Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53

út leden 24, 2006 4:12 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

jéé, to mohlo být zajímavé takhle s někým sedět a pokecat si o klukách. No co se ke mě doneslo, tak údajně by mohl být i jeden můj spolužák. Osobně si to nemyslím, ale pokud event. ta možnost je, tak to výborně tají a mystifikuje. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 3:27 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: O vranach Citovat

Nikom napsal:
Hele já taky seděl s teploušem!!! To je snad nějaký vtip nebo co??
Akorát že to byl strašněj křupan bez vychování a hrozně mu zapáchalo z úst (první co jsem ráno ve škole udělal. bylo, že jsem mu nabídl žvýkačku) a navíc jsem si s ním neměl co říct a vlastně jsme si vůbec nerozuměli (seděl jsem s ním jenom v prváku). No ale pominu-li to jeho chování, byl docela sexy.. Tak o tomhle týpkovi kolovaly zvěsti, že se zabouchnul do jednoho mého spolužáka, že se ho pokusil políbit a jinýmu že šahal na zadek... chudák malá. Ale tak nic jsem mu neřekl nebo tak... to vystupování mě úplně odrazovalo od všeho

Ale jednou jsem jel autobusem a on si nastoupil. Změna jak sviňa... hezké oblečení a dokonce jsem si s ním měl i o čem povídat... Nebavili jsme se o tom, ale bylo nám oboum úplně jasné jak na tom jsme a už tehdy



Vrána k vráně sedá, teplouš k teploušovi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 1:09 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: normální řepák Citovat

Hele já taky seděl s teploušem!!! To je snad nějaký vtip nebo co??
Akorát že to byl strašněj křupan bez vychování a hrozně mu zapáchalo z úst (první co jsem ráno ve škole udělal. bylo, že jsem mu nabídl žvýkačku) a navíc jsem si s ním neměl co říct a vlastně jsme si vůbec nerozuměli (seděl jsem s ním jenom v prváku). No ale pominu-li to jeho chování, byl docela sexy.. Tak o tomhle týpkovi kolovaly zvěsti, že se zabouchnul do jednoho mého spolužáka, že se ho pokusil políbit a jinýmu že šahal na zadek... chudák malá. Ale tak nic jsem mu neřekl nebo tak... to vystupování mě úplně odrazovalo od všeho

Ale jednou jsem jel autobusem a on si nastoupil. Změna jak sviňa... hezké oblečení a dokonce jsem si s ním měl i o čem povídat... Nebavili jsme se o tom, ale bylo nám oboum úplně jasné jak na tom jsme a už tehdy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 9:53 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:30 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 9:04 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Rada Citovat

Adam napsal:
U mě bylo těch důvodů víc, ale všechny celkem praktické. Prostě se mi nechtělo vymýšlet si kdejaké lži a vytáčky, když je cesta, jak to vybalit přímo. Jak si tady ty příspěvky pročítám, tak mám dojem, že jsem strašně "emancipovaný" Laughing . Sice "to" nemám na tričku napsaný (i když uvažuju o nějakém vtipném potisku) a nikomu to nevnucuju, ale zároveň se tím nikde netajím a když se někdo zeptá, tak odpovídám. Summa summarum to o mně mimo prarodičů ví všichni.
A největší fór je, že za mnou dneska přišla kámoška ze třídy a ptala se, jak jsem se přiznal doma. Má totiž 17 letého bráchu a ten se jí svěřil, že patří k nám a neví, jak to říct rodičům. Tak si má zítra přijít pro radu...


Preji nalezeni vhodne strategie pro jejiho brasku presne na miru jeho rodicum...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 9:00 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

U mě bylo těch důvodů víc, ale všechny celkem praktické. Prostě se mi nechtělo vymýšlet si kdejaké lži a vytáčky, když je cesta, jak to vybalit přímo. Jak si tady ty příspěvky pročítám, tak mám dojem, že jsem strašně "emancipovaný" Laughing . Sice "to" nemám na tričku napsaný (i když uvažuju o nějakém vtipném potisku) a nikomu to nevnucuju, ale zároveň se tím nikde netajím a když se někdo zeptá, tak odpovídám. Summa summarum to o mně mimo prarodičů ví všichni.
A největší fór je, že za mnou dneska přišla kámoška ze třídy a ptala se, jak jsem se přiznal doma. Má totiž 17 letého bráchu a ten se jí svěřil, že patří k nám a neví, jak to říct rodičům. Tak si má zítra přijít pro radu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 8:59 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: jak je to u mě... Citovat

Nikom napsal:
No tak u mě to ví hoodně lidí. No i když z rodiny to ví jen mamka a teta. Otík nee, ale to je pro mě hrozně těžké a moje vlastní psychološka mi řekla, že se tím nemám trápit, že to počká...
Takže jí věřím a netrápím se tím.
Pro mě CO zamenal vyjít na světlo s tím, co jsem o sobě už dávno věděl. Připadal jsem si docela blbě, že o sobě svým nejlepším kamarádům neříkám všechno. Že vlastně vůbec nevědí, kdo jsem... To bylo motorem..


...ja se navic uplne stahnul. Prisel jsem si jiny. A bylo to neco jako zed mezi mnou a temi co mam rad..Nejdriv jsme to rekl spolusedicimu na stredni skole. On na to, ze to co me rekne zitra asi nerozchodim. A me hned neco rikalo, ze je gay. A druhy den jsme to rozchodil uplne v klidu. Byl jsme do nej zamilovany jenze o me nemel zajem Very Happy I tak jsme o matice misto pocitani resili chlapy. Pak prisli dalsi lide
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 8:48 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: jak je to u mě... Citovat

No tak u mě to ví hoodně lidí. No i když z rodiny to ví jen mamka a teta. Otík nee, ale to je pro mě hrozně těžké a moje vlastní psychološka mi řekla, že se tím nemám trápit, že to počká...
Takže jí věřím a netrápím se tím.
Pro mě CO zamenal vyjít na světlo s tím, co jsem o sobě už dávno věděl. Připadal jsem si docela blbě, že o sobě svým nejlepším kamarádům neříkám všechno. Že vlastně vůbec nevědí, kdo jsem... To bylo motorem..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 8:20 pm
Autor Zpráva
Aaall
uživatel


Založen: 14.10.2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha

Předmět: co Citovat

Můj CO se odstartoval díky jednomu klukovi se kterym jsem si psal na chatu. Nějakou dobu už mi vrtalo hlavou jestli to mam někomu říct. Toho kluka jsem se zeptal jestli to o něm někdo ví a on odpověděl, že ne, že je to jeho věc. Ještě ten den jsem měl sraz s kamarádkou, které jsem to řekl a její reakce byla ta, že se rozbrečela. Docela mě to zarazilo. Pak když se uklidnila, tak se mi začala omlouvat za všechny blbý keci co kdy měla.
Jinak ostatní kamarádi měli reakci klidnou. Smile
Sestra se to dozvěděla nedavno a to tak, že mi projížděla fotky v počítači a narazila na jednoho kluka. Když se mě na to zeptala neměl jsem slov. Tak to prasklo. Jsem rád že to ví. Strašně se mi ulevilo.
Matka to neví jistě, ale tuší.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 6:56 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: CO Citovat

da.jo napsal:
oficiálně jen máma a pár nejbližších. s ostatními hrajem hru, jako že to nevíme Wink někdy je to i legrační, když se oba usmějeme a dáme si očima najevo, jak to je...

asi třetí věta mé mámy zněla: "to musel být někdo z německé strany". Ona totiž věří na vrozenost, je pod vlivem časopisů, takže na mě vyrukovala s taktikou, "že je to úplně normální" (jak já chci normálního, průměrnýho a zlýho rodiče z pohádek o coming outu Sad ), ale touhle větou mě umlčela.

Myslíte si, že se během coming outu jen objevuje něčí orientace, nebo se i vytváří? Odstraněním pochybností?



Nevim, u me to bylo o uvedomeni si toho co to muze znamenat pro me okoli. Priznani si a druhym jak chci zit. Ze si moc preji pohodoveho manzela, pejska a...dalsi sny
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 6:41 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 5:35 pm
Autor Zpráva
waweer
uživatel+


Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Jsem Hradečák

Předmět: Re: Coming out Citovat

Zatim to vi akorat moje starsi sestricka Smile se zbytkem cekam, az si nekoho najdu Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 4:31 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Přesně, někdo ano, někdo ne. Rodiče a sestra jsou osoby znalé. Spolužáci ve třídě položili otázku, tak dostali odpověď, pár přátel z dopravy (3) taky, no a příbuzní krom babiček to bude asi taky čekat, jakmile si někoho najdu, tak se to bude asi blbě tutlat. Negativní reakce zatím nebyla. Dokonce spolužák pokládající otázku po odpovědi na chvíli zmlkl a pak řekl, tak to je dobře. Mamka tomu ještě tak nějak nevěří, stále si myslí, že se to může změnit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 3:45 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Libor Citovat

Nechceš být trochu konkrétnější?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 10:31 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Nekdo Citovat

Někdo ano, někdo ne..ještě bude třeba dotahnout nektere veci dokonce az k tomu bude duvod(napr. zivotni partner Very Happy )
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 3:04 am
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: Citovat

Neví, ani se to nikdy nedoví, to rači zařvu!
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 22, 2006 10:16 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Coming out Citovat

Ví o vás rodina, kamarádi, kolegové, že jste gayové? A jestli jo, kdy a jak se dověděli a jak reagovali?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 53 z 53
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist