Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Další

čt únor 09, 2006 12:00 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jsi na omylu, ale nebudu to rozpatlávat. Já jsem ti své řekl.

1. To je další lež, mám zase citovat?

3. Před tebou mě nemůže ztrapnit nic.

Děkuji, že jsi zase neodpověděl.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 10:35 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Jo, s tátou je sranda, čekal jsem bůh ví co, ale ani v tuto chvíli ho humor neopustil. A zdá se mi nějaký trochu jiný, prostě přátelštější, nevím, jestli jsem sitoho dřív nevšímal a ažž teď jo, či je to fakt, že taková info lidi trochu změní. Mamka si na to konečně po 4 měsících trochu zvykla. Zítra jedu na rande a už vyzvídala co je zač a tak.... Laughing
Bojím se té trapné chvíle, vím, jak to vypadalo, když měla sestra avého kluka u nás, teď už švagra, a říkal jsem si, jestli se necítí trapně, protože mě by bylo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 10:27 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Doma Citovat

Predstavoal z vas doma uz nekdo sveho partnera? Ja jeste ne. Byl bych asi hodne nervozni..Znam par kluku, kteri to maji u rodicu n aobou stranach docela fajn. dokonce jim rekli, ze jestli se rozejdou tak budou blbi Very Happy Very Happy Spis z legrace. Fakt jim zavidim vztah i situaci u rodicu. Predtim i ted co bydli spolu
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 10:23 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To llukynek Citovat

Opravdový přítel z masa a kostí je v mém případě trochu fantasy. A rodin, jak předpokládám, mít zase tolik nebudu Cool Když už se někdo z mých kamarádů setká s rodinkou, tak říká, že jsou v pohodě. Ale jo, nejsou špatní, i když bychom si často nejraději zakroutili krkem.
Kdyby se už zadařilo a někoho jsem si našel (nebo si někdo našel mě, iniciativa je u mě jen nejkrajnější řešení), tak se asi schovávat nebudeme, ale nechám tomu volný průběh a nebudu inscenovat žádnou rodinnou představovací večeři.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 10:12 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Adam: Citovat

S tatínkem musí být sranda, maminka je určitě taky fajn a o všechny se postará a ségra, ta je zdrojem zajímavé inspirace a rozptýlení...

Proč myslíš, že by se to Tvému příteli nelíbilo? To budeš celý život skrývat svého partnera před svojí současnou rodinou?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 10:08 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Ačkoliv se mezi gayi v podstatě nepohybuju, nežiju ZCELA mimo a sem tam si taky s někým vyrazím mezi lidi. Naše ze svého života mimo stěny bytu vynechávám. Sice pátrají, ale jsou věci, o kterých rodiče vědět nemusí. Představa, že se do někoho zamiluju (a on do mě, což je ještě absurdnější) a budu ho chtít představit našim mě k smrti děsí. Když si vezmu, že otec se chová jako puberťák, mamka je i k mým kamarádům až komicky snaživá a ségra se prohlašuje za punkerku. Spořádaná rodinka jak ze žurnálu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 10:06 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO zdenda: Citovat

No a teda představa, že si dovedu svýho kluka domů ve mě vyvolává silné sevření žaludku, strašná představa, jak sedíme vedle sebe, proti nám naši a nějaký dialog vedeme, bojím bojím.

Proč proboha? Jaký sedění proti rodičům? Nesmysl! Není na tom nic strašnýho. Přivedeš si kluka domů, řekneš mami, tati, to je "xy", "xy" to je moje mamka a taťka a představení je za námi. Pak si budete všímat sami sebe a je to. Občas někdo něco poví, někdo se na něco zeptá a druhej odpoví a je to.

Nemějte z toho strach, sakra! Vždyť o nic nejde. Když je někdo "posranej" z takový maličkosti, tak, proboha, co s ním potom udělají mnohem důležitější problémy? Jednou to přijít musí a čím dřív to bude, tím dřív bude po problému, tak do toho!!!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 9:51 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Tak napřed ke Kubovi. No nejprv to věděli 2 hetero (HT) a vlastně nikoho z gay lidí jsem neznal. Pak přišel konec prázdnin, oslava narozenin kamaráda a tam jsem to řekl 3 kamarádům. No, ti to rozšíříli ještě jednomu, ale pečlivě vybrali, takže to zůstalo jen mezi 10 očima. Jak šel zatím půlrok, pak přišla na řadu mamka, té to řekla sestra, Adam měl oproti mě silnější nervy, já se sesypal a tak slovo musela převzít za mne, ale v poho. Týden na to jsem udělal kapitální chybu, ve třídě se to o mě tradovalo už od 1. roč., ale až teď jsem jim dal důkaz, koukal jsem se na 004 a jeden spolužák si toho všiml, sice se to podařilo zamést pod koberec, ale stejně další týden přišla otázka, jestli jsem na kluky, či ne. Už mi to bylo jeedno, tak jsem to potvrdil. Jinak tátovi to řekla mamka a regaval tak že: tak sjou to 4%, tak to někdo být musí.
Babičky to neví a asi se to nedoví.
a k dalším:No a teda představa, že si dovedu svýho kluka domů ve mě vyvolává silné sevření žaludku, strašná představa, jak sedíme vedle sebe, proti nám naši a nějaký dialog vedeme, bojím bojím.
Jo malý dotaz na Kubu, mohu-li mít. Kdy a jak jsi přišel na to, že jsi na kluky? Já v 18, t.j. konkrétně 20.7.2005
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 7:38 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Pokyč: Citovat

O mně to ví spousta lidí. Všichni spolužáci, kamrádi, moji rodiče, přítelovi rodiče, babička no a druhá babička s dědou určitě taky. Netajím se tím.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 6:47 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: rodiče Citovat

No já jsem domů přivedl boyfrienďáka jenom jednou. Bylo to takové divné. Otec to o mě neví, matka jo. Tak se snažila, aby to tak zůstalo a snažila se taky být strašně zábavná a bylo to docela trapné. Ale nemám jí to za zlé. Bylo to možná moc brzo a taky byla očividně hooodně nervozní. Netušila, co by tak asi měla dělat...

Naopak u protějška doma jsem byl hodně často a bylo to naprosto v pohodě. Myslím, že mě měli i docela rádi (jsem patrně okouzlující mladý muž Wink ) a ani jsem z nich necítil žádné rozpaky. Navíc už byli vycvičení od jeho sestry, což určitě sehrálo nemalou roli.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 6:28 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Predstaveni partnera doma Citovat

Muj CO nebyl planovany. Jednou cestou na nakup se me mamka zeptala co se deje. Proc jsme tak uzavreny? A ja ze me vypadlo, ze s me libi kluci. Pak to bylo strasne tezke? Plne neprijemnych dotazu, vycitek, mamincina lace, predstirani, ze se nic nedeje...Pro me to bylo tezke. Jeste jsem si nikdy netroufl privest domu sveho pritele. Vzdy jsem se o nem jen zminil. I to bylo strasne tezke.Bal jsem se a jeste nekdy bojim.Proevovat se jako gy doma.Nasleduje vzdy takove neprijemne ticho. Sice smireni, ale ne moc uvolnene ze strany mamky. Otci to taji.Boise jeho reakce. Ikdyz by to podle me vezme kldneji nez mamka.Panuji mu to rici. Ikdyz to mamka vi uz od 18ti.

Je pro vas tezke si privest domu pritele a predstavit jej? Jak to probihalo? Jake pocity to provazei? Meli jste strach? Probehlo to klidne?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 6:28 pm
Autor Zpráva
Pokyč
uživatel


Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 17

Předmět: Re: TO Pokyč: Citovat

Ty jsi se už svěžil někomu, kdo rozhodně gay nebyl???
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 6:19 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nejhorší bylo nějak donutit rodiče, aby se mě na to zeptali. Scénka jak naší sedí u večeře a já přijdu řeknu "Jsem na kluky" mi nepřipadala moc reálná. Časem se to povedlo a když už se teda mamka konečně zeptala jestli mám holku, tak jsem řekl, že spíš kluka Razz No pak se mi zatmělo před očima, rozklepal se jako nikdy v životě a nebyl schopen reagovat. Takže jednoznačně přiznání se doma.Talo mi to až do 18.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 6:19 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Pokyč: Citovat

Vždyť jo. Není kam spěchat Smile
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 6:18 pm
Autor Zpráva
Pokyč
uživatel


Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 17

Předmět: TO Pokyč: Citovat

llukynek: Mě je 14, takže si říkám, že na to mám ještě zatím čas.
Jakub
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 6:05 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: CO Citovat

Co bylo pro Vás v době CO nejtěžší? Promě vysvětlovat mamičiny neopodstatněné strachy. a to, že mě paak chtěla před klukama hlídat. Co pro Tebe bylo na CO nejtezsi?

Docela radbych z toho udelal takovy maly seznam toho co bylo pro nas spolecne tezke. Jaky pocit, prekonani ceho a tak podobne:-) Dekuji
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 5:53 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Pokyč: Citovat

A kolik Ti je, Kubo?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 5:52 pm
Autor Zpráva
Pokyč
uživatel


Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 17

Předmět: Předmět: Coming out Citovat

Tak já jsem ještě nikomu o tom že jsem gay neřek a to asi proto, že mi ječtě moc není. Zatím si to ještě asi nechám pro sebe, ale časem to říct musím. Tak zatím. Jakub
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 1:32 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

To je prostě "úžasné"!!!, v co se zase změnila diskuse o coming outu!!!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 12:59 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:51 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 12:04 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: To Adam Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 07, 2006 10:13 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To da.jo Citovat

Nerad ti to opět říkám, ale znovu si pleteš pojmy s dojmy. Psychickou vyrovnanost si pleteš s askezí. Kromě toho jsi znovu neodpověděl na přímý dotaz: jak podle TEBE vypadá vyrovnaný GAY? Tam ta otázka směřuje, nikoliv ke zobecňujícím charakteristikám zatrpklíka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 07, 2006 8:12 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

A poser se.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 07, 2006 8:09 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

1. Lži na lži, ale to je jedno, kdo to sleduje, ví jak to je a ten zbytek ať aspoň vidí, jak jsem ti hnul žlučí. Snad krom toho, že moje argumenty jsou na těchto stránkách zopakované třikrát. Hlavně ale o tom, jak si vysvětluješ homosexualitu nebyla řeč, byla řeč o tom, že je blábol, že si lidé hledají ve výrazně starším partnerovi otce. Překrucuješ a ve své naivitě věříš, že si toho nikdo nevšimne.

2. Myslím, že si to každý, kdo bude mít zájem, přečte sám.

3. Ten rozdíl znám, jenom si chci provést interpretaci sám. Lepší je originál, než něčí teorie (viz bod 2). Jinak děkuji, stejně jako velký Sókrates jsem podle tebe sofistou.

4. Jako obvykle jsi neodpověděl. Můžeš tak, aby to pochopili všichni, a bez odkazů na tvé zkušenosti s lidmi z tohoto fora?

Otevřeností život nedeformujeme, ale ty jsi se uzavřel před láskou a sexem, ať na jednu, nebo na druhou stranu. To je deformace jak prase.

Jinak já už skutečně chodím ke kompu s pocitem, co se zase na sebe dozvím od třiadvacetiletého panice. Přitom to všechno začalo tím, že jsem zruinoval tvoje argumenty a usvědčil tě z nedostatečné četby v místnosti "Gay svět, mýty versus realita." Pak si už odpovídal útržovitě, a začal to prokládat stále se stupňujcími invektivami - první byla jako blesk z čistého nebe, že jsem "opomenul rozum".
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 07, 2006 4:24 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 07, 2006 4:09 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO da.jo: Citovat

Da.jo, ničíš tím jenom sám sebe a jednou na to příjdeš, ale to už bude možná pozdě. My si budeme spokojeně žít a Ty si jednou uvědomíš, že sis tak mohl žít taky, ale místo toho jsi řešil hovadiny. Upřímně je mi tě líto, ale máš pravdu, každý má právo určovat si svoji identitu a když si chceš posrat život, tak jen do toho!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 07, 2006 4:05 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:51 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 06, 2006 11:50 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

1. Pokud chápeme i Aardwega jako psychologa, můžeme najít podporu pro jakýkoliv blábol, který je v rozporu se základními pravidly psychologie, psychoanalýzy, či sexuologie. Tak jako tvé zjednodušující dojmy, které by vymyslela i baba na pavlači.

2. Lžeš. "da.jo" - Gayové v pomáhajících profesích: "No, Libore, a identifikace s takovýmto archetypem má pak své sexuální meze, na několika místech ses nám tu svěřil, že si vlastně ani nejseš jistý, zda jsi povolán k partnerskému životu, zda by nebylo lepší nechat průchod tomu, co tě vskrytu láká, věnovat své city svým klientům, mentálně postiženým, u nichž si prý sám rozpoznal jisté homosexuální pocity (kdybych se mýlil, tak mě oprav). Tohoto, je-li tomu opravdu tak, by ses měl ve svém zájmu co nejdříve zbavit. Víš, a opět do toho nechi zatahovat pedofilii a efebofilii, ale ten příklad se vybízí, on ten katolický kněz také nevěřil, že za pár let bude muset jeho církev tutlat před světem skandál s ministranty. U těch tvých klientů je tomu podobně. I když si teď myslíš, že jsi profesionál, jakmile do toho zapojíš city, jsi se svojí infantilitou ztracený. Cit je živel, spontánní síla, které jsou pojmové škatulky rodinný, partnerský , průnik není dán, ukradené. A toto je uplatnitelné obecně ve všech případech jak pedofilie, tak svádění nedospělců, ale i tvých klientů, totiž začínat si citově něco s člověkem, o němž víme, že by nemohl být naším partnerem, že bychom s ním nemohli spojit svůj život, vyjít vstříc jeho potřebám, totlik ovlivněných intoxikací organismu nesoucí jméno láska. proto jsou vztahy s mladíky i nad 15 let věku ze strany někoho dospělého vždy problematické, nikdy přesně člověk neví, jakou újmu by mohl způsobit ještě nedospělé psychice, tragické případy sbevraždy nejvíc odstrašují, to je také hlavní argument vůči pedofílii, tito lidé to určitě nemají lehké, ale zájmy dítěte jsou přednější, a hlavně proti tomu, co tak nějak vykukuje z tvých příspěvků. Dovedeš si představit, že by se do tebe nějaký klient zamiloval? V momentě, kdy mu budeš dávat najevo své city v míře, o které si tu psal? se všemi důsledky, které přináší láska? A s pravděpodobností blížící se jistotě, že bys nemohl splnit jeho očekávání? On ten šéf ústavu, o kterém píšeš v jiné místnosti, nebude až tak bezcharakterní, já bych na jeho místě také váhal připustit ke svým klientům ošetřovatele, který chce v rámci ústavu realizovat své rodinné potřeby a přitom ani neví, zda je mu určen život v partnerství... To je jako kdyby měl kleptoman v konkurzu na místo ostrachy bankvního vozu přesvědčoval, že je přeci profesionál..." A následně jsi mu ještě napsal, že příspěvek vůbec nebyl o něm (???) a že je vztahovačný.

3. Tak neříkej podle Platona, ale podle "mne, da.ja". Nechápeš, díky neznalosti, jak Platonovo dílo, tak jeho vztah k řecké kultuře obecně.

4. Ano, takže to jsem se tak nespletl. Skutečně málo. Mimochodem obecně uznávané jsou pouze překlady od Františka Novotného, ty lidi co uvádíš, o těch jsem nikdy neslyšel. Platon je velmi srozumitelný, a byl bych zvědav, kolik těch univerzitních profesorů, co se svěřují s tím, že ho nepochopili, znáš osobně. Samozřejmě s vyjímkou onoho jednoho dialogu, jež je podstatou metafyzický.

5. Osvětlíš nám, jak má vypadat ten vyrovnaný gay, ač jsem možná jediný kdo to nechápe Laughing ?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po únor 06, 2006 7:30 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:47 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 06, 2006 7:27 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:47 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 50 z 53
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist