Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Ako zbaliť chalana
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

čt duben 23, 2015 12:51 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Je fajn, že hlídáš kvalitu sortimentu, jenže sídlo výrobce se dost často podstatně liší od sídla vlastní výroby a i řada evropských značek má výrobu usídlenou jižně od Ruska.


Já vím ,přesto se pořád snažím i když to někomu přijde naivní viď Tomášku,vybírat zboží které vypadá nejen dobře vzhledově ,ale hlavně co se hnedka nerozpadne ,neprotrhne ,neulomí a atd.. Zatím jsme žádnou reklamaci ani stížnost od zákazníků nikdy neměli ,akorát občas přijdou třeba maminky vyměnit že děcku třeba vzali bundu moc velkou nebo mu je malá. A jednou jeden pán koupil u nás s nadšením dvě kola že s manželkou mají oba dva čtrnáct dní dovolenou ,takže budou jezdit na kolech po republice. No asi za tři dny přišel s omluvou znova jest-li mu je vezmeme zpátky, že ho manželka seřvala že proč to kupoval , že se nehodlá celých čtrnáct dní někde handrkovat na kolech,že se těšila že bude mít konečně klid a čas na to koukat na své oblíbené seriály a že bude moct spát až do oběda. Jo neříkám že jsem nikdy nic u vietnamců nebo číňanů nekoupil. Teda pro sebe ne,ale občas tam třeba děckám koupíme tepláky ,protože oni hned všechno zničí a taky rychle rostou,takže by se nám v tomhle případě nevyplatilo kupovat jim značkový. Ale, jsme malinký obchůdek, takže si prostě musíme udržet spokojenost zákazníků,aby se k nám rádi vraceli a nekoupili si třeba kolo v akci v kauflandu nebo sandály v lídlu či na tržnici.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 23, 2015 1:31 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Maty napsal:
Jo a od kdy se šedesátníkům říká fototyp ?


+1000 Applause Applause Applause

Maty napsal:
Tomáši: 1: Spolupracujeme s českými firmami a s firmami které mají zboží z Dánska, Švédska, Norska , Rakouska a z VB.


Je fajn, že hlídáš kvalitu sortimentu, jenže sídlo výrobce se dost často podstatně liší od sídla vlastní výroby a i řada evropských značek má výrobu usídlenou jižně od Ruska.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 22, 2015 9:50 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Hahaha ...jste vážně moc vtipní, zdůrazňuji vtipní. Exšlapka z Hlaváku a pán, jehož paměti sepsal Darwin ve svym bestselleru O původu druhů, mě nemůžou urazit Very Happy



Tak to je dobře Tomášku že se nedáš a Tomášku jak se vůbec daří tvé mamince?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 22, 2015 9:50 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
pán, jehož paměti sepsal Darwin ve svym bestselleru O původu druhů, mě nemůžou urazit Very Happy

Laughing +1000
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 22, 2015 7:17 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Hahaha ...jste vážně moc vtipní, zdůrazňuji vtipní. Exšlapka z Hlaváku a pán, jehož paměti sepsal Darwin ve svym bestselleru O původu druhů, mě nemůžou urazit Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 21, 2015 11:40 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
A na které straně plotu Tom_cák s tím mladíkem byli?




Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Vašulínku tak tahle varianta mě vůbec nenapadla,jinak byli před plotem,ale kdoví třeba příště budou i na opačné straně Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 21, 2015 7:10 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Maty napsal:
v zoo a procházel se tam takový stařík opírající se o nějakého mladíka,tak mě tak napadlo jest-li jste si s tím tvým fototypem neudělali hezké odpoledne.

A na které straně plotu Tom_cák s tím mladíkem byli?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 20, 2015 11:24 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Zjevně se hranice tvý naivity zdolat nedají, vzdávám to Very Happy
Nejezdím nikam, kde jsou Češi, a možná ti měli říct, že v Marakeshi není moře Very Happy

Zbytek postu no comment, už proto, že mám pocit, že ti ho někdo předepsal..



A kdo tu mluvil o moři ? A lepší naivní než škaredej a opuštěnej ,jinak nikdo mi nic nepředepsal ,víš já ty moje ruce ještě občas umím používat k něčemu jinému než k večerním hrátkám. Jo a dneska jsem byl s Angii v Liberci v zoo a procházel se tam takový stařík opírající se o nějakého mladíka,tak mě tak napadlo jest-li jste si s tím tvým fototypem neudělali hezké odpoledne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 20, 2015 9:54 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Zjevně se hranice tvý naivity zdolat nedají, vzdávám to Very Happy
Nejezdím nikam, kde jsou Češi, a možná ti měli říct, že v Marakeshi není moře Very Happy

Zbytek postu no comment, už proto, že mám pocit, že ti ho někdo předepsal..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 17, 2015 2:54 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáši: 1: Spolupracujeme s českými firmami a s firmami které mají zboží z Dánska, Švédska, Norska , Rakouska a z VB.


2: Ne úklid dělá brigádnice , jsem spolumajitel,takže rozhoduji o dost věcech a zařizuji spoustu důležitých věcí. A tržby nulový nemáme,někdy se daří víc ,někdy méně , ale pořád se nám v celkem dobře daří.


3 : Jinak neletím do Adagiru ,ale do Marakéše . A pořád jsou lepší zablešení psy, než mraky českých turistů ,vyvalující se na dece na pláži s plastovými krabičky s řízky v alobalu ,řvoucí haranti a černoši kteří se ti neustále snaží vnutit falešnou kabelku,peněženku nebo falešné hodinky.


4: Už si docela trapný,jak se tu neustále snažíš dělat ze mě debila . Jako já nejsem žádný génius ,ale taky nejsem ze zvláštní školy a ve svém věku zvládám tolik věcí kteří by jiní ani z poloviny nezvládli. Jako mám rád srandu, a někdy si jí rád udělám sám ze sebe a Honzovi a Vaškovi vtípky jsou někdy celkem vtipný, ale u tebe to moc vtipný není . No nic škoda slov a víš co už mě nebaví reagovat na tebe akorát tím ztrácím čas ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 17, 2015 1:23 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Maty napsal:
Tak my čínský zboží nebereme ,vybíráme jen kvalitní prověřené firmy.


No ovšem, a to jejich zboží se vyrábí ve Švýcarsku Laughing

Maty napsal:
Jinak o smlouvy a tyhle věci se stará moje kolegyně ,já dělám ostatní věci.


Aha, takže leštíš výlohu, drbeš podlahu a když je nulová tržba, nechají tě dokonce spočítat peníze v kase?

Maty napsal:
Jinak ti nějak nezávidím ,v Itálii jsem byl již několikrát a kromě Římu ,Benátek a Florencie mě nijak moc nezaujala.


V tom případě tě obrovský rozpálený veřejný pláže v Agadiru, plný zapáchajících muslimů a potulnejch zablešenejch psů, ohroměj Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 16, 2015 9:25 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
V tom případě pana doktora prostě vypustíme... A když máš napsat reklamaci na nějakou čínskou sportovní p*čovinu, radíš se s googlem, neřešíš to, nebo jak? Možná jsem moc zvědavej..

Až se budeš Matyášku v létě nesmyslně smažit v Africe, já a můj fototyp se budeme schovávat před Sluncem pod cypřišem v severní Itálii (má oblíbená destinace Smile ). Jo a medvědi jsou nejen chlupatí, ale hlavně objemově velcí, a to mě teda nebere; nějak sis to poplet.



Tak my čínský zboží nebereme ,vybíráme jen kvalitní prověřené firmy. A za celou dobu jsem reklamaci ,řešil jednou a to když nám jedna firma udělala rolety ,které nešly stahovat dolů ,a tam jsem volal. Jinak o smlouvy a tyhle věci se stará moje kolegyně ,já dělám ostatní věci. Jinak ti nějak nezávidím ,v Itálii jsem byl již několikrát a kromě Římu ,Benátek a Florencie mě nijak moc nezaujala. A smažit se nebudu nejsem řízek ani vajíčko ,takže neměj péči . Jo a od kdy se šedesátníkům říká fototyp ? A nevěděl jsem nevěděl že tě neberou objemově velcí ,já myslel že si rád užíváš.

Very Happy Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 16, 2015 5:53 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

V tom případě pana doktora prostě vypustíme... A když máš napsat reklamaci na nějakou čínskou sportovní p*čovinu, radíš se s googlem, neřešíš to, nebo jak? Možná jsem moc zvědavej..

Až se budeš Matyášku v létě nesmyslně smažit v Africe, já a můj fototyp se budeme schovávat před Sluncem pod cypřišem v severní Itálii (má oblíbená destinace Smile ). Jo a medvědi jsou nejen chlupatí, ale hlavně objemově velcí, a to mě teda nebere; nějak sis to poplet.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 16, 2015 9:35 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Já opětovaně oceňuji tvůj zájem o mé výlety za hranice naší vlasti. A víš, že bych si do USA docela rád zase zaletěl? Tentokrát někam na západ. Třeba bys mě mohl seznámit s tím milým postarším panem doktorem, co jste spolu zcela náhodou, za peníze ze zdravotního pojištění, skončili na pláži u Perskýho zálivu Smile

Když už jsme v tom, moc rád bych věděl, jak vlastně Matyášek k maturitě z českýho jazyka přišel. Bukkake s maturitní komisí, nebo ti ji dala za spropitný hajzlbába na Hlaváku?



S panem doktorem tě rád seznámím ,bude jistě rád že mu nyní bude dělat někdo společnost v jeho domě polepeným žlutými papírky od pánů ve fraku a jistě bude rád že ho někdo doprovodí na úřad práce.


Jinak jak Matyášek k maturitě s českého jazyka přišel je v celku jednoduchý příběh ,Matyášek si se svou ctěnou maminkou zašel do speciálně pedagogické poradny, kde mu jistá paní psycholožka napsala čtyřstránkové lejstro ,kde uvedla že je naprosto tupý co se týče gramatiky v českém jazyce. To lejstro pak dal své ctěné paní učitelce na český jazyk. Dále se naučil všechny maturitní otázky ,takže s českého jazyka odmaturoval. Tož celý příběh je ukončen Very Happy

Jinak doufám Tomášku že letos nepřijdeš o záři slunce ,protože medvídkům se jistě líbí opálení chlapci. A kdyby ti to náhodou nevyšlo neboj ,já na tebe mile rád zavzpomínám až si budu v létě za svoje těžce vydělané peníze užívat v Maroku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 15, 2015 10:47 pm
Autor Zpráva
Baťa1
uživatel


Založen: 29.3.2015
Příspěvky: 43
Bydliště: okr. Vyškov

Předmět: Citovat

Maty napsal:
Baťa1 napsal:
mám tady padesátník z roku 1984 tak bych ho obětoval, mám totiž dva Very Happy



Ten si klidně nech, děda sbíral mince a bankovky, takže to po něm ještě někde v plechovce je ,teda pokud se touž nevyhodilo...
néstarší mincu co mám je z roku 1765 ale tu tě nedám a ani tě rači neřeknu kde to nacházím abys mě nelezl na zahradu přes plot, névic mám krejcarovéch mincí z roku 1800 1850 a pak pár z první republiky neco z války a pak nekolik z dob éry komunistické Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 15, 2015 9:54 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Maty napsal:
No Tomášku oceňuji tvůj nápad pro postup mé kariéry ,ale myslím že v tomhle bys byl šikovnější spíše ty, navíc by sis udělal výlet do USA ,to by bylo skoro jako by ti někdo zaplatil dovolenou viť Very Happy


Já opětovaně oceňuji tvůj zájem o mé výlety za hranice naší vlasti. A víš, že bych si do USA docela rád zase zaletěl? Tentokrát někam na západ. Třeba bys mě mohl seznámit s tím milým postarším panem doktorem, co jste spolu zcela náhodou, za peníze ze zdravotního pojištění, skončili na pláži u Perskýho zálivu Smile

Když už jsme v tom, moc rád bych věděl, jak vlastně Matyášek k maturitě z českýho jazyka přišel. Bukkake s maturitní komisí, nebo ti ji dala za spropitný hajzlbába na Hlaváku?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 15, 2015 2:24 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Honza napsal:
..no, možná i tři.


To uz by jim musel predvist nazornou, alespon oralni, ukazku. Ale za polovinu honorare navic? No neber to..



No Tomášku oceňuji tvůj nápad pro postup mé kariéry ,ale myslím že v tomhle bys byl šikovnější spíše ty, navíc by sis udělal výlet do USA ,to by bylo skoro jako by ti někdo zaplatil dovolenou viť Very Happy


Naposledy upravil Maty dne čt duben 16, 2015 5:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 15, 2015 2:18 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Baťa1 napsal:
mám tady padesátník z roku 1984 tak bych ho obětoval, mám totiž dva Very Happy



Ten si klidně nech, děda sbíral mince a bankovky, takže to po něm ještě někde v plechovce je ,teda pokud se touž nevyhodilo...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 15, 2015 10:59 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Honza napsal:
..no, možná i tři.


To uz by jim musel predvist nazornou, alespon oralni, ukazku. Ale za polovinu honorare navic? No neber to..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 15, 2015 3:14 am
Autor Zpráva
Baťa1
uživatel


Založen: 29.3.2015
Příspěvky: 43
Bydliště: okr. Vyškov

Předmět: Citovat

mám tady padesátník z roku 1984 tak bych ho obětoval, mám totiž dva Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 14, 2015 9:26 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Tak dvě pence? no, možná i tři.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 14, 2015 9:18 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Maty napsal:
A co nechat někoho aby sbalil tebe? Tak jsem to vždycky dělal já Very Happy

... a jak to pokaždý dopadlo, že! weint_vor_lachen


Zajímavě, náhodou co by američtí scénáristi dali za moje milostný příběhy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 14, 2015 8:49 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Maty napsal:
A co nechat někoho aby sbalil tebe? Tak jsem to vždycky dělal já Very Happy

... a jak to pokaždý dopadlo, že! weint_vor_lachen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 14, 2015 12:13 am
Autor Zpráva
Baťa1
uživatel


Založen: 29.3.2015
Příspěvky: 43
Bydliště: okr. Vyškov

Předmět: Citovat

když bojuješ příliš, odradíš ho. Nesmí na tobě být poznat, jak moc ho chceš, ale musíš ho nějakým způsobem přimět, aby o tobě věděl
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 13, 2015 6:03 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

A co nechat někoho aby sbalil tebe? Tak jsem to vždycky dělal já Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 13, 2015 2:46 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

ado535: normálka, začneš se s ním bavit stejně jako s kámošem a buď to bude pokračovat dál, nebo ne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 09, 2015 10:44 pm
Autor Zpráva
Baťa1
uživatel


Založen: 29.3.2015
Příspěvky: 43
Bydliště: okr. Vyškov

Předmět: Citovat

no na toto si dé velké pozor, na internetu se dá zbalit cokoliv včetně sadistyckyho homofoba co tě pod záminkó nezávaznyho seznámení a pokecu u kávy zatáhne nekam k řece nebo na směťák kde ti muže pak cokoliv třeba ufiknót né jenom ostudu ale taky třeba hlavu Exclamation


zase na druhó stranu mužu řict o mym seznámení s klukem, bylo to před osmi letama odpověděl sem na inzerát z televize, teda aby to nebylo tak idilické tak sem odpověděl na tři, ale nakonec ten první byl ten pravé, na teletextu šla SMS na kteró sem odpověděl a už sme spolu cosi prožili Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 09, 2015 3:54 pm
Autor Zpráva
ado535
tester


Založen: 9.4.2015
Příspěvky: 1

Předmět: Ako zbaliť chalana Citovat

ahojte, som gay a potrebujem pomôcť s balením chalanov. Ako balíte chalanov na internetových zoznámkach? dajte nejaké rady ako ich zbaliť
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist