Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Manželství a kluk jako tajná láska
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Je pro Tebe schůdná varianta amnželka a milenec?
Ano
0%
 0%  [ 0 ]
Ne
81%
 81%  [ 9 ]
Možná, záleží na konkrétní situaci
18%
 18%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 11
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 8:23 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: .. Citovat

Martin napsal:
No Libore, to nemusí být jediné vysvětlení, že se v sobě nevyznal a nechtěl ublížit.

Taky klidně mohl přesně vědět, co chce - tj. peníze - a jestli ublíží mu bylo úplně jedno. Je to ostatně, no, ne přímo běžné, ale velmi časté jak v homosexuálních, tak heterosexuálních vztazích. Samozřejmě pro mladého kluka je to mnohem snadnější se starším mužem než ze starší ženou.. Starší muži, kteří nemají prostředky, nebo chuť, na to, aby střídali prostituty jak na běžícím páse, bývají mnohem méně nároční než starší ženy - a navíc nebývají přesvědčení, že něco "dávají" už tím sexem. U starších mužů je tu jen jeden háček - rádi zaujímají jakýsi vychovatelský postoj, což musí být u osoby s níž člověk spí něco strašného.

A konečně - pochopitelně je diskutabilní, kdo je tu tím "zneužitým", nebo "využitým".


No prave.Ten kluk je vetsinou nezrale mlade. A mozna, ze mu dela dobre pozornosti i financni.. A to, jak se chova neresi. Hlavne, ze si tim hoji nejak ebolistky. A starsi muz na to pristoupi..Me to nekteri take nabizeli. Premlouvali me jak je to vyhoddne.. A uzasne a jedina ta spravna a pohodova varianta. Ale ja bych si tam neprisel jako rovnoceny partner..Byl bych ten zavysli, nejen financne.. Byl jsem a uz to enchci.. Jsem v leccems docela dominantni a vadi me kdyz si nekdo kupuje mou prizen..

To oc pises tak s tim mohu ve vetsine souhlasit.Je to velmi zajimavy pohled Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 7:59 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No Libore, to nemusí být jediné vysvětlení, že se v sobě nevyznal a nechtěl ublížit.

Taky klidně mohl přesně vědět, co chce - tj. peníze - a jestli ublíží mu bylo úplně jedno. Je to ostatně, no, ne přímo běžné, ale velmi časté jak v homosexuálních, tak heterosexuálních vztazích. Samozřejmě pro mladého kluka je to mnohem snadnější se starším mužem než ze starší ženou.. Starší muži, kteří nemají prostředky, nebo chuť, na to, aby střídali prostituty jak na běžícím páse, bývají mnohem méně nároční než starší ženy - a navíc nebývají přesvědčení, že něco "dávají" už tím sexem. U starších mužů je tu jen jeden háček - rádi zaujímají jakýsi vychovatelský postoj, což musí být u osoby s níž člověk spí něco strašného.

A konečně - pochopitelně je diskutabilní, kdo je tu tím "zneužitým", nebo "využitým".
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 12:42 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nerekl bych slov vyuzit. Je vsak, ze vsak mnohem starsiho uze bych mel spis nez partnera jako tatinka. Citim v radcich pode mnou hodne bolesti. Ten kluk asi nechtel ublizit. Presto tim, ze se v sobe najednou nevyznal, nebo tim, ze s e vnem cosi zacalo dit ublizil. to se tak stava. Bohuzel..ikdyz to jiste ma svuj smysl..

Me reseni s manzelkou a milencem k tomu prijde jako chladne a podivne. PResto caste. Nejaky cas jsem byl k tomu heteraky v okoli navaden..Ted ti co jsou kolem me ted, citi, ze me srdce me vede k partnerovi.. Twisted Evil
Preji Ti, aby sis casem odnasel po tech 7 letech v srdci jen to dobre
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 12:13 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Pro: Petr_K Citovat

Atthlon napsal:
Kdyz jsem cetl co si napsal docela me sel mraz po tele.Az na nektere odchylky jsem cetl svuj "pribeh".Konec neni jako tvuj, ziji s ni dal.Problem je v tom, ze mnoho dnesnich mladych kluku to, asi nepochopi, ze drive byla jina doba a kluk na kluky byl nemocny a musel se lecit nejlepe v Bohnicich:-).

Ahoj Atthlone, myslím že takhle nás dopadlo víc a nejsme určitě jediní, taková prostě opravdu byla doba. Těší mě alespoň že jsem svoje stránky nepsal zbytečně a že mají někomu co říct, když jsem je psal tak jsem si myslel že mě třeba bude mít kdekdo za blázna ale i tvá reakce mě potvrzuje že smysl určitě mají. Píšeš že mnoho mladých kluků to dnes nepochopí, víš v tom bych tak úplně nesouhlasil. Samozřejmě že někteří to nepochopí, ale na druhou stranu právě díky svým stránkám jsem si musel hodně upravit své původní mínění o mladých které jsem dosud, a přiznávám to s hanbou, tak trochu měl. Než jsem napsal své stránky a začal se tak trochu víc pohybovat v téhle oblasti i na netu, netušil jsem kolik citlivých a romantických dušiček v srdíčkách mnoha mladých kluků je, dokonce i moudrosti kterou bych se mohl od mnohých učit. Nevím ale tak to prostě cítím a to právě i z ohlasů mnohých mladých kluků na moje stránky. Vždycky se najde někdo kdo to nepochopí, ale to jsou většinou heteráci kteří vůbec nevědí a nemohou ani pochopit o co jde...

Atthlon napsal:
..........Nestezuji si i ,kdyz bych vse nejradeji vratil o 30 let zpet ovsem to bych nemel super syna.....

To je právě to, taky bych rád všechno vrátil o 30let zpět ale na druhou stranu ani já nemůžu napsat že bych těch let litoval, právě proto že mám skvělé děti které bych jinak neměl. Je to těžké, život je prostě složitý.

Atthlon napsal:
..... nebot 7 lety vztah se zajicem kteremu je ted 26 na me a v me dusi zanechal hrozne spatny pocit,protoze ted jsem pro nej po ukonceni vysoke skoly jen blb idiot a on je najednou heterak Very Happy ,ktery bohuzel ty dedky Very Happy strida.
Zjisteni, ze jsem pro nej byl jen jakysi zachrany kruh ,ktery mu pomahal v jeho problemech pruserech a financnich eskapadach bylo pekne tvrde.Byl jsem pro nej jen Banka a opora jen ,kdyz mu teklo do zadku.
Bohuzel je to ma blbost, kdyz jsem se po 20 letech rozhodl opet milovat kluka a vybral si pekneho krivaka Sad .
Atthlon , take od Usti n/L Very Happy Very Happy

Takový věkový rozdíl není prostě dobrý, když jsi s ním začal svůj vztah tak bylo tomu hochovi teprve 19let a to je hodně málo. Víš Atthlone moc dobře ti rozumím, mě se líbili mladí kluci když jsem byl jejich vrstevník a zůstalo mě to také dodnes. Byl bych samozřejmě šťastný kdybych se mohl k takovému klukovi přitulit a prožít s ním romantické chvíle..... jenomže jsem realista a myslím si že při tak velkém věkovém rozdílu nemůže jít z jeho strany o lásku. Nerad bych se někoho dotknul, možná že se mýlím a existují výjimky, ale beru to prostě podle sebe, sám jsem na podstatně starší kluky nikdy nebyl. No a proto s tak mladým hochem můžu být dobrý kamarád, ale o vztah bych se nikdy nepokoušel.

Na druhou stranu ale ber to tak, že i když tě třeba využíval a rozešli jste se ve zlém, určitě jste spolu za těch 7let prožili i mnoho hezkého. Žádný vztah není zbytečný, každý ti myslím dá nějakou životní zkušenost a vzpomínej prostě na to dobré Wink . Není to o tom že šlo o vztah kluka s klukem, to samé se děje i v heterosexuálních vztazích že jeden druhého využívá, že třeba mladá holka si vezme staršího muže právě proto že jí finančně zajistí atd.... Tak to v životě chodí.

PS: Kdybys měl někdy Atthlone náladu a chuť, mohli bychom si klidně někam zajít třeba na večeři a jenom tak si popovídat když jseš taky od Ústí . Myslím prostě jen tak jako kamarádi, určitě bychom si měli co říct... Měj se hezky a přeju ti hodně štěstí...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 12:46 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Pro: Petr_K Citovat

Atthlon napsal:
kdyz jsem cetl co si napsal docela me sel mraz po tele.Az na nektere odchylky jsem cetl svuj "pribeh".Konec neni jako tvuj, ziji s ni dal.Problem je v tom, ze mnoho dnesnich mladych kluku to, asi nepochopi, ze drive byla jina doba a kluk na kluky byl nemocny a musel se lecit nejlepe v Bohnicich:-).
Nestezuji si i ,kdyz bych vse nejradeji vratil o 30 let zpet ovsem to bych nemel super syna a , tak "bojuji" dal ovsem uz s vetsi opatrnosti nebot 7 lety vztah se zajicem kteremu je ted 26 na me a v me dusi zanechal hrozne spatny pocit,protoze ted jsem pro nej po ukonceni vysoke skoly jen blb idiot a on je najednou heterak Very Happy ,ktery bohuzel ty dedky Very Happy strida.
Zjisteni, ze jsem pro nej byl jen jakysi zachrany kruh ,ktery mu pomahal v jeho problemech pruserech a financnich eskapadach bylo pekne tvrde.Byl jsem pro nej jen Banka a opora jen ,kdyz mu teklo do zadku.
Bohuzel je to ma blbost, kdyz jsem se po 20 letech rozhodl opet milovat kluka a vybral si pekneho krivaka Sad .
Atthlon , take od Usti n/L Very Happy Very Happy



Pokud za mladého kluka považuješ někoho, komu je 22, tak Ti mohu říct, že naprosto chápu, že tehdy byla jiná situace. Nejsi jediný, kdo se oženil. Myslím si, že mladí lidé nemají s chápáním tohoto problém, ten mají spíše homofobové.

Neznám Tvůj život, nevím, jaký máš vztah se ženou, proto nemůžu hodnotit, jestli má smysl zůstávat v manželství nebo ne. Mohu říct jediné a to, že vždycky se to dá změnit...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 12:33 pm
Autor Zpráva
Atthlon
tester


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1

Předmět: Pro: Petr_K Citovat

kdyz jsem cetl co si napsal docela me sel mraz po tele.Az na nektere odchylky jsem cetl svuj "pribeh".Konec neni jako tvuj, ziji s ni dal.Problem je v tom, ze mnoho dnesnich mladych kluku to, asi nepochopi, ze drive byla jina doba a kluk na kluky byl nemocny a musel se lecit nejlepe v Bohnicich:-).
Nestezuji si i ,kdyz bych vse nejradeji vratil o 30 let zpet ovsem to bych nemel super syna a , tak "bojuji" dal ovsem uz s vetsi opatrnosti nebot 7 lety vztah se zajicem kteremu je ted 26 na me a v me dusi zanechal hrozne spatny pocit,protoze ted jsem pro nej po ukonceni vysoke skoly jen blb idiot a on je najednou heterak Very Happy ,ktery bohuzel ty dedky Very Happy strida.
Zjisteni, ze jsem pro nej byl jen jakysi zachrany kruh ,ktery mu pomahal v jeho problemech pruserech a financnich eskapadach bylo pekne tvrde.Byl jsem pro nej jen Banka a opora jen ,kdyz mu teklo do zadku.
Bohuzel je to ma blbost, kdyz jsem se po 20 letech rozhodl opet milovat kluka a vybral si pekneho krivaka Sad .
Atthlon , take od Usti n/L Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 2:20 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Pribeh Citovat

Nikom napsal:
Bylo by zajímavé, jakým směrem by se ubíral můj příběh, narodit se o několik let dřív.
Byl jsem docela dlouho od netu odříznutý, ale stejně jsem si byl naprosto jistý že jsem na kluky. Netuším jestli bych se oženil nebo ne, ale tuším, že bych určitě skončil v blázinci. Těsně předtím, než jsem se začal outovat, jsem trpěl docela velkými depresemi.

Jinak Petře, nevim co na to říct... Tvůj příběh je hrozně silný, stejně jako ty sám.


Prozil sis toho opravdu dost. Citim z toho vseho hluboke poznani a lasku k zivotu.. Je to krasny pribeh. Podobne jako Tva duse
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 4:10 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Když tu tak čtu Petrovo příběh, tak si znovu a znovu uvědomuju, jaký máme (my všichni, který tu na fóru diskutujeme) obrovský štěstí, že žijeme, kde žijeme, a že jsme se narodili, kdy jsme se narodili... Vždyť nám fakt nic neschází. O to víc mě vytáčí, když někdo, jako jsme my, žehrá na svuj osud, jaký je to těžký atd. Houby těžký! Jó, dobře, možná že za pár desítek let to budou mít naši následníci ještě o něco málo lehčí, než to máme my teď, ale ani tak si nemáme na co stěžovat... Už i brát se můžeme... Wink
Když si vezmu, že i kdybych se narodil jen o blbejch pět let dřív, tak bych dospíval bez netu... Děsivá představa... Shocked

Stonerocku napsal jsi to fat přesně, k tomu není co dodat Wink .

Stonerock napsal:
......Když si vezmu, že i kdybych se narodil jen o blbejch pět let dřív, tak bych dospíval bez netu... Děsivá představa... Shocked

Tos mě dostal, smíchy jsem si poprskal monitor Mr. Green Mr. Green Mr. Green . Uvědomil jsem si totiž jakej jsem i já závislák, když mě náhodou na 5minut vypadne moje ADSL tak lítám okolo PC jako zběsilej a Telecom dostane jmen co se do něj vejde Laughing .
Internet je fakt nejlepší vynález co jsem v životě poznal, no a například ani svojí práci si už bez něj neumím představit. Máme se servisákama z Čech a Slovenska fórum kde jsem ve dne v noci skoro nepřetržitě, tedy pouze kromě doby kdy spím. Vzájemně si vydatně pomáháme v naší práci...., dvakrát do roka se pak ze všech koutů obou zemí sjedeme někam na víkend na pokec takže s velkou většinou kolegů se znám dost dobře osobně a jsme super parta kde nikdo neváhá druhému kdykoliv pomoci bez ohledu na čas, peníze, prostě cokoliv. Musím říct že díky netu jsem vůbec poznal spoustu úžasných fantastických lidiček, teď zrovna i vás kluci když jsem objevil tohle skvělé fórum... Wink

Prostě kdyby mě dneska někdo vzal net tak by to bylo stejné jako vzít dítěti dudlík.. Very Happy Very Happy
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 2:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Moc pekne radky Citovat

Rarach napsal:
Petře, myslím, žes ukázal velkou odpovědnost vůči dětem, cena určitě nebyla malá. Ale teď, když už se ženou nežijete, i ten sen o životě a vztahu s mužem by se mohl splnit, ne?
Já jsem se svojí orientací dlouho bojoval a myslím, že kdybych žil o dvacet let dřív, psal bych tady dnes něco jako ty. Je skvělý, žes to tady napsal, jako varování pro některý kluky, kteří se s tím ještě nesmířili a doufají třeba, že by je manželství se ženou mohlo "vyléčit".


...nebo, kteri celi tlalum. A maji dojem, ze manzelstvi ikdyz by nebylo stastne by bylo stastejsi nez ten vecny natlak. Kdo poznal zivot s klukem, lasku ta je silnejsi. erim, ze i skrz ne a podobne pribehytomu co napsal Petr budeme mene casto klesat na mysli a verit. Byt silni ve sve vnitrni ire. V sebe sama, ve svuj cit a smireny zivot jako spokojeny gay. A ten ma mnoho podob. Mnoho stranek pribehu klucicich srdci... Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 11:52 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Bylo by zajímavé, jakým směrem by se ubíral můj příběh, narodit se o několik let dřív.
Byl jsem docela dlouho od netu odříznutý, ale stejně jsem si byl naprosto jistý že jsem na kluky. Netuším jestli bych se oženil nebo ne, ale tuším, že bych určitě skončil v blázinci. Těsně předtím, než jsem se začal outovat, jsem trpěl docela velkými depresemi.

Jinak Petře, nevim co na to říct... Tvůj příběh je hrozně silný, stejně jako ty sám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 3:10 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Když tu tak čtu Petrovo příběh, tak si znovu a znovu uvědomuju, jaký máme (my všichni, který tu na fóru diskutujeme) obrovský štěstí, že žijeme, kde žijeme, a že jsme se narodili, kdy jsme se narodili... Vždyť nám fakt nic neschází. O to víc mě vytáčí, když někdo, jako jsme my, žehrá na svuj osud, jaký je to těžký atd. Houby těžký! Jó, dobře, možná že za pár desítek let to budou mít naši následníci ještě o něco málo lehčí, než to máme my teď, ale ani tak si nemáme na co stěžovat... Už i brát se můžeme... Wink
Když si vezmu, že i kdybych se narodil jen o blbejch pět let dřív, tak bych dospíval bez netu... Děsivá představa... Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 2:42 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Rarach napsal:
Petře, myslím, žes ukázal velkou odpovědnost vůči dětem, cena určitě nebyla malá.....
.......Já jsem se svojí orientací dlouho bojoval a myslím, že kdybych žil o dvacet let dřív, psal bych tady dnes něco jako ty.

Děkuju ti Rarášku Wink , jsem moc rád že mě chápeš. Já myslím že nejsem sám a podobně dopadlo v tehdejší době mnohem víc kluků jako já a máš pravdu že možná by jsi takhle dopadnul i ty. Nebylo to lehký, stačí si odmyslet internet a všechny ostatní informační média, na školách se o sexualitě taky nemluvilo, představit si tehdejší atmosféru kdy člověk slyšel pouze fóry o buzerantech a teplouších atd... a hned je jasné že v takové atmosféře se nedalo prostě se svou orientací vylézt jen tak ven, a kde si najít jiného gay kluka to už si vůbec nedokážu představit, to prostě nešlo. Víš ta cena byla opravdu velká, kdybych ale řekl že toho lituju tak bych nebyl táta, mám ty svoje děti moc rád, no je to ale složitý nějak si na tohle odpovědět.. Začínám se dneska bát samoty, blíží se doba kdy se děti odstěhují, nakonec oni už ani dneska doma prakticky nejsou. Syn odjel do Skotska zase na rok a dcera doma v podstatě taky není, buď v práci nebo prostě někde pryč, mají už svůj život to je jasné.

Nedávno jsem narazil na ušáčkův web a musím říct že ušáček mě prostě dostal, jeho deníček jsem četl skoro celou noc a docela jsem si pobrečel protože mě moc připoměl úplně přesně to po čem jsem vždycky i já tak moc toužil, prostě úžasnou romantickou lásku s klukem.....A ty slzičky neuláply nad nějakým svým rozlitým mlékem ale prostě proříval jsem ušáčkovy pocity, dokážu se do nich vžít a moc mu fandím a přeju aby zase našel tu svou lásku. Přeju to vám všem kluci, když pročítám nejen tuhle diskusi ale prostě vůbec net tak se přiznám že jsem často překvapený nad některými názory mladých kluků a myslím to v tom dobrém slova smyslu. Nevím jak bych to popsal ale prostě kolik upřímnosti, laskavosti a opravdu správného pohledu na věc v nich je a kolik se v nich skrývá prostě dobrých dušiček naplněných láskou a nádhernou romantickou něžností... Neumím to přesně vyjádřit ale prostě když to všechno čtu tak mám hned veselejší pohled na ten dnešní svět a jsem přesvědčený a nikdo mě to nevymluví, že mezi gay kluky je něco takového lepšího a upřímnějšího než mezi většinou HT. Podle mne i láska a vůbec milování je mezi klukama často mnohem upřímnější a emotivnější než mezi mnohými HT dvojicemi.

Rarach napsal:
"].... Ale teď, když už se ženou nežijete, i ten sen o životě a vztahu s mužem by se mohl splnit, ne?..........
Je skvělý, žes to tady napsal, jako varování pro některý kluky, kteří se s tím ještě nesmířili a doufají třeba, že by je manželství se ženou mohlo "vyléčit".

No já myslím Rarášku že jsem realista a zase až tak moc velké naděje si nedávám, roky už vrátit nejdou. Ale nevzdávám se a začínám s tím konečně něco dělat a to je důležité. Minulý týden jsem taky napsal svoje webové stránečky a docela dost podrobně jsem tam všechno popsal Embarassed , nestydím se za svůj život a za to že jsem gay už vůbec ne. Kamarády mezi gay kluky se kterými bych si mohl o našich věcech otevřeně a upřímně popovídat teprve hledám a jak to ve mě všechno ta léta leželo tak musím říct že i tím že jsem napsal ten svůj web se mě fakt ulevilo. Potřeboval jsem se už konečně někomu svěřit a říct prostě světu kdo opravdu jsem a co cítím no a i když jsem se vypovídal trochu anonymně na svých stránkách, hodně mě to pomohlo. Ono s tou anonymitou to ani není tak žhavé, nijak se zvlášť neskrývám a kdo mě zná tak mě v tom webu okamžitě pozná úplně bez problému.
Napsal jsem ty stránky samozřejmě i proto že mě chybí kamarádi mezi gay kluky a prostě hledám..., ale myslím si že právě by mohly hlavně posloužit jako takové poučení některým mladým klukům kteří si myslí že se manželstvím se ženou "vyléčí" ze své orientace, přesně jak jsi Rarášku napsal. Je to totiž hluboký omyl a nevyléčí se nikdy, je potřeba to přijmout a naučit se s tím žít. Jediné negativum na tom když je kluk gay vidím v absenci dětí, i s tím je potřeba se vnitřně srovnat a vypořádat. Jinak ale nic jiného negativního nevidím, naopak kluk je schopen naprosto fantastické úžasné lásky a když si najde toho správného partnera tak prožije nádherný a spokojený život o kterém se může mnohým heterosexuálním párům jenom zdát. No ale každý si to může všechno na mých stránkách v klidu přečíst, jejich adresa je dole v tlačítku pod příspěvkem...

No a vidíš, myslel jsem si že napíšu tři věty a zase jsem se rozkecal, přede mnou by měl někdo tu klávesnici asi zamykat.. Very Happy
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 12:27 am
Autor Zpráva
Rarach
uživatel


Založen: 18.3.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Petře, myslím, žes ukázal velkou odpovědnost vůči dětem, cena určitě nebyla malá. Ale teď, když už se ženou nežijete, i ten sen o životě a vztahu s mužem by se mohl splnit, ne?
Já jsem se svojí orientací dlouho bojoval a myslím, že kdybych žil o dvacet let dřív, psal bych tady dnes něco jako ty. Je skvělý, žes to tady napsal, jako varování pro některý kluky, kteří se s tím ještě nesmířili a doufají třeba, že by je manželství se ženou mohlo "vyléčit".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 12:05 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Manželství a kluk jako tajná láska Citovat

Libor napsal:
Nabízel vám někdo pod slovy kamarádství milenectví. Kolikrát se mě stalo, že mě nějaký muž s manželkou a 3 dětmi říkal. Kluci nemohou spolu žít. To lze jen s ženou. Ale mohu muze milovat. A nabízel mě takového toho kamaráda na emoce, pomazlení,sex, cit a dárky. Já jsem to vždy odmítl. Někdy jsem si říkal, jestli nemají pravdu. ...........................................................
Kolik heteraku me tohle ukazovalo jako prijatelne reseni zvladnuti homosexuality. Ale proc proboha?? Crying or Very sad

Ja nevim me se to prici.Moc jim nerozumim. Je to asi velky souboj toho jak by meli zit a to co citi k muzum. Co si o tommyslis? Mas podobne zkusenosti?

Libore nemají pravdu a že se ti to příčí je správný a máš moje sympatie Wink . Víš já jsem se oženil ve 25 ale to bylo úplně jiné než dnes, vůbec nevím kde bych tenkrát našel kluka abych si splnil sen o klukovské lásce. Podlehl jsem prostě nakonec "atmosféře ve společnosti" jaká byla a oženil se. Zpočátku to i fungovalo a svoje manželský povinnosti jsem plnil, jenomže to bylo čím dál obtížnější protože moje orientace je jiná a několik posledních let manželství už u nás sex neexistoval vůbec. Čekali jsme oba až budou děti dospělé a dokázali jsme udržet na první pohled úplně normální rodinu takže deti nic netušily a když bylo synovi 18 a žena přišla s tím že má přítele a odstěhuje se od nás, byl hodně překvapený a i v těch 18 to dost těžce nesl. Žena mě zkrátka byla nevěrná protože sex potřebovala a já jí chápu, když už byly děti dospělé tak bych ten vztah stejně neprodlužoval. Nejsme si lhostejní a jsme furt kamarády, ale sexuálně nám to právě kvůli mě nešlo. Mohl jsem si taky najít kluka, možnosti (net, inzeráty) tu už nejakou dobu jsou, ale neudělal jsem to. Prostě to neuznávám a každý vztah beru vážně, kluka jsem si vždycky moc přál na skutečný vztah ve kterém bychom se měli rádi a milovali se, a ne jenom na sex. No a to jsem si nedovolil, věděl jsem že jak bych se zamiloval šla by rodina stranou. Neumím si představit že bych měl kluka jenom na rozptýlení, jako nějakou hračku na sex, to bych nebyl já. Můžu s jistotou říct že kdybych ty svoje mladý léta prožíval v dnešní době, nikdy bych se neoženil. Nějaké "volné" vztahy vytvořené pouze kvůli tomu abych měl děti neuznávám, proboha v jaké atmosféře pak ty děti vyrůstají když doma nevidí žádnou lásku, to přece nejde.... My jsme to se ženou dokázali zahrát, běžně přes den bylo i nějaké to políbení a tak, ale v posteli to nešlo. Ale nedomlouvali jsme si nic v tom směru že si každý někoho najde, žena měla toho přítele rok a nic mě neřekla, já jsem to pouze tušil. Tajně jsme oba prostě čekali až děti vyrostou, Když už člověk založí rodinu musí nést taky důsledky a mít zodpovědnost, aby děti svoje dětství prožili hezky a bez stressů... Když je někdo gay tak to tak je a neměl by zakládat rodinu z nějaké vypočítavosti aby měl potomky, jak tu naznačil ga.jo, jestli jsem to dobře četl a dobře pochopil.. Děti nejsou hračka a nikomu bych svojí orientaci zkrátka potlačovat nedoporučoval, rodina má být fungující naplněná nefalšovanou láskou a nebo raději žádná.
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 6:11 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:18 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 19, 2006 8:34 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Re: To da.jo Citovat

Adam napsal:
No jo, pořád to samé. Salónní rozvíjení teorií z tvé strany. Když se v tobě probouzí heterosexualita, nikdo ti to nebere. Když v sobě na úkor pochybné heterosexuality potalčuješ svoji homosexualitu (popřípadě naopak), nikdo ti to nebere. Ale neotravuj s tím, laskavě, nás. Vyjádři se k tématu a utni to. A víš co? Jsi dost starý na to, aby sis v sobě udělal jasno. Jinak jsi buď cvok, "nevyrovnaný", nebo frigidní človíček kvůli svému narušenému sebevědomí neschopný najít si kohokoliv z paranoidního strachu, že to nebude tak, jak píše Freud. Tobě opravdu pomůže jen ten SEX. Byl jsi, člověče, vůbec někdy zamilovaný? Ale opravdu, ne jen tak povrchně? Nevypadá to tak.
Jedna moje spolužačka ze základky teď chodí s bi klukem. Občas si prý přizvou dalšího kluka do trojka a ona mu jeho úlety toleruje. Já bych to dělat nemohl, ale jim to očividně vyhovuje. Proti gustu...


A možno to všetko na nás len hrá Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 19, 2006 8:26 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To da.jo Citovat

No jo, pořád to samé. Salónní rozvíjení teorií z tvé strany. Když se v tobě probouzí heterosexualita, nikdo ti to nebere. Když v sobě na úkor pochybné heterosexuality potalčuješ svoji homosexualitu (popřípadě naopak), nikdo ti to nebere. Ale neotravuj s tím, laskavě, nás. Vyjádři se k tématu a utni to. A víš co? Jsi dost starý na to, aby sis v sobě udělal jasno. Jinak jsi buď cvok, "nevyrovnaný", nebo frigidní človíček kvůli svému narušenému sebevědomí neschopný najít si kohokoliv z paranoidního strachu, že to nebude tak, jak píše Freud. Tobě opravdu pomůže jen ten SEX. Byl jsi, člověče, vůbec někdy zamilovaný? Ale opravdu, ne jen tak povrchně? Nevypadá to tak.
Jedna moje spolužačka ze základky teď chodí s bi klukem. Občas si prý přizvou dalšího kluka do trojka a ona mu jeho úlety toleruje. Já bych to dělat nemohl, ale jim to očividně vyhovuje. Proti gustu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 19, 2006 5:49 pm
Autor Zpráva
Rarach
uživatel


Založen: 18.3.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Přečetl jsem tohle téma... zajímavé.
Mám trochu pochybnosti, jestli da.jův (omlouvám se, fakt nevím, jak to skloňovat) ideální model může v životě fungovat. Na papíře to zní hezky, žádné majetnictví, otevřeně atd atd, ale realita je svině.
Nejdůležitější je, proč by gay měl vstupovat do manželství, když ho žena sexuálně nepřitahuje. Kdyby to bylo ze sobeckých pohnutek (okolí, chci mít děti, chci si něco dokázat), pak je to asi odsouzeno k nezdaru. Pochybuju, že je možný prožít život vedle někoho jen ze zištných důvodů. Středověká šlechtická manželství asi nebudou nejlepší vzor, ti lidi se často prakticky neviděli a nežili spolu - taky si to mohli dovolit, dnešní realita bývá jiná. Tam šlo skutečně o naplnění původního, tj. ekonomicko-politického důvodu manželství. Dnes většina lidí z ekonomických důvodů do manželství vstupovat nemusí, není teda důvod jej z ekonomických důvodů uzavírat.
Já vnímám trvalý, potvrzený svazek jako vyjádření hlubokých citů a odpovědnosti, závazku. To by mělo být s člověkem, ke kterému chovám nejhlubší city, takže s mužem, ne s ženou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 18, 2006 4:12 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:08 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 18, 2006 3:48 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: X Citovat

nemusi stmeloval laska..Muze. Vis je strasne malo lidi co dnes umi milovat. Dnesni spolecnost je daleko od radosti a lasky. Jiste muzes fungovat v partnerstvi a amnzelstvi bez lasky. Vsak budes zklamany a hledat jej nekde jinde...Pokud to tak udelas. LAska neni nutna, ale proc se ji branit. Kdyz je krasna a z ni se pak tvori hluboke citove pouto Very Happy Tedy muze utvorit..

Mas pravdu v tom, ze nemohu si planovat mnohe veci. Nemuzu predvidat. A rikat zamiluji se do otho a toho. Stravim svuj zivot tam a tam. Kazdy ma sve psolani. Ale to jak jej naplnime tak to je na nas. Mas pravdu nekdy jsem ve svych nazorech odobne krecovity jako ty. Vim o tom, pracuji na vetsi uvolnenosti a zaroven neokazale pevnosti v sobe samem

Da.jo tobe by vadilo se zamilovat do nejakeho kluka??
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 18, 2006 1:52 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:08 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 18, 2006 12:49 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 17, 2006 10:41 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Spatlanina Citovat

Pokud tomu dobře rozumím, máte asi na mysli situaci, že se ti lidé předem rozhodnou, že budou žít v takovém spatlaném troj - či více-úhelníku. Setkala jsem se teď v souvislosti s debatami "heteráků" o RP s názorem, že "to je přeci to ono" a že to je řešení místo nějakých RP. Z tohohle názoru mi naskakuje husí kůže, protože je to samozřejmě podvod a budou z toho nešťastní lidé, nejlépe i děti .

Me to bylo heterosexualy tke nuceno. Uz nekolikrat me to napadlo..Ze bych to udelal, abychmel pokoj. Vis. Abych podlehl vetsine. Ale ja takhle zit nechci. Ja chci sveho partnera, misto ditete pejska..Ja bych rad klidny zivot..Proste zadne trojuhelniky a slepence. Ono vetsinou to neni tka ciste. Jak sjem nekde videl. a je tam jisty druh rivality, zarlivosti a deti trpi. Vim o rodine kde to takhle patlaji a 2 ze 3 deti jsou silni neurotici. A rodice sice oba chteji rodinu a jinak city jinde. A snazi s eo duchovni vztah. Ale je to katastrofa..Na druhou stranu znam spokojene gay pary co jsou spolu radu let. da.jo znas nejaky takovy? Chtel jsi je vubec poznat? Mas nejake gay pratele, kteri jsou spolu treba 10 let?? To je krasa nic jineho jsemnevidel a nezazil nic hlubsiho nez vztah dvou kluku Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 17, 2006 8:16 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 17, 2006 7:31 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Nevím... možná v ojedinělých případech můžou lidé takto fungovat, a pokud se předem domluví a všichni vědí, co chtějí, pak ať si dělají co uznají za vhodné. A pokud budou mít dost zodpovědnosti a budou hrát s otevřenými kartami, může to fungovat určitě i dobře. Koneckonců lidi takhle žijou třeba ve více partnerech v jedné domácnosti atd. To už záleží na tom konkrétním případě a na těch konkrétních lidech. Život lidskej je totiž dost složitej, tak složitej, že samotnej život člověka je proti tomu úplnej hadr (jak řekl klasik Švejk). Ale velice bych se bála z toho udělat obecný recept. Trochu mi to smrdí časovanou bombou, že někomu nakonec rupne v kouli a bude pěknej průser.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 17, 2006 6:29 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 17, 2006 5:31 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Pokud tomu dobře rozumím, máte asi na mysli situaci, že se ti lidé předem rozhodnou, že budou žít v takovém spatlaném troj - či více-úhelníku. Setkala jsem se teď v souvislosti s debatami "heteráků" o RP s názorem, že "to je přeci to ono" a že to je řešení místo nějakých RP. Z tohohle názoru mi naskakuje husí kůže, protože je to samozřejmě podvod a budou z toho nešťastní lidé, nejlépe i děti Twisted Evil
A můžu docela dobře pochopit, že se někdo uchýlí k této lsti, protože má strach. A když ještě laskaví většinovci vysvětlí, že to je vlastně to pravé...
Leč může se stát, že k této situaci tak nějak dojde postupně časem, aniž by tady byl nějaký úmysl předem. Bylo by nošením dříví do lesa, kdybych já Vám psala o tom, že někdo v sobě může mít dlouho zmatek, nepřiznat si, jak to s ním je, mít strach apod., a najednou má manželku (manžela) a děti, ani neví jak, a pak se rozkouká, a trojúhelník je na světě.
Tam bych se naopak přimlouvala za to, aby fungovala především zodpovědnost. Není možné si nadělat dětičky a pak odejít středem s výkřikem, že mám přeci právo na svobodný rozvoj, protože jsem jiné orietnace. To mi přijde stejné, jako když odkráčí středem tatík, který už nemiluje mamku, ale svou sekretářku. A ať si všichni dělají co chtějí.
Vím, že jste tento případ asi na mysli vůbec neměli, ale já jsem se s tím skutečně v praxi setkala, a dotyčná osoba argumentovala právě svou jinou orietnací.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 17, 2006 4:54 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 16, 2006 7:15 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tahle situace se mě asi nikdy tkat nebude, ale přesto:
nevidím rozdíl v tom, jestli je chlap manželce nevěrný s mužem nebo ženou. Manželka o tom neví. Je to podvod. Když se dohodnou na volném manželství, je to jejich věc a může to fungovat. Sám bych ale nikoho nepodvedl. Ne že by to někdy nemohlo být svůdné pokušení, ale sám sebe bych si pak nemohl vážit a úplně by mě to vnitřně rozložilo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 16, 2006 6:36 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Mozna vic rozumim Citovat

Co k tomu rici. Nevim. Pro me je Tva volba neprijatelna. Proste me prijde divne milovat muze, ale kvuli detem mit manzelku. vis, asi to neumim tak nejak oddelit muze od intimniho a partnerskeho zivota.Pokud Te to tahne prave timti smerem tak rozumim proc prilis nepodporujes registrovane partnerstvi. Takhle to mas tedy ty. Ale jini chteji treba prave partnera muze...

Pochopil jsem tve myslenky. Z ceho vychazeji. Pro nekoho to jak to itis t tak lehke neni. ajsou ponekud vic homo. Neda se pausalizovat. Je to tva situace. Neni spatny, ale vetsina kluku tady to ma v zivote jinak. Proto ja ti nebudu vnucovat sve. a ty zase mas to svoje.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist