Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Neumím to přijmout...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

po duben 23, 2007 6:38 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Myslím, že brightovi nejde o "rozrajcování", ale o to, že k té druhé (podle tvé analogie) můžeš cítit něco mnohem hlubšího, než k té první...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 6:33 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

bright napsal:
máslo napsal:
Já jsem tamto psal pro případ, že ji dokáže nějak milovat, i když třeba kluci se mu líbí víc.


Shocked To nemyslíš vážně, že jo? Tím de facto říkáš, že láska k holce>ke klukovi. Confused
Ne. Tim říkám, že když je mi dobře s holkou, se kterou jsem, tak se s ní nerozejdu jenom proto, že kamarádova holka mě dokáže víc rozrajcovat, když ji vidim. Tak a teď si můžeš analogizovat jak chceš... Smile
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 6:22 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

máslo napsal:
Já jsem tamto psal pro případ, že ji dokáže nějak milovat, i když třeba kluci se mu líbí víc.


Shocked To nemyslíš vážně, že jo? Tím de facto říkáš, že láska k holce>ke klukovi. Confused

máslo napsal:
Nevim, jak tě napadlo nějaké spojení se mnou, když já tu svou totiž opravdu miluju a věř, že žádné ani fyzické problémy s tim nemám Wink.


I'm so happy for ya, man. Twisted Evil
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 6:11 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

bright napsal:
PS: Sorry, ale shora uvedené platí v zásadě i pro másla. Wink
Nevim, jak to myslíš, protože u mě jde o úplně jiný případ. Já jsem tamto psal pro případ, že ji dokáže nějak milovat, i když třeba kluci se mu líbí víc. Evidentně z posledního postu vidim, že k ní nic necítí (a to pak teda nechápu, jak to mohli dát dohromady), takže opravdu nemá cenu v tom pokračovat.
Nevim, jak tě napadlo nějaké spojení se mnou, když já tu svou totiž opravdu miluju a věř, že žádné ani fyzické problémy s tim nemám Wink.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 5:24 pm
Autor Zpráva
Markus
uživatel


Založen: 18.4.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

,,Neposlouchej ostatní, ale poslechni své srdce." Rozumím. Tento pátek za ní přijedu a na tý oslavě chci hlavně vědět jak nám to spolu půjde. Chtěl bych se zachovat, co nejvíc to půjde, jako Gentleman.
Začal jsem s ní chodit, protože dřív jsem o tom neměl potuchu a bylo to takové splynutí a pak jsem v tom cítil, že to neni nic pro mne. Nebyl v tom cit. Ještě jednou děkuji.
_________________
Dárek potěší, když to neni svíčka na hrob...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 5:01 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Markus: prolez si net- 004.cz, apod., poté ještě doporučím http://www.glbrno.cz/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=1&id=13&Itemid=29
tady jsou příběhy lidí, minimálně jeden je 100% pravdivý, ale nevidím důvod, proč by to mělo být u jiných jinak. A pak se zamysli co by mohlo být Tobě nejbližší Wink
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 11:38 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Na sto procent souhlasím se Stonerockem. Follow your heart wherever!
Pokud ji máš trochu rád (aspoň jako svou kamarádku) a nemyslíš především jen na sebe (zejména na svou pohodlnou het image), tak ji pomůžeš jedině tím, že ji přestaneš balamutit předstíráním citů, které ve skutečnosti necítíš. Má teď zlomené srdce (kdo by v téhle situaci neměl), ale čím dřív se od tebe odpoutá, tím líp pro ni (a nakonec i pro tebe). Samozřejmě je ti jí líto, zvlášť když ti teď píše srdceryvné zprávy a brečí do telefonu, ale věř, že za vše, co by dnes byla ochotna na tobě přehlížet, by tě zítra upřímně nenáviděla.

PS: Sorry, ale shora uvedené platí v zásadě i pro másla. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 2:34 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: To Markus: Citovat

Pokud je pravda to, co píšeš - že to chození s ní je jen hloupá přetvářka, tak pak podle mě neni co řešit. Ta holka si zaslouží někoho, kdo ji bude mít opravdu rád. Pokud je do tebe zamilovaná, tak ji to teď musí pochopitelně bolet, ale nemam pocit, že by mělo jakejkoliv smysl to prodlužovat. Po tom, co's jí dneska řek', to už pro ni stejně těžko bude takový jako dřív. Pokus se jí vysvětlit, že tvá náklonost ke klukům neni nic novýho. Jestli to dobře chápu, tak už před pár lety jsi měl něco (neříkam co) s klukem. Asi to pro ni bude docela drsný zjištění, ale snad aspoň pochopí, že chyba neni v ní, coź je to, co jí teď může nejvíc pomoct. Když to trochu přeženu - pokud ti jde o to, aby se co nejmíň trápila, tak radši ať "nenávidí" tebe než sebe.

K tomu, co píše máslo: "Snažit se" v tvym věku chodit s holkama, přestože tě to táhne jinam, a to jen kvůli vidině založení rodiny někde v daleký budoucnosti, mi přijde naprosto scestný. Ani v mnohem pokročilejšim věku nepovažuju tenhle přístup za rozumnej - je značně diskutabilní, jestli takovej vztah vůbec může bejt plně funkční a jestli v něm člověk může bejt šťastnej. Krom toho to i vůči tý partnerce považuju za krajně neférový - předstírat plnohodnotnej svzek, po němž ona určitě touží, kvůli ukojení vlastní touhy po rodině je značně sobecký.

Pokud jde o tebe, tak určitě nemá smysl se do něčeho nutit nebo se naopak něčeho vzdávat. Nesnaž se dělat žádný definitivní závěry. Listen to your heart a uvidíš, kam tě zavede...
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 1:15 am
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Myslim, že takhle se ti podařilo jí dost ošklivě ublížit. Vzhledem k tomu, že nejsi na holky, tka by mě zajímalo, proč jsi s ní vlastně začal chodit. Nebylo to jen proto, že maj holku i ostatní lidi okolo tebe?

Otázka jestli to máš skončit závisí jen na jedné věci - máš ji opravdu rád? Pokud ano (a teď nejde vyloženě o fyzický pocit), tak bych v tom na tvém místě asi pokračoval. Teď totiž přichází otázka priority, jestli jsi připraven se případně ochudit o možnost mít jednou velkou rodinu se spoustou vlastních dětí (...barák a psa Smile). Životní soužití totiž vůbec neni jen o sexuální přitažlivosti.

Mimochodem, teď se neuraž, spal jsi s ní? Jak jsi se cítil a nebo jak ses cítil při nějakých intimních dotecích?

Tohle všechno je hrozně těžký rozhodnutí a sexuální orientace možná není jediným argumentem pro rozhodování.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 22, 2007 8:48 pm
Autor Zpráva
Markus
uživatel


Založen: 18.4.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Snad je to odpovídající thread a ikomu nebude vadit, že sem píšu.
Je mi 17 let a začínám si tak nějak uvědomovat, že na holky moc nejsem.
Už na základce jsem měl tyto výkyvy a dokonce jsem měl bliží styk s klukem, ale moc jsem to nepocitoval a jednoho dne jsem přišel do školy a on to rozkřikl, sic nevím proč, ale hrozně jsem se styděl a snažil se to potlačit v tom, že by se ten smích mohl opakovat.
Ted jsem na střední, v druháku a mám holku z Ústí nad Labem. Dojíždim za ní obvíkend a chodíme do čajovny, kde se vždy sblížíme, ale cítím, že to prostě neni ono a je to jen hloupá přetvářka.
Tento týden jsem našel toto fórum a uvědomil jsem si, že jsou i ostatní lidi, co toto o prožívají a byli by s to mi poradit. Dneska jsem se jí svěřil, že jsem bisexuál a nakláním se ke klukům a ona to nedokáže přijmout a ani o tom bi si nejsem jistý. Celý den mi píše jak, proč, že za to může ona a že neni dobrá, ale já ji píšu, že je to ve mě a hrozně mě to trápí, že jsem udělal chybu a zklamal jsem jí.
Asi před deseti minutami jsem měl s ní telefonát. Brečela. Ptala se co bude dál, jestli budem pořád spolu a že až půjdem po ulici, takže budu koukat na kluky a tak...
Kde jsem udělal chybu? Je to špatný být gay a chodit s holkou nebo s ní mám skončit, i když mě to bude hrozně bolí, že se trápí kvůli mě... Je to jen kvůli mě. Radši bych nebyl... Prosím poradte.
_________________
Dárek potěší, když to neni svíčka na hrob...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 22, 2006 8:21 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: newím kam psát Citovat

newím akm to napsat vlastně to není orientací ale tak...

mám hodně primárních cílů-

pes-labrador--verdikt našich: na jaře se uvidí podle známek...

silvestr-těším se na sylvestr

peníze-trpím nedostatkem peněz (teda vlastně aktuálně nemám žádné Smile

škola- chci se připrqavovat/ale přitom se nechci připravovat

čas- za všechno může čas

a ze všehotoho se stalo něco jako ?depka? newim jestli se hodí tohle slovo ale vystihuje to to...
(dík že ses ozval Adame Smile)
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 10, 2006 2:25 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: !! Citovat

Adarhaz napsal:
Libor napsal:
Stul se klidne do klina toho koho milujes.Je s Tebou.Klidne se uvolni tak,ze slzy odnesou tvuj zal. Uvolnit srdicko a telicko,nechat se hladit a treba i plakat..a pak se stestim pritulit,dat mu pusu..Je s Tebou,ma te rad.To je jedno z toho nejkrasnejsiho co muze kluk prozit.Lasku a cit sdileny s druhym klukem Razz


Tohle tady číst, to je pěknej hnuj ("srdíčko", "tělíčko") Applause


Jaký hnůj. NEmusíme ukazovat stále svou jemnost. Ale na druhou stranu používat jen neutrálně zabarvené výrazy. To mnohdy nevyjádří to co chce člověk vyjádřit. Pokud je to přeslazené ok. Je to pro Tebe tak. Ale neoznačil bych to jako hnůj... Ikdyz je neco jineho rikat vsem zdrobnelinkami a infantilne sislat Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 10, 2006 11:41 am
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Re: .. Citovat

Libor napsal:
Stul se klidne do klina toho koho milujes.Je s Tebou.Klidne se uvolni tak,ze slzy odnesou tvuj zal. Uvolnit srdicko a telicko,nechat se hladit a treba i plakat..a pak se stestim pritulit,dat mu pusu..Je s Tebou,ma te rad.To je jedno z toho nejkrasnejsiho co muze kluk prozit.Lasku a cit sdileny s druhym klukem Razz


Tohle tady číst, to je pěknej hnuj ("srdíčko", "tělíčko") Applause
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 09, 2006 10:34 pm
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Re: IAM BACK HERE...HOME Citovat

theby napsal:
zase jsem se jednou odhodlal sem něco napsat....není nic co by nemohlo trochu viny zhoršit ale taky není nic co by nemohlo trochu viny zlepšit....aspoň mylim (hmm básník ze mě nebude...(navíc jsem to okopíroval Confused ) no ja jsem sám sebou a jsem vlastně spokojenej jenže v mým věku kolem mě není nikdo jako já komu bych se mohl stulit do klína a pobrečet...)

Já tomu možná trochu rozumím. Seš srovnaný s tím jaký jsi (na kluky), ale v okolí o nikom takovém nevíš, takže není nikdo, s kým bys o tom mohl mluvit tváří v tvář. Ale nechápu ten pláč....Tohle jsem taky zažil Embarassed a úplně jsem se stáhl do sebe, takže ti přeju ať najdeš spřízněnou duši.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 30, 2006 9:24 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: IAM BACK HERE...HOME Citovat

theby napsal:
zase jsem se jednou odhodlal sem něco napsat....není nic co by nemohlo trochu viny zhoršit ale taky není nic co by nemohlo trochu viny zlepšit....aspoň mylim (hmm básník ze mě nebude...(navíc jsem to okopíroval Confused ) no ja jsem sám sebou a jsem vlastně spokojenej jenže v mým věku kolem mě není nikdo jako já komu bych se mohl stulit do klína a pobrečet...)


Tak tohle nestíhám...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 30, 2006 8:36 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: IAM BACK HERE...HOME Citovat

zase jsem se jednou odhodlal sem něco napsat....není nic co by nemohlo trochu viny zhoršit ale taky není nic co by nemohlo trochu viny zlepšit....aspoň mylim (hmm básník ze mě nebude...(navíc jsem to okopíroval Confused ) no ja jsem sám sebou a jsem vlastně spokojenej jenže v mým věku kolem mě není nikdo jako já komu bych se mohl stulit do klína a pobrečet...)
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 11, 2006 4:22 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: To Da.jo Citovat

To je fakt je to ten nejduchaplnější příspěvek co jsem od tebe četl Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 11, 2006 11:53 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ani nevím proč Citovat

da.jo napsal:
měj rád svýho kluka, k tomu nepotřebuješ stranickou legitimaci, prohlašovat se za gaye.... jsi přeci člověk jako každý jiný

a nic nepotlačuj. jestli cítíš tlak, zeptej se sebe - proč?


Napsal jsi to krasne Razz
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 06, 2006 8:47 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 06, 2006 8:33 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: .. Citovat

Stul se klidne do klina toho koho milujes.Je s Tebou.Klidne se uvolni tak,ze slzy odnesou tvuj zal. Uvolnit srdicko a telicko,nechat se hladit a treba i plakat..a pak se stestim pritulit,dat mu pusu..Je s Tebou,ma te rad.To je jedno z toho nejkrasnejsiho co muze kluk prozit.Lasku a cit sdileny s druhym klukem Razz
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 06, 2006 11:49 am
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: To ani nevim proč Citovat

Uvidíš že všechno dobře dopadne, lidí kteří jsou na tom stejně jako ty, je všude plno a tech kteří jsou na tom ještě huř snad ještě víc. Pokud mužeš být na blízku člověku který je ti drahý je to ta nejlepší věc na světě. Jinak všechno duležité asi řekli ti Matějové podemnou.
Hlavně nezatrpkni a nezhořkni a neodvracej se od okolního světa, pak bys dopadl opravdu smutně.
Hodně štěstí Wink
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 05, 2006 9:11 pm
Autor Zpráva
prostě někdo
Anonymní





Předmět: ani nevím proč Citovat

253117891
 
      Na začátek stránky  

ne únor 05, 2006 7:56 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Škoda, žes na sebe nenechal kontakt, radši bych ti napsal do soukromí.
Věř, že si na sebe zvykneš. Ty i tvé okolí. Navíc máš ohromné štěstí, že na to nejsi sám, že je někdo kdo ti pomůže, ke komu se můžeš upnout.
Když jsem CO procházel já, nebyl to ani tak pocit prázdnoty jako spíš zlost. Vztek, že zrovna já musím být na kluky. Pak mě to přešlo, našel jsem někoho, kdo pro mě byl víc než všechna mizérie světa. Řízením osudu se ale všechno zvrtlo. Dnes mám v sobě ještě mnohem větší bordel než dřív, protože nevím co chci. Je mi jenom strašně smutno, protože ve svém okolí nemám nikoho, komu bych se vyzpovídal... Hmmm, proč vlastně píšu tohle namísto nějakého povzbuzení? Netuším Question . Zkrátka nejsi sám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 05, 2006 7:09 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Je normální, že toho máš teď v hlavě moc, každej jsme si tím prošel, někdo dřív někdo později a Ty tím budeš procházet teď. Bude to dobrý, uvidíš. Napiš mi, budeš-li chtít.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 05, 2006 6:24 pm
Autor Zpráva
prostě někdo
Anonymní





Předmět: Neumím to přijmout... Citovat

Ani nevím proč to píšu, je mi smutno, možná zpověd nebo nářek, skoro doufám že to nikdo nebude číst.

Je mi 20, dvacet a jsem kluk, je asi blbost psát že na kluky, jo ale jsem, je těžký to přijmout. Asi tady zažíváte všichni comming out, asi to maj i ostatní těžší než já, a přesto to tak bolí...

Zjistiol sem to o sobě nedávno, v 19, nějaký náznaky byly už dříve ale já je neviděl, pak sem potkal lásku a byl to kluk, ohromná touha a láska. Jsme spolu pořád, jsem za to moc rád....

A přesto mám v sobě tak strašně velkej tlak, tolik smutku, je toho tolik, tak těžký býti gay........ chtěl sem toho psát tolik a tak těžko lovím v tom ohromném množství emocí, proč je tak málo lidí co by to chapali? Co by chápalo že to nejni vůbec lehký. Všichni jsou be-happy, a samej podvod, lži a zase lži, snad je jen pár těch a já bych tak moc potřeboval znát více těch, kteří by skutečnými přáteli mohli být.......

Už nechci žádné lžiSad a pomluvy a ................
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist