Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Kamarádi gay nebo hetero
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Máš více přátel gay nebo hetero?
Gay
20%
 20%  [ 6 ]
Stejně
13%
 13%  [ 4 ]
Hetero
66%
 66%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 30
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 3:44 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: jak to mám já... Citovat

Nikom napsal:
No já to balím do okruhů: úplně nejblíže jsou mi moje 2 kamarádky, které mám strašně moc rád (asi jako rodinu).
Pak jsou tu dva nejlepší kamarádi (oba hetera) a další kamarádka tihle tři stojí jenom o maliný stupínek níž.
A následuje poslední okruh nejlepších kamarádů obsahující dva gay-kamarády (jeden je můj bývalý přítel - mám k němu pořád hodně citovou vazbu).

No pak mám ještě pár dalších kamarádů. Někteří gay někteří nee, ale dalo by se říct, že převažují heteráci. Co se týče známých, tak známých buzen mám mraky… to souvisí s mým dost intenzivním seznamovacím obdobím (šlo JENOM o seznamování, aby si někdo nemyslel)



Je jesna, ze je dulezita, aby nam byli ti co mame radi lidsky blizci. Jsou chvile kdy jsi rad, ze mas nejakeho dobreho gay kamarada? Lisi se vase kamaradstvi od ht kamaradstvi? Holky z toho vynechavam, to nejde srovnavat vubec Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 9:27 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: jak to mám já... Citovat

No já to balím do okruhů: úplně nejblíže jsou mi moje 2 kamarádky, které mám strašně moc rád (asi jako rodinu).
Pak jsou tu dva nejlepší kamarádi (oba hetera) a další kamarádka tihle tři stojí jenom o maliný stupínek níž.
A následuje poslední okruh nejlepších kamarádů obsahující dva gay-kamarády (jeden je můj bývalý přítel - mám k němu pořád hodně citovou vazbu).

No pak mám ještě pár dalších kamarádů. Někteří gay někteří nee, ale dalo by se říct, že převažují heteráci. Co se týče známých, tak známých buzen mám mraky… to souvisí s mým dost intenzivním seznamovacím obdobím (šlo JENOM o seznamování, aby si někdo nemyslel)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 2:19 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Rozdil Citovat

Asi je to hodne individualni. Nase rozhovory s gay kamarady se casto stoci k zivotu. Takovemu tomu povidani o filosofii, o emocich, postojich a prozitcich... Ikdyz semtam je nejaka dvouznacna narazka Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 11:22 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Tak do roviny sexu, moc si nevybavuji, spíš to stáčívám na dopravu Embarassed ač by byla lepší themata, ale to už je postižení Laughing Cool

No nepříjemní, třeba včera jsem byl nepříjemný, kdykoli mám blbou náladu, tak se ovládám, protože vím, že bych při neovládnutí mohl ublížit. V klidu upozorním, že není vše v pořádku, t.j. chci být sám a ikdyž jsou nějaké dotazy tak odpovídám s klidem, ale čera po 5 letech to došlo tak daleko, že jsem se neovládl a řekl polonahlas myšlenku. Bylo to v jídelně před večeří, kdy jsem na jednoho před sebou řekl akorát dělej, ale hned mi pak došlo, co se stalo, tak takové menší fou paux, vzal večeři a nenápadně se ztratil.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 9:26 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Libor Citovat

Rozdíl tam určitě je. Poměr homo/hetero jich u mě je zhruba stejný. Myslím skutečné přátele, nezapočítávám známé.

Souhlasím, že jde především o to kdo je jaký člověk, ale...

Jsem-li s heteráky je to všechno fajn, ale přeci jen cítím z kamarádů-kluků takové jemné tendence mi vnucovat babu. Je to možná tím, že nejsou na to tak zvyklí, nechce se jim zkusit se vžít do mé situace. Zdá se mi, že je to jemně svazuje. Třeba takové to nadšené: "Hele to je kost.", a potom rozpačité uvědomění, že pro dialog o jejích vnadách nebudu ten pravý... S holkama je to lepší těm je to jedno, naoko mě balí a mě to baví. Je taky. Taky je super s nima rozebírat kluky, zejména jejich partnery, to je fakt sranda.

S kamarády-gayi se cítím víc uvolněně, bavit se člověk může o všem, často to však sklouzne do roviny sexu. Většinou sranda, někdy se to přežene. Balení, narážky na sex od lidí, kteří mě nepřitahují jsou někdy pěkně otravné. Ale člověk se musí nad to povznést. Mezi gayi je dle mě větší procento zhrzelých lidí, kteří dokáží být pěkně nepříjemní. Nejlépe si přesto rozumím s kamarády-gayi. Dokáži se do jejich myšlení líp vcítit, líp si rozumíme.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 12:04 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No tak taky bych řekl že mám pár známých gayů, ale jenom 2 jsou pro mne víc, než známí a přátelé.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 9:40 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

No celkem znám asi 5 gayů, a nevím, jestli bych někoho z nich označil za přítele. Spíš jsou to známí, kteří jsou náhodou taky gayové. Do gay podniků nechodím, takže u mě jasně vedou ht.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 7:07 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kamarádi gay nebo hetero Citovat

Mít kamarády je fajn. Máš za přátele spíš gay nebo heteráky? Máš dojem, že se ta přátelství nějak liší?

Nyní zjišťuji, že to mám tak 50 na 50. A nezalezi ani na tom jestli je nekdo ht nebo gay. spis o tom jaky je clovek. Presto priznavam, ze by me chybelo kdybych kolem sebe nemel zadneho gaye...A co Tobe?
_________________
Jsem...


Naposledy upravil Libor dne st leden 25, 2006 2:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist