Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Dočasné Máme přijímat uprchlíky z Afriky?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Máme přijímat uprchlíky z Afriky?
ANO
38%
 38%  [ 5 ]
NE
61%
 61%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 13
      Na začátek stránky  

po leden 11, 2016 10:12 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Zásadní malér je, že zatímco u boje proti ponožkám v sandálech, za kohoutkovou vodu, za nepřechylování ženských příjmení


Když si vzpomenu, jak nekompromisně zatočila Evropská unie s žárovkama a pomazánkovým máslem, tak je mi těch džihádistů skoro i líto.

Václav napsal:
Honzo, zdá se, že tu anketu jsi založil Ty. Proboha, proč jen z Afriky?


Protože jsou totál nepoužitelní. Kdyby k nám emigrovali třebas Italové nebo Španělé, tak by mi to až tak nevadilo. Smile

Václav napsal:
Tak to pan profesor vidí úplně jinak ...


Čím dál víc jsem přesvědčený, že bych i docela rád žil ve státě, který opevní své hranice aby nikdo nemohl ven, protože se dá celkem dobře dovodit, že když nikdo nemůže ven, tak nemůže ani dovnitř.

Pak bych ještě prosil obnovit trest smrti, protože fakt nechápu, proč by vrah měl mít právo žít zadarmo na účet společnosti. A taky bych si přál znovu uzákonit příživnictví a výrazně omezit sociální dávky - mě by vůůůbec nevadilo, kdyby netáhla chcípala hlady v příkopech podél silnic. Dále prosím postavit mimo zákon sluníčkáře. A uzákonit muklům pracovní povinnost v uranových dolech nebo v podobně bohumilém zařízení, protože výkon trestu se nemá zaměňovat za lázně placené daňovými poplatníky. A feťáky léčit jen, když si to sami zaplatí, nebo je skladovat na dně Macochy. A obnovit hezký římský zvyk předhazování dlužníků lvům - četl jsem, že to vemi prospívá platební morálce, vyjde to dost lacino a ani by nebylo potřeba zavádět Babišovu EET.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 11, 2016 7:56 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
strach z toho, abychom nebyli nespravedlivi

Tohle, Johne, funguje jen u pár naivních idealistů nepoučených (a nepoučitelných) životem. Když sleduju tyhle (a mnohé jiné podobné) diskuse, zjišťuju, že u výrazné většiny hlasatelů těch postojů jde především o neukojitelnou potřebu povyšovat se, manifestovat se jako vysoce převyšující primitivní chátru ("nacionalistická lůza", "náckové", říkají ti zamindrákovaní dobrotivci svým bližním). Typickými představitelkami jsou maloměstské pseudointelektuálky, které usilují o uznání svého nadřazeného postavení tím, že svému okolí sdělují, že se s ním cítí jako růže na hnoji. Ostatně, Tví američtí kolegové už mají nová témata, za než nadšeně vycedí poslední kapku cizí krve.
Zásadní malér je, že zatímco u boje proti ponožkám v sandálech, za kohoutkovou vodu, za nepřechylování ženských příjmení (doplňme dlouhou řadu zásadních témat) jde jen o směšnost, tady jde o reálný problém. V té palbě lejen z obou stran bohužel zaniká, že skutečným obětem válek samozřejmě je nutné pomoci, existuje ovšem celá řada jiných způsobů, jak to udělat, než připravit jim i nám trauma z nekompatibilního způsobu života.

John napsal:
Honza: Cetl jsem a bohuzel je to pravda.

No vidíš, a na jednom slunečním ostrově osadníci besedují s osvědčenou noblesou o tomtéž následovně:
citace:
- Mě to připadá dosti nechutná propaganda, rafinovaně zaobalená do názoru respektovaného odborníka.
- Pán si říká historik, i když ve skutečnoisti je spíše jakýmsi popularizátorem dějin... Desatero pokládá za křesťanský apel na morálku, i když jde o Starý zákon... Nebo, oblíbený náckovský bonmot, že "lidská práva" chrání jen menšiny... Neuvěřitelná hloupost nebo úmysl...
- Demagogie,účelové lži,nebo jen lži
- Podle mě je to jen souhrn všech propagandistických tezí které se o tomto tématu objevují.Navíc s argumentací tak na urovni žáka základky.
- ne z argumentavi nemaji nic spokecneho jeho propagandisticke fraze..je uplne jedno ze mluvi slusne kdyz jenom omila go co uz jsme slyseli.milionkrat..
- mas pravdu vondruska jen opakuje xenofobni propagandu..nechapu co na nem vidite..nema s rozumem nic spilecnuho
- Toho pana je mi tak trochu lito, protoze je viditelne, ze se chce zviditelnit i za tu cenu, ze vypada pred ostatnimi historiky jako idiot.


John napsal:
Spise zavrit hranice pred nosem. Laughing

Tak to pan profesor vidí úplně jinak. Připomeneme si, že ve třetím kole prezidentské volby po skončení funkčního období Václava Havla se pan profesor nechal použít Vladimírem Špidlou jako spolehlivě nevolitelný protikandidát, aby zvolení Václava Klause bylo jisté. Špidlovi se to bohatě vyplatilo.

John napsal:
Ten kabat potreboval vymenit uz drive

Možná by Tě potěšilo, že jsem si (bohužel vůbec ne ve výprodeji) koupil zimník jen ke kolenům. Jarník na obměnu teprve čeká.

Honza napsal:
Tak co myslíte?

Honzo, zdá se, že tu anketu jsi založil Ty. Proboha, proč jen z Afriky?

Honza napsal:
Osahávat mě takovejhle arabáč, tak bude mrtvej dřív, než řekne Allah akbar!

On by to v té situaci nejspíš neříkal, myslel by na něco jiného. Nebo to očekáváš jako výraz ohromení?


Naposledy upravil Vaclav dne po leden 11, 2016 10:14 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 11, 2016 12:14 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

bright napsal:
Johne, čekal bych něco gay relevantního. Například, zda by jim neměly být předány naše hodnoty tím, že bychom je taky ošmatali, aby pochopili, jak to může být "příjemné". Smile


Spise zavrit hranice pred nosem. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 11, 2016 12:13 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
povánoční výprodeje. Smile


Ten kabat potreboval vymenit uz drive.. Very Happy


Honza: Cetl jsem a bohuzel je to pravda.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 11, 2016 12:08 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

John napsal:
Je spolecnost schopna obrany nebo paranoidni strach z toho, abychom nebyli nespravedlivi prorostl celou spolecnosti na tolik, ze jiz neni schopna obrany svych hodnot a zpusobu zivota..


Společnosti chybí impulz k obraně a někteří pseudo-politici - třeba Angéla a její sluníčkářská banda - se dost snaží tutlat, co se dá, aby impulz nebyl. Docela mě mrzí, že tam nejspíš nepřefikli žádnou z těch sluníčkářek, i když těm sluníčkářskejm medůzám by to možná nevadilo - ty na to možná čekaj jak na boží smilování.

tady je velmi věcné hodnocení situace:
http://www.novinky.cz/domaci/391360-historik-vlastimil-vondruska-pokud-islam-ovladne-evropu-bude-to-kvuli-nasi-slabosti.html

Václav napsal:
Že ono Tě, johníku, mrzí, že v žádném z těch mnoha měst nebyli osaháváni mladíci evropského vzezření? Jistě, je to diskriminace...


Osahávat mě takovejhle arabáč, tak bude mrtvej dřív, než řekne Allah akbar!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 10, 2016 11:25 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Johne, čekal bych něco gay relevantního. Například, zda by jim neměly být předány naše hodnoty tím, že bychom je taky ošmatali, aby pochopili, jak to může být "příjemné". Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 10, 2016 8:00 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
ty mi tu vaznou vec takhle ponicis Evil or Very Mad

To tak jen vypadá. Snažím se Tě podpořit tím, že jednodušeji uvažující kolegy upozorňuji, že z dění v Německu se nás toho týká víc, než jen povánoční výprodeje. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 10, 2016 5:04 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
John napsal:
Kdy my pujdem na radu,

Že ono Tě, johníku, mrzí, že v žádném z těch mnoha měst nebyli osaháváni mladíci evropského vzezření? Jistě, je to diskriminace...


Vaclavku, po dlouhe dobe jsem tady neco vyprodukoval a ty mi tu vaznou vec takhle ponicis Evil or Very Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 10, 2016 4:24 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Kdy my pujdem na radu,

Že ono Tě, johníku, mrzí, že v žádném z těch mnoha měst nebyli osaháváni mladíci evropského vzezření? Jistě, je to diskriminace...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 10, 2016 3:48 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Drazi souputnici,
co rikate na ty novorocni udalosti a cenzuru (dloudoby fenomen) medií..? Stane se neco, nebo to vyhnije a pohoda..Je spolecnost schopna obrany nebo paranoidni strach z toho, abychom nebyli nespravedlivi prorostl celou spolecnosti na tolik, ze jiz neni schopna obrany svych hodnot a zpusobu zivota..
Kdy my pujdem na radu, aby sme nekoho nepopudili?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2015 11:19 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
jestliže EU je instituce, ve které si mají jednotlivý členové v podobných krizových situacích pomáhat?


Já pomůžu moc rád. Státu, který jako první řekne, že koupí loď a všechnu tu chamraď, co se jí nesprávně říká uprchlíci (ačkoli jsou to obyčejní ekonomičtí migranti) naloží a odveze zpět do Afriky, pošlu rád celou výplatu a dva barely nafty do lodního motoru! I s odchytem a nakládkou pomůžu!

Existuje něco jako řetězová reakce. Přijmeme jich tisíc, a sotva tu budou, tak každej chudinka nemajetnej vytáhne mobil a pozve sem celou svou rodinu - a máš jich tu 10x víc, atd. atd. atd ... Množit se uměj, to je jediný, co jim opravdu jde, stejně jako našim indiánům.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2015 10:16 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Václav napsal:

To už jsi na tom tak špatně, že si musíš souložní matroš opatřovat takhle? Very Happy


Jak jako?? Teď snad dělám radši, že nechápu, ani se to pochopit nesnažím..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2015 10:09 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Neser, Václave! Jinak uděláme s Libyí výměnnej obchod. Ty za deset uprchlíků. Smile
... ale proč by to všechno měla odnést Itálie,...

To už jsi na tom tak špatně, že si musíš souložní matroš opatřovat takhle? Very Happy
Jo, a oni Ti vykoupí všechny hadříky ve výprodejích v Bibione... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2015 10:05 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Honza napsal:
Karlické války mne bohužel minuly

I neminuly. Vlákno "Politika", od 10. srpna 2010 tisíce postů daleko nazpátek. A taky vlákno "Politické hádky". A taky řada vláken na téma "Spory a hádky". A taky... Ono jinde není dost diskusí na uprchlické téma, abychom si to tu museli zase zahnojit? A za tu cenu se tím něco vyřeší? Tady?


Neser, Václave! Jinak uděláme s Libyí výměnnej obchod. Ty za deset uprchlíků. Smile

Pokud někoho zajímá můj názor na dané téma (můj první intopic!), tak je tu samozřejmě nechci, ale proč by to všechno měla odnést Itálie, jestliže EU je instituce, ve které si mají jednotlivý členové v podobných krizových situacích pomáhat?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2015 9:28 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Karlické války mne bohužel minuly

I neminuly. Vlákno "Politika", od 10. srpna 2010 tisíce postů daleko nazpátek. A taky vlákno "Politické hádky". A taky řada vláken na téma "Spory a hádky". A taky... Ono jinde není dost diskusí na uprchlické téma, abychom si to tu museli zase zahnojit? A za tu cenu se tím něco vyřeší? Tady?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2015 8:19 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

John + honzi.tabl: souhlas

Václav: Karlické války mne bohužel minuly, ale rád bych se jich zůčastnil. Kořistění a rabování by mne jistě bavilo.

Když to bude pokračovat stejně jako teď, tak se díky humanitární debilitě idiotů z EU budou britští gentlemani muset brzo vzdát jak dýmek, tak i whisky, bo podle koránu je obojí hřích.

Uprchlíky, migranty a všechny podobné "existence"
nejlíp vysvětlují tady:

https://www.youtube.com/watch?v=Q9OHapuhzs4

Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2015 6:57 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Máme přijímat uprchlíky z Afriky? Citovat

Honza napsal:
Tak co myslíte?

Že tohle téma bychom opravdu, ale opravdu měli přeskočit co nejdůsledněji. Ty nepamatuješ "válku s karlisty"? Proti tomu "válka s mloky" byla selanka... Tady není dostatek britských gentlemanů, kteří by věci veřejné probírali v klubu s klidem a potěšením u krbu, s dýmkou a se sklenkou whisky u ruky.

P.S. V nejhorším případě to může být portské.

P.P.S. Ale jen solidní značka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2015 6:52 pm
Autor Zpráva
honzi.tabl
tester


Založen: 8.6.2015
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Za mě určitě ne Smile
Jako zdravotník vzpomenu alespoň jeden jediný důvod :
Nevíme,jakou chorobu,vir nám sem ( ač nechtěně ) někdo donese. U nás na to nemusíme být připraveni. Následky každý může domyslet sám.
Navíc pokud by jsme uprchlíky přijímali, tak to budeme muset platit všichni z nás . A že už nyní toho neplatíme málo.....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2015 6:26 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Neco pro me Smile
Otazka je pojata velice siroce, coz muze vest k jistym nedorozumenim, svou odpoved bych tedy rozlozil do vice rovin, ci jak to nazvat.

Predevsim jsem proti kvotam, porusuji jedno ze zakladnich prav statu. Tim se nechci hrnout do mezinarodniho prava, to by ode me bylo hloupe. Nicmene pokud stat prijde o tuto vysadu, zvlast v tomto pripade, tak se ze sirsiho hlediska otvira otazka, jakou ulohu ma stat v teto konfederaci, paklize je mu urceno koho a v jakem poctu ma vpustit na sve?? uzemi a je to jeho uzemi jeste? Nebo je stat degradovan na drzitele sily nebo je to prerod do jineho stadia vyvoje EU? Nastitene otazky presahuji me schopnosti je zodpovedet, paklize mohu vyjadrit svuj nazor, tak si myslim, ze soucasne spicky EU nejsou ty prave, kteri by mohli rekneme EU vest smerem k federaci ci alespon k dalsimu presunu moci na EU..
Z druhe strany jsem proti kvotam proto, ze resi nasledek a ne pricinu..Take kdyz pohlidnu na chovani jiznich statu, tak se mi jejich pozadavky v celku pricej..Vyuzivaly vyhod mori, cestovni ruch, pristavy..a nyni pri prvnim problemu, ktery se naskytl, tak ho prehazuji na jine a vyhrozuji..Ostatne cela (ne)ochrana hranic EU je uplne mimo, ale to uz se dalo vyresit driv..

Posledni vec je ta evropska priposranost z jinych kultur, mysleno ten nejhorsi druh multikulturalismu, ktery tu bohuzel zapustil koreny, ikdyz se ho politici zrekli, i kdyz mozna jen naoko..Take nerozumim, proc se tu vytvari nejaky fenomen, ze jsem povini pomahat urchlikum a kde komu..To je lez, nevim, kdo v tom ma prsty..Docela by me to zajimalo..

Presto vsechno nahlizim na imigraci jako na prinos, pokud se s ni zodpovedne zachazi, coz v soucasnosti v EU rozhodne ne. Uprchliky bych prijmul, samozrejme dobrovolne, vsechny ostatni nekompromisne vracet, znicit lode paserakum, urcit nejake mista, kam by uprchlici smerovali, jinak smula a odvrhnout ten mytus pomoci..A konecne zacit s imigranty pracovat, ucit je nasem zakonum, svobode a tolerance, jazyku..a delat vsechno proto, aby byli soucasti statu a spolecnosti..Toliko muj netolerantni pohled..

Omlouvam se za diakritiku a preklepy..nejsem na PC
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2015 5:26 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Máme přijímat uprchlíky z Afriky? Citovat

Tak co myslíte?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist