Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Holka
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

st červen 03, 2015 10:06 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bright: Applause Applause Applause
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 03, 2015 5:46 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Myslíš, brighte, že slušný orangutan si jezdí do Milána pro pochybné hadříky a používá iPhone 4?

Orangutan jezdí všude, kam ho vezmou s sebou (a čím teplejší kraj, tím je spokojenější), obléká si vše, co mu kdo koupí (ale to jen pro parádu, protože pod srstí mu stejně není nic vidět), a nakousnutá jablka přímo miluje. Když nějaké uvidí na mobilu, hraje si s ním tak dlouho, až se mu podaří i něco napsat. Sice je to pokleslý žánr, ale jeho inteligenci zcela přiměřený.

Honza napsal:
Ještě jsem neviděl orangutana, který by byl růžová buznička.

Neviděl, ale zažil.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 03, 2015 10:36 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáši : Myslím že tvoje teorie ti nevyjde. Vzhledem k tomu že jsem mu dal na vystěhování čtrnáct dnů a on už si pospíšil dneska a přijel ráno dvěma autama se svým tátou, kámošem Pepou,jeho bráchou a nějakým Danečkem kterého si narazil na iboys , který je o tři roky mladší než já a už my stačil během pár minut co tu byl v pálit že s Tomášem už třikrát spal a že ho strašně miluje a Tomáš jeho a že spolu budou bydlet v Praze v Tomášovým bytě kterej zatím Tomáš pronajímá . A Tomáš jediný co řekl je že přijede ještě odpoledne s Kájou aby se rozloučila s Angii a vzala si svoje hračky a knížky a domluvit se s Ivetou jak to bude s tím jejich děckem.


A Tomášku myslím že bys konečně měl začít řešit sám sebe ,ono je sice pěkné zajímat se o druhé ,ale člověk by měl občas myslet také sám na sebe. A nemyslím to tak že si nakoupíš tunu hadrů a pojedeš se slunit někam do Itálie, ale sám se zamyslet nad svými vztahy a především vyřešit problémy se svou matkou. Myslím že ti to moc prospěje a hlavně tě to natolik zaměstná že nebudeš mít čas řešit tu mě,Václava nebo někoho jiného ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 03, 2015 10:21 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Tebe s Tvou jedovatou hubou nikdo nikdy láskou trápit nebude.

Má pravdu, předsedo, má ptavdu!

Václav napsal:
že slušný orangutan si jezdí do Milána pro pochybné hadříky a používá iPhone 4?

Ještě jsem neviděl orangutana, který by byl růžová buznička. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 03, 2015 9:17 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Tom_c napsal:
Já si nepotřebuju namlouvat, že jsem něco extra, něco víc než třeba orangutan

Skutečnost si není třeba namlouvat.

Myslíš, brighte, že slušný orangutan si jezdí do Milána pro pochybné hadříky a používá iPhone 4?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 03, 2015 7:16 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Já si nepotřebuju namlouvat, že jsem něco extra, něco víc než třeba orangutan

Skutečnost si není třeba namlouvat.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 03, 2015 6:41 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
No tak během čtrnácti dnů se stihnete rozhádat a usmířit ještě několikrát Wink Zjistíte, že i když on tě nemiluje, vlastně si skvěle rozumíte, dáš mu ještě šanci, on tě možná zas začne milovat (ááách). Když ne, uvědomíš si, že jeho lásku vlastně nepotřebuješ, že je ti dobře v jeho přítomnosti.
Co je to vlastně láska? Důležitý jsou sexuální pudy. Zvířátka v přírodě se řídí výhradně jimi. Já si nepotřebuju namlouvat, že jsem něco extra, něco víc než třeba orangutan Smile

A narodil se nám nový doktor Plzák, tentokrát pro buzíky. Zas ho budou plné TV estrády. To jsi si vybral prima job. Laughing Jinak ovšem: Ty se Tome, bát nemusíš, Tebe s Tvou jedovatou hubou nikdo nikdy láskou trápit nebude.

Tom_c napsal:
Ledaže! by se za partnery daly považovat smrky v Boubínskym pralese.

Všechny stromy si tajným dekretem prezidenta republiky rezervoval Ovar.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 03, 2015 1:23 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Maty napsal:
jsem se rozhodl že už žádný vážný vztah nechci.


Tak ty jsi se rozhodl:D Ještěže je platnost tvých neuvážených hysterických rozhodnutí jen čtyřicet minut.

Maty napsal:
A s Tomášem to už zkoušet znova nebudu i kdyby se znova rozmyslel,dal jsem mu čtrnáct dní na odstěhování a tímto to i když mě to mrzí a bolí končí.


No tak během čtrnácti dnů se stihnete rozhádat a usmířit ještě několikrát Wink Zjistíte, že i když on tě nemiluje, vlastně si skvěle rozumíte, dáš mu ještě šanci, on tě možná zas začne milovat (ááách). Když ne, uvědomíš si, že jeho lásku vlastně nepotřebuješ, že je ti dobře v jeho přítomnosti.

Co je to vlastně láska? Důležitý jsou sexuální pudy. Zvířátka v přírodě se řídí výhradně jimi. Já si nepotřebuju namlouvat, že jsem něco extra, něco víc než třeba orangutan Smile

Václav napsal:
A jinak myslím, že u Matyáše vyvolává problém záliba ve starších partnerech


Tobě tenhle problém už naštěstí nehrozí Smile Ledaže! by se za partnery daly považovat smrky v Boubínskym pralese.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 02, 2015 10:04 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:

Asi s tím neuděláš nic. Ovšem až překročíš padesátku, bude Tvá příchylnost k chlápkům z intervalu 28-40 snáze srozumitelná. Laughing


MYslíš, že se to otočí..no nevím, nevím Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 02, 2015 6:03 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Maty napsal:
ale co mám dělat když mě stejně staří a mladší kluci prostě vůbec nepřitahují? ... Prostě mě přitahují chlapy od 28 do 40 let

Asi s tím neuděláš nic. Ovšem až překročíš padesátku, bude Tvá příchylnost k chlápkům z intervalu 28-40 snáze srozumitelná. Laughing

A k aktuální situaci: asi by se našla nějaká ta útěšná slůvka, ale byla by to jen slůvka. Spraví to jen čas.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 02, 2015 1:39 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
A jinak myslím, že u Matyáše vyvolává problém záliba ve starších partnerech - ona se ta rozdílnost názorů, zkušeností a cílů těžko může neprojevit.


V tomhle máš pravdu Vašku ,ale co mám dělat když mě stejně staří a mladší kluci prostě vůbec nepřitahují? Párkrát jsem to zkoušel, ale nikdy s toho nic nevzešlo nebo s toho vzniklo akorát kamarádství. Někde sem četl že ženský a holky kteří si hledají starší partnery (nemyslím teď zrovna zlatokopky) tak je to prej s toho důvodu že v dětství a v dospívání vyrůstali bez otce nebo s otcem nevycházeli. Tak jsem přemýšlel jest-li by to bylo možné i u mě ,ale nakonec jsem došel k tomu že to tím asi nebude.... Prostě mě přitahují chlapy od 28 do 40 let , ale teď je to stejně jedno protože jsem se rozhodl že už žádný vážný vztah nechci. A s Tomášem to už zkoušet znova nebudu i kdyby se znova rozmyslel,dal jsem mu čtrnáct dní na odstěhování a tímto to i když mě to mrzí a bolí končí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 02, 2015 12:23 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
To ma urcite od nejaky zensky, ze jo?

Napadlo mne přesně totéž. Laughing

A jinak myslím, že u Matyáše vyvolává problém záliba ve starších partnerech - ona se ta rozdílnost názorů, zkušeností a cílů těžko může neprojevit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 02, 2015 10:27 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Maty napsal:
jinak jsem mu ráno řekl ať se i s holkou sbalí


Už zase? Opět? Kvůli takový pitomosti? Ty hysterko, odhaduju, že nejpozdějc ve čtvrtek tu zas napíšeš, že jste se udobřili a vyříkali si to Wink Už to začíná být otřesná nuda..


Tak když mi řekne že už mě nemiluje a že už takhle dál nemůže tak co mi asi jiného zbylo a odhaduješ špatně já si to už rozmejšlet nebudu, jako nebudu sním usmiřovat a aby on za měsíc zase přišel s nákou podobnou jobovkou jak tu psal Honza nepotřebuji fylozofa co sám neví co chce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 02, 2015 10:05 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Maty napsal:
John napsal:
Sem vam fandil..takze definitivni konec? Confused



No tak si to Johne nějak zakřiknul, Tomáš mi dneska odpoledne řekl že mu na mě moc záleží,že mě má moc rád,ale že už mě nemiluje. Prej tomu dlouho dával ještě šanci,odpustil mi tu nevěru ataky myslel že třeba to dítě co ted bude mít to zlepší,ale prej ne že už prej takhle nemůže ,ale prej se nemám trápit že to nějak vyřeší ...

To ma urcite od nejaky zensky, ze jo? .Ale co, najdes si lepsiho..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 02, 2015 9:48 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Maty napsal:
jinak jsem mu ráno řekl ať se i s holkou sbalí


Už zase? Opět? Kvůli takový pitomosti? Ty hysterko, odhaduju, že nejpozdějc ve čtvrtek tu zas napíšeš, že jste se udobřili a vyříkali si to Wink Už to začíná být otřesná nuda..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 02, 2015 9:00 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:

Hele, už bys měl opustit tyhle rozháraný zblblý přemejšlivý filozofy a permanentní tragédy života a najít si nějakého psychologicky jednoduchého (jednoduššího) chlapa, který místo věčného filozofování nad nenaplněností osudů úplně normálně žije, baví se, ... a ví, co od života chce.



Spíš mám ještě jednoduší řešení,už si žádného chlapa na vztah hledat nebudu,jinak jsem mu ráno řekl ať se i s holkou sbalí, Angie je sice na tu jeho malou zvyklá,mají se rádi ,ale v září nastupuje do školky tak snad si tam najde jinou kamarádku . A ostatní ať si vyřeší s Ivetou, to je jejich věc jak to vyřeší o to se já starat nebudu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 02, 2015 1:18 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Maty napsal:
... že mu na mě moc záleží,že mě má moc rád,ale že už mě nemiluje ... dlouho dával ještě šanci ... že třeba to dítě to zlepší ... že už prej takhle nemůže ...

Hele, už bys měl opustit tyhle rozháraný zblblý přemejšlivý filozofy a permanentní tragédy života a najít si nějakého psychologicky jednoduchého (jednoduššího) chlapa, který místo věčného filozofování nad nenaplněností osudů úplně normálně žije, baví se, ... a ví, co od života chce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 01, 2015 10:51 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Sem vam fandil..takze definitivni konec? Confused



No tak si to Johne nějak zakřiknul, Tomáš mi dneska odpoledne řekl že mu na mě moc záleží,že mě má moc rád,ale že už mě nemiluje. Prej tomu dlouho dával ještě šanci,odpustil mi tu nevěru ataky myslel že třeba to dítě co ted bude mít to zlepší,ale prej ne že už prej takhle nemůže ,ale prej se nemám trápit že to nějak vyřeší ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 24, 2015 1:35 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Maty napsal:
Co je špatně na slově děti?

Se slovem problém není, s jeho souvislostmi ano.


A jak nezapada do souvislosti moje "zmaten"? Ty jsi zmaten z mych postu, neb nevis, do jaky vekovy kategorie je zaclenit. Tento zmatek pak zmatene prenasis na me, no a ja jsem z toho v pr*eli (lepsi?).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 23, 2015 9:06 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Maty napsal:
Ježiši se hned neurážej

Mates, když řeknu "problém", neznamená to, že jsem uražený. Znamená to, že problém budeš mít Ty, až Tě dostanu do ruky... Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 23, 2015 8:31 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Se slovem problém není, s jeho souvislostmi ano.




Ježiši se hned neurážej, tak sám uznej že občas si určitě jako malej kluk přijdeš ,a určitě si někdy rád hraješ ne ?
Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 23, 2015 6:54 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Maty napsal:
Co je špatně na slově děti?

Se slovem problém není, s jeho souvislostmi ano.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 23, 2015 6:17 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Tom_c, Maty napsal:
...zmaten...
...děti...

No, tady se tedy sešly poklady českého vysokého školství... Rolling Eyes Smile


Co je špatně na slově děti?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 23, 2015 4:16 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c, Maty napsal:
...zmaten...
...děti...

No, tady se tedy sešly poklady českého vysokého školství... Rolling Eyes Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 23, 2015 2:21 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Václav napsal:
Tomouši, má-li se věřit Tvým postům, jste s Johnem jen asi dva roky od sebe. Přičemž to jsou obvykle Tvoje posty, které působí, že jsou od toho mladšího... Very Happy A když jsme tak u toho, co Ty a harantíci?


Hele Václave, pořád mi tu píšeš, že mé posty zní jako od tvého vrstevníka, a teď prý působí, že jsou od mladšího než John.. Kde nastal obrat? Měl by sis to trochu srovnat v tý svý hlavě Smile Jsem pak z toho taky zmaten Very Happy



No tak i někteří starci se někdy chovají jako děti..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 23, 2015 11:15 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Tomouši, má-li se věřit Tvým postům, jste s Johnem jen asi dva roky od sebe. Přičemž to jsou obvykle Tvoje posty, které působí, že jsou od toho mladšího... Very Happy A když jsme tak u toho, co Ty a harantíci?


Hele Václave, pořád mi tu píšeš, že mé posty zní jako od tvého vrstevníka, a teď prý působí, že jsou od mladšího než John.. Kde nastal obrat? Měl by sis to trochu srovnat v tý svý hlavě Smile Jsem pak z toho taky zmaten Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 21, 2015 12:07 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Tom_c napsal:
Vždyť jsi ještě sám nevyzrálej jedinec, přerostlý děcko Very Happy

Tomouši, má-li se věřit Tvým postům, jste s Johnem jen asi dva roky od sebe. Přičemž to jsou obvykle Tvoje posty, které působí, že jsou od toho mladšího... Very Happy A když jsme tak u toho, co Ty a harantíci?

Vaclavku, dekuji za zastani..On Tomik byl tak rozdovadenej Matyasovou rodinou, ze si poplet, co chtel napsat..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 20, 2015 10:51 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Vždyť jsi ještě sám nevyzrálej jedinec, přerostlý děcko Very Happy

Tomouši, má-li se věřit Tvým postům, jste s Johnem jen asi dva roky od sebe. Přičemž to jsou obvykle Tvoje posty, které působí, že jsou od toho mladšího... Very Happy A když jsme tak u toho, co Ty a harantíci?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 20, 2015 10:43 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Vždyť jsi ještě sám nevyzrálej jedinec, přerostlý děcko Very Happy

Tomovi bude ta malá říkat ''tati'', to je zjevný. Jak ale, teď přijde má klíčová otázka, bude oslovovat Matyho? ..Mami?, nevlastní mami?, teto s vypouklým poklopcem?, nebo pokud se dýl neoholí Conchito Wurstová? Very Happy


Stejně jako moje děcka říkají Tomášovi - strejdo ,nebo jménem jako to zas dělají moji mladší sourozenci a říkají Romanovi od mojí mámy Romane. Nebo si vymyslí vlastní přezdívku. Jinak já chlupy a vousy nesnáším ,takže neboj holit se fakt nezapomínám. Jo a v pátek mám poslední zkoušku z práva a pak už mám hotovo a ani sem nemusel nikoho podplácet a ani s nikým šukat. Very Happy Ikdyž je teda pravda že jsem zaspal na statistiku a přišel o čtvrt hodiny později takže mě profesor už nepustil ke zkoušení ,ale na druhej pokus jsem přišel včas a dal to Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 20, 2015 9:22 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

John napsal:
Ale v prvni rade me deti neskutecne serou..Neco melou, vyvadej.. Very Happy


Vždyť jsi ještě sám nevyzrálej jedinec, přerostlý děcko Very Happy

Tomovi bude ta malá říkat ''tati'', to je zjevný. Jak ale, teď přijde má klíčová otázka, bude oslovovat Matyho? ..Mami?, nevlastní mami?, teto s vypouklým poklopcem?, nebo pokud se dýl neoholí Conchito Wurstová? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist