - žádný usmiřování nebude!"

To nezní jako nuda, ne? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 9:42 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

A ta bude menší, když se rozejdeš? Idea
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 9:41 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Nuda?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 9:41 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No když tam nevidim problém, tak proč rozchod... Confused
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 9:38 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No, ono je to dycky trošku čtení z run... Think ale vidim to tak, že když partnera miluju, ale nevidim způsob vývoje (jako, že spolu sme zaregistrovaný, máme adoptovaný dítě, auto, chatu a čokla), tak se s nim nerozcházim Laughing

a to je právě divný...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 8:40 pm
Autor Zpráva
to_som_ja_miro
uživatel


Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 18
Bydliště: Banská Bystrica

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No, ono je to dycky trošku čtení z run... Think ale vidim to tak, že když partnera miluju, ale nevidim způsob vývoje (jako, že spolu sme zaregistrovaný, máme adoptovaný dítě, auto, chatu a čokla), tak se s nim nerozcházim Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing neviem, či to bolo myslené až takým spôsobom Laughing Laughing Laughing Laughing ale táto tvoja teória by v praxi musela byť veľmi zaujímavá Laughing ..........

A inak k téme Very Happy ...... ja som ten typ, ktorý sa nedokáže s niekým rozísť Very Happy musí sa ten druhý rozísť so mnou Very Happy Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 8:37 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No, ono je to dycky trošku čtení z run... Think ale vidim to tak, že když partnera miluju, ale nevidim způsob vývoje (jako, že spolu sme zaregistrovaný, máme adoptovaný dítě, auto, chatu a čokla), tak se s nim nerozcházim Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 8:33 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

No, vývoj vztahu asi bude znamenat, že ten vztah nesetrvává stále ve stejné podobně, ale že se v něm něco v průběhu času mění. Věci se můžou měnit k lepšímu, nebo k horšímu.

"Je pro Tebe těžké se rozejít když jej miluješ, ale nevídíš další šanci vývoje vašeho vztahu...?"

Dotaz se tedy dá vyložit tak, jestli je pro tebe těžké se rozejít, když žiješ ve stabilním vztahu, zamilovaný do svého partnera a nevidíš sebemenší šanci, že by se ten vztah mohl například zhoršit.

Takže? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 7:37 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Není - netuším co je to "vývoj vztahu".
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 5:33 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Rozchod !!! Citovat

Wítek napsal:
Tak jako asi každý i já prožil rozchod plný trápení ... je to už několik let ale pořád se mi o tom blbě píše ... i když už žádný velký cit k oné osobě necítím. Proběhlo to v březnu když můj bývalý slavil narozeniny ... já jsem potajmu přijel abych mu udělal radost a domluvil oslavu, taky tajnou. No všechno probíhalo jak mělo převapení a tak ... ale večer jsem šel spát dřív než on jelikož jsem po celém dnu zařizování toho měl dost. No tam se asi zřejmě stalo to co ukončilo náš vztah jelikož bývalý pařil s jedním tehdy ještě hetero klukem a do rána si povídali a co jsem zjistil později i líbali. Ráno jsme se viděli a on se choval jako nic akorád byl nevyspalý. Ten den jsme odjížděli s kamarádama na hory na chatu a já čekal že si to tam pořádně užijem ... no opravdu jsme si to užili hned první večer mi oznámil že to chce skončit Sad já se šíleně opil a dělal blbosti ... jako že jsem málem umrzl při cestě na Sněžku. No ale já musel na té chatě strávit další 3 dny s ním a to bylo nejhorší co jsem mohl zažít ... jelikož on mi ani neřekl proč se se mnou rozchází a tak jsem se pořád snažil ten vztah oživit. Nepodařilo se mi to ... teď když se nato koukám zpětně tak jsem rád ... vztah to byl dlouhý ale nenaplňující ... až v mém dalším vztahu jsem pochopil že člověk někdy potřebuje změnu aby mohlo přijít něco krásnějšího Wink


Starý, ale moc krásný příběh. Líbí se mě ta lehkost s jakou to vyprávíš. Ikdyž sem už asi dávno nechodíš Wink Laughing
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 28, 2007 6:09 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

U mě jsou rozchody kapitola sama o sobě.... pár jsem jich zkusil a většinou po rozchodu přišla akorát úleva.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist