Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Kamarádi gay nebo hetero
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Máš více přátel gay nebo hetero?
Gay
20%
 20%  [ 6 ]
Stejně
13%
 13%  [ 4 ]
Hetero
66%
 66%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 30
      Na začátek stránky  

út únor 14, 2006 4:47 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Rozchod , lukynku mám to Citovat

valbo napsal:
Lukynku, asi budeš mít radost, že sem si tak vyskakoval, tak teď sem dost dostal za vyučenou.
Opustil mne přítel a je mi moc a moc smutno.
Víš.
Teď nemám hold sílu.
Ale zároveň mi připadlo, že jsem dospěl, že prostě si nepřipadám jako malej kluk.
Pláču. Ale vnitřně.
Byl to můj první vztah s klukem, ten první uplně, ten nepočítám, to bylo takové kamarádství.
Teď se to taky podobalo kamarádství, ale bylo v tom pro mne mnohem více... .


Krasne....poznani srdce
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 14, 2006 4:05 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Rozchod , lukynku mám to Citovat

Lukynku, asi budeš mít radost, že sem si tak vyskakoval, tak teď sem dost dostal za vyučenou.
Opustil mne přítel a je mi moc a moc smutno.
Víš.
Teď nemám hold sílu.
Ale zároveň mi připadlo, že jsem dospěl, že prostě si nepřipadám jako malej kluk.
Pláču. Ale vnitřně.
Byl to můj první vztah s klukem, ten první uplně, ten nepočítám, to bylo takové kamarádství.
Teď se to taky podobalo kamarádství, ale bylo v tom pro mne mnohem více... .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 10, 2006 3:12 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO da.jo: Citovat

Copak mrkáš?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 10, 2006 2:59 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Re: To lLukynek Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 10, 2006 10:19 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: To lLukynek Citovat

tak jsem od Llukynka dostal sprda.

Víte, co já nesnáším? Pokud je u mých kamarádů přetvářka.
Tohle vyloženě nesnesu. Pokud zde někdo píše o voze a ve skutečnosti je to o koze. Tak nevím nevím. To pak může tady bojovat proti homofobům
a ve skutečnosti to může být zarytý homofob... .
A myslím, že sem toho zase moc neřek a nebuď z toho uraženej.
U heteráků je mnohem častější, že aspoň maj smysl pro humor. A já sem to myslel trochu s humorem. Prostě je mi sympatičtější heterácky chování.

Na tom seznamu.cz jsi mi řekl jmenem, taky sem ti za to nenadal.Nebo jo?
Tak ti přeju moc hezký a příjemný den a hlavně nebuď uraženej. Díky.
Seš jinak fajn. A urazit sem tě rozhodně nechtěl.To bych udělal jinak a nemám k tomu důvod, proč bych to dělal.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 09, 2006 4:21 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Re: To lLukynek Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 09, 2006 3:38 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: To lLukynek Citovat

lLukynku, já tě nepoznávám.
Říkáš, že bys na toho kluka skočil?
Hezky,... když sme spolu byli posledně, tak mi nepřipadlo, že by sis něco takového dovolil někdy třeba na maškarním. Byl jsi nervozní, že jsi neřek svymu, že jdeš se mnou ven.
To sme šli jen pokecat, nic víc, mně prostě napadlo, že to máš zakazany,
byl sem z toho tehdy dost zaraženej, víš. Ale jo. Přeju Ti, a´t poznáš dost homofobů, ktery přelstíš inteligencí, nebo co to píšeš tam.
hezkej den. Samozřejmě nic proti Tobě, vážím si toho, že máš takovej elán.Tak v tom pokračuj. Hodně uspěchů ve škole Ti přeju.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 6:10 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: názor Citovat

za sebe dávám přednost kroji Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 4:45 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Adam: Citovat

Kdybych tam byl, tak to asi nevydržím a na toho chlapce skočím. Áááách, uniforma a ještě k tomu bílá námořnická Twisted Evil Embarassed
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 4:24 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tak živého kluka v kroji jsem nikdy neviděl - co byste taky chtěli od Pražáka jak poleno...
Před týdnem jsem byl na srazu třídy z devítiletky po třech letech. Skoro nikoho z nich jsem od konce ZŠ neviděl. Dohodli jsme se, že to pojmeme jako maškarní u jednoho spolužáka na chatě. A kámoš, zrovna takový roztomilý poločernoušek, si tam oblékl takovou tu parádní bílou uniformu amerických námořníků. Nemám ponětí, kde je sebral, ale stálo to za to. Pak se trochu nalízal -OH a začal blbnout. Ale ne s holkama, nýbrž s pánským zbytkem osazenstva. Budu si ho muset prověřit Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 3:27 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Kluci v kroji - nádhera, vínečko bílé, zážitky z trolejbusu Citovat

Já bych chtěl dodat, že doteky od hetero kluků, prožígvám též velmi intenzivně. Ale ze všeho nejradši mám ty pohledy. Jeden kamarád je neuvěřitelně roztomilej, má takovy hezky rty a oči, chodi do posilovny, příjemně ráčkuje, prostě nejde z něj nespustit oči.Pak další kluci, příjemní, citliví a nádherní, když je máte sledovat, máte chuť jim dát přinejmenším pusu na tvář.
Pokud vedle někoho sedim v trolejáku a stane se že se má noha dotýká jeho, je to velice vzrušující.Otazka- vadí mu to, nebo nevadí?
nebo sezení ve vlaku naproti Vám sedí užasnej kořínek. Vy ho hltáte, zároveń nevíte, zda si to muzete dovolit, nebo ne...
Äle protože sem chodil na střední vinařskou školu, tam takoveto kamarádké držení bylo naprosto normální borci se chytali za ramena a zpivali spolu Slovacké písně a vínečko bílé, no bylo to užasny.
A teprve, když spolužáci byli v kroji. To byla krása, těm to tak slušelo.
Nádhera.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 04, 2006 3:48 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Zkusenost Citovat

Stonerock napsal:
Docela mě překvapuje, že některejm z vás podobný projevy od kamarádů vadí. Já je sice naprosto nevyvolávam (minimálně proto, aby si to druhá strana nevkládala tim jedinym způsobem, jak by si to vykládat mohla... Wink ), na druhou stranu se jim ale vůbec nebránim. Nemam důvod. Jednak je mi to docela příjemný (nevim, jaký by to bylo od někoho jinýho, ale od toho jedinýho kámoše, kterej na mě tohle občas zkouší, to je popravdě příjemný docela dost... Embarassed Wink ) a jednak jsem zvědavej, kam až je ochotnej zajít... Pořád mi totiž vrtá hlavou, co tim sleduje. Fakt si myslíte, že to může bejt ta "hozená rukavice"? To by teda jeho holka asi neměla moc radost... Cool


Asi tam bude urcita touha po necem co citi z Tebe a ne od sve holky. Nerikam, ze se an ni chce vykaslat. Me take navrhoval kamarad, ze me bude masirovat. Dokonce i ma velmiintimni mista jako lopatky, klicni kosti, zadek Embarassed A pritom ma hoku, a bude s ni. Navic je fakt ten spoluzak pritazlivy. Ale ja bych to s necim jeste jinym. co dokaze poskytnout jen gay kluk.. Sad Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 04, 2006 2:56 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kamaradstvi Citovat

Ty doteky chybikazdemu z nas kdo nezije v citove naplnenem partnerstvi. Byt asexualnim starikem jeste enchci. Diky sve sexualite a lasce jsem toho prozil opravdu dost. tolik krasnych chvil. Dekuji za to, ze oba ti kluci vstoupili do meho zivota. Proc chtit byt asexualni starik da.jo. spis potkat nekoho s kym budeme stastni, nebudeme muset resit sexualitu, protoze ji budeme citit azit. S timmuzem zivota. Bavil jsme se o tom se svymi dvemanejlepsimi gay kamarady. Ty svou homosexualitu enresi. Nefilosofuji o ni. Neumi si predstavit, ze by veci byli jinak. Ze by nebyli spolu.

Takze mam gay kamarady. Ale paradoxne si nejvic vazim tech, kteri jsou ve stabilnich parech. Jsou me opravdu blzci. Tak trochu duchovni, filosoficti. A pritom gay par Embarassed Mas to podobne?

Mam kamarada ht s, kterymje me tak dobre, ze s emusim krtit, abych jej nepohladi. Nedal mu pusu..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 04, 2006 12:35 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Re: Heteráci Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:48 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 04, 2006 12:24 pm
Autor Zpráva
Skoro_pražák
Anonymní





Předmět: Heteráci Citovat

To vám závidím, že se vás alespoň někdo dotkne. Já mám kamarda, s kterým si hodně rozumíme a bavíme se dost často o závažných věcech a někdy mám krizi já a někdy on. Ale on je typ, kterému kdybych dal pusu, tak bych dostal pěst. Někdy když se bavíme, tak mi opravdu chybí, aby mě přátelsky obejmul, bohužel se to nikdy nestalo, to neni o nějaký nadrženosti, to je o tom, že tak potřebuju dotyky. MOžná je to i otázka uzavřenosti Čechů, protože Němec (100 % hetero !), kterého jsem znal 10 dnů mě v pohodě obejmul a "to" se to o mně dozvěděl.
Jinak úvahama jaký by to bylo, kdyby hetero nebyl - tím se snad čas od času zabýváme všichni. S gayi se člověk normálně neseznámí Sad Leda tak možná v barech, to už jsem zkoušel a radši už to dělat nebudu, ono to může bejt pěkně nebezpečný. To už jsem ale trošku odbočil od tématu. Hezký den !
 
      Na začátek stránky  

so únor 04, 2006 11:02 am
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:48 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 04, 2006 12:32 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Docela mě překvapuje, že některejm z vás podobný projevy od kamarádů vadí. Já je sice naprosto nevyvolávam (minimálně proto, aby si to druhá strana nevkládala tim jedinym způsobem, jak by si to vykládat mohla... Wink ), na druhou stranu se jim ale vůbec nebránim. Nemam důvod. Jednak je mi to docela příjemný (nevim, jaký by to bylo od někoho jinýho, ale od toho jedinýho kámoše, kterej na mě tohle občas zkouší, to je popravdě příjemný docela dost... Embarassed Wink ) a jednak jsem zvědavej, kam až je ochotnej zajít... Pořád mi totiž vrtá hlavou, co tim sleduje. Fakt si myslíte, že to může bejt ta "hozená rukavice"? To by teda jeho holka asi neměla moc radost... Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 6:41 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Nojo asi je to dobré, že se mě moc nedotýkají. Někdy mám poct, zvlášť teď, když nikoho nenám a nějakou dobu abstinuju, že to prostě u nějakého toho mého idola nevydržím a dám mu pusu na tvář. Sem tam se občas načapám, že se nenápadně dotknu lýtkem vedle sedícího kluka Embarassed.
Když je mi třeba špatně, jako teď, tak mi schází kontakt, nějaký dotyk...

Možná je na mě vidět, jak moc potřebuju lidské dotyky, a tak mají ti heteráčci strach... Twisted Evil Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 5:50 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Nikom Citovat

Nevím jestli to že na tebe nikdo nechmatá je klika, nebo smůla... Od toho kluka je to samosebou docela příjemné. Pravdou ale je, že občas nevím jak se k tomu postavit. jestli čelem nebo se otočit zády Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 5:30 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: shock Citovat

Teda... to co se tu dovídám mě přímo šokuje. Něco podobného se mi ani zdaleka nestává. NIKDY. No tak možná, když si vzájemně točíme EKG nebo na sobě zkoušíme nějaká jiná vyšetření, tak tam se nějakým fyzických kontaktům nejde vyhnout (hmmm vzlášť se mi líbí hmatání 3 mezižebří Twisted Evil ), ale že by mi třeba nějaký ht kluk dal při hovoru ruku na komeno, nebo ruku kolem pasu?? Shocked Shocked Shocked to fakt neee
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 4:10 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To se stává... A někdy to je i ta hozená rukavice... Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 1:25 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 12:44 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Stonerock Citovat

To se mi stran některých kamarádů ve škole stává téměř denně. Třeba spolu kecáme, on mi dá ruku na koleno a ne a ne ji odtáhnout. Nebo se bavíme s někým dalším, stojíme vedle sebe a on mi dá ruku kolem pasu... Vždycky se jen tak káravě podívám, ale ještě nikdy jsem tu ruku neshodil. Jednak nejsem netykavka a jednak mi to neni úpně nepříjemný Twisted Evil .
Před pár dny se mě zase ten samý člověk obsáhle vyptával na různé druhy fyzického kontaktu s klukem. Co jsem mu já mohl říct? Nějak jsem to zametal od koberec a přirovnával to k teoreticky k holkám... On se pořád nevzdával a nakonec z něj vylezlo, že zkusit se má všechno. Asi to byla hozená rukavice, ale já ji nezvedl.
Ht jsou prostě taky jenom zvědavý.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 10:35 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Osobně sice v těchhle ohledech nemam moc rád jakýkoliv generalizování (holky takový, kluci jsou takový atd.), myslim si, že osobnost nezávisí na pohlaví/orientaci, ale pokud bych to měl brát čistě podle sebe, tak určitě líp rozumim holkám. Rozhodně si nedělam ambice na to, že bych byl nějakej znalec ženský duše Wink , ale pořád se v nich vyznam víc než v klukách. (Btw., docela dobře do toho zapadá fakt, že sám v sobě se nevyznam vůbec... Very Happy ). Vzhledem k tomu, že v současný době funguju jako vrba vlastně už pro tři svý kamarádky, tak to asi nebude jen muj subjektivní dojem.
Co se kluků týče, tak vlastně jenom jednoho gaye, co znam, považuju za svýho kamaráda. Přesto je to právě on, koho si myslim, že chápu z kluků nejlíp (a to se spolu ani nijak moc nekontaktujeme...).
A HT kluci? S těma je to těžký... Sad Hlavně když člověk v případě některejch neustále řeší, jaký by to asi bylo, kdyby HT nebyli... Embarassed Wink

A ještě otázka: Jaký máte zkušenosti s HT kamarádama a fyzickym kontaktem s nima? Proč se ptam: Představte si, že sedíte na přednášce ve škole vedle svýho dobrýho HT kamaráda, hrajete piškvorky (btw., statistika umí bejt docela vopruz... Wink ) a on vám z ničeho nic položí hlavu na rameno... Nebo jindy - jste spolu (a ještě dalšíma lidma) v hospodě, zavadíte o sebe pod stolem nohama, on se toho chytne, začne se tou svou nohou o tu vaši otírat a nakonec vám položí ruku na koleno. "Oficiálně" to bereme jako srandu, ale přesto - je to "normální"? (Chápejte to slovo ve významu "obvyklý" nebo tak nějak...) U nikoho jinýho se mi nic podobnýho ani v náznaku nestalo, zatimco u něj už hodněkrát...


Tomuto se snažím vyhnout, protože ač je mi s tím člověkem dobře, tak už jsem od gay kamarádů rozdováděný, že s nimi má přece jenom člověk blíž a tak se bojím, aby to nebylo z mé strany špatně pochopeno a když to je z kamarádovy strany (HT kam.) tak zase si říkám, prostě se to dělá a nesmím v tom vidět nic víc, Občas je to ale docela těžké..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 3:18 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Osobně sice v těchhle ohledech nemam moc rád jakýkoliv generalizování (holky takový, kluci jsou takový atd.), myslim si, že osobnost nezávisí na pohlaví/orientaci, ale pokud bych to měl brát čistě podle sebe, tak určitě líp rozumim holkám. Rozhodně si nedělam ambice na to, že bych byl nějakej znalec ženský duše Wink , ale pořád se v nich vyznam víc než v klukách. (Btw., docela dobře do toho zapadá fakt, že sám v sobě se nevyznam vůbec... Very Happy ). Vzhledem k tomu, že v současný době funguju jako vrba vlastně už pro tři svý kamarádky, tak to asi nebude jen muj subjektivní dojem.
Co se kluků týče, tak vlastně jenom jednoho gaye, co znam, považuju za svýho kamaráda. Přesto je to právě on, koho si myslim, že chápu z kluků nejlíp (a to se spolu ani nijak moc nekontaktujeme...).
A HT kluci? S těma je to těžký... Sad Hlavně když člověk v případě některejch neustále řeší, jaký by to asi bylo, kdyby HT nebyli... Embarassed Wink

A ještě otázka: Jaký máte zkušenosti s HT kamarádama a fyzickym kontaktem s nima? Proč se ptam: Představte si, že sedíte na přednášce ve škole vedle svýho dobrýho HT kamaráda, hrajete piškvorky (btw., statistika umí bejt docela vopruz... Wink ) a on vám z ničeho nic položí hlavu na rameno... Nebo jindy - jste spolu (a ještě dalšíma lidma) v hospodě, zavadíte o sebe pod stolem nohama, on se toho chytne, začne se tou svou nohou o tu vaši otírat a nakonec vám položí ruku na koleno. "Oficiálně" to bereme jako srandu, ale přesto - je to "normální"? (Chápejte to slovo ve významu "obvyklý" nebo tak nějak...) U nikoho jinýho se mi nic podobnýho ani v náznaku nestalo, zatimco u něj už hodněkrát...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 01, 2006 6:37 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: poznámky Citovat

jenom několik poznámek: Nevím, asi jsem holky úplně nepochopil. Teda ani nemám potřebu je nějak moc do hloubky chápat, ale dá se říct, že jim rozumím. Vím to podstatné a to stačí...

Kluci jsou prostě zajímavější... Tak to je...

Ještě jedna poznámka: Já se o svých vztazích bavím jak s holkama (s těma nejvíc) tak s heterákama... nemylsím, si že je to o sex. orientaci
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 01, 2006 2:00 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Libor, Nikom- Kluci HT, gay, holky a rozdíly jak je vnímám Citovat

Já v tom rozdíl vidím-přecejenom

Ono je to velice zajimavé.

Pro mne je hrozně duležity,že to sou kluci. S holkama to sice neni taky špatny, na nějakej ten pokec, nebo tak, třeba moje sestřenky ale to je rodina... . A s holkama si pokecám, ale moc jim nerozumím.
Ale kluci sou kluci. Prostě od nich se mám furt co zajímavého učit.
Jestli to sou heterosexuálové, tam akorát nemusim ty debaty o holkách prsách a tak. Ale jinak mám zábavu s nima, povídání, vyprávění a tak.
Já je rád vždycky požduchnu když si stěžujou, nebo sou smutní. Rád jim udělám nějakou radost. Usměju se na ně, pozdravím je.Ale jen s některyma rozebirám svoje vztahy.

Ale co se týče gayů, často mám k některým silnější třeba citové pouto, víc se chci s nima
setkávat atd. Nevím sice až tak proč.
Je to zvláštní, ale pokud jsem s fajn gayem, tak je mi to velice příjemné, nemusím se skrývat, můžu se bavit o klukách a všechno možny.Pokud se vám ten kluk líbí, i když s ním nechodíte, taky je to fajn. Prostě příjemnej člověk vás naladí více, než nějakej mručoun. Někdy se ale zadrhnu.
Já ho přece nebalím, jen se mi líbí a je mi sympatickej... snad mu nebude vadit když mu to dám nějak najevo pohledem, nebo tak.
Snad je normální že prostě, když se nám někdo líbí tak se za to nemusíme stydět.
Právě když su s hetero kluky, kteří se mi líbí, je to jinačí, než když su s gay kluky, kteří se mi líbí... .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 4:40 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: ... Citovat

Libor napsal:
Nikom napsal:
nepříjde mi, že by se to až tak moooc lišilo. Možná v tom, že s hétéčkma si nedávám pusu na tvář, když se zdravíme Smile , ale jinak moc nee. Svoje vztahy rozebírám s oběma. Příjde mi, ale že hetera si vyloženě nechtějí povídat o sexu. Jsou víc rezervovaní. gayové jsou pravý opak. O sexu by kecali třeba pořád, což mi často nevyhovuje. Považuju to za hodně intimní a osobní věc.
Nojo ale jinak se to opravdu moc neliší...

No ale jinak včera jsem se pohádal s rodičema. Potom jsem si asi 2 hodiny volal s jedním dobrým gay-kamarádem, kterej do mě celou tu dobu hučel ať se s rodičema zase usmířím. A dneska jsem se usmířil a jsem rád, že takovýho kamarády mám. (nojo ale zase když to vezmu kolem a kolem... to samé pro mě mohl udělat heterosex. kamarád...)
....mohl:-))


Jo mohl... kdyby měl stejnej tarif a mohl se mnou ty 2 hodiny prokecat prakticky zadarmo Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 4:31 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ... Citovat

Nikom napsal:
nepříjde mi, že by se to až tak moooc lišilo. Možná v tom, že s hétéčkma si nedávám pusu na tvář, když se zdravíme Smile , ale jinak moc nee. Svoje vztahy rozebírám s oběma. Příjde mi, ale že hetera si vyloženě nechtějí povídat o sexu. Jsou víc rezervovaní. gayové jsou pravý opak. O sexu by kecali třeba pořád, což mi často nevyhovuje. Považuju to za hodně intimní a osobní věc.
Nojo ale jinak se to opravdu moc neliší...

No ale jinak včera jsem se pohádal s rodičema. Potom jsem si asi 2 hodiny volal s jedním dobrým gay-kamarádem, kterej do mě celou tu dobu hučel ať se s rodičema zase usmířím. A dneska jsem se usmířil a jsem rád, že takovýho kamarády mám. (nojo ale zase když to vezmu kolem a kolem... to samé pro mě mohl udělat heterosex. kamarád...)
....mohl:-))
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 4:30 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

nepříjde mi, že by se to až tak moooc lišilo. Možná v tom, že s hétéčkma si nedávám pusu na tvář, když se zdravíme Smile , ale jinak moc nee. Svoje vztahy rozebírám s oběma. Příjde mi, ale že hetera si vyloženě nechtějí povídat o sexu. Jsou víc rezervovaní. gayové jsou pravý opak. O sexu by kecali třeba pořád, což mi často nevyhovuje. Považuju to za hodně intimní a osobní věc.
Nojo ale jinak se to opravdu moc neliší...

No ale jinak včera jsem se pohádal s rodičema. Potom jsem si asi 2 hodiny volal s jedním dobrým gay-kamarádem, kterej do mě celou tu dobu hučel ať se s rodičema zase usmířím. A dneska jsem se usmířil a jsem rád, že takovýho kamarády mám. (nojo ale zase když to vezmu kolem a kolem... to samé pro mě mohl udělat heterosex. kamarád...)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist