Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix JEN TAK....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

st leden 25, 2006 9:49 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Fotka Citovat

Hele Libore a on už tvojí fotku má?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 9:15 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: mlčení není špatné Citovat

Jo jasné, to mlčení je blbé a docela často k němu dochází, i když si stím člověkem píšeš nějakou dobu předtím...
Právě proto bych ti doporučoval aby ses na to doma připravil. Zjistil, co tebe osobně by na tom klukovi zajímalo. Taky, co bys chtěl aby o tobě on věděl...
A hlavně se u toho musíš bavit. Je to svým zvrhlým způsobem zábava poznávat lidi. Tak se bav, buď uvolněný...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 8:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Rady Citovat

da.jo napsal:
tak už si snad o něčem píšete ... a co napsal Nikom, je dobrá rada


Kolikrat krasna psani a spoustu slov skoncilo mlcenim v realu. Dekuji za bezva rady Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 8:27 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Re: Nervozita Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 8:04 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nervozita Citovat

da.jo napsal:
dej vědět, jak to dopadlo


Mam strach, ze v realu si nebudeme mit co rict...Nooooooooo Sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 7:47 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Re: Nervozita Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 7:33 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Nervozita Citovat

Nikom napsal:
Veterán? Ale to vůbec ne. Rozhodně ne veterán ve vztazích. S pár klukama už jsem se ale seznamoval, a jak už jsem někde psal, seznamování je jako oboustranný konkurz na pozici přítele...


Ahoj, misto mame davno domluvene. Prvni vec o, ktere jsme si zacali psat byl caj:-) Vis, porad si piseme strasne zajimave veci. ALe jak se blizi jeho prijezd do Olomouce tak jsem nervozni. Vis. Nevim jak to rici. Ale nejak nejsem tak uvolneny jako pri tech horach smsek a stovkach mejlu..Jakoby se to zmenilo tou jeho pritazlivou fotkou a dohodou, ze se uvidime... Zatim si toho mame dost co rici..Nevim proc se bojim. vis, vlastne uz me strasne dlouho nezajimal zadny gay tak moc. (ht jo, jenze tam nemas sanci, ani duvod byt nervozni).

Vim co rici. Povidame si spolu docela dlouho, piseme si a jsou to desitky sms denne. Jen to prevest do realneho zivota. Z toho jsem desne nervozni vis... Sad Tesim se na pondeli strasne moc, ale take se toho trochu bojim.

da.jo mas pravdu. Tyhle veci nejsou potreba rikat. Vis, citis z toho druheho jestli to zije nebo ne. A on to zije. Vis, jenze stejne jsme nervozni. Nebo mozna prave proto...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 3:58 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: veterán?? Citovat

Veterán? Ale to vůbec ne. Rozhodně ne veterán ve vztazích. S pár klukama už jsem se ale seznamoval, a jak už jsem někde psal, seznamování je jako oboustranný konkurz na pozici přítele...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 3:23 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:30 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 2:59 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Ahoj tak já ti přispěju s nějakou tou troškou do mlýna.

Tak zaprvné to chce aby ses příliš nestresoval. Měl bys působit, jako vyrovnaný mladý muž, takže se laskavě hoď do klidu. Můžeš být nervózní je duležitý aby se to ale příliš neprojevovalo. Můžeš mu klidně říct, že seš nervózní. On bude asi taky trochu, takže...
No taky by sis to měl nějak srovnat v palici. Neměl bys mít přílišná očekávání, ale zároveň bys tam neměl jít s tím, že to prostě nedopadne.

Základ je přijít včas. Já i když mám většinou tak 5 minutový zpoždění se snažím přijít v přesně určený čas. Je to dost podstatné, protože když na vás musí ten druhý čekat, jednak vzrůstá jeho nervozita a pak mu to může zhoršit náladu, což zrovna nepotřebujem, že?
Jinak já vždycky, když se s někým potkám, první co udělám je, že se usměju. Úsměv je strašně důležitá věc. Je to takové osobní. Neměl by to ale být nějakej umělej širokej úsměv. Prostě se přirozeně malinko usměj (já vim někdy to je těžký) a pozdrav. Ještě se mi nestalo, že bych si s někým podával ruku.
Pak se většinou dohadujete, kam zajít (pokud jdete na kafe). Dobrý je si to předem domluvit, nebo mít sám předem připravený tip (vaši oblíbenou kavárnu). Rozpačité ticho, když nevíte kam zajít... to není moc dobré.
No co se týče konverzace je důležité mluvit o sobě... co máš rád, co se ti líbí, nelíbí. Mám rád osobnější přístoup. Například jste narazili na to, že máte rádi podobný film... tak já vždycky říkám, proč ho mám rád, jak to na mě působí a tak. Dobré je doma si sám sebe promyslet, jak trávíš čas, jaké máš koníčky, co bys chtěl do budoucnosti.
Je důležité o sobě dát nějaký všeobecný přehled. Byl jsem s klukama, kteří celou dobu mleli o svých známích, frkali jednu nezajímavou historku za druhou. Tohle většinu lidí nezajímá. Nezná ty lidi, o kterých jsou ty historky a zajímá je právě jenom ten člověk naproti.
Je důležité pozorovat, jak se chová ten druhý. Jednou jsem měl rande s klukem, který kecal pořád o trabantech... byl to jeho koníček, ale můj nee. Zahrnoval mě informacemi, které mě ani zdaleka nezajímali. Po několika neúspěšných pokusech odvrátit konverzaci jinam, jsem to vzdal, přetal jsem ho poslouchat a přemýšlel, co mám koupit. To je špatně. Je důležité pozorovat toho druhého. Jestli se o to, co vyprávíte skutečně zajímá, nebo nee.
Pokládej otázky! Ale opatrně, neměl by se cítít, jako o výslechu a měl by si být jistý, že na věci, na které nechce, prostě odpovídat nemusí. Ty ale musíš mít cit. Když položíš špatnou otázku, nic se něděje, ale neměl bys ho nutit na ji odpovídat.
Uff napadají mě desítky dalších věcí ale musím na oběd... co vy na to, máte podobné zkušenosti? nebo co vám na randeti vadí???
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 2:39 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Libor: Citovat

A čeho se bojíš?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 2:17 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Prosba o radu Citovat

Píši si delší dobu s jednim klukem. Ze zacatku me prisel nezajimavy. Pak jsme si po nekolika mesicich zacali psat vic. Planujeme, ze s euvidime. Dnes me poslal fotku. Je moc pritazlivej a ja jsme z toho strasne nervozni. Do mesta pijede az v pondeli. Na zkousku. ale stejne. Nevim, jestli si neverim. Pritahuje me a take se trochu bojim. Teda docela dost..a nechci to nijak prenest na toho fajn clovicka. Poradis me co s tim???
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 10:25 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: koma Citovat

hmmm já vůbec nevim o čom se tady tak vášnivě diskutovalo... nějak si nemůžu vzpomenout, během té doby jsem byl v komatu. Myslíte, že se to projevovalo na mých příspěvcích?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 9:35 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Ježišmarjá, kam ten svět spěje? Papež si nechává platit za ty plky, co vypouští z úst, důchodci se tady drbou, je cítit mrtvolný pach... Shocked Laughing
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 7:54 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To lluky: Citovat

Ne, že bude, ono už je.. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 6:18 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Už jsem si říkal, co se s tebou děje. A buď v klidu, Voidwalkera coby mrtvolu už tu máme, o důchodcích se tu taky drbe, takže se blížíme už i k pohřebnictví.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 4:21 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: JEN TAK.... Citovat

...člověk na pár dní vypadne z domu a hned se tu diskutuje jak o život... Vsadím se, že teď, co jsem se vrátil, tu bude opět mrtvo jako v hrobě...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist