Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Chození s trans klukem
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

so září 09, 2017 9:09 pm
Autor Zpráva
YourFather
tester


Založen: 9.9.2017
Příspěvky: 4

Předmět: Citovat

Stejný uživatel řešil toto na webu: nakluky.cz, což mi přijde komické Very Happy . No jde o to, že já jsem zrovna člověk, kterému se líbí holky, ale vzrušují mě kluci, což znamená, že já bych možná dokázal být ve vztahu s transholkou. Což pro tebe znamená, že jsou určitě na světě lidé, co to mají podobně jako já, ale obráceně. Takže být tebou bych "pod kudlu" nechodil. Dle mého názoru (nechci tím nikoho urazit), ale mě přijde lepší, když někdo vypadá jako např. holka, ale cítí se jako kluk než, když vypadá jako holka napůl, protože bere hormony a cítí se jako kluk, protože pak dle mého názoru nevypadá ani jako jedno z pohlaví. Doufám, že jsem tímto autora nikterak neurazil a snad si toto přečte.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 06, 2017 10:35 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Chození s trans klukem Citovat

Erwin napsal:
Ahoj!

Poctivě jsem hledal na fóru a nic podobného jsem nenašel, takže zakládám nové téma. Chtěl bych si udělat představu o svých možnostech a pravděpodobném vývoji mé budoucnosti.

Jsem trans kluk. To znamená, že vlastním jedno ženské tělo a k němu mužskou duši, aby bylo jasno, co to mám vlastně za hardware. K tomu jsem ale také na kluky. Jenže s hetero kluky zkrátka nevyjdu, protože z nepochopitelných důvodů chtějí holku se vším všudy včetně té duševní ženskosti. Gay kluci zase nechtějí mě kvůli hardwaru. Na bisexuálního kluka jsem neposud nenarazil, aspoň ne vědomě.

A teď tady mám lékařské zprávy z endokrinologie, sexuologie a psychiatrie a můžu začít brát testosteron. Jenže právě tady začíná to dilema: začít či nezačít?

Mám asi tak tři možnosti:

1. Nic nebrat a zůstat tak, jak jsem. Můj stav mi nezpůsobuje žádnou dysforii ve smyslu, že bych se chtěl snad pořezat, ale stejně mě to sere, protože musím dělat holku.

2. Brát, ale nenechat se operovat, což by v případě úspěchu při balení mého vysněného milovaného vyústilo pravděpodobně v nemilé překvapení v intimní chvilce.

3. Brát a jít posléze pod kudlu, kterážto radost je sice hrazená z veřejného zdravotního pojištění, avšak výsledky jsou přinejmenším diskutabilní a finální produkt v podstatě jen na okrasu, protože i zprovoznit ho na čůrání je kumšt.

Otázka na vás je, jestli byste chodili s trans klukem pro jeho krásnou duši, inteligentní a kreativní povahu a tak dále (prostě všechno to, co mám) a přehlédli jisté hardwarové nesrovnalosti. Jaké hardwarové problémy byste byli schopní překonat a jaké už jsou moc? Nechci si tu nikoho hledat, jenom si chci aspoň zhruba načrtnout, jak vypadá příslušná statistika.

Jo, a ještě bych asi taky přišel o práci, protože mám docela vysokou manažerskou pozici v jedné nejmenované firmě, kde se musím neustále stýkat s lidmi, tak by šéfstvo pravděpodobně usoudilo, že vyhodit mě by bylo sice nekorektní, ale na nějakou nenápadnou pozici do sklepa by mě odsunout mohli.

Díky a užívejte si léta.





Ahoj ,zkus to spíš tady, jest-li ti neporadí lépe.

http://www.translide.cz/transforum

http://www.transsexualita.cz/?page_id=2
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 05, 2017 1:23 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Napřed lov, pak erotika. To má logiku.


Teda ty seš tak přízemní... fujky, fujky! Evil or Very Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 03, 2017 5:38 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Tohle nejsou erotické, ale lovecké pomůcky. Very Happy

Napřed lov, pak erotika. To má logiku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 03, 2017 4:02 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Tohle nejsou erotické, ale lovecké pomůcky. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 01, 2017 9:37 pm
Autor Zpráva
Erwin
uživatel


Založen: 26.6.2017
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

Tyhle erotické pomůcky neznám, ale jestli plavou, tak si aspoň zablbneš i ve vodě.

Já bych z předkožek našil magické bágly, co se po pohlazení záhadně zvětší.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 30, 2017 4:37 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Erwin napsal:
Já myslel, že policajty.


Ne, policajty si dělaj rybáři z korku nebo z plastu,
kožený by blbě plavali.


 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 30, 2017 4:30 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Erwin napsal:
Já myslel, že policajty.

Zdá se, že přibyl parťák do vybíjené, Applause
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 30, 2017 4:05 pm
Autor Zpráva
Erwin
uživatel


Založen: 26.6.2017
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Václav napsal:
Taky jednou budete, nezáviď.


Nene, u nás v kraji sbírá předkožky rabín
a po večerech z nich šije pražáky! Smile


Já myslel, že policajty.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 30, 2017 3:59 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Taky jednou budete, nezáviď.


Nene, u nás v kraji sbírá předkožky rabín
a po večerech z nich šije pražáky! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 30, 2017 3:05 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Akorát zatím nekšeftujeme s předkožkama. ... Kartelové dohody fungují skvěle, podívej se na ceníky našich mobilních operátorů - jak přes kopírák! Smile

Taky jednou budete, nezáviď. A samozřejmě je součástí kartelové dohody tvrdý boj navenek a souhlasně spokojené inkasování na dohodnutých teritoriích pod pokličkou. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 30, 2017 2:30 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Nene, drž se svého kopyta, do kšeftu se nepouštěj. Laughing


Do kšeftu jsem se pustili už před deseti rokama a docela se nám daří. Akorát zatím nekšeftujeme s předkožkama. A jinak teda máš podobné ekonomické názory jako Vašek II. Kikina. Kartelové dohody fungují skvěle, podívej se na ceníky našich mobilních operátorů - jak přes kopírák! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 30, 2017 7:58 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Erwin napsal:
Taky jsem si říkal, že mi ještě úplně neujel vlak a můžu si někde s někým hezkým a inteligentním cizincem pořídit prcka a pak hledat svého bi prince.

Pokud téma je "čím si naplnit život", pak mi to přijde v dané situaci to nejlepší. Jestli v bi princi prcek povzbudí zájem o Tebe... v princi třeba ano - z toho pohledu je asi hledání prince projekt na o něco zralejší léta. Prcek může (a zřejmě má) být hned.

Honza napsal:
se upřímně divím, že se ty kliniky nedohodly na středovém kartelu "Vašemu děťátku zachráníme život hezkým ufiknutím půlky předkožky"

Z toho je, Honzo, vidět, že jako obchodník bys se neuživil. Ty bys zkrachoval snad i u stánku s buřtama. Vždyť vtip je právě v nekompromisu, v rozhicované veřejné diskusi, díky níž každý o věci ví a běží hned k "té správné, té své" klinice s pevným přesvědčením, že on na to vyzrál a ti druzí jsou blbci ("jistota desetinásobku").

Umřel bys smíchy, kdybys si na YouTube dohledal dvanáctileté puberťačky, které před WEB kamerou umírají hrůzou, co že to je za zločin, "mutilation" a brutální zásah do základních lidských práv, když to rodiče dají klučíkovi udělat (ono se z toho taky pozná, že ty holčičky ještě klukovského pindíka nepoznaly, tedy ani u kluka, který se den dva nedostal pod sprchu, ale to už bychom byli jinde).

Nebo applovská manipulace s iOvcemi: ty fronty pitomců, kteří 3 dny před uvedením nového iPhone stanují před Apple story. Obří reklama skoro zadarmo, stačí jen občas vypustit mezi ty správné lidi pár "rumors".

Nene, drž se svého kopyta, do kšeftu se nepouštěj. Laughing


Naposledy upravil Vaclav dne pá červen 30, 2017 3:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 30, 2017 1:37 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Erwin napsal:
když to nechcete dotáhnout do konce, tak pro jisté doktory (a nejen pro ně) vůbec nejste transsexuální,


Je to tvoje tělo a tvůj život. A co tomu řekne nějaký doktor, ti může být ukradený. Ono ani doktorům se nedá věřit všechno. Ještě nedávno tvrdili, že z onanie vysychá mícha. Kdyby to byla pravda, tak mi už hafo let chrastí v zádech. Smile

Erwin napsal:
můžu si někde s někým hezkým a inteligentním cizincem pořídit prcka


Jestli chceš dítě, tak je asi jasný, že ani hormony, ani operace, to by pak už nešlo, ne?

Erwin napsal:
Ad uspokojení:


Nojo, to mě nenapadlo - ty nově vytvořené orgány, ať už F, nebo M, jsou jen kosmetická napodobenina a nefungují - takže vlastně by ses po operaci ani nemohl "udělat"?

Erwin napsal:
k operativní zákroky na ženskou se někdy nedají rozeznat od přírodní frndy, zatímco pánská ozdoba je fakt jenom ozdoba


Ale frnda se většinou moc často neukazuje, ale jiné části těla jo - a holka, která má začínající čelní pleš, blůzku XXL a šestačtyřicítky lodičky, teda moc žensky nepůsobí.

Erwin napsal:
Ad hormony: Je to v podstatě jako steroidy.


Tak pravda - Helenka Fibingerová byla svého času celkem šukézní nařachlej kluk. Smile

Václav napsal:
Gay seznamky jsou samozřejmě stejné panoptikum,


Všechny seznamky, i ty heterácké, jsou panoptikum. Smile

Václav napsal:
"Vašemu děťátku zachráníme život provedením hezké obřízky", druhá část vydělává na cedulích "Vašemu děťátku zachráníme život hezkým neprovedením obřízky".


Jak znám Ameriku, tak se upřímně divím, že se ty kliniky nedohodly na středovém kartelu "Vašemu děťátku zachráníme život hezkým ufiknutím půlky předkožky"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 29, 2017 3:05 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Erwin napsal:
často jsou tam tak polarizovaní, že jsou buď super sluníčkoví, jak všechno bude super, anebo extra depresivní, jak si to mám rovnou hodit, že život je nefér a i ten kaktus jim chcípl.

Laughing Laughing Laughing

Erwin napsal:
Ad trans seznamky: ... Jako fakt materiál na knihu, tyhle seznamky! Very Happy

Gay seznamky jsou samozřejmě stejné panoptikum, jenže je to obraz reálného světa. Nezbývá, než pečlivě přebírat a nehodit flintu do žita.

Erwin napsal:
Akorát je dost nepříjemné to, že když to nechcete dotáhnout do konce, tak pro jisté doktory (a nejen pro ně) vůbec nejste transsexuální, ale jenom pozér, attention whore nebo latentní lesba, co má problém se svou sexualitou. Prostě takové implicitní sdělení, že to, co máte v hlavě, vlastně vůbec neeistuje, ale to asi spousta z vás zná sama.

Nesmí se zapomenout, že i medicína je komerce, nekomerční bohužel ještě nikdo nevymyslel (pokud má jít opravdu o medicínu). Přistrkování různých medikamentů, terapií, zásahů... může mít úplně pragmatické a nemedicinské motivy. Takže i proto je zdrženlivost, zejména u nevratných zásahů, náramně opodstatněná.

Pro příklad: v devadesátých letech se tu rozmohla masivní propagace mužské obřízky, popisy báječných "dojmů z prodělané obřízky" s adresami výborných lékařů plnily internet, tak jsem tomu věnoval trochu pozornosti. Diskuse kolem toho byly průhledné, směšné, a ty americké úplně běsné. Když si člověk všiml také navazujících "dobrozdání odborných lékařů", všechno bylo úplně jasné. Zatímco část amerických klinik vydělává na tom, že má nad vraty nápis "Vašemu děťátku zachráníme život provedením hezké obřízky", druhá část vydělává na cedulích "Vašemu děťátku zachráníme život hezkým neprovedením obřízky". Obě strany uměle rozdmýchaného "sporu" v každém případě neprodělají. Obřízka je nepodstatná legrace, ale rozbourání celého těla pro nejistý výsledek, zato pro jistý výdělek felčarů...

Honza napsal:
Četl jsem i o lidech, co změnu podstoupili a pak byli ještě víc nešťastní než před změnou, protože ta změna nenaplnila jejich očekávání.

Také, opět nějaká TV publicistika. Naivní upnutí se k "jedinému řešení", a pak šok z toho, že nějaká část problémů se možná vyřešila, ale určitě vyvstalo taky kvantum nových, ještě větších.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 29, 2017 7:56 am
Autor Zpráva
Erwin
uživatel


Založen: 26.6.2017
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

Já bych to zjišťoval na příslušných fórech, ale ty existují zaprvé jen zahraniční, což znamená, že mají přístup k úplně jiným chirurgům, zadruhé je většina kluků stejně na holky, pak taky nikdo z transgender lidí ti neřekne "fuj, hnus, s takovým klukem bych nechodil" a často jsou tam tak polarizovaní, že jsou buď super sluníčkoví, jak všechno bude super, anebo extra depresivní, jak si to mám rovnou hodit, že život je nefér a i ten kaktus jim chcípl.

Ad výsledky v závislosti na pohlaví: Co se týká hormonů, tak líp jsou na tom majitelé ženských těl, protože tělo vlivem testosteronu prodělá druhou pubertu. Mužské tělo ji už má zpravidla nenávratně za sebou, takže tam je to horší. Ale aby to bylo fér, tak operativní zákroky na ženskou se někdy nedají rozeznat od přírodní frndy, zatímco pánská ozdoba je fakt jenom ozdoba. Plus holkám na estrogenu narostou prsa, zatímco kluci si je musí nechat uříznout, což jsou další jizvy jako bonus.

Ad uspokojení: Jako jo, když si pomůžu sám. V tomhle to vystihl Václav, že je lepší nechat něco, co relativně funguje, než si z toho udělat náhražku.

Ad Kinder Surprise: Honzo, ta představa mě trochu pobavila a je fakt, že by to pro náhodného kolemjdoucího přinejmenším nečekané.

Ad hormony: Je to v podstatě jako steroidy. Takže si můžeš trochu odpálit játra a tak dále.

Ad trans seznamky: Tohle zůstalo ve fázi virtuální reality. Narazil jsem tam na několik kategorií lidí - (1) sexuální experimentátoři, kterým do deníčku chybí daná kuriozitka, (2) transfilové, co chtěli hned sex, (3) zoufalci, co brečeli, jak je nikdo nemá rád, (4) holky z gender studies, co dělali nějakou diplomku a (5) týpek, co byl asi pasák, protože mě hned zval na nějakou svoji usedlost. Jako fakt materiál na knihu, tyhle seznamky! Very Happy

Já to o sobě už dlouho vím, jenom jsem se až teď rozhoupal k tomu, že jsem navštívil příslušné doktory. Občas za dlouhých zimních večerů přemýšlím, jaké by to bylo, kdyby mě okolí bralo jako chlapa. Ale jak už tady padlo, tak radši plakat nad osudem v Audině než na pracáku. Akorát je dost nepříjemné to, že když to nechcete dotáhnout do konce, tak pro jisté doktory (a nejen pro ně) vůbec nejste transsexuální, ale jenom pozér, attention whore nebo latentní lesba, co má problém se svou sexualitou. Prostě takové implicitní sdělení, že to, co máte v hlavě, vlastně vůbec neeistuje, ale to asi spousta z vás zná sama.

Taky jsem si říkal, že mi ještě úplně neujel vlak a můžu si někde s někým hezkým a inteligentním cizincem pořídit prcka a pak hledat svého bi prince.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2017 3:38 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Teda ty seš tak přízemní... fujky, fujky! Evil or Very Mad


Jsem, a vůůůbec se za to nestydím! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2017 3:24 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ono je asi také dost podstatné, jestli Tvoje ženské tělo dokáže dosáhnout uspokojení. Pokud ano, a to mužské by bylo jen vzhledová náhražka ušitá chirurgem...

Honza napsal:
má v kulkách silikon a péro jen na ozdobu.

Teda ty seš tak přízemní... fujky, fujky! Evil or Very Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2017 2:50 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

No, nevím, jestli najdeš relevantní odpovědi zrovna tady, bo gay fórum se transsexualitou moc nezabývá, my jsme "ve správném těle", akorát se lišíme tím, že hledáme partnery "se stejným tělem". Smile

Gay je něco úplně jiného, než transsexuál, takže naše názory jsou jen teoretické, bo i empatie je jen empatie, né zkušenost.

Tochu jsem přemýšlel, co bych dělal jako transsexuál:

Kdybych tu situaci řešil jako teens, který je těžce nešťastný ze svého těla, tak bych asi šel do změny komplet. Furt lepší risknout operaci, než skončit sebevraždou. A taky by záleželo na směru změny. Předělání holky na kluka dopadne většinou dost dobře, aspoň teda podle toho, co jsem viděl, z holky vznikne hezkej kluk. (Opačným směrem je to horší. Kluk přešitý na holku většinou vypadá tak nějak divně "chlapsky"). Ty máš výhodu v tom, že jsi ta první varianta.

Ale kdyby mi bylo 30, nebo víc, a nebo kdybych byl se svým tělem už relativně smířený, tak bych si asi řekl, že když jsem to vydržel tak dlouho, tak se kuchat nenechám a už bych nic neměnil.

Erwin napsal:
a ještě bych asi taky přišel o práci, protože mám docela vysokou manažerskou pozici v jedné nejmenované firmě, kde se musím neustále stýkat s lidmi,


Kdybych byl už starší tak viz předchozí odpověď.

A taky bych si asi řekl:
radši budu bohatá baba co je za vodou,
než chudej chlap ve frontě na pracáku.

Erwin napsal:
Otázka na vás je, jestli byste chodili s trans klukem pro jeho krásnou duši, inteligentní a kreativní povahu a tak dále (prostě všechno to, co mám) a přehlédli jisté hardwarové nesrovnalosti.


Otázka je, jestli by mě holka vůbec zaujala. Duševní krása je sice fajn, ale jaksi není vidět a první konakt probíhá očima. Gay kouká po klukách, ne po holkách. Gaye většinou poznám ale transsexuální holku ne. To znamená že partnera bys musel hledat nejspíš na trans seznamkách, ne v "reálu".

Erwin napsal:
Momentálně přemýšlím, jestli mám jít do hormonů nebo nikoliv. A jestli jo, tak kdy je utnout, jestli s nimi třeba přestat ve chvíli, kdy budu vypadat přijatelně androgynně a doufat, že narazím na milého a inteligentního bisexuála.


No tvl. ....

Dokážu si představit, že bych chodil s kompletně přešitým klukem. Pokud by to byl fajn týpek se kterým bych si rozuměl, a kdyby byl v posteli pasiv (ono by to asi jinak ani nešlo), tak by mi nevadilo, že má v kulkách silikon a péro jen na ozdobu.

Dokážu si (teoreticky, bo bisex jsem nikdy nebyl) představit, že kdybych byl trochu víc bisexuál, mohl bych chodit s klukem, který má tělo holky. Ono taková holka s povahou kluka by pro mně byla asi i lepší a kompatibilnější partner, než holka s povahou holky.

Ale představa někoho, kdo oblečenej vypadá jako chlap, v koupelně se oholí, a když se svlíkne, tak vystrčí kozy a frndu - fůůůůj - tak to bych teda FAKT nedal. Sice si myslím, že jsem dost tolerantní, ale vocamcaď pocamcaď. Oboupohlavní hybrid je na mě moc, to bych neudejchal ani omylem!

Nevím nic o případných rizicích té operace. Ani nevím moc o riziku hormonální léčby, jen předpokládám, že je to podobné, jako rizika hormonálního dopingu v kulturistice (o tom vím celkem dost) a tam může být dost velký průser s vedlejšími účinky.


Za sebe to vidím takhle:

pokud ti tvoje tělo příliš nevadí, tak zůstaň vzhledově holkou a najdi si bisexuálního týpka. Nebudeš riskovat zdraví, existenčně tě to neohrozí a asi si ušetříš dost problémů.

EDIT: nevím, kolik ti je, ale jestli váháš a nejseš si jistý, tak radši nespěchej. Jak jednou začneš, tak už není cesta zpět. Četl jsem i o lidech, co změnu podstoupili a pak byli ještě víc nešťastní než před změnou, protože ta změna nenaplnila jejich očekávání.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2017 7:52 am
Autor Zpráva
Erwin
uživatel


Založen: 26.6.2017
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

Díky. Nepotřebuju diplomatické kecy, jak to je všechno růžové a jak na mě ten pravý někde určitě čeká.

Ono totiž sexuoložka to maluje sice občas divoce a ci se týká těch medicinských věcí, tak myslím, že nekecá, ale právě otázku vztahů odbývá tím, že když mě někdo bude opravdu milovat, zkousne to, o čemž nejsem úplně přesvědčen, a jak se ukazuje, tak pravděpodobně oprávněně.

Takže jen kdybyste si chtěli rozšířit obzory, co to vlastně je: Když jste TS osoba a chcete mít příslušné papíry na hlavu, musíte navštívit hlavně sexuologa, psychiatra a endokrinologa. Občas vám někdo z nich říká, že jste si to vlastně vymysleli, že nic z toho, co máte v hlavě, vlastně neexistuje. Pak ještě někdo přihodí to, že když se nebudete chtít "léčit zavedeným způsobem", tak nemáte na nic nárok.

Když se vám podaří sehnat příslušné papíry, můžete si zažádat o neutrální jméno, nějaký patvar jako Alex Nováků nebo Áda Hitlerů.

A když si necháte operativně odstranit reprodukční orgány, máte nárok na mužské jméno a mužské doklady. Jo, ale koukají se na vás blbě, když jevíte sklony k depresi.

Takže abych se mohl rozhodnout, kde tuhle věc utnout, protože do operace se mi upřímně vůbec nechce, jsem zavítal sem.

Momentálně přemýšlím, jestli mám jít do hormonů nebo nikoliv. A jestli jo, tak kdy je utnout, jestli s nimi třeba přestat ve chvíli, kdy budu vypadat přijatelně androgynně a doufat, že narazím na milého a inteligentního bisexuála.

Ale jsem rád za jakoukoli vaší reakci. Připadám si hrozně sám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2017 3:31 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Erwin napsal:
Otázka na vás je, jestli byste chodili s trans klukem pro jeho krásnou duši, inteligentní a kreativní povahu a tak dále (prostě všechno to, co mám) a přehlédli jisté hardwarové nesrovnalosti. Jaké hardwarové problémy byste byli schopní překonat a jaké už jsou moc?


Erwine, se žádnou trans osobou jsem se nikdy nesetkal a neměl příležitost blíž nahlédnout do složitostí s tím spojených. Takže cokoli o tom vím, pochází z publicistiky, a tedy je povrchní. A člověk se třeba částečně vcítí, ovšem i to je logicky povrchní. Na základě takto povrchní znalosti odpovím naprosto otevřeně a bez "ohleduplných" obezliček:
a) jestli byste chodili s trans klukem pro jeho krásnou duši, inteligentní a kreativní povahu a přehlédli jisté hardwarové nesrovnalosti - ne,
b) jaké hardwarové problémy byste byli schopní překonat a jaké už jsou moc? - žádné.
Jiná situace by asi byla, kdybych už měl hluboký vztah k někomu, koho by třeba potkala nehoda. Pak by ten už existující vztah pomohl částečně překonat "nesrovnalosti", ale asi by už nešlo o chození v tom smyslu, jaký je obvyklý. Cítil bych nejen povinnost příteli pomáhat, ale vedle něj by diskrétně existoval i někdo další.

Stále se zdůrazněním povrchnosti východisek bych před jakoukoli nevratnou změnou těla varoval, zvlášť, když výsledky jsou takové, jaké popisuješ.

Když mi občas některé stránky osudu gaye přijdou jako bědné, připomenu si pedofily a jiné, kteří jsou nezaviněně postiženi vášní, jejíž naplnění společnost nepřipouští a připustit nesmí. Taky s tím musí žít.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2017 2:16 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Erwin napsal:
Otázka na vás je, jestli byste chodili s trans klukem pro jeho krásnou duši, inteligentní a kreativní povahu a tak dále (prostě všechno to, co mám) a přehlédli jisté hardwarové nesrovnalosti.


No, odpovím ti dost vulgárně, ale slušňácky se mi to nedaří sesumírovat: jsem gay, takže jsem na kluky, takže chci svému klukovi kouřit péro a né vylizovat čičinu a cumlat kozy.

Ale jsou i kluci, kteří to mají opačně a trans kluky hledají.

A taky se říká "nikdy neříkej nikdy"

Takže k otázce: 75% ne, 25% ano.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 27, 2017 7:55 pm
Autor Zpráva
Erwin
uživatel


Založen: 26.6.2017
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

Ne tak docela. Ženské tělo, mužský mozek. Což mi občas způsobuje nehezkou dysforii, ne že bych si z toho řezal žíly, ale v pohodě to taky není. A teď řeším dilema, jestli a jak uvést tělo do stavu, který by mi takovou nepohodu nezpůsoboval. Je to psychiatrická diagnóza F 64.0.

Abych se pokusil to popsat nějak pochopitelně, protože nemám v hlavě uklizeno, je to asi takhle: Nějak se narodíš a nějak se cítíš. Chceš se chovat podle toho, jak cítíš, že je to správně, přičemž ale nemůžeš, protože tvoje okolí na tebe kouká jako na ženskou. A ve vztahu se od tebe taky očekává, že budeš ženská. Jenže ty nejsi. A když to někomu řekneš, tak na tebe kouká jak na mimozemšťana.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 27, 2017 1:30 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Já to nechápu. Narodil jsi se jako žena, co je normálně na chlapy, ale chová se jako chlap? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 26, 2017 2:39 pm
Autor Zpráva
Erwin
uživatel


Založen: 26.6.2017
Příspěvky: 6

Předmět: Chození s trans klukem Citovat

Ahoj!

Poctivě jsem hledal na fóru a nic podobného jsem nenašel, takže zakládám nové téma. Chtěl bych si udělat představu o svých možnostech a pravděpodobném vývoji mé budoucnosti.

Jsem trans kluk. To znamená, že vlastním jedno ženské tělo a k němu mužskou duši, aby bylo jasno, co to mám vlastně za hardware. K tomu jsem ale také na kluky. Jenže s hetero kluky zkrátka nevyjdu, protože z nepochopitelných důvodů chtějí holku se vším všudy včetně té duševní ženskosti. Gay kluci zase nechtějí mě kvůli hardwaru. Na bisexuálního kluka jsem neposud nenarazil, aspoň ne vědomě.

A teď tady mám lékařské zprávy z endokrinologie, sexuologie a psychiatrie a můžu začít brát testosteron. Jenže právě tady začíná to dilema: začít či nezačít?

Mám asi tak tři možnosti:

1. Nic nebrat a zůstat tak, jak jsem. Můj stav mi nezpůsobuje žádnou dysforii ve smyslu, že bych se chtěl snad pořezat, ale stejně mě to sere, protože musím dělat holku.

2. Brát, ale nenechat se operovat, což by v případě úspěchu při balení mého vysněného milovaného vyústilo pravděpodobně v nemilé překvapení v intimní chvilce.

3. Brát a jít posléze pod kudlu, kterážto radost je sice hrazená z veřejného zdravotního pojištění, avšak výsledky jsou přinejmenším diskutabilní a finální produkt v podstatě jen na okrasu, protože i zprovoznit ho na čůrání je kumšt.

Otázka na vás je, jestli byste chodili s trans klukem pro jeho krásnou duši, inteligentní a kreativní povahu a tak dále (prostě všechno to, co mám) a přehlédli jisté hardwarové nesrovnalosti. Jaké hardwarové problémy byste byli schopní překonat a jaké už jsou moc? Nechci si tu nikoho hledat, jenom si chci aspoň zhruba načrtnout, jak vypadá příslušná statistika.

Jo, a ještě bych asi taky přišel o práci, protože mám docela vysokou manažerskou pozici v jedné nejmenované firmě, kde se musím neustále stýkat s lidmi, tak by šéfstvo pravděpodobně usoudilo, že vyhodit mě by bylo sice nekorektní, ale na nějakou nenápadnou pozici do sklepa by mě odsunout mohli.

Díky a užívejte si léta.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist