Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Zamiloval jsem se
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

út prosinec 20, 2016 3:17 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zamiloval jsem se Citovat

Nebo bude upc vyhledávát podobné rošťáky. Kdoví.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 20, 2016 12:51 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zamiloval jsem se Citovat

Vítej, júpísíčko. Prošli jsme něčím takovým skoro všichni, ale málokdo tu palčivost umí tak dobře popsat. Ty máš ale ohromné štěstí: už za pár měsíců budeš na gymplu (nebo něčem podobném), tam bude spousta daleko hezčích kluků, než na devítce, a daleko víc z nich budou gayové. K Tobě, vnímavému klukovi, co se umí tak pěkně vypsat, se budou chovat hezky, ne jako ten dnešní mizera. Nevěříš? Uvidíš! Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 20, 2016 12:03 am
Autor Zpráva
upc49727
tester


Založen: 19.12.2016
Příspěvky: 1

Předmět: Zamiloval jsem se Citovat

Ahoj... rád bych rovnou upozornil, že se jen potřebuju vypsat. Zamiloval jsem se. Už je to tak rok, co jsem si čas od času řekl, že on nevypadá přece tak špatně. Jsem v deváté třídě a za pár měsíců už ho neuvidím, ale teď na něj musím myslet, od rána do večera. Už se mi o něm i zdálo. Jenže on je hajzl. A gay pravděpodobně není, i když si pokaždé, když do mě rádoby neohleduplně narazí ramenem, aby byl, protože se mi v mozku začne v ten moment odehrávat cirkus. Už jenom ten jeho roztomilý úsměv, který po mě občas hodí, se mnou dělá něco, co se mnou ještě žádný člověk nikdy nedělal. Když ho vidím bez trička, mám chuť ho sežrat. Na poheld je prostě úžasný a i když si o něm ostatní myslí, že je hajzl, tak mě to vlastně ani nepřijde. Povídá se s ním skvěle, a to, jak se chová... všichni jsme někdy hnusní. Vždycky, když jsme blízko, mám obrovskou chuť ho políbit, chytit a už nepustit, vzít si ho k sobě domů. Jenže já nemůžu a začínám se těšit na poslední den, kdy ho uvidím. Hádám, že nejsem jediný, kdo tohle někdy prožíval. Rád bych mu to řekl, ale kromě toho, že není gay, to o mě nikdo neví... Možná si to někdo myslí, ale ještě pořád se tvářím jako normální heterák.
Smekám před tím, kdo to dočetl až sem. Wow.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist