Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Další

po únor 06, 2006 2:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jistě by bylo humorné se zamyslet, jak se slovy da.ja kmet, který není vyjukaný ze své homosexuality, lákající mladé kluky na získávání zkušeností, zatajujíc jim podstatu homosexuality a prokazatelně patologický narcista, najednou (s mezistanicí v krabičce pro povrchni zvrhlíky) stal kloučkem. Na druhou stranu proč mě ty urážky překvapujou, když jsi Liborovi napsal, že je pedofil.

Ale zajímavější mi přijde se zamyslet, kdo jsou ti zkušenější psychologové? Žádný skutečný psycholog by neřekl, že osoba, která má ráda starší partnery, v nich hledá otce. Ještě jednou - psychologie není takhle prostinká. Pochopitelně proč tomu tak není se můžeme dočíst, jenže co je četba děl renomovaných psychologů proti "logické" úvaze studentá - asi - práv?

Jinak poznámka o Platonovi, je z tvých úst, vzhledem k tomu, žes jeho dílo ještě nedávno neměl přečtené ani omylem, velmi vtipná. Tak i tak zní to moudře napsat, že Platona nejde "znát"; velmi filosoficky. Jenže je to blábol. Zní to filosoficky (do té míry jak zní psychologicky, že mladší dívka hledá ve starším muži otce), ale je to blábol. Stejný omyl, jaký by se mohl stát pokud bychom si mysleli, že Sokrates myslel doslova a vážně své: "Vím, že nic nevím."

Teorie vzniku homosexuality svedením byla opuštěna již dávno, mimo jiné i samotným Freudem. A tvé "primární a sekundární příčiny" homosexuality jsou výsledkem tvé úvahy, kterou ses rozhodl řešit svojí neschopnost vyrovnat se s vlastní homosexualitou. Se kterou se, opět podle tvých teorií, nemůže zřejmě vyrovnat nikdo, pouze když se stane "vyrovnaným" heterosexuálem.

A konečně jsem rád, že nazýváš věci pravými jmény - "začít příspěvky". Kdybys napsal diskusi, nebo reakce, to by byla bohapustá lež. A konečně konečně konec - "opravuješ" tu všechny, neopravuješ fakty, ale svými nepodloženými teoriemi; a opravil jsem tě já, už v druhé reakci na tebe v místnosti "gay svět, mýty vs. realita", mj. v tvých nesmyslných vývodech o řecké společnosti, jenže to k ničemu nevedlo, a tvoje reakce byla obvyklá - na mojí opravu jsi "opoměl" reagovat a začal vytrhávat věty z kontextu... Trošku mi to připomíná "diskuse" na partnerství.cz s přispěvatelem emh, s jeho mnoha alias.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 05, 2006 8:10 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Re da.jo Citovat

Zdaleka ne každá žena je zvyklá hledat v muži oporu, často u ní najde oporu muž. Ty velmi rád paušalizuješ. Nemyslíš, že je lepší nechat lidi žít s tím, kam je srdce táhne? Nebo jim to nepřeješ?
Co se týče "rozmazlování" tak si uvědom, že i mladistvý má svůj rozum a pokud bude chtít to takového vztahu vstoupit tak mu v tom nikdo nezabrání. Každý je odpovědný za svoje činy a povahu člověka nezměníš ani ty ani nikdo jiný byť se nám to může tisíckrát nelíbit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 05, 2006 1:52 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Re: to da.jo Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:48 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 05, 2006 1:41 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:48 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 04, 2006 9:29 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Re: to da.jo Citovat

Mark napsal:
Znám dost případů hetero, kde je patrný věkový rozdíl a tyto dvojice jsou spolu nadmíru šťastni. Obvykle je to žena kdo je mnohem mladší. Ptal jsem se dvou z nich, proč si nenajdou někoho ve svém věku, vždyť výběr je obrovský. Obě odpověděli, že to není nic pro ně, že je starší muži přitahují díky životním zkušenostem, že hledají jistotu, bezpečí a také jim vyhovují i v sexu - to jsem nerozebíral. Potřebují prý někoho kdo se umí postavit k problémům čelem, umět je vyřešit, imponují jim schopnosti. Zjednodušeně, vrstevníci jsou pro ně telata. A že by jim takový partner suploval otce, to si nemyslím. Jedna má velmi dobrý vztah s otcem a přítele si našla ještě staršího než je on. Podstatné je, ale u obou případů, že oba tito starší jsou duší i vzhledem velmi svěží a jsou nesouměřitelně aktivnější než lidé v jejich věku - sálá z nich energie. Asi jim ten vztah velmi prospívá. U homo páru to bude to samé. Ten mladší bude nejspíš pasivnější typ, který se raději nechává vést.

Já osobně na starší nejsem, asi že moc nad sebou nesnesu autoritu. Přitahovali mě většinou kluci o něco mladší cca o 2-5 let. Je i jedna výjímka, kdy mě velmi přitahuje kluk pod 20, on je ale rozumově vyspělejší. Líbí se mi prostě kříženec fyzické a psychické krásy, asi jako všem.


No to je asi ono, nemám rád autoritu, ale nějakou, v urč. formě potřebuji, asi budu, jak píšeš, ten pasivnější. Jinak jak píšeš, bude to, co prostě chci, být veden a i zkuš a hlavně vyspělejší myšlení mi imponuje. No prostě ten první odstavec, moje slova, ale rozdíl tak 7-9 let. Třeba naši jsou od sebe 7 let.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 04, 2006 7:36 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ne, myslím, že ani v hetero, ani v homosexuálních "věkově nevyvážených" vzazích o hledání náhražky otce opravdu nejde. Je to známá pověra, ale takhle prostinká ta psychologie opravdu není.

Jinak skrze uslintané prase, já jak jste si všichni, krom da.ja, všimli jsem mluvil o tom, jak by to bylo u mne, ne obecně.

To Voidwalker: Díky. Wink

To Adam, Nikom: Proboha da.jo Platona vůbec nezná, nebo v minimální míře a vytahuje si to, co se mu právě hodí do krámu, ale je to celé úplně jinak... Ale souhlas, nechme Platóna odpočívat v pokoji...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 04, 2006 7:09 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: to da.jo Citovat

Znám dost případů hetero, kde je patrný věkový rozdíl a tyto dvojice jsou spolu nadmíru šťastni. Obvykle je to žena kdo je mnohem mladší. Ptal jsem se dvou z nich, proč si nenajdou někoho ve svém věku, vždyť výběr je obrovský. Obě odpověděli, že to není nic pro ně, že je starší muži přitahují díky životním zkušenostem, že hledají jistotu, bezpečí a také jim vyhovují i v sexu - to jsem nerozebíral. Potřebují prý někoho kdo se umí postavit k problémům čelem, umět je vyřešit, imponují jim schopnosti. Zjednodušeně, vrstevníci jsou pro ně telata. A že by jim takový partner suploval otce, to si nemyslím. Jedna má velmi dobrý vztah s otcem a přítele si našla ještě staršího než je on. Podstatné je, ale u obou případů, že oba tito starší jsou duší i vzhledem velmi svěží a jsou nesouměřitelně aktivnější než lidé v jejich věku - sálá z nich energie. Asi jim ten vztah velmi prospívá. U homo páru to bude to samé. Ten mladší bude nejspíš pasivnější typ, který se raději nechává vést.

Já osobně na starší nejsem, asi že moc nad sebou nesnesu autoritu. Přitahovali mě většinou kluci o něco mladší cca o 2-5 let. Je i jedna výjímka, kdy mě velmi přitahuje kluk pod 20, on je ale rozumově vyspělejší. Líbí se mi prostě kříženec fyzické a psychické krásy, asi jako všem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 04, 2006 2:59 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Podobne jako Zdenda Citovat

zdenda napsal:
Nikom napsal:
Jaké úlisné prase... hmmm myslíš, že každý třicátník o sebe nedbá nebo co?
Navíc nemyslím si, že by to bylo o tom, že by si suplovaly otce. Oni je přitahují!!!


Znám 36 letého, je atraktivní, a to dost, a hodně mi sedí, ale to by asi neklapalo.
vrstevníky moc nee, náctiletí, to vůbec, ale tak kolem těch 25-27 to je přesně co hledám. Jak zde napsal Nicom: "tihle kluci potřebují ochranu, lásku porozumění a tady je dostávají ve vrchovaté míře... nevim v čem je problém." Přesně toto bych chtěl mít u kluka, prostě pocit bezpečí a ten mi 18 člověk málokdy dá a náhrada otce to teda není, mám jednoho a ten mi dává dosttek toho, co se od něj vyžaduje,


Jsem na tom podobne. a presto jsem se zamiloval do dvaceti leteho kluka:-) Mam chvilemi touhu o nekoho pecovat. Vzdycky jsme chtel partnera,ktery by byl starsi a rozumejsi. Ted mam nejak pocit, z eje pro me prirozene byt ten kdo ma trosku navrch. Takovy ten klidnejsi a vyrovnanejsi. Ikdyz mam do toho jeste daleko..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 04, 2006 2:43 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Re: to da.jo Citovat

Nikom napsal:
Jaké úlisné prase... hmmm myslíš, že každý třicátník o sebe nedbá nebo co?
Navíc nemyslím si, že by to bylo o tom, že by si suplovaly otce. Oni je přitahují!!!


Znám 36 letého, je atraktivní, a to dost, a hodně mi sedí, ale to by asi neklapalo.
vrstevníky moc nee, náctiletí, to vůbec, ale tak kolem těch 25-27 to je přesně co hledám. Jak zde napsal Nicom: "tihle kluci potřebují ochranu, lásku porozumění a tady je dostávají ve vrchovaté míře... nevim v čem je problém." Přesně toto bych chtěl mít u kluka, prostě pocit bezpečí a ten mi 18 člověk málokdy dá a náhrada otce to teda není, mám jednoho a ten mi dává dosttek toho, co se od něj vyžaduje,
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 04, 2006 10:45 am
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 04, 2006 12:08 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To da.jo Citovat

K čertu, da.jo, Platón je 2353 šťastně po smrti a komplikuje život tobě a potažmo i nám. A vůbec všichni ti nepraktičtí, pokrytečtí filozofové, kteří pozorovali svět ze svého salónku. Zřejmě podobně jako ty. Jsi s těmi nic neříkajícími zcestnými tezemi někeho jiného už opravdu poněkud vyčerpávající. A drž se laskavě tématu. Děkuji.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 11:16 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

p.čovina da.jo... strč si toho svýho Platona někam :p
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 9:58 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:43 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 8:57 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to da.jo Citovat

Jaké úlisné prase... hmmm myslíš, že každý třicátník o sebe nedbá nebo co?
Navíc nemyslím si, že by to bylo o tom, že by si suplovaly otce. Oni je přitahují!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 8:41 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:43 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 8:17 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: To Martin, Da.jo Citovat

Jestli jste se hadali i kvuli mě
(Martin napsal: ale uvědom si, že jenom tím, že dýcháš, jako mladý člověk, mladý gay, máš aspoň nějakou cenu.), tak ja to pobral v klidu, i mě to potěšilo Wink .
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 8:07 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Já nediskriminuju žádnýho hezkýho kluka... sám jsem se sebou docela spokojenej Cool , takže přece nebudu dikriminovat sám sebe.
Jenom jsem podotýkal, že není spávné sledovat jenom vnější stránku...
No i když uznávám, že s mým prvním klukem jsem se zaměřil spíš na tu vnitřní, což teda nakonec nebyla hooodně velká chyba Confused (rada nikdy nechoďte s nikým kro vás bude přitahovat jenom trochu Confused)

Teď jsem zase udělal zkušenost, že ani ta vnější stránka se nesmí přeceňovat. Chce to prostě nějaký vyvážený objekt... kde ho najdu? hmmm???

No taky ještě bych rád reagoval na ty věkově "nevyvážené" vztahy... Znám mladý kluky co chodí s třicítkama a nemyslím, si že by to dělali ze zištných důvodů. Prostě jim ti třicátníci připadají přitažliví, líbí se jim jejich zkušenosti, tihle kluci potřebují ochranu, lásku porozumění a tady je dostávají ve vrchovaté míře... nevim v čem je problém.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 7:38 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 6:27 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To sice ještě pár lidí říká, ale situace starších gayů, mnohdy poznamenaných absencí vhodného pozitivního modelu gaye, je vskutku poměrně špatná.

Jinak nevím, jak by to mohlo 21 letého člověka při coming-outu zasáhnout. Jen sem se mu snažil vysvětlit, že rozhodně jeho život, jako život každého mladého člověka, má velkou cenu, a pokud tu cenu nevidí v ničem jiném, snažil bych se, aby jí viděl alespoň v tomhle. Asi by z toho nebyli nadšení lidé, kteří si to tu čtou a prožívají coming-out ve 40, ale ty by asi už zasáhlo i jenom to, že tu nikomu není přes 30.

"Tím spíše, že mladej kluk si kluky vybírá asi nejdřív mezi sobě rovnými, nebo jen s mírným rozdílem, a neví co je pak pravda." Mladej kluk si vybírá sobě rovné, kluky nebo holky, a optimálně by to měl takhle (sobě rovné) vydržet až do smrti.

Nevim, jestli to je nebo není pravda. V mém okolí znám okrajově (z práce) jednoho extrémně nechutného efebofila, a jeho jemu podobnou squadru. A kluka, který by do podobného vztahu šel kvůli něčemu jinému, než penězům, nebo vyjímečně okouzlením zkušenostmi staršího "světáka" (brr, nesnáším to slovo), neznám, ikdyž takové případy jsou. No a v mém okolí obecně, s výše zmíněnou vyjímkou, jsou převážně vrstevníci, takže fakt nemůžu soudit. Já bych si asi nezačal nic s klukem, kterýmu by bylo 15, 16, asi i 17...připadal bych si jak nechutný uslintaný prase, a nezačal bych si ani nic s klukem starším, poněvadž on by mi připadal jako nechutný uslintaný prase, a notabene jsem víc jak spokojen s vrstevníky Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 5:50 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Re: To da.jo: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 4:38 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Absolutně jsem nepochopil, co tím máš namysli?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 1:44 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 11:00 am
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 10:40 am
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 12:41 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Nikom: Citovat

Ok, ale nemyslíš, že se to může stát i u někoho, kdo ti něpřipadá, jako ten nejhezčí kluk na světě? Jedno zklamání...no ale co ani stovka zklamání neznamená, že nemůžeš uspět příště...

Jinak, jo, chápu, že někdo tě prostě neláká, jako třeba vyumělkovanej model, jo, i já vim, že všechno má svoje hranice...ale neměl bys něco á priori odmítat...nikdo neví, kam ho život zavede, nebo kam se zavede sám...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 12:33 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Přitahoval mě hrozně moc a přitahuje mě pořád. Ale obávám se, že jsem poněkud zanedbal zkoumání jeho druhá stránky - kdybych se jenom trošku víc snažil, odhalil bych velikánskou vzduchovou kapsu, která se v něm nachází dřív. Ledasčehos bych se ušetřil.

Odmítám hledat zrníčka duševní krásy ve vyumělkovaném prázdném modelu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 12:24 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Nikom: Citovat

To máš naprostou pravdu, ale poznal jsi skutečně lidi, kteří mají pod krásným tělem jenom vzduch?

Pro sebe osobně upřednostňuju tělesnou schránku, protože bych prostě nemohl se dívat, třeba i celý život, na někoho, kdo mě po tělesné stránce nepřitahuje. Přijde ti to jako velký hřích? V mnoha lidech, ve kterých se snažíš aspoň trochu to najít, je (i) duševní krása. Ignorovat jí, jenom proto, že si někdo barví vlasy, nebo se oblíká do oblečení od známých značek, no, myslí, že to by byla chyba.

Nevím o tvém /asi/ bývalém příteli nic, ale chceš snad říct, že tě fyzicky nepřitahoval?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 12:15 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to Martin Citovat

Jenom jsem chtěl podotknout, že vypadat dobře není úplně všechno. Občas je pod krásným tělem jenom vzduch...
Pořád mám pocit, že upřednostňuješ tu tělesnou stránku. Myslím, že je potřeba pracovat na obojím...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 11:35 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To da.jo:
Bylo, a uznávám jenom to, že jsem nebyl první. V jistém smyslu to uznávám, v jistém smyslu se za to stydím. Pan Hromada jinak je fajn člověk, byl užitečný, ale není to poster-boy, kterého bychom teď potřebovali víc.

To Adam:
Já ani ne. Také jsem se setkal, ví o tom ostatně jenom Libor, a nechci o tom psát "na veřejno". Chtěl jsem o tom s tebou "soukromě" mluvit od doby, co jsi to sem napsal, ale nenašel jsem formu, která by mi nepřišla debilně trapná. Ale jinak - pokud nechceš být, jak si připadáš - nepřitažlivý - co pro to děláš, abys nebyl? Chodíš do posilovny? Dbáš o sebe? Neříkej mi jenom, že na to nemáš čas. Mad

To Voidwalker: Já neřikám, že je to nějaká tvoje image, jenom řikám, že žiješ, a v jistém smyslu jsi začal žít...v nějakým případě i utrpení je život. A jak říkám byl to malý krok pro lidstvo, ale velký krok pro Voidwalkera Very Happy Voidwaklera, chodce prázdnotou. 8 let zamilovanosti do heteráka, který nikdy asi už nebude tvůj, je tragédie, ale uvědom si, že lidí, kteří by s tebou šli, je naprosto jistě hodně. Není to moc velký posilovač sebevědomí, ale uvědom si, že jenom tím, že dýcháš, jako mladý člověk, mladý gay, máš aspoň nějakou cenu. A jsi hrdina už jenom tím, že se denně setkáváš s rozzuřenými důchodci, a ještě jsi se nezabil Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 11:13 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: Citovat

Zdásemi to, nebo si tu o sobě všichni myslí že jsou ošklivý Laughing
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 51 z 53
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist