Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Fotografování
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

po duben 21, 2008 10:08 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Trochu jara...

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 28, 2007 10:14 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

když jsem kouknul na barvy následující fotky, napadlo mě, že by se na tohle fórum docela hodila Laughing alespoň jako pokus o oživení starého threadu Smile

(klik)

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 11, 2006 11:32 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Veľmi pekné fotky krajiny, kde som síce bol len jedno leto v živote, ale ktorú mám veľmi rád. Tie papriky boli úúúžasnéé!!! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 11, 2006 10:30 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Hungary Citovat

Tady: http://www.bodyia.cz/gallery.php?akce=obrazek_ukaz&media_id=119 a dál jsou nějaký fotky z Maďarska teď o víkendu. Toliko pro informaci, bylo tam moc pěkněSmile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne březen 05, 2006 7:32 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ?? Citovat

Libor napsal:

Ucil jsi se fotit u nekoho nebo sam Smile ?? Upravujes fotky nejakym profesionalnim softwarem? Dekuji za odpoved a preji mnoho kouzelnych snimku

Učil jsem se sám... tedy spíš zkoušel a experimentoval, než učil:-) Hodně zajímavý a hodně poučný bylo focení průvodců, resp. obličejů, kteří se objevují na 004.cz. Ta práce s lidmi - mel jsem asi 15 různejch póz a pohledů, který se u každýho fotily a každý model se choval úplně jinak. Někoho jsem musel přemlouvat, někomu napovídat, jiný to zase dokázal naprosto přirozeně.
Snažím se fotit tak, abych pak nemusel moc upravovat, ale když už (a když fotím do RAWu), tak Photoshop 7CE, kde dělám i weby. Na větší plochy, kde je potřeba kombinovat vektor i bitmapu, využívám Corel Draw! 11CZ
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá březen 03, 2006 10:39 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

no, tak já mám akorát mýdlovou krabičku nikon a fotím hlavně trolejbusy, nečekali jste, že? A ta fotka, no když známému vletěl před trolejbus nějaký Ford, či co a mám jak auto tak i trolejbus, jak dopadli nemusím ani psát-trolejbus munimálně poškozen (nárazník teda vyrvanej, ale jinak minimum)a auto, odpis, nikomu se nic nestalo. Ale mám i jednu, na kterou se furt musím dívat, ale už nevím co na ní je, protože jsem jí dlouho neviděl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 03, 2006 6:51 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ?? Citovat

bodyia napsal:
Hoj, já fotím taky hodně a moc rád. Analogu jsem si ani moc neužil, pořádný zkoumání přišlo až s digitálem, měl jsem jeden z prvním digifoťáků na našem trhu vůbec (Mavica 7FD, můj dnešní fotomobil fotí asi tisickrát lípSmile), teď mám Nikon CP4500 a zrcadlo Olympus E500 se sérií objektivů a dalším příslušenstvím. A myslím, že teprve zrcadlovka dává pořádnou volnost, N4500 je sice super, ale je to prostě jen lepší kompakt.
Fotím nejvíc lidi, hudební nástroje, detaily přírody. Něco je k vidění na http://fotky.bodyia.cz


Ucil jsi se fotit u nekoho nebo sam Smile ?? Upravujes fotky nejakym profesionalnim softwarem? Dekuji za odpoved a preji mnoho kouzelnych snimku
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 07, 2006 10:44 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Hoj, já fotím taky hodně a moc rád. Analogu jsem si ani moc neužil, pořádný zkoumání přišlo až s digitálem, měl jsem jeden z prvním digifoťáků na našem trhu vůbec (Mavica 7FD, můj dnešní fotomobil fotí asi tisickrát lípSmile), teď mám Nikon CP4500 a zrcadlo Olympus E500 se sérií objektivů a dalším příslušenstvím. A myslím, že teprve zrcadlovka dává pořádnou volnost, N4500 je sice super, ale je to prostě jen lepší kompakt.
Fotím nejvíc lidi, hudební nástroje, detaily přírody. Něco je k vidění na http://fotky.bodyia.cz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 10:46 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Libor Citovat

No já fotím moc rád a musím říct, že tím otravuju celou rodinu a známé. Mám teda digitální zrcadlovku Nikon D70, což je už dosti sofistikovaný přístroj. Fotím celkem všechno. Jako biolog spoustu rostlin, při cestování krajinu, občas i lidi a různé situace ze života. Dneska jsem zpracoval i holky a ty mi slíbily, že můžeme udělat nějakou sérii aktů (teda těch holek, ne mě).
Co se mi myslím celkem povedlo je jeden marocký dědek mezi melouny a tykvemi, když ses ptal na ty kytky tak mimo jiné třeba krásnou tureckou orchidej Hymantoglossum carpinum (česky se to jmenuje jazýček). Mám i kuriozitku z Dogubayazitu (teď ohnisko ptačí chřipky) focenou před půl rokem - je tam pumpař tankující benzín do autobusu a přitom kouří. Pak to cígo odhodil a vrazil do nádrže druhou hadici...
Jinak teď se chystám na pořádná makra, takže jestli máte nějakou zkušenost nebo radu, budu rád.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 7:33 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Fotky Citovat

Moc rád fotím hory. Asi nejvíc se mě povedl východ slunce na Egishornu. Je to ve Waliských Alpách. Jinak se povedlo několik fotek ted ve Francii. Nemam zadny genialni pristroj. Jen prumerny digitalni fotacek. Ale desne fajn. Pritom ten Egishorn jsme fotil kdysi na uplne obycejny Canon. Automat. Na klasicky film. Aejhle jeste zadna fotka nebyla podobna. Potom mam nejak emomentky. Treba jak me lipican ozira helmu zavesenou na riditkach. Kolo jsem oprel za ucelem foceni koni a nez jsme se nadal jeden konik si pochutnaval na me prilbe. Takze mam pamatku trvalou pamatku na navstevu Lipice:-)

Copak fotis rad Ty Adame? MAs nejakou obzvlast povedenou fotku. Treba nejakou vzacnou kvetinu?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 6:31 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Fotografování Citovat

Snad každý sem tam něco vyfotí. Mohou to být fotky jen tak z dovolené u moře, nebo i obrázky focené za nějakým - třeba uměleckým - cílem. Co nejraději fotíte vy? Jaký máte stroj? A nakonec - jste na nějakou svoji fotku opravdu hrdí?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 10 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist