Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další

čt duben 26, 2012 9:50 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright, charles: Zas myslím, že si to umíme zhruba představit. Kdo z nás se nestal aspoň na chvíli předmětem zájmu nějaké dámy, která při pohledu na svobodného pána zastříhala ušima a zadoufala, že konečně/zase urve chlapa, aby ji živil?

Ta kolegyně pokročilého středního věku ve Venkovském učiteli je vystižena dokonale.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 26, 2012 7:29 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Václav napsal:
nejen proto, aby si namasírovali sebevědomí ("žerou mne nejen baby, ale i buzeranti!"), ale i proto, aby nám udělali radost.


Řekl bych, že častější bude ta první varianta. A je možné, že v některých případech je to i takto: "Když už mě nežerou baby, tak aspoň buzeranti". Very Happy Ale je fakt, že takovému HT by to ke kvýšení sebevědomí asi moc nepomohlo, spíš k ještě větší depresi. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 25, 2012 11:59 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Protože jsem věčný naivka a optimista, přemýšlím, jestli mezi těmi HT kamarády, kteří tuší, jak to s námi je, jsou třeba i takoví, ktěří nám ty příjemné pohledy poskytují nejen proto, aby si namasírovali sebevědomí ("žerou mne nejen baby, ale i buzeranti!"), ale i proto, aby nám udělali radost.

A náš věčný (a v jednotlivých případech bohužel velmi dočasný) problém je, jak na to reagovat, aby jim ta jejich "štědrost" nezhořkla. Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 25, 2012 11:44 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

charles napsal:
Stačí takový výklad?

Jasně, díky. Má otázka se týkala toho, jestli máš na mysli takového ortodoxního HT, jehož sexuální orientace je opravdu 100 % hetero, nebo jen takového, který ji sám za 100 % považuje (chce považovat), přičemž realita je (může být) jiná. Rozumím, že uvažuješ druhý případ.

Protože jsem věčný naivka a optimista, přemýšlím, jestli mezi těmi HT kamarády, kteří tuší, jak to s námi je, jsou třeba i takoví, ktěří nám ty příjemné pohledy poskytují nejen proto, aby si namasírovali sebevědomí ("žerou mne nejen baby, ale i buzeranti!"), ale i proto, aby nám udělali radost.

trautenberk napsal:
Zas je mi divný že mu to nedojde, protože to není žádnej blbec.

No, to právě (ale i některé vlastní zážitky) mne inspirovalo k předchozí úvaze.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 25, 2012 10:41 pm
Autor Zpráva
trautenberk
uživatel


Založen: 11.8.2011
Příspěvky: 12

Předmět: Citovat

Koukám že můj nick tady vyvolal bouřlivé diskuse Very Happy Ani pořádně nevím, proč jsem si ho vybral Smile Asi že mám rád krkonošské pohádky, ale je zajímavé sledovat ten vývoj názoru na trautenberka. Jako dítě jsem ho měl za lumpa a ostatní za chudáky. Teď si říkám, že je to vlastně jen podnikatel, který se snaží vydělávat a banda nepřejících a závistivých zaměstnanců se mu snaží překazit podnikatelské záměry Very Happy

Né teď vážně, co se týče toho mýho HT kamaráda. Jeví se mi téměř jako 100% HT, podle toho co říká, ale někdy zas plácne něco, čímž mi znejistí tak, že bych v tu chvíli řekl, že je snad taky tepllej Very Happy Přijde mi trochu natvrdlej v tomto směru, protože kdybych se takhle choval k jinému kamarádovi, tak jsem si téměř jistý že po mě vyjede slovy "co děláš ty buzno". Zas je mi divný že mu to nedojde, protože to není žádnej blbec.

No asi nemá cenu to řešit, prostě ho vůbec nechápu Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 25, 2012 10:13 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Václav napsal:
charles napsal:
No já nevím... myslím, že ortodoxní heterák tohle prostě neudělá.

To bude znít blbě, ale opravdu: co je to ortodoxní heterák?


Hm, fakt to zní docela blbě. Wink Je to samozřejmě trochu nadsázka a posun, ale domníval jsem se, že je to celkem srozumitelné. Ortodoxní (=pravověrný) heterák je svojí heterosexualitě natolik oddán, že si nikdy nezadá s chlapem (v erotickém smyslu). Tak jsem to myslel. Stačí takový výklad?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 25, 2012 6:06 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

charles napsal:
No já nevím... myslím, že ortodoxní heterák tohle prostě neudělá.

To bude znít blbě, ale opravdu: co je to ortodoxní heterák?

Honza napsal:
druhej den se v lodi vrtěl. Smile ... poprvý a naposledy

Chuděra, zas jedna zmrhaná iluze.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 25, 2012 6:00 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Brio napsal:
A tak jsi mu to ukázal, jo?Razz


Si piš, druhej den se v lodi vrtěl. Smile

Brio napsal:
Hezký, jen to má malou chybu, že to není jen tím, že by heteráci byli nadrženíRazzRazz


charles napsal:
No já nevím... myslím, že ortodoxní heterák tohle prostě neudělá.


I ortodoxní heterák může bejt zvědavej a zvídavej.
Znám ho dost dobře, abych věděl, že to bylo poprvý a naposledy. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 25, 2012 5:04 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Mě se jeden ht kámoš vecpal do postele


No já nevím... myslím, že ortodoxní heterák tohle prostě neudělá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 25, 2012 5:03 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
A bylo to pro tebe THREESOME, TWOSOME, nebo HANDSOME? Wink


Smile No, jak jsem napsal: byl ochotný mít s ní sex PŘEDE MNOU, nikoli zároveň se mnou. Takže je jasné, jak to dopadlo. Ale bylo to pěkný.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 25, 2012 4:27 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Destiny: Mě se jeden ht kámoš vecpal do postele, prej že by rád věděl, jaký je to s klukem - sem zíral, jaký jsou heteráci nadrženci. Smile

Hezký, jen to má malou chybu, že to není jen tím, že by heteráci byli nadrženíRazzRazz A tak jsi mu to ukázal, jo?Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 25, 2012 2:40 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Chudáci děti, vy byste jim tu pohádku teda převyprávěli - "Jan Krakonoš s Kubou pekli kocoura v troubě" Smile

Destiny: Mě se jeden ht kámoš vecpal do postele, prej že by rád věděl, jaký je to s klukem - sem zíral, jaký jsou heteráci nadrženci. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 25, 2012 1:02 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

charles napsal:
Dokonce byl jednou chotný vyspat se přede mnou se svojí holkou. (Ale musel jsem je přemlouvat Laughing )


A bylo to pro tebe THREESOME, TWOSOME, nebo HANDSOME? Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 25, 2012 10:59 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Víme s jistotou, co všechno bylo v Kubově pracovní náplni?


weint_vor_lachen daumen_hoch

Václav napsal:
Já mám mnohokrát pocit, že ti HT kamarádi (zvlášť, pokud nás dobře znají) nemohou neregistrovat náš zájem, pohledy, rozrušení v některých situacích, vyhledávání některých situací atp., a že i bez CO chápou, o co jde. A že v některých případech jim ten zájem dělá dobře. Ale je to jen pocit, nikdy jsem nebyl dost drsný, abych se rovnou zeptal.


Já mám nejen pocit, jsem o tom přesvědčen. Měl jsem jednoho takového HT kamaráda, byl to dokonce můj spolubydlící, takže vidět ho skoro nahého nebyl problém. Viděl jsem na něm naprosto jasně, jak mu dělá dobře, že jsem z něj mimo. Dokonce byl jednou chotný vyspat se přede mnou se svojí holkou. (Ale musel jsem je přemlouvat Laughing )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 25, 2012 8:37 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

honzik-atom napsal:
Vždyť se tady slovíčkaříte kvůli kravině!

Když nás to baví...

honzik-atom napsal:
Mimochodem co má co společného pohádkový Krakonoš,Trautmberk a Coming Out ? Shocked

Mohou mít společného dost. Mluví se v těch pohádkách o paní Trautenberkové a o paní hajné? A o paní Krakonošové? Víme s jistotou, co všechno bylo v Kubově pracovní náplni?

Destiny napsal:
Rád si se mnou povídal, nedělalo mu problém se přede mnou ukazovat v boxerkách, sem tam až nahý (čímž mě přiváděl docela do varu, to jsem se musel držet), dělali jsme blbiny typu takové klukovské rvačky atd.

Já mám mnohokrát pocit, že ti HT kamarádi (zvlášť, pokud nás dobře znají) nemohou neregistrovat náš zájem, pohledy, rozrušení v některých situacích, vyhledávání některých situací atp., a že i bez CO chápou, o co jde. A že v některých případech jim ten zájem dělá dobře. Ale je to jen pocit, nikdy jsem nebyl dost drsný, abych se rovnou zeptal.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2012 10:31 pm
Autor Zpráva
Destiny
uživatel


Založen: 3.8.2009
Příspěvky: 96

Předmět: Citovat

Tato témata mají společného asi všechno. Laughing

A teď vážně. Měli bychom se vrátit k tématu. Zatím jsem se nesetkal s někým, kdo by měl takového HT kamaráda, jako má Trautenberk. Plynou z toho určité výhody, to sice ano, ale na druhou stranu to v gayovi vyvolává strašný zmatek. Nechá se hladit, atd., ale o gay sexu se vyjadřuje odmítavě? Celkem oxymorón. Souhlasím s klukama, kteří tady psali, že taková reakce může být zafixovaná v lidech, něco jako podmíněný reflex.

Sám jsem měl podobného kamaráda, ovšem ten nezacházel do až takové intimity. Rád si se mnou povídal, nedělalo mu problém se přede mnou ukazovat v boxerkách, sem tam až nahý (čímž mě přiváděl docela do varu, to jsem se musel držet), dělali jsme blbiny typu takové klukovské rvačky atd. A můj pozdější CO pak vzal v pohodě. Fakt ovšem je, že dodnes neví, že mě dostával do varu Twisted Evil .

On už měl delší dobu holku, takže plané naděje ve mně nevzbuzoval (kromě nadějí, kdy ho zase uvidím svlečeného Razz). Nevzpomínám si ovšem, že by se vyjadřoval ošklivě o gayích… Další věc je, že reakce u lidí, které známe sebevíc dlouho, se někdy velmi špatně odhadují, takže člověk si tady není jistý ničím…
_________________
Kolik je na světě lidí, tolik existuje názorů na stejnou věc.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2012 8:11 pm
Autor Zpráva
honzik-atom
uživatel


Založen: 14.11.2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Jižní čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Nick Guest napsal:
Mně je ho spíš nějak líto.

Tak zkusme kompromis: byl to lump, ale takovej malinkatej, vlastně lumpík či lumpíček. Něco, co je rozměrem uchopitelné pro děti (byť fyzicky už třeba odrostly).


Lidi,vemte rozum do hrsti! Vždyť se tady slovíčkaříte kvůli kravině! Jen jste tím dokázali oba dva,že Krkonošské pohádky,jste viděli a máte je oba rádi. Nic víc ... Mimochodem co má co společného pohádkový Krakonoš,Trautmberk a Coming Out ? Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2012 11:41 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Mně je ho spíš nějak líto.

Tak zkusme kompromis: byl to lump, ale takovej malinkatej, vlastně lumpík či lumpíček. Něco, co je rozměrem uchopitelné pro děti (byť fyzicky už třeba odrostly).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2012 10:45 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
nepochopili, že pohádky se nedají zakazovat. Mandler byl svou odtržeností od života a nemediálním zjevem tragikomický, občas na něj vzpomenu.


Výstižně řečeno. Občas na něj taky vzpomínám, rozhodně ne ve zlém, spíš s určitým stínem lítosti, jako na nějakou postavičku z Nerudových povídek.

Václav napsal:
Nicméně označím-li Trautenberka (pohádkového, ne toho našeho) za lumpa, mluvím přeci v duchu hodnotového systému těch pohádek. Či ne?


Mně je ho spíš nějak líto. Místo knížecí suity dva moulové a kuchařka, místo francouzské zahrady hnojiště se slepicema, v erbu patrně holý zadek a v zádech trestající obr. Svým způsobem chápu, že právě v něm donkichotovský EM tušil svého hrdinu, kterému se z ideologických důvodů děje křivda. Což by ovšem paní Kubátová nikdy nepřipustila.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 24, 2012 7:28 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Emanuel Mandler

Okruh těch, kdo pro zákaz horovali, byl a je o dost širší, v zásadě mají pravdu, jen nepochopili, že pohádky se nedají zakazovat. Mandler byl svou odtržeností od života a nemediálním zjevem tragikomický, občas na něj vzpomenu.

Nicméně označím-li Trautenberka (pohádkového, ne toho našeho) za lumpa, mluvím přeci v duchu hodnotového systému těch pohádek. Či ne?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2012 11:22 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Máš pro toho lumpa příliš měkká slova.


Vidím, že jsi kreativním způsobem rozšířil důvody pro zákaz Krkonošských pohádek, jak jej před lety prosazoval můj krajan Emanuel Mandler; ten ovšem pro hlásání národnostní zášti.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2012 6:55 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
proletarizovanému příslušníkovi nižší šlechty s pouhými třemi zaměstanci

Máš pro toho lumpa příliš měkká slova. Asi jsi neviděl díl (usvědčující dokument) "Jak Trauntenberk kradl zvířátkům zásoby na zimu".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2012 3:50 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Je to ovšem antagonismus motivovaný třídně, nikoli sexuálně.


Myslíš to tak, že by mocný vládce nad horstvem a počasím pociťoval třídní zášť vůči proletarizovanému příslušníkovi nižší šlechty s pouhými třemi zaměstanci, z nichž nejstaršího (hajný) zaměstnává patrně jen ze sociálních ohledů, navzdory jeho pokročilému věku a neefektivnímu pracovnímu výkonu? I v takovém případě by si měl Trautenberk uchovat rozumnou ostražitost vůči udavačské sojce.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2012 2:02 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
jeho silnou antipatii vůči Trautenberkovi lze mít za prokázanou.

Je to ovšem antagonismus motivovaný třídně, nikoli sexuálně.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2012 12:55 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Myslíš, že Krakonoš je homofob? Ten už toho v těch lesích musel vidět...


To si netroufám posoudit. Ovšem jeho silnou antipatii vůči Trautenberkovi lze mít za prokázanou.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2012 11:58 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

kockozmat napsal:
zmizel ten divnej pocit ,že k lidem který mám rád jsem neupřímnej

Tvrzení zdánlivě idealistické, ve skutečnosti hluboce pravdivé. Myslím, že lidem, kteří mají vyoutovavšího se HM opravdu rádi, nevadí zdaleka tak fakt jeho homosexuality, jako ty kamufláže a lži, za které se (i) před nimi (léta) schovával.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 23, 2012 2:23 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

kockozmat napsal:
komunikační ( drbající ) síť ,která vládne mezi gymplama v mojem městě


Jirsík, BIGY, nebo něco jiného? Smile

Dneska je dobrá doba, lidi pod 25 s tím skoro nemají problém, teda kromě pár nácků a katolickejch bigotů. Udělal jsi dobře, ten pocit úlevy znám, ale je to jenom začátek cesty.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 22, 2012 11:44 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

trautenberk + kockozmat: gratuluju! Smile

trautenberk napsal:
Zřejmě však nebudu 100% gay, protože nemůžu říct že by se mi sex s ženou nějak hnusil, kdyby byla fakt pěkná, tak bych to možná i zkusil, ale asi bych nebyl schopen s ní navázat silný citový vztah jako s mužem.


Tak hafo gayů se umí vyspat s holkou, to že seš gay neznamená, že by se ti holky musely hnusit - mě se taky hezká holka líbí, stejně jako jiný hezký přírodniny. Rozhodující je právě to, do koho se dokážeš pořádně zamilovat.


trautenberk napsal:
Docela se bojím reakce rodičů, hlavně táty, jeho postoj k 4% menšině je asi takový ...


CO není etapovej závod na čas, pokud tě nic nenutí (nemáš důvod) se outovat, tak s tím klidně počkej. Já se doma outnul až po dvacítce a nemůžu říct, že bych rodiče tímhle pozdním CO o něco připravil. Smile

trautenberk napsal:
Další problém je v tom, že jsem se zamiloval do kamaráda, ale on je ht. Crying or Very sad


Vítej v klubu, zamilovávání se do heteráků je celkem dost oblíbenej buzní sport. Smile

trautenberk napsal:
Ale jeho názor na sex (třeba i líbání) je takový, že se mu to hnusí. Viz. předchozí příspěvek.


To je normálka, hele, skoro každej kluk je masírovanej okolím že "gay sex = fůůůj" až mu z toho vznikne podmíněnej reflex. Ale stejně, jako se dost gayů umí vyspat s holkou, je i dost free heteráků, co si to občas rozdaj s klukem - některý postelový věci umíme mnohem líp, než holky a některý věci se s holkou ani dělat nedaj.

Jestli jsi viděl film Latter days, tak hned na začátku je "zvědavý heterák" celkem hezky vysvětlenej. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 22, 2012 10:13 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

trautenberk napsal:
Ještě jestli se můžu vrátit k mému předchozímu příspěvku. Mému kamarádovi (ht.) nevadí blízký fyzický kontakt se mnou (mazlení apod.). Ale jeho názor na sex (třeba i líbání) je takový, že se mu to hnusí. Viz. předchozí příspěvek. Setkali jste se někdy s něčím podobným Question Question Docela mě to mate.

Nevím, co myslíš tím mazlením, ale některým heterákům fyzický kontakt s jinými kluky nevadí (objímání, plácání, vískání), ale z čehokoli, co mají za gay, je jim fyzicky špatně. Teda obvykle s jednou výjimkou týkající se jejich penisu. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 22, 2012 9:36 pm
Autor Zpráva
trautenberk
uživatel


Založen: 11.8.2011
Příspěvky: 12

Předmět: Citovat

Kdyby mi to taky takhle vyšlo, to bych si pískal. Ale nechci tlačit na pilu, sice mě štve že musím lhát a přetvařovat se, jenže dokud jsem závislý na rodičích, tak si nemůžu dovolit případnou špatnou reakci. Nehledě na to že musím vycházet i se školím kolektivem, nechci riskovat to, že si ze mě budou dělat další dva roky prdel. I když je pravda že máme poměrně dobrou třídu. V tomhle ohledu si prostě netroufnu jejich reakci odhadnout.

Ještě jestli se můžu vrátit k mému předchozímu příspěvku. Mému kamarádovi (ht.) nevadí blízký fyzický kontakt se mnou (mazlení apod.). Ale jeho názor na sex (třeba i líbání) je takový, že se mu to hnusí. Viz. předchozí příspěvek. Setkali jste se někdy s něčím podobným Question Question Docela mě to mate.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 53
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist