Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Vůl a kráva nebeská
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

ne březen 22, 2015 10:12 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Zrušení účtu Citovat

Matyášův účet jsem na jeho žádost zrušila. Jeho příspěvky zde zůstávají dál. Kdyby se Matyáš rozmyslel, může se samozřejmě zaregistrovat znovu a fungovat zde pod jiným nickem, ke zrušení vedla skutečně pouze jeho žádost.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 22, 2015 9:43 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tak se tu mějte ,waky mi teď napsala že zrušit účet je možný ,a já jsem se rozhodl že to přeci jenom udělám i když mi to Václav rozmlouval . Moje příspěvky mi tu ale,zůstanou tak se můžete kochat a kdyby se přece někomu zastesklo můžete mi napsat na matyasbauer@volny.cz Mějte se Matyáš Smile
 
      Na začátek stránky  

ne březen 22, 2015 1:31 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Tak teď si přesně zopakoval slova mé sestry ...


Aspoň někdo z rodiny má rozum! Smile

matyáš napsal:
ale ono je to složitější víš ...


Složitější? Co je na tomhle složitýho, tvl, to mi teda dej! Smile

matyáš napsal:
Tomáš asi čekal že ho podpořím, ,,,


A co by měl jiného čekat od svého partnera? Jak chápu, že je trochu těžký podpořit veřejně partnera, když s ním nesouhlasíš, ale takhle to je - seštěkat se můžete, až budete sami. Tohle pravidlo neznáš?

A zbytek ti už vysvětlil velmi dobře (a velmi milosrdně - že fakt zírám) Václav, tak si to pořádně a několikrát přečti.
Já bych ti to vpodstatě napsal taky, akorát by to začínalo "Mates, vystrč už konečně hlavu z prdele a přestaň štěkat do vlastní boudy ... "

Václav napsal:
Zvířata rozdat můžeš, ale ty děti jsou jiný případ...


Tak v tomhle jediném s tebou zásadně,
ale opravdu naprosto zcela zásadně, nesouhlasím! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 22, 2015 8:50 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Já bych mu ani nic nevyčítal ,kdybych neměl strach jak to všechno dopadne. ... Ale hlavně mě zamrzelo to že mi nic neřekl,ani se slovem nikdy nezmínil že by chtěl svoje další dítě ... tohle taky si upekl Tomáš a né já

Matyáši, rozumím, že vnímáš to, že Tě Tom postavil před hotovou věc a předem s Tebou o ničem nemluvil, z jeho strany jako projev nedocenění/zneuznání Tebe v roli rovnocenného partnera. Asi to tak je, a asi by bylo dobré popřemýšlel, proč to tak je. On/oni se na Tebe třeba dívají jako na toho mladšího, ještě ne úplně dospělého. Když zdrhneš, tak je v tom utvrdíš. Přeci nejde už jen o Tebe a bolístky mezi Tebou a Tomem. Máš tři děti, což zcela přesně a doslova jsou tři lidé, za které neodvolatelně odpovídáš už po celý život (jinak v právním a jinak v morálním smyslu slova), vždyť o tom sám píšeš v nějakém předchozím postu. Než dorostou, je na Tobě podporovat i jejich matky; že jsi se "jen dal ukecat", na tom nic nemění. Zvířata rozdat můžeš, ale ty děti jsou jiný případ... Co bude pro ně znamenat, když to zabalíš a zmizíš, jak to ovlivní jejich životní situaci? Budou Tě pak Tom i kamarádky brát jako už dospěvšího? Ta situace je hodně špatná, vůbec Ti jí nezávidím a nechtěl bych v ní být, ale už vám nikomu nezbývá nic jiného, než řešit ji společně, už to, sakra, není jen váš problém, jste rodina.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 22, 2015 1:59 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:
Kterého mozku? No to je jednoduchý - všech! Vy se totálně rozštěkáte místo toho abyste se pokusili situaci někaj rozumně (!!!) řešit.


Tak teď si přesně zopakoval slova mé sestry,ale ono je to složitější víš. Já bych mu ani nic nevyčítal ,kdybych neměl strach jak to všechno dopadne. No Marta hned vystartovala,protože ona prostě od začátku Tomáše moc nemusí,prostě si moc nesedli ,ale trpě li se. Možná kdyby Iveta přišla s tím že čeká dítě s někým jiným,brala by to třeba jinak. No a Tomáš asi čekal že ho podpořím, jenže já prostě nemohl protože my to prostě přišlo šílený,nevyřešitelný ,nezvladatelný. Ale hlavně mě zamrzelo to že mi nic neřekl,ani se slovem nikdy nezmínil že by chtěl svoje další dítě,jako já udělal blbost s tou Ostravou,ale to ve mě ztratil takovou důvěru? A potom to prostě vzdá a řekne že to nemá cenu a náš vztah zmuchlá jako kus papíru...
 
      Na začátek stránky  

ne březen 22, 2015 1:39 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Kterého mozku? No to je jednoduchý - všech! Vy se totálně rozštěkáte místo toho abyste se pokusili situaci někaj rozumně (!!!) řešit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 22, 2015 1:18 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:
matyáš napsal:
nabídl mi že se,ale můžeme pravidelně scházet a šukat spolu ..


Hele, chlapi, to včera přece mělo být zatmění slunce, né zatmění mozků, ne?

matyáš napsal:
a stejně mi tu nikdo nikdy nepomůže,akorát si dělaj prdel nebo mají chytrý kecy jako ty ...


Několikrát jsme ti radili, ale když se ti naše rady nelíbí a neslyšíš to, co chceš slyšet, tak se nasíráš a otočíš to úplně jinam. Já jako nevím, co udělal Tomáš tak děsnýho, že pálíte mosty a boříte Kartágo.



A teď myslíš kterého ?
 
      Na začátek stránky  

ne březen 22, 2015 12:56 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
nabídl mi že se,ale můžeme pravidelně scházet a šukat spolu ..


Hele, chlapi, to včera přece mělo být zatmění slunce, né zatmění mozků, ne?

matyáš napsal:
a stejně mi tu nikdo nikdy nepomůže,akorát si dělaj prdel nebo mají chytrý kecy jako ty ...


Několikrát jsme ti radili, ale když se ti naše rady nelíbí a neslyšíš to, co chceš slyšet, tak se nasíráš a otočíš to úplně jinam. Já jako nevím, co udělal Tomáš tak děsnýho, že pálíte mosty a boříte Kartágo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 21, 2015 9:22 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
K cemu rusis ucet? To ses kvuli ani zdaleka prvnimu ani poslednimu zklamani ve vztahu rozhod preorientovat? Very Happy K tomu baleni krabic, nebylo by na skodu, kdyby ses naucil resit problemy jako chlap, a ne jako nerozvazna ujecena hysterka, co pak svych cinu lituje Wink



Tak vzhledem k tomu že Marta odjela s dvojčaty do Brna, a ten vůl mi oznámil že to asi nemá cenu když ho nechci podpořit a že se vrátí do svého starého bytu kterej má v Praze a teď ho momentálně pronajímá a že ta kráva až porodí tak se tam i s naší holkou k němu nastěhuje (zatím prej budou u její mámy) , tak asi těžko sám zůstanu v baráku kterej je velkej jak něco . A jak to mám asi řešit , když oni se už rozhodli . Jo málem bych zapomněl nabídl mi že se,ale můžeme pravidelně scházet a šukat spolu .. A ruším si tu účet protože jsem si uvědomil že tu ze sebe akorát vždycky dělám idiota a stejně mi tu nikdo nikdy nepomůže,akorát si dělaj prdel nebo mají chytrý kecy jako ty. A přeorientovat se fakt nehodlám akorát se teď nehodlám zas do něčeho hrnout..
 
      Na začátek stránky  

so březen 21, 2015 8:03 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Vůl a kráva nebeská Citovat

Honza napsal:
to bys na té DNA šroubovici musel strhnout každej druhej závit. Smile


Tady se nekdo snazi bejt mooooc vtipnej. Genetika se na specialni desetiletce zjevne preskakuje Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 21, 2015 7:54 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

K cemu rusis ucet? To ses kvuli ani zdaleka prvnimu ani poslednimu zklamani ve vztahu rozhod preorientovat? Very Happy K tomu baleni krabic, nebylo by na skodu, kdyby ses naucil resit problemy jako chlap, a ne jako nerozvazna ujecena hysterka, co pak svych cinu lituje Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 21, 2015 10:59 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Re: Vůl a kráva nebeská Citovat

Honza napsal:
Jedna z nejdůležitějších věcí v životě je umět včas rozeznat,
na koho se vysrat a před kým se posrat!


Neboj ,to už mám pořádně rozmyšlené,teď jen naházet věci do krabic,sebrat kočku a psy, ostatní zvířata rozdat a tradááá







Honza napsal:
Jo - a tohle jsem zapoměl: to spíš budu věřit na neposkvrněný početí, než tomu, že dva chlapi maj spolu dítě - to bys na té DNA šroubovici musel strhnout každej druhej závit. Smile


Tak třeba oba pochází z jiné planety...


Jinak o zrušení účtu jsem už požádal tak snad to půjde , no mějte se tu krásně hoši.
 
      Na začátek stránky  

so březen 21, 2015 10:55 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Re: Vůl a kráva nebeská Citovat

bright napsal:
Nebožtík Dietl by podle tvého námětu mohl natočit seriál Synové a dcery Matyáše ... (laskavý čtenář si doplní dle svého názoru).


Spíš dynastie Bauerů...
 
      Na začátek stránky  

pá březen 20, 2015 9:38 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Vůl a kráva nebeská Citovat

Nebožtík Dietl by podle tvého námětu mohl natočit seriál Synové a dcery Matyáše ... (laskavý čtenář si doplní dle svého názoru).
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 20, 2015 1:21 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Vůl a kráva nebeská Citovat

Václav napsal:
takže bych ho - aspoň na chvíli - z humoru uvolnil... Think


Jaký humor Václave? Já to myslím smrtelně vážně!

matyáš napsal:
Matyáš na nějakou past sere ,Matyáš sere už na všechno a na všechny.


Jedna z nejdůležitějších věcí v životě je umět včas rozeznat,
na koho se vysrat a před kým se posrat!

matyáš napsal:
Ale on už svoje dítě má , má holku ... má jí s partnerem s kterým žil než byl se mnou.


Jo - a tohle jsem zapoměl: to spíš budu věřit na neposkvrněný početí, než tomu, že dva chlapi maj spolu dítě - to bys na té DNA šroubovici musel strhnout každej druhej závit. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 20, 2015 12:02 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Re: Vůl a kráva nebeská Citovat

Václav napsal:
Honza napsal:
může to být základ docela perspektivní farmy! Very Happy

Řekl bych, že je matyáš momentálně docela v pasti, takže bych ho - aspoň na chvíli - z humoru uvolnil... Think


Matyáš na nějakou past sere ,Matyáš sere už na všechno a na všechny.
 
      Na začátek stránky  

čt březen 19, 2015 11:31 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Vůl a kráva nebeská Citovat

Honza napsal:
může to být základ docela perspektivní farmy! Very Happy

Řekl bych, že je matyáš momentálně docela v pasti, takže bych ho - aspoň na chvíli - z humoru uvolnil... Think
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 19, 2015 8:39 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Vůl a kráva nebeská Citovat

matyáš napsal:
Vůl a kráva ...


... a když k tomu přidáš ještě jednoho oslíka a pár slepic,
může to být základ docela perspektivní farmy! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 18, 2015 11:53 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Jo nevíte někdo jak se tu dá zrušit účet ?
 
      Na začátek stránky  

st březen 18, 2015 11:51 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Promiň Matyáši, je mi jasný, že se o ten svůj zvěřinec staráš. Nechal jsem se asi unést z tý zprávy.


edit: ta SZ byla dost hnusná a nechutná Smile



No už nemusíš mít péči ,budu se stěhovat sám někam do bytu...


To měl být účel a sorry ,ale je to pravda!
 
      Na začátek stránky  

st březen 18, 2015 10:35 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Promiň Matyáši, je mi jasný, že se o ten svůj zvěřinec staráš. Nechal jsem se asi unést z tý zprávy.


edit: ta SZ byla dost hnusná a nechutná Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 17, 2015 2:00 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

John napsal:
Matyasku, co ti vadi?? Ze chce svoje dite? Trochu sobecke ne? Shocked


Ale on už svoje dítě má , má holku která je jen o něco starší než moje holka má jí s partnerem s kterým žil než byl se mnou. A už teď na nás lidi koukají skrz prsty ani bych se nedivil kdyby nějakej pošuk jako je tady Tom na nás zavolal sociálku. Jako i jedno dítě uživit není zrovna brnkačka natož 4 nebo 5 . Když se narodila holka a držel sem jí v náručí tak to byl úžasný pocit to samý i s dvojčaty , ale ono to není jen o tom hezkým, ale taky o zodpovědnosti .Když přivedu dítě na svět tak bych se taky měl dokázat o něj postarat a já mám prostě obavu a strach jest-li to ještě půjde. Navíc ani se s námi neporadili a oznámili nám to už jako hotovou věc a Marta se teď šprajcla a odjela i s dvojčaty do Brna a nezvedá telefon a neodpovídá na sms.
 
      Na začátek stránky  

út březen 17, 2015 1:43 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Matyasku, co ti vadi?? Ze chce svoje dite? Trochu sobecke ne? Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 17, 2015 1:31 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Do toho vaseho squatu uz by mel nekdo konecne nahnat socialku. Mnozite se tam mezi sebou jak ovce na salasi Confused



Já se zas tak nemnožím já mám jednu holku a dvojčata (nemůžu za to že se narodily dva) a já byl do toho ukecanej. Druhou holku si přitáhl sebou Tomáš a tohle taky si upekl Tomáš a né já .A nebydlím v žádným squatu a děckám nic nechybí , mají co na sebe , mají hračky ,kde spát ,co jíst a pít , nejsou nějak hygienicky ani gramotně zanedbaný , chodí do školky ,dětskou lékařku navštěvujeme když je potřeba a nezanedbali jsme žádnou povinnou prohlídku a očkování , i k zubaři a na řeč chodíme, netlučeme je ani nějak nezneužíváme a psychicky nedeptáme , vyrůstají v čistém a bezpečném prostředí a věnujeme se jim tak nevím proč by k nám měla chodit sociálka.
 
      Na začátek stránky  

út březen 17, 2015 1:11 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Do toho vaseho squatu uz by mel nekdo konecne nahnat socialku. Mnozite se tam mezi sebou jak ovce na salasi Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 17, 2015 1:03 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Vůl a kráva nebeská Citovat

Tak já měl takový výčitky kvůli té Ostravě ,že jsem Tomášovi provedl něco za jeho zády ,byl jsem tak rád když to prasklo že to vzal celkem v pohodě ,že taky nebyl svatej jo jenže to sem ještě nevěděl že ten vůl si potají upekl haranta s krávou Ivetou a nikomu nic neřekly ,až včera nám to milostivě oznámili a že už je v 2 měsíci , no Marta se nasrala a dneska ráno popadla dvojčata a odjela s nima ke svým rodičům do Brna, a já bych se taky na to nejradši všechno vysral. Jako co si vůbec mysleli že to uvítame s otevřenou náručí? Jako nikdy sem to Tomášovi nevyčítal ale s tím jeho chatrným zdravím ho sotva někde vezmou a ta kráva taky nikde nikdy dlouho nevydržela a s harantem ted taky sotva někam půjde a pochybuji že její mateřská bude nějaký terno, a kam ho jako daj všechny pokoje máme už plný , no prostě debilové na entou áááááááááá.

Jinak omlouvám se že Vás tu furt otravuji se svými story jak s tak jde čas nebo ze Šehrezády.
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist