Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Další

čt únor 02, 2006 11:08 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: Citovat

to Martin:
Rad bych věril tomu že se na mem stavu něco změnilo, ale 8let je 8let, a mě s toho řádně hráblo, a to není nějaká moje image. Jinak dik za potporu.

to da.jo:
No jo, ale vzhled bývá ten první impuls, aby ses dostal k tomu co je za ním.
Ja vim jen o jedne holce ktera mě měla rada, a ta si asi frčela na upírech, jinak to vysvětlit neumim.
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 10:59 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Martin Citovat

Zmiňování smrti se vyhýbám. Aspoň trochu. Setkal jsem se s ní, je to jedna z těch zdí. Už jsem to tu někde psal. Můžu říct, že jsem to už celkem vstřebal. Ale jistou míru ironie a sakrasmu si odpustit nemůžu. Prostě drsný sarkasmus je asi nejnápadnější znak mojí osobnosti. Přinejmenším jeden z hlavních.
Máš pravdu, že pan Hromada má do krásy neblízko, ale když ho slyším mluvit, tak zní moc fajn. Nicméně my nepříliš přitažliví to fakt máme těžší. Když o sobě nemám valného mínění, dělá mi opravdu problém oslovit někoho, kdo je pro mě jakýmkoliv způsobem přitažlivý. Komplex. Dvojitá zeď.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 10:56 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 10:51 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: To Adam Citovat

S tím umrtvováním to nepřeháněj, at neskončiš nějak jak ja( to snad ani nejde).
A znovu ty nárazy, martýria, sklamámání, utrpení žití. Jak krásně to zní.
Bože taky bych chtěl znovu žít! Evil or Very Mad
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 10:49 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Z nás? Koho myslíš námi? Myslíš, že třeba pan Hromada je ztělesněním lidské krásy? To asi ne, viď. Samozřejmě, že heterosexuálové tyhle problémy mají taky. Jenom je nespojují se svojí orientací... Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 10:47 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Depka Citovat

Proboha, to ste všichni dostali depku????

To Voidwalker: Pro mne si hrdina. Wink A jinak, ty jsi možná nechodil a nenarážel, ale právě při tvojí poslední zkušenosti..při tom improvizovanym, a alkoholem posílenym coming-outu, jsi začal chodit...můžu jenom doufat, že tvůj kamarád, tvoje láska, se zachová podle toho co ti říkal, a že nenarazíš. Začal jsi znova žít....a já ti to opravdu přeju... Taky jsem se nemohl od jedné lásky oprostit. Ale jako jsem to zvládnul já, můžeš to zvládnout i ty. Je to těžké, já to dobře vím, ale člověk nemá v životě jen jednu šanci na partnera, jednu šanci na lásku... Stačí jen začít chodit, a to ty jsi udělal.

To Adam: Ty taky. Ale je zbytečný se tim trápit, já jsem si vždycky myslel, že pravda je: "Když se ti tvůj osud nelíbí, tak ho změň!" Vnímám to tak, ale beztak, mladí gayové ve 21. století jsme všichni průkopníci, a vyhnout se tomu můžeme jenom tim, že bysme byli heteráci, nebo bisexuálové v klozetu... Prostě teď už je jiná doba, není to jako v 80. letech bar u modý ústřice a kníratý buzny v koženejch gatích, nebo spíš v 90. letech pinochio, piano bar, termix a šlus, žádná věřejná angažovanost... Jenom tuším proč to tak je, ale nic se s tím nedá dělat... Jo a u toho sexuologa asi teda nebyl Laughing

To all: Trošku mi vadí, že se tu tak frivolně mluví o smrti. Kdo z vás, kdo tvrdili, že jsou mrtví, může říct, že dotek smrti skutečně poznal? Myslím na některém ze svých blízkých? Protože, ikdyž cítíte, že vaše duše trpí, právě to, že to cítíte, znamená, že jste živí. Smrt je něco jiného...na vlastní kůži jí poznat nemůže nikdo, tak aby o tom mohl mluvit v našem světě, a na jiných lidech...no to je zvláštní pocit...strašně divný...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 10:33 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: To Voidwalker Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 10:33 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Voidwalker Citovat

Kdybych tu já vystavil svou fotku, tak bys teprve poznal, že peklo je jen první instance. To se ale nikdy nestane. Jsem móóóc ošklivý a tak už několik let důsledně dbám na to, aby moji podobu nikdo nezaznamenal jak fotografií, tak kamerou.
Vážně nechci narážet. Lepší být do určité míry mrtvý, umrtvený nebo asexuální než neustále prožívat to martýrium.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 10:17 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: to Adam Citovat

Bud rad že chodiš a narážíš, to je život.
Taky bych chtěl chodit a narážet.
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 10:14 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: To da.jo Citovat

Nehme toho nebo tady vystavim svoji fotku , a pak teprve zjistíte co je to PEKLO!
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 10:08 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Voidwalker Citovat

Kurva, já nechci být průkopníkem! Průkopníků a hrdinů jsou plný hřbitovy! Jak dopadli průkopníci? Buď uspěli, nebo zemřeli v zápalu věčného prokopávání. A já mám dojem, že se neustále rozplácávám o nějakou neviditelnou skleněnou stěnu. Jdu, nabourám a upadnu. A vždycky, když už se zvednu, oklepu a dám znova do pohybu, tak nabourám znova, třeba o pár metrů vedle, a zase vstávám. Ale čím dál tím pomaleji. Bojím se, že buď tu stěnu brzo obejdu, nebo už znova nevstanu Rolling Eyes Snad chápete, co tím chci říct...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 10:05 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 9:51 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: To da.jo Citovat

Většinu jsem napsal do Nikomového negativního koutku.
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 9:46 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 9:38 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: To da.jo Citovat

Tak se nam ten hřbitov pěkně rozrustá, být tebou tak se rychle vykopu, rok není tak dlouhá doba, udělej to dřív než zhniješ jako já Crying or Very sad

To Adam: Hodně štěstí prukopníkum Wink
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 9:34 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: to da.jo Citovat

štastlivče, ještě maš naději
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 9:31 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 9:29 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Taky jsem si teď před jedním klukem pustil hubu na špacír. V úterý na maturitním plese. Po půlnoci, když už bylo trochu klidněji. Prostě jsem mu tam vyklopil, že pro mě je tak dobrý "kamarád", že bych byl radši, kdyby nebyl jen "kamarád". Zblednul (dá-li se to v té tmavé Lucerně rozpoznat), na chvíli odešel a vrátil se v každé ruce s panákem. Pár minut mu trvalo, než se vzpamatoval a bylo to dobrý. Řekl, že mám smůlu, že na kluky neni a tak jsme si šli aspoň spolu zatancovat Wink . No nic - jsem dalším průkopníkem slepých uliček a sveřepě narážím do ht zdí na jejich konci.
To da.jo: Tys byl někdy u sexuologa???
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 9:18 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: To da.jo Citovat

Jsem zkratka clověk kteremu se teško mluví o svých problemech Embarassed ,
a ješte ktomu mluvit o tom s nějakým doktorem Confused , to bych fakt asi nedal.
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 8:53 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 8:21 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: To da.jo Citovat

ne, to bych nedal.
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 8:17 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 7:41 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: Citovat

To Martin:
Ano přesně on, a oto to bylo větší peklo. A ted vubec nevim jak na sebe budeme reagovat až se potkáme.

To všem:
Díky všem za potporu a optimismus, ikdyž u mě je to všechno trochu složitější.
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 1:28 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 12:09 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: pro: Voidwalker Citovat

Kdo opravdu miloval nikdy neprestane milovat. Vsak casem muze nechat jit toho druheho jeho cestou. Nechat si v srdci jeho odlesk. Na porad. Neblokovat misto zivotu. Tomu co muze prijit, at je to cokoli. Tomu druhemu. Tomu kdo muze prijit. Snazim se o to. I ja. Vis bt zalezly na vzdy v horkosti. Svadi me o. Udelal jsi veliky krok do ziota. Ven. Je jasne, ze nezbalis prvniho kluka, ktereho uvidis. Pro zacatek se hodi necha¨t alespon otevrenou moznost, ze za urcitych podminek muze priji nekdo jiny. Azaridit se tak, abys jej neodehal. Proste jen tak nezavazne poznal..A pak se uvidi Smile

Diky za Tvuj pribeh. Udelal jsi bajecny zivy krok..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 12:16 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to Voidwalker Citovat

Teda gratuluju! seš fakt cool týpek, žes mu to řekl. každej si tím musí projít, ale to nijak nesnižuje tvůj výkon. vim o čom mluvím..

Jo hele chtěl jsem se jenom zeptat, jestli už není čas vyjít z toho pekla ven? Seznam se s nějakým klukem. Sbal ho a začni s ním chodit. Měj ho rád stejně jako on tebe a zační žít...
Život by mohl být docela hezký... třeba i...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 01, 2006 11:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Správná věc. Citovat

To muselo být těžké, ale určitě si udělal správnou věc.

Jenom jsem nepochopil jestli ten člověk, kterému jsi to řekl, je ten samý, do kterého jsi se zamiloval?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 01, 2006 11:46 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: Velké odhalení Citovat

Dne 28.1 2006 v 3 hodiny rano, na městském hřbitově, posilněn alkoholem, jsem rekl svemu nejlepšimu kamaradovi z dětství, jak to semnou asi je. Je to první člověk kteremu sem to rekl z očí do očí (díval jsem se pritom do země).
Tento rozhovor jsem začal před pul rokem, ale nikdy jsem ho nedotáhl do konce, bylo to pro mě fakt moc těšký a navíc doted nevim 100procentně jestli jsem gey Confused

Ho štvalo že mě něco trapí, a taky chtel vedet proc se tolik let stranim života tam venku, zkratka proč se chovam jako pi.a (pardon).
Takže tohoto osudného dne mě vytáhl z hospody, usli sme par kroku, a stali sme na megaromantickém zasněženém starém hřbitově.
Dali jsme se do reči, chvilama to vipadalo že to zase vzdám, ale nakonec to ze mě dostal.Začalo se to ze mě valit jako lavina.

Rekl jsem mu ze před 8 lety jsem byl normalni kluk jako každy druhy, bavil mě život atd. Pak ale stala tahle nemila věc a ja se se zabouchl do sveho nejlepšiho kamarada, do něj ( 100procentní hetero nadčlověk, Božská bytost). V te době se zhroutil celý muj svět do horoucích pekel, stala se ze mě psichická troska, od té doby mě už nic nebavilo a neštěstí se stalo mým dením chlebem, ze své ulity už jsem nikdy nevilezl. Tohle není žádná zamilovanost ( nejaké očarování, nebo zatmění smyslu), tohle je pravá nefalšovaná láska, která se vám vypálí do mozku a do smrti se jí už nezbavíte. Uz 8let, den co den, rano je mi špatně, večer na umřítí, každou noc ta samá tvář, to samé jméno. Když sem ho potkal, nebo když se o něm jenom někdo zmínil měl jsem chut se na místě odstřelit ( neměl bych mluvit v minulém čase, ten stav nikdy neskončil, a obávám se že ani nikdy neskončí)
Crying or Very sad
Jak jsem mu to to všechno řekl, tak on mi řekl že to v žádném případě neovlivní naše přátelství, že ho strašně mrzí že mě nemuže nijak pomoci a že lidí jako já je uplný kotel a že nemam zapomenout na to že každé zboží má svého kupce ( kéžby).
Nakonec jsme se vratili do hospi, on obědnal panáky a kecali sme o dětství.

Co se dalo čekat od nejlepšího člověka na světě Rolling Eyes

Po cestě z hospy se mě snažil přesvětčovat o tom jaký jsem cool typek, a pro kolik lidí jsem modlou kvuli svym výtvarným sklonum. Rozloučili jsme se v tom nejoptimističtějším duchu.

O hodinu pozděj sem vstával do prace abych strávil odpoledne z duchotci.

Nevim jestli jsem svou spovědí jemu, udelal dobrou věc, ted vim že mě to nijak nepomohlo, ale taky že kdybych to neudělal tak by to bylo čim dál horší, a to mi dava aspon nejakou naději do budoucna.
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt leden 26, 2006 1:17 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Prosba Citovat

Adam napsal:
Největší sranda je, že u nás ve třídě taky máme jednoho kluka, který je na 100% gay, ale nechce si to přiznat. Asi před týdnem se houfně přeskupil zasedací pořádek a ským jiným může sedět, než s tím "sryťoušem". Od té doby, co se mnou sedí, je uvolněnější a strašlivě nenááápadně se mnou koketuje. Už si toho všimli i ostatní a tak jsme neoficiálně další třídní páreček. No nevim, jak to dopadne.
Jinak spolužaččin brách do sebe během našeho povídání nalil asi pět panáků, takže vypadal, že má náhle odvahy dost. Uvidíme...
A s tím šaháním klukům na zadek - nevím jak u vás, ale u mě ve třídě je mi tak nějak povoleno to ze srandy dělat a vždycky to všichni klukci brali jako vtip. A nejvíc to strašně chlapáčtí Laughing


Dáš nám prosím vědět jak se to vyvýjí se spolusedícím? Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 5:33 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Největší sranda je, že u nás ve třídě taky máme jednoho kluka, který je na 100% gay, ale nechce si to přiznat. Asi před týdnem se houfně přeskupil zasedací pořádek a ským jiným může sedět, než s tím "sryťoušem". Od té doby, co se mnou sedí, je uvolněnější a strašlivě nenááápadně se mnou koketuje. Už si toho všimli i ostatní a tak jsme neoficiálně další třídní páreček. No nevim, jak to dopadne.
Jinak spolužaččin brách do sebe během našeho povídání nalil asi pět panáků, takže vypadal, že má náhle odvahy dost. Uvidíme...
A s tím šaháním klukům na zadek - nevím jak u vás, ale u mě ve třídě je mi tak nějak povoleno to ze srandy dělat a vždycky to všichni klukci brali jako vtip. A nejvíc to strašně chlapáčtí Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 52 z 53
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist