Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Neumím to přijmout...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

út duben 24, 2007 5:08 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Nikom napsal:
Martin napsal:
Chápeš co znamená "příměr"? Asi ne, že. Nauč se argumentovat, nebo se na to vykašli. Kopat neustále do mrtvýho koňe tě nikam dál neposune.


promíň Martínku, ty koni. Přísahám, že do tebe kopat mi moc radosti nepůsobí Shocked .

a na tý argumentační schopnosti zapracuju (za domácí úkol si přečtu všechny tvoje příspěvky). Posune mě to dál? Kam až? Smile


Pravděpodobně do prdele.


tys to napsal...

Ale no tak nezlob se na mě... Vždyť víš, že tě mám rádWink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 5:07 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Hele víc už jsi mi nahrát nemohl. Už jenom ta dikce ("k jejich oportunním motivům") prozrazuje dost velký zaujetí proti bisexuálům, jen tak na okraj. Confused

Prosimtě z celýho toho příspěvku jsem nepochopil, v čem spočívá ta "negativní zkušenost"? Ty nebo někdo koho znáš si měl šok a trauma z toho, že se nějakej kluk označuje jinak, než jak byste ho označili vy? Nebo byla ze setkání s někym kdo se "neprávem" označoval jako bisexuál nějaká škoda? Very Happy

Taky moc nechápu ten tlak na konformitu mezi, řekněme, netradičně sexuálně orientovanejma. Když někdo nechce anál, je s nim něco v nepořádku, stejně tak když nechodí do klubů, a když se někdo označuje jako bisexuál, tak taky.... Rolling Eyes Myslíš si, že když se homosexualita bude stavět jako fanatická sekta, tak že to naší pozici, popřípadě šanci na gay-friendly společnost, zlepší, nebo zhorší?


Jj, velký zaujetí vůči "bisexuálům", nikoli bisexuálům. Důvodem je to, že nesnáším úmyslné matení pojmů, zvlášť když to ve svém důsledku škodí komunitě. Není nic odstrašujícího než gay (nebo kdokoli jiný), který obhajuje svou orientaci nepravdou, jakkoli zabalenou do pozlátka. Rolling Eyes

Myslíš si, že když se homosexualita bude prezentovat tím způsobem, že může existovat bez úplného coming outu a bez úplné sexuální konzumace, tak se vyhlídky na gay-friendly společnost zlepší nebo zhorší? Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 5:02 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Martin napsal:
Chápeš co znamená "příměr"? Asi ne, že. Nauč se argumentovat, nebo se na to vykašli. Kopat neustále do mrtvýho koňe tě nikam dál neposune.


promíň Martínku, ty koni. Přísahám, že do tebe kopat mi moc radosti nepůsobí Shocked .

a na tý argumentační schopnosti zapracuju (za domácí úkol si přečtu všechny tvoje příspěvky). Posune mě to dál? Kam až? Smile


Pravděpodobně do prdele.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 5:02 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Chápeš co znamená "příměr"? Asi ne, že. Nauč se argumentovat, nebo se na to vykašli. Kopat neustále do mrtvýho koňe tě nikam dál neposune.


promíň Martínku, ty koni. Přísahám, že do tebe kopat mi moc radosti nepůsobí Shocked .

a na tý argumentační schopnosti zapracuju (za domácí úkol si přečtu všechny tvoje příspěvky). Posune mě to dál? Kam až? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 4:51 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
sakra proč jsem poslední dobou pořád na straně Brighta? (no možná to bude tím, že mi pomáhá s angličtinou Embarassed )

Ale spíš než "negativní zkušenost" bych to nazval do očí bijícím pokrytectvím (a pokrytce mají všichni hrozně rádi, že...).

Martin napsal:
Když někdo nechce anál, je s nim něco v nepořádku


Když někdo neustále při všech (absolutně spolu nesouvisejících) příležitostech vykřikuje že ON OPRAVDU NECHCE ANÁL (jako by to všechny tak strašně moc zajímalo Rolling Eyes ), je s ním něco v nepořádku...


Chápeš co znamená "příměr"? Asi ne, že. Nauč se argumentovat, nebo se na to vykašli. Souvisí to "absolutně spolu" proto, že je to tlak na konformitu, jak sem psal, uplně stejnej v bisexualitě i v dalších věcech.

Kopat neustále do mrtvýho koňe tě nikam dál neposune.

PS: Opravdu oceňuju, že si odvedl pozornost od všech ostatních mejch argumentů zrovna na tohle. To bylo od tebe velmi na úrovni.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 4:48 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

sakra proč jsem poslední dobou pořád na straně Brighta? (no možná to bude tím, že mi pomáhá s angličtinou Embarassed )

Ale spíš než "negativní zkušenost" bych to nazval do očí bijícím pokrytectvím (a pokrytce mají všichni hrozně rádi, že...).

Martin napsal:
Když někdo nechce anál, je s nim něco v nepořádku


Když někdo neustále při všech (absolutně spolu nesouvisejících) příležitostech vykřikuje že ON OPRAVDU NECHCE ANÁL (jako by to všechny tak strašně moc zajímalo Rolling Eyes ), je s ním něco v nepořádku...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 4:34 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Martin napsal:
Mimochodem je vlastně dost smutný, že gayové reagujou na bisexuály hůř než heteráci... Confused


Řekl bych, že je to hlavně důsledek negativní zkušenosti s používáním toho slova. Skutečných bisexuálů (+/- 50:50) je velmi málo, zatímco "bisexuálů" jsou všude mraky. Pro heteráky je snazší komunikovat s "bisexuály", protože si myslí, že tam zůstává jedno společné sexuální téma - holky. Stejně tak je to snazší pro ne zcela vyoutované kluky, kteří (ještě) nechtějí označovat za gaye sami sebe ani se s žádnými gayi nechtějí nechat vidět. A pak je tu třetí, nejpočetnější skupina - gayové, co se označují za bisexuály, přestože mají bf, s holkou chodili možná někdy před svým coming outem a žádnou gf nehledají ani nechtějí (gf jako gf, ne jako fag hag). U těch mi to lpění na jejich "bisexualitě" jaksi uniká. Vzhledem k jejich oportunním motivům, které jsem zatím měl tu "čest" poznat (konformita s het společností, zatraktivnění se pro fag hags a pro nezkušené zajdy), mě nepřekvapuje, že už vyslovení slova bisexuál mnohé irituje.


Here we go again. Wink

Hele víc už jsi mi nahrát nemohl. Už jenom ta dikce ("k jejich oportunním motivům") prozrazuje dost velký zaujetí proti bisexuálům, jen tak na okraj. Confused

Prosimtě z celýho toho příspěvku jsem nepochopil, v čem spočívá ta "negativní zkušenost"? Ty nebo někdo koho znáš si měl šok a trauma z toho, že se nějakej kluk označuje jinak, než jak byste ho označili vy? Nebo byla ze setkání s někym kdo se "neprávem" označoval jako bisexuál nějaká škoda? Very Happy

Taky moc nechápu ten tlak na konformitu mezi, řekněme, netradičně sexuálně orientovanejma. Když někdo nechce anál, je s nim něco v nepořádku, stejně tak když nechodí do klubů, a když se někdo označuje jako bisexuál, tak taky.... Rolling Eyes Myslíš si, že když se homosexualita bude stavět jako fanatická sekta, tak že to naší pozici, popřípadě šanci na gay-friendly společnost, zlepší, nebo zhorší?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 4:23 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Nicom: Eeeeeh,tak snad vím, co jsem poslal a co je tam uvedeno, ne? tak ať má taky jistotu, že to není vymyšlené. A nyní mne omluv, vypadá to na nějaké nové prírustky. Cool
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 3:47 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Mimochodem je vlastně dost smutný, že gayové reagujou na bisexuály hůř než heteráci... Confused


Řekl bych, že je to hlavně důsledek negativní zkušenosti s používáním toho slova. Skutečných bisexuálů (+/- 50:50) je velmi málo, zatímco "bisexuálů" jsou všude mraky. Pro heteráky je snazší komunikovat s "bisexuály", protože si myslí, že tam zůstává jedno společné sexuální téma - holky. Stejně tak je to snazší pro ne zcela vyoutované kluky, kteří (ještě) nechtějí označovat za gaye sami sebe ani se s žádnými gayi nechtějí nechat vidět. A pak je tu třetí, nejpočetnější skupina - gayové, co se označují za bisexuály, přestože mají bf, s holkou chodili možná někdy před svým coming outem a žádnou gf nehledají ani nechtějí (gf jako gf, ne jako fag hag). U těch mi to lpění na jejich "bisexualitě" jaksi uniká. Vzhledem k jejich oportunním motivům, které jsem zatím měl tu "čest" poznat (konformita s het společností, zatraktivnění se pro fag hags a pro nezkušené zajdy), mě nepřekvapuje, že už vyslovení slova bisexuál mnohé irituje.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 3:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: 2 máslo/Waky Citovat

bright napsal:
Waky napsal:
bright napsal:
Mě tohle téma dlouhodobě zajímá. Jestli opravdoví bisexuálové ... kteří jsou schopni být zamilováni do holek i kluků ve stejné míře, ... nepociťují v monogamním vztahu absenci druhého pohlaví. Jestli se prostě bisexualita ipso facto nerovná nemožnosti plně a cele milovat jen jednu osobu bez ohledu na její pohlaví (a nemluvím teď jen o počáteční zamilovanosti nebo dokonce o sexuálním uspokojení). Kdyby tomu tak bylo, tak bych bisexuály celkem litoval, protože není nic horšího než vnitřní neuspokojenost.

Lidské vztahy mají moře podob a vždycky nejdou nacpat do škatulky. Už jsem se tady několikrát snažila o bisexualitě psát, ale asi se mi to moc nepovedlo nebo to byla nuda, takže si toho nikdo moc nevšiml. Abych se nepropsala až do Austrálie, zkusím to krátce:
Brighte, být bisexuální nutně neznamená, že ten člověk permanentně hledá něco nového. U někoho to tak určitě může být, stále se u něj střídají homo- a hetero-období, v důsledku čehož je promiskuitní, a všichni jsou z něj tudíž nešťastní a nakonec na něj chtějí spáchat atentát. Ale najdou se i takoví, kteří prostě můžou holky i kluky a NEMUSEJÍ OBOJÍ. Jako kdyby schopnost navázat vztah s černovlasým i blonďatým nutně znamenala permanentní nespokojenost, protože u toho blonďatého postrádám tu černovlasatost a naopak.
Možná plácám nesmysly, protože Ty bys chtěl praktická potvrzení ze života od těch osob a ne nějaké psaní od Paní Chytré. Máslo tvrdí, že to tak má. Proč mu nevěřit? Obecně jsou tohohle schopné asi daleko víc ženy a dívky, já si umím sama dost dobře představit a na internetu jsem četla docela dost materiálu, který to jednoznačně potvrzuje (myslím autentickejch výpovědí).

Díky za reakci. Nešlo mi ani tak o chování bisexuálů (promiskuita, přiznaný či nepřiznaný vedlejší vztah, nebo věrnost) jako spíš o poznání jejich vnitřních pocitů. Přestože tvému vysvětlení rozumím, stále ve mně hlodá červ pochybnosti. Přece jenom je větší rozdíl mezi muži a ženami než mezi barvou vlasů, které lze navíc najít u obou pohlaví.
Taky by mě zajímalo, jak je to s přiznáním bisexuality gf/bf. Není pomlčení o takové věci svým způsobem lhaní? Nemůže mít taková informace vliv na pevnost vztahu? (Njn, koukal jsem na Ally McBeal, která přesně tohle v jednom dílu řešila. Cool )
PS: Máslovi nemám důvod nevěřit, stal se předmětem mé zvědavosti. Wink


No hlavně mi přijde, že je to v převážný míře předsudek - ve smyslu posuzování něčích přirozených sexuálních sklonů jako citovýho hendikepu, protože nejsou stejný, jako ty tvoje.

Ty rozdíl mezi mužem a ženou vnímáš (např. tak, že na ženskou bys v posteli nešáhl), ale to neznamená, že ho vnímá každej, a už vůbec ne, že každej stejně. A samozřejmě ty rozdíly jsou převážně fyzický a zbytek je sociální konstrukce... Já mam zkušenosti s obojim a s holkama mnohokrát častější, tak bych o tom možná mohl něco vědět.

Co se týče tý záležitosti, že holky jsou toho schopný víc, jak psala Waky - to by bylo asi taky docela složitý rozebírat. Jednak jsou to schopný víc přiznat, a jednak jsou toho víc schopný i vnitřně - obé protože s obecně společensky a morálně vnímanou ženskou sexualitou neni lesbickej sex v rozporu.

Máslovi opravdu neni důvod nevěřit stejně tak, jako mu podsouvat, že je zakuklenej gay, akorát se to NÁM bojí říct. Mimochodem je vlastně dost smutný, že gayové reagujou na bisexuály hůř než heteráci... Confused
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 2:14 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: 2 máslo/Waky Citovat

Waky napsal:
bright napsal:
Mě tohle téma dlouhodobě zajímá. Jestli opravdoví bisexuálové ... kteří jsou schopni být zamilováni do holek i kluků ve stejné míře, ... nepociťují v monogamním vztahu absenci druhého pohlaví. Jestli se prostě bisexualita ipso facto nerovná nemožnosti plně a cele milovat jen jednu osobu bez ohledu na její pohlaví (a nemluvím teď jen o počáteční zamilovanosti nebo dokonce o sexuálním uspokojení). Kdyby tomu tak bylo, tak bych bisexuály celkem litoval, protože není nic horšího než vnitřní neuspokojenost.

Lidské vztahy mají moře podob a vždycky nejdou nacpat do škatulky. Už jsem se tady několikrát snažila o bisexualitě psát, ale asi se mi to moc nepovedlo nebo to byla nuda, takže si toho nikdo moc nevšiml. Abych se nepropsala až do Austrálie, zkusím to krátce:
Brighte, být bisexuální nutně neznamená, že ten člověk permanentně hledá něco nového. U někoho to tak určitě může být, stále se u něj střídají homo- a hetero-období, v důsledku čehož je promiskuitní, a všichni jsou z něj tudíž nešťastní a nakonec na něj chtějí spáchat atentát. Ale najdou se i takoví, kteří prostě můžou holky i kluky a NEMUSEJÍ OBOJÍ. Jako kdyby schopnost navázat vztah s černovlasým i blonďatým nutně znamenala permanentní nespokojenost, protože u toho blonďatého postrádám tu černovlasatost a naopak.
Možná plácám nesmysly, protože Ty bys chtěl praktická potvrzení ze života od těch osob a ne nějaké psaní od Paní Chytré. Máslo tvrdí, že to tak má. Proč mu nevěřit? Obecně jsou tohohle schopné asi daleko víc ženy a dívky, já si umím sama dost dobře představit a na internetu jsem četla docela dost materiálu, který to jednoznačně potvrzuje (myslím autentickejch výpovědí).

Díky za reakci. Nešlo mi ani tak o chování bisexuálů (promiskuita, přiznaný či nepřiznaný vedlejší vztah, nebo věrnost) jako spíš o poznání jejich vnitřních pocitů. Přestože tvému vysvětlení rozumím, stále ve mně hlodá červ pochybnosti. Přece jenom je větší rozdíl mezi muži a ženami než mezi barvou vlasů, které lze navíc najít u obou pohlaví.
Taky by mě zajímalo, jak je to s přiznáním bisexuality gf/bf. Není pomlčení o takové věci svým způsobem lhaní? Nemůže mít taková informace vliv na pevnost vztahu? (Njn, koukal jsem na Ally McBeal, která přesně tohle v jednom dílu řešila. Cool )
PS: Máslovi nemám důvod nevěřit, stal se předmětem mé zvědavosti. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 12:51 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: 2 máslo Citovat

bright napsal:
Mě tohle téma dlouhodobě zajímá. Jestli opravdoví bisexuálové ... kteří jsou schopni být zamilováni do holek i kluků ve stejné míře, ... nepociťují v monogamním vztahu absenci druhého pohlaví. Jestli se prostě bisexualita ipso facto nerovná nemožnosti plně a cele milovat jen jednu osobu bez ohledu na její pohlaví (a nemluvím teď jen o počáteční zamilovanosti nebo dokonce o sexuálním uspokojení). Kdyby tomu tak bylo, tak bych bisexuály celkem litoval, protože není nic horšího než vnitřní neuspokojenost.

Lidské vztahy mají moře podob a vždycky nejdou nacpat do škatulky. Už jsem se tady několikrát snažila o bisexualitě psát, ale asi se mi to moc nepovedlo nebo to byla nuda, takže si toho nikdo moc nevšiml. Abych se nepropsala až do Austrálie, zkusím to krátce:
Brighte, být bisexuální nutně neznamená, že ten člověk permanentně hledá něco nového. U někoho to tak určitě může být, stále se u něj střídají homo- a hetero-období, v důsledku čehož je promiskuitní, a všichni jsou z něj tudíž nešťastní a nakonec na něj chtějí spáchat atentát. Ale najdou se i takoví, kteří prostě můžou holky i kluky a NEMUSEJÍ OBOJÍ. Jako kdyby schopnost navázat vztah s černovlasým i blonďatým nutně znamenala permanentní nespokojenost, protože u toho blonďatého postrádám tu černovlasatost a naopak.
Možná plácám nesmysly, protože Ty bys chtěl praktická potvrzení ze života od těch osob a ne nějaké psaní od Paní Chytré. Máslo tvrdí, že to tak má. Proč mu nevěřit? Obecně jsou tohohle schopné asi daleko víc ženy a dívky, já si umím sama dost dobře představit a na internetu jsem četla docela dost materiálu, který to jednoznačně potvrzuje (myslím autentickejch výpovědí).
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 10:26 am
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
máslo napsal:
.... takže kdo se se mnou bavil, možná bude chápat ten text mnohem líp než někdo, kdo si mě ještě nijak neasocioval)


Asociace jen s ksichtem asi nestačí, co?


Very Happy Twisted Evil Very Happy Tak tohle mě vážně pobavilo, Adame, máš u mě jedničku s hvězdičkou!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 1:47 am
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Máslo-neber si to osobně, ale prostě když jsem to četl, tak jsem měl pocit, jako kdybys to psal nasranej a spíš útočil všeobecně.Ale je to jen můj dojem.
Myslim, že poslední měsíce zažívám jedny z nejkrásnějších období svého života. Určitě nemám potřebu být nasraný na svět. Myslim, že i kdyby to tak nebylo, tak bych neřešil své problémy nasránim na ostatní. Dost to odporuje mojí veselé/bezstarostné/... povaze.

Jo a osobně to neberu....jako ostatně snad nic na internetu Smile.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 12:45 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
http://www.glbrno.cz/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=1&id=13&Itemid=29
tady jsou příběhy lidí, minimálně jeden je 100% pravdivý,...


že by ten Zdendův, Zdendo?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2007 12:43 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Ne sorry na tomhle exot fóru skutečně nemůže nikdo nikoho soudit.

Mně se na tom všem líbí ta ohromná variabilita lidí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 10:35 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

máslo napsal:
achjo už zase se dostáváme k tomu, co jsem na tomhle foru už několikrát našel...a to že se tu prostě souděj lidi bez nějakýho hlubšího poznání


Řekl bych, že tě tu nikdo nesoudí, jen se tě snaží pochopit. Confused
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 9:21 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Máslo-neber si to osobně, ale prostě když jsem to četl, tak jsem měl pocit, jako kdybys to psal nasranej a spíš útočil všeobecně.Ale je to jen můj dojem.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 9:14 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

máslo napsal:
(achjo už zase se dostáváme k tomu, co jsem na tomhle foru už několikrát našel...a to že se tu prostě souděj lidi bez nějakýho hlubšího poznání)


Mám být vztahovačný?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 8:53 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Asociace jen s ksichtem asi nestačí, co?
No to bych řekl, že určitě ne.

(achjo už zase se dostáváme k tomu, co jsem na tomhle foru už několikrát našel...a to že se tu prostě souděj lidi bez nějakýho hlubšího poznání)
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 8:49 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

máslo napsal:
.... takže kdo se se mnou bavil, možná bude chápat ten text mnohem líp než někdo, kdo si mě ještě nijak neasocioval)


Asociace jen s ksichtem asi nestačí, co?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 8:43 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
mikropísmo bylo jen poslední kapaka, bral jsem jaká nálada čiší z toho textu.
Jaká? Trochu teď nechápu ten tvůj postoj ke mě, ale budu rád, když mi ho osvětlíš.

(mám pocit, že se tě nějak dotklo, co jsem napsal, ale vůbec tě neznám, tak si to tak neber....jo a mimochodem letos jsem byl na dvou srazech tohodle fora, takže kdo se se mnou bavil, možná bude chápat ten text mnohem líp než někdo, kdo si mě ještě nijak neasocioval)
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 8:15 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

mikropísmo bylo jen poslední kapaka, bral jsem jaká nálada čiší z toho textu.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 7:50 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Taky mě to už napadlo, ale zatím to přikládám především tomu mikropísmu. Kde jste ten pazvyk nabrali? Confused

Všude jinde, kde se vyskytuju, se to používá vcelku běžně. S bisexualitou to tedy pravděpodobně nesouvisí Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 7:47 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: 2 máslo Citovat

máslo napsal:
Osobně si myslim, že jde cítit k oboum stejně ...vždyť já sem toho zdárný příklad Very Happy


Nebavíme se tu snad o sexu (viz rozrajcování), ale o citech. Wink
Mě tohle téma dlouhodobě zajímá. Jestli opravdoví bisexuálové (ne kluci v nějaké fázi coming outu, pro které je tohle označení momentálně či dlouhodobě přijatelné), kteří jsou schopni být zamilováni do holek i kluků ve stejné míře, tzn. bez přihlednutí k postranní úmyslům jako jsou touha po vlastních dětech nebo společenském uznání, nepociťují v monogamním vztahu absenci druhého pohlaví. Jestli se prostě bisexualita ipso facto nerovná nemožnosti plně a cele milovat jen jednu osobu bez ohledu na její pohlaví (a nemluvím teď jen o počáteční zamilovanosti nebo dokonce o sexuálním uspokojení). Kdyby tomu tak bylo, tak bych bisexuály celkem litoval, protože není nic horšího než vnitřní neuspokojenost.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 7:29 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Zdárný příklad jo?

Jinak nemohu se zbavit dojmu, ale cítím, jako kdyby z příspěvků ramy byl cítit trochu da.jo, ale je to jen pocit.


Taky mě to už napadlo, ale zatím to přikládám především tomu mikropísmu. Kde jste ten pazvyk nabrali? Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 7:10 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

zdenda: můžu tě ujistit, že je to opravdu jen pocit Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 7:08 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Zdárný příklad jo?

Jinak nemohu se zbavit dojmu, ale cítím, jako kdyby z příspěvků ramy byl cítit trochu da.jo, ale je to jen pocit.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 7:06 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Samozřejmě, ale háček je v tom, že jsme každý jiný Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2007 6:52 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Hm, tak takhle jsem to ale vážně nemyslel Smile. Osobně si myslim, že jde cítit k oboum stejně ...vždyť já sem toho zdárný příklad Very Happy
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist