Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Neznám žádné gaye (nebo o nich nevím)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

st prosinec 30, 2015 10:54 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

http://www.club-misa.cz/page1.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 28, 2015 5:18 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

beowafle napsal:
Velkým problémem pro mě je, že nerad oslovuju lidi které neznám, protože mám pocit že je obtěžuju.


Myslím, že pokud vyrazíš na nějaké setkání třeba s gay sportovcema, tak nebudeš tím kdo bude muset oslovovat. Jako "nové maso" budeš spíš tím oslovovaným. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 28, 2015 10:21 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

beowafle napsal:
nerad oslovuju lidi které neznám, protože mám pocit že je obtěžuju. Stejně to mám i se současnými kamarády, ale u nich se to dá s trochou snahy překonat.

Je to jasné. Pocit samozřejmě není ten objekt, se kterým se dá kamarádit, dát si pusu, pomilovat se. Zkus si lámání komunikačních bariér sám sobě postavit jako logickou úlohu, školní cvičení, řešení rovnice, promyslet ho systematicky. I potom si sice člověk mnohokrát natluče nos, ale to už je normální, to čeká na každého. Ať se daří!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 27, 2015 5:40 pm
Autor Zpráva
beowafle
tester


Založen: 25.12.2015
Příspěvky: 2

Předmět: Citovat

Děkuju za odpovědi. Pokusím se vzít vaše rady k srdci a něco s tím udělat. Velkým problémem pro mě je, že nerad oslovuju lidi které neznám, protože mám pocit že je obtěžuju. Stejně to mám i se současnými kamarády, ale u nich se to dá s trochou snahy překonat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 26, 2015 9:29 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Neznám žádné gaye (nebo o nich nevím) Citovat

Ahoj, beowafle,

Honza napsal:
Nemusíš si hnedka dávat inzerát, zkus to obráceně - jestli tě inzerát nějakého kluka zaujme, tak mu napiš.

k Honzově radě připojím drobnou poznámku. Na iBoys i jinde jsem si všiml, že leckdo, kdo zde pronášel obavy z těchhle seznamek, tam má profil, který je jen dlouhým výčtem toho, co nechce. Je možné pochopit, že když se na mladého kluka sesype tisíc úchylů chtivých mladého masa, placeného sexu, nahých fotek atp., reakce je hlavně obranná, jenže negativismus k pozvání na schůzku neláká. Profil by měl korespondovat s požadovaným typem známosti a být převážně pozitivní: co já sám nabízím, co bych u protějšku měl rád, a teprve závěrem pár úderných hesel, na co nebudu reagovat.

beowafle napsal:
protože mám obecně problém se socializovat

Člověk se jako tahoun společenské zábavy nemusí narodit, může se ale leccos naučit. Choď mezi lidi, i když jsi k tomu skeptický, a okukuj triky těch druhých, nuť se ke komunikaci. Malý trik na začátek: ptej se, požádej o radu - většině lidí polichotí důvěra v jejich znalosti, není vůbec důležité, že třeba sám o věci víš víc, než oni... Very Happy Samo od sebe se určitě nestane, že bys se ráno probudil jako lev salonů a gayové se prali, aby Tě mohli pozvat na rande.

Měj se!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 26, 2015 1:22 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Ahoj!

Myslím, že internetové seznamky fungují podobně jako realita. Představ si, že jdeš po městě a potkáváš hafo kluků. Kolik z nich tě zaujme natolik, že bys je chtěl oslovit?

Jasně, na seznamkách je hafo úchylů a blbečků (stejně jako v reálném životě) ale mezi tím virtuálním panoptikem se určitě občas někdo normální najde, pár kluků tu psalo, že se takhle seznámili.

Nemusíš si hnedka dávat inzerát, zkus to obráceně - jestli tě inzerát nějakého kluka zaujme, tak mu napiš.

Gay kluby: tahle zařízení přitahují především určitou specifickou část komunity - vystajlované pařany. Pokud ti tenhle styl života nic neříká, tam tam nechoď.

Studijní materiály najdeš třeba tady: Very Happy

typologie Iboysu

typy gayů

O žádném LGBT spolku v Plzni nevím, ale třeba v Praze různé kluby sportovců a inťošů existují. A z Plzně do Prahy to přece není nepřekonatelně daleko, že? Smile

http://www.alcedopraha.cz/nase-sporty.html

http://www.gay4you.estranky.cz/clanky/lgbt-adresar/praha-a-okoli.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 25, 2015 11:09 pm
Autor Zpráva
beowafle
tester


Založen: 25.12.2015
Příspěvky: 2

Předmět: Neznám žádné gaye (nebo o nich nevím) Citovat

Ahoj, založil jsem si tu účet, protože nevím kam jinam se obrátit.

To že jsem gay jsem si uvědomil někdy na druhém stupni základky a tajemstvím to již není od konce střední. Teď je mi 20 a začíná mě docela mrzet, že jsem zatím vědomě nepotkal nikoho, kdo je také gay a mohl si s ním/ní o své orientaci aspoň promluvit.

Procházel jsem si zdejší fórum a převládá tu názor, že pro lidi jako jsem já není dobrý nápad zakládat si profil na seznamkách nebo chodit do klubů (protože ani s jedním nemám zkušenosti).

Ptám se tedy, co s tím? Momentálně studuji na ZČU v Plzni na elektrotechnické fakultě a pobývám na koleji. Snažil jsem se dohledat nějaké univerzitní kluby ale žádné LGBT jsem nenašel. Na koleji se moc s lidma neznám, protože mám obecně problém se socializovat a jediný způsob jak toho dosáhnout se zdá účastnit se "chlastaček", které mě ale vůbec nelákají (hlavně se ve všemožných hospodách atd neumím orientovat a mám pocit jako že tam nepatřím, takže celou dobu sedím u stolu s kamarády se kterými jsem tam přišel - sám bych si na to netroufl). Na univerzitě sice občas promluvím s někým, kdo zrovna přišel na stejnou přednášku ale to je většinou jen pár slov.

Máte někdo zkušenosti s podobnou situací?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist