Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Uklouznutí
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

ne leden 11, 2015 4:52 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

[quote="Václav"] Jistě jsi chtěl napsat "co nejčastěj [quote]


No nic jinýho my asi nezbude,když nechci aby chodil za jiným,ale moc se mi ta představa nelíbí,ale co se holt dá dělat..
 
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 4:07 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Nebyla to husa,ale kachna.

Tak tentokrát peč husu. Je v ní víc tuku, bude víc čoudu.

Andraste napsal:
To je přeci známka úplně dokonale funkčního a zdravého vztahu... Smile

Vlastně je... Cool

Honza napsal:
"a občas se nechám vyhulit".

Jistě jsi chtěl napsat "co nejčastěj".

Honza dávněji napsal:
Co je - ku..a - logickýho na zahejbání?

Grau, teurer Freund, ist alle Theorie, und grün des Lebens goldner Baum, jak praví Mefisto Václav. Laughing Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 3:53 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
moc nevím rady co si s tím počít...

No, počal jsi (formálně) už v Ostravě, teď už můžeš jen řešit následky. Asi nejlepší bude, když k těm předchozím předsevzetím ještě přidáš "a občas se nechám vyhulit". Smile

Václav napsal:
Chyť se, Honzo, za frňák! Laughing Laughing Laughing

Když už teda nechám stranou, že v kontextu tohohle vlákna bych se měl chytat za úplně jinou část těla, tak nevím, proč bych se měl vůbec za něco chytat. To, že se ten Matesův úlet provalí, i to, že Tomáš taky není svatej, jsem předpověděl už včera. (Ty nevíš, že moje prateta se jmenuje Sybila?)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 3:04 pm
Autor Zpráva
Andraste
uživatel


Založen: 17.10.2014
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Doufám že ani jedno, že má prostě jen dobrej vnitřní radar...


Protože je prostě naprosto normální, když za tebou jen tak bez žádných pádných důkazů v ruce na základě svého tušení naběhne do koupelny a začne se tě ptát, s kým jsi kde šukal. To je přeci známka úplně dokonale funkčního a zdravého vztahu... Smile
_________________
Život je choroba smrtelná a velmi nakažlivá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 2:56 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Václav napsal:

No, upeč mu další husu, on tu situaci nový silný zážitek zneutralizuje.


Nebyla to husa,ale kachna.
 
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 2:47 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Václav: No moc se mi to s tím jeho kamarádem nelíbí...

Komu by se to taky líbilo, že? Jenže když partnerovi nedovolíš něco tak elementárního, tak se nediv... (chtěl jsem napsat "tak se, vole, nediv", ale k nám trafikantům se to nehodí). Embarassed

No, upeč mu další husu, on tu situaci nový silný zážitek zneutralizuje.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 2:18 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Václav: No moc se mi to s tím jeho kamarádem nelíbí...

Andraste: Tak sorry,no doufám že ani jedno,že má prostě jen dobrej vnitřní radar...
 
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 2:09 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
popravdě si moc nevím rady co si s tím počít...

Fakt ne? Vždyť to sám píšeš:

matyáš napsal:
občas k nám domů pozve svého letilého kamaráda a kolegu z bývalé práce a tomu občas prej honí a hulí péro, protože já mu tohle nikdy nedovolím a on se potřebuje prej tímhle způsobem vybít

... co ještě víc chceš slyšet?

Ne, že bych byl posedlý Rechthaberei jako Ovar, ale neměl jsem s tím zahýbáním pravdu? Chyť se, Honzo, za frňák! Laughing Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 2:07 pm
Autor Zpráva
Andraste
uživatel


Založen: 17.10.2014
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

"Že pozná že se něco děje..."

Ehm, něco mi říká, že buď tvoje zdejší projevy nejsou tak úplně soukromé a bezpečné (ahoj Tomáši), anebo máš neloajální kamarády. Kamarádky.

Ale aspoň už víš, co bylo to, co "by ses mohl dozvědět"...

A vůbec, proč mi takhle zrána kazíš iluzi o světě, někteří zde stále ještě žijí v přesvědčení, že nechat si dělat dobře od kamaráda není úplně v pořádku a že nějaké ty věci jako intimní nesoulad se dají řešit rozumnou debatou nad sklenkou vína...
_________________
Život je choroba smrtelná a velmi nakažlivá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 11:52 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

bright napsal:
Tak to vypadá, že došlo na ruční výměnu názorů. Říká se, že jedna facka nahradí mnoho slov... Snad to pomohlo a vyjasnili jste si své postoje k tvému úletu. Teď už zbývá jen usmiřovací sex.


Na žádný facky ani pěstí a žádný násilí vůbec nedošlo. Jen vrazil do koupelny ,kde jsem si zrovna čistil zuby a hned spustil že kde a s kým a kdy sem šukal ať zněj nedělám debila že pozná že se něco děje , takže fakt štěstí že sem ten kartáček zrovna držel v ruce a neměl ho v puse protože bych ho určitě spolknul. No v tomto okamžiku nemělo cenu zapírat,tak jsem to všechno ze sebe vysypal.Tomášova reakce byla překvapivá nevadilo mu že sem šoustal s jiným,ale vadilo mu že jsem riskoval ,sice sem ho trochu uklidnil,že sme měli kondom a neprasknul ani nesklouzl,ale stejně my vyjmenoval řadu chorob co jsem mohl chytit a taky my vyjmenoval jak mě ten dotyčnej mohl někam zatáhnout, podříznout,okrást a atd...
No nakonec z něj vypadlo , že když jsem v práci nebo ve škole tak si občas k nám domů pozve svého letilého kamaráda a kolegu z bývalé práce a tomu občas prej honí a hulí péro, protože já mu tohle nikdy nedovolím a on se potřebuje prej tímhle způsobem vybít a prej k ničemu jinému u nich ani s nikým jiným nedochází. A že chápe že já taky občas potřebuji se někde vybít mimo domov a kromě s ním, ale ať si prej radši najdu někoho prověřeného a na bezpečném místě. Takže sem koukal jako puk a ještě teď si to nějak snažím srovnat v hlavě ,ale popravdě si moc nevím rady co si s tím počít...
 
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 11:31 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tak to vypadá, že došlo na ruční výměnu názorů. Říká se, že jedna facka nahradí mnoho slov... Snad to pomohlo a vyjasnili jste si své postoje k tvému úletu. Teď už zbývá jen usmiřovací sex.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 11:16 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

No ono to vše dopadlo nakonec úplně jinak, a moje jediný štěstí bylo že sem zrovna kartáček na zuby držel v ruce,jinak by mě Tomáš musel vést na krční ...
 
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 9:47 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Třeba se shodneme i na tom, že Honza může klidně pořád vysedávat na toaletě a věnovat se ručním pracím, my realisté aspoň zatím budeme mít víc prostoru k tomu, co je nám vlastní, tedy k čuňárnám.

Ačkoli jsem vysloveně submisivní typ, tak mi kvalitní hoňka rozhodně přinese větší potěšení, než anonymní šuk na hajzlíku. Ono i ty čuňárny musí mít být na "vysoké společensko-postelové úrovni", abych z nich měl radost, tzn. abych do takové akce šel.

(Když už teoreticky připustím, že jo, tak by to mělo vypadat asi takhle: Potkal jsem naprosto totálně šukézního jedinečnýho frajera, až mi to trhalo poklopec, tak jsem ho na prvním klandru (... všechno, jen né hajzlík) vyklátil, že se mu podlamovaly nohy.)

Václav napsal:
... a já se za svolnost k pokývnutí na matyášovu eskapádu kaju. Matyáši, kup si důtky a každý den se důkladně zmrskej. Dvakrát.

Matyášovi to už bude prd platný. Chceš se kát, tak jdi příkladem! Smile

No, abych to tak nějak ukončil: Matyáš má neocenitelnou zkušenost a doufám, že se touhle akcí nejen potěšil, ale především i poučil, a že už ví, co příště nemá dělat.

A pražská kavárna ať se třeba uklátí. My, prostí katoličtí venkované, raději vezmeme boží jméno nadarmo, či požádáme manžela bližního svého, ale anonymní šuky provádět nebudeme, ani pod svatou Máří Egyptskou. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 9:25 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Václav napsal:
bright napsal:
To jsem rád, že se na této radě vespolek shodneme. Wink

Třeba se shodneme i na tom, že Honza může klidně pořád vysedávat na toaletě a věnovat se ručním pracím, my realisté aspoň zatím budeme mít víc prostoru k tomu, co je nám vlastní, tedy k čuňárnám.

Ale jistě, pokud říkám "občas zahnout", nemyslím tím sbalit na chvíli týpka v pajzlu, ale nějakou tu milou chvilku s někým, o kom vím, jak žije. Na onu předaidsovou rozevlátost už skutečně nejsou okolnosti, v tom má Honza pravdu, a já se za svolnost k pokývnutí na matyášovu eskapádu kaju. Matyáši, kup si důtky a každý den se důkladně zmrskej. Dvakrát.



Proč sem do toho taháš Karla?
 
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 7:23 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
To jsem rád, že se na této radě vespolek shodneme. Wink

Třeba se shodneme i na tom, že Honza může klidně pořád vysedávat na toaletě a věnovat se ručním pracím, my realisté aspoň zatím budeme mít víc prostoru k tomu, co je nám vlastní, tedy k čuňárnám.

Ale jistě, pokud říkám "občas zahnout", nemyslím tím sbalit na chvíli týpka v pajzlu, ale nějakou tu milou chvilku s někým, o kom vím, jak žije. Na onu předaidsovou rozevlátost už skutečně nejsou okolnosti, v tom má Honza pravdu, a já se za svolnost k pokývnutí na matyášovu eskapádu kaju. Matyáši, kup si důtky a každý den se důkladně zmrskej. Dvakrát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 10, 2015 11:04 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

No asi to fakt radši zapřu,bůhví co bych se fakt dozvěděl, holt se s tím svým černým svědomím budu muset nějak vypořádat a poučit se pro příště(jen doufám že sem fakt nechodí)


Honza: Tvé otázky ,byly zodpovězené ve správě co jsem ti poslal.
 
      Na začátek stránky  

so leden 10, 2015 10:26 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Jasně že zatloukat, zatloukat, zatloukat - když už se to stalo. Co jinýho, lepšího, by se s tím už dalo jako dělat?

To jsem rád, že se na této radě vespolek shodneme. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so leden 10, 2015 10:03 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav: Předpokládáš, že neprasknul ... a co kdyby prasknul - a na takovém místě? Hele, je hezké, že věříš našim (nebo možná asijským) gumárnám, ale věřit na neprostřelitelnej prezervativ je asi stejně najivní, jako věřit na neposkvrněné početí - s malým ale podstatným rozdílem: to druhé je o dost bezpečnější.

Že existuje nevěra, neznamená, že já musim taky, bo já fakt ne, tohle je pro mně totál nezkousnutelný - a mám na to celkem efektivní řešení, viz předchozí post. Život jde většinou tam, kam ho nasměrujeme, jo něco ovlivnit nemůžu, ale zrovna tohle jo - bych si ho radši na tom hajzlíku sám vyhonil, než tohle.

Bright: Já mu snad radil, aby to boyfriendovi vyblil? To asi sotva! Jasně že zatloukat, zatloukat, zatloukat - když už se to stalo. Co jinýho, lepšího, by se s tím už dalo jako dělat?

Matyáš: No, jestli "byl nasazen a neprasknul", tak máš víc štěstí, než rozumu. A škodolibě napíšu, že u tebe mě to fakt nepřekvapuje. Tak aspoň už víš, co příště nemáš dělat.

K tomu "skoro ve 23 bych se už asi měl chovat jinak,ale prostě sem debil no. - hlavně si to dobře zapamatuj, abys za pár tejdnů nebyl debil znova. Smile

Vztah je vždycky časem trochu jinej, než na začátku, to je normální, jen nechápu, proč jsi do té Ostravy nejel s Tomášem.

K tomu "rozjaření": rozjařuj se jak chceš, ale pamatuj si, že pr.el se nejaří, pr.el je na to, aby se na ní pevně sedělo!

A, tvl., proč jsi to vyblil těm fúriím? Ty nevíš, že kvočny vykvokaj i to, co neslyšely? Mysli trochu! Když chci něco zatlouct, tak totálně, jinak to můžu rovnou vytroubit obecním rozhlasem. A jak to myslely s tím, co by tě mohlo mrzet víc - no, třeba ti ten tvůj zahnul taky (s fůriema), když jsi byl v Ostravě a on se doma sám nudil.

Hele, Mates, u vás je celkem veselo, co? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 10, 2015 9:05 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza : Kondom měl,nesklouzl a ani nepraskl a nebyl nějak poškozenej, a s Tomášem jsem zatím nespal(co sem se vrátil z té Ostravy). A ten kluk vypadal úplně normálně ,střední postava ,štíhlej, hnědý vlasy krátkýho střiho,brýle,džíny,bílý tenisky a hnědej svetr,vlastně sem si říkal co ontam pohledává vypadal totiž jako tipyckej šprt. Já vím vesměs máš ve všem pravdu, ale já prostě nevím co mě to popadlo, skoro ve 23 bych se už asi měl chovat jinak,ale prostě sem debil no.

A je to partner akorát prostě je to teď trochu jiný než na začátku. Dřív jsme třeba chodili do společnosti,jezdili na výlety, jeden druhý mu se svěřovali úplně se vším, teď jsme spolu pořád jenom doma nebo se maximálně projdeme po okolí, a když už náhodou jdeme někam mimo tak sebou táhnem děcka. No a mluvíme spolu pořád ,ale spíš řešíme věci kolem báraku ,děcek,zvířectva nebo úplný píčoviny,jako jak sem psal už předtím Tomáš je fajn, strašně mi na něm záleží a fakt ho nechci ztratit , ale pravda je že když vytáhnu sám paty z domova sem takovej hnedka více uvolněnej a troškuvíce rozjetej a rozjařenej....


Václave: Ty říkáš že to bylo jen pár pohybů ale ,já to beru jako zradu proti někomu na kom mi záleží.


No teď sem na tom ještě hůř než předtím protože sem to umytí nadobí když byl Tomáš ve sprše řekl těm našem furijím ,a bylo mi řečeno ať držím hubu,nebo bych se díky tomu moch dozvědět něco co by mě pak mrzelo více než to že sem mu zahnul. Tak mi teď furt vrtá hlavou jak to myslely...
 
      Na začátek stránky  

so leden 10, 2015 8:41 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honzo, na obranu Václava: Když má někdo špatné svědomí ze zahejbání (je pozitivní, že ho Matyáš aspoň má), tak se jím má užírat sám, aby se z toho do budoucna poučil. Týpci, co každou svou nevěru vyblejou bf, aby si tím ulevili, jsou podle mě sobci, kteří svůj problém přenesou na bf jen proto, aby se jím trápil za ně. Jiná situace je ohrožení života a zdraví. To by naopak měli bf ihned říct a podniknout potřebná bezpečnostní opatření. A pokud někdo zahejbá sériově, tak se nefunkčnost vztahu s bf tak jak tak dřív nebo později vyjeví a bude se řešit.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so leden 10, 2015 8:31 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Seš si jistej, že ten anonymní frajer tě olej s gumou a že to ta guma přežila bez průstřelu? ... Ale nechat se oject od nějaký obludy na hajzlu ve Stodolní - no tvl. to snad ne ... Xakru, kde žiješ? Shocked ... Edit: no koukam, že jsem teda krásně hnusnej, ale jako sorry, bo to se fakt nedá ... a když to Václak tak náááramně okvětinkoval pravdou a láskou, tak já budu ta zlá nenávist, aby se to trochu vyrovnalo. Smile

Ne, Honzo, nejsi hnusnej, asi to myslíš dobře. Ale jako jsou neživotné moralistické bláboly, tak univerzálně neplatí to, co píšeš. Máš jistě pravdu, že dobrý vztah se nemá uvádět do rizika. A stejně oba dobře víme, že život jde jinudy. Vím, co je Stodolní, ne z vlastní zkušeností, ale někteří známí ji poznali dobře. Když píšeš o gumě, tu jsem u matyáše - ve všech těch souvislostech - samozřejmě předpokládal jako něco, o čem není třeba mluvit. Pokud jsem se spletl, pak je jistě všechno jinak. A konečně uznání, že tzv. nevěra tu s námi bude, ať se nám to líbí, nebo ne, není žádné "okvětinkování pravdou a láskou," to je ryzí pragmatismus. Kup si trafiku, tam něco uvidíš ... Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 10, 2015 7:58 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Teda já fakt nestačím zírat! Shocked

---

Mates: Tvl. ty tady hafo let skučíš, jak nemůžeš nikoho najít, jak tě každej ošustí a opustí ... a když konečně najdeš (nejspíš) normálního kluka, tak se chováš jak šlapka z Hlaváku a necháš se za střízliva fyknout na hajzlu ve Stodolní a ještě od frajera, kterej se ti ani moc nelíbil ??? Tvl. - sorry - ale konečně vystrč hlavu z pr.ele a rozhlídni se, která bije. Jako kdyby ti bylo 15, tak snad, ale už seš plnoletej a svéprávnej - můžeš volit, ženit se, i vstoupit do armády (jen to nedělej všechno najednou), tak se podle toho chovej. Nebo požádej místně příslušný soud, ať tě zbaví svéprávnosti a ustanoví ti poručníka.

Seš si jistej, že ten anonymní frajer tě olej s gumou a že to ta guma přežila celou akci bez průstřelu? Bo jestli ne, a ty teď chrápeš se svým klukem, tak se nech vycpat a vystavit v muzeu jako poslední přeživší exemplář druhu didus ineptus.

A k tomu "akorát mi někdy přijde že jsme spíš než partneři kamarádi nebo bratři co spolu šukaj: Jak jste spolu dlouho? To ještě nevíš, jestli je to kámoš na sex, nebo partner? Jako čumim - když neví pubertální minikozatka, tak to může bejt i roztomilý, ale když neví dospělej chlap (přesněji: podle věku dospělej chlap), tak to je katastrofa.

Pevně doufáš, že ten tvůj sem nechodí? Tvl, to teda doufej! Bo taky bys mohl mít kudlu v žebrech, nebo kufr před dveřma.

A že si připadáš jako bídák? Tvl. a jak jinak by sis asi měl připadat - ono jaký si to uděláš, takový to máš a (sorry) dobře ti tak! Seš už dost starej na to, abys měl v hlavě víc, než nasráno. Nebo chceš být celý život Fifinka ze Čtyřlístku?

---

A teď pochvala pro Václava: Jako fakt čumím jak puk! V politice seš zásadovej a tady radíš jako květinkový dítě v šedesátejch letech minulýho století, v před-aidsové době.

Ty nevíš, co to je Stodolní? Jeden z největších plošně rozložených bordelů střední Evropy, kde se následkem stupidního "multikulturalismu" prosazovaného naší vládou potkává "výkvět" z celého světa a kde si každej den a každou hodinu podává ruku syfl, AIDS, kapavka a další hafo nemocí o kterejch naši doktoři do nedávna slyšeli pár teoretickejch vět na fakultě při přednášce o tropických nemocech. A ty mu napíšeš že vpohodě, že "pár minut směšných pohybů s někým jiným, než s partnerem, neznamená naprosto nic, jsou to jen ty pohyby" ??? Když už teda vynechám, že vůči partnerovi je to totálně nefér - to ti vůbec nedochází, co se může stát, když tě na hajzlíku v takovém "místě" ojede neznámej - nejspíš silně promiskuitní - frajer a pak se vrátíš domů a přemýšlíš jestli se máš vyplakat na rameno boyfrendovi, nebo to zatlouct a radostně s ním šukat dál? Tvl. tohle mi udělat můj kluk, tak je mrtvej.

A k tomu dalšímu, co píšeš"takže když se občas zahne, je to logické. Partnera ovšem zraní, pokud se to dozví. Takže se to nesmí dozvědět. Rozumný a poučený partner tiše předpokládá, že k tomu občas dochází, ale nepátrá po tom.

Co je - ku..a - logickýho na zahejbání? Hele, my taky nejsme svatý, ono se říká "škoda banánu, který shnije na stromě" ale když už potkáme fakt luxusního frajera, kterej za to fakt stojí (t. j. z kterého nám oběma stojí jak bič) a kterej nás balí - nebo je náma zbalitelnej, tak ho vezmem do trojky, pokud má zájem. Tohle je férová hra, bo toho frajera chceme oba. Ale šukat někde za bukem aby bf. nevěděl, to jako sorry, nejsem svině. A pokaždý tomu třetímu frajerovi na férovku řekneme, že to bude o jedné akci a konec - a většinou se takhle bavíme třeba na dovolené, nebo někde, kde je vzdálenost dostatečnou zárukou, že už toho třetího neuvidíme. A samozřejmě si dáme hooodně bacha na bezpečný sex, bo nejsme sebevrazi. A ojedem my jeho. Ale nechat se oject od nějaký obludy na hajzlu ve Stodolní - no tvl. to snad ne ...

Xakru, kde žiješ? Shocked

Edit: no koukam, že jsem teda krásně hnusnej, ale jako sorry, bo to se fakt nedá ... a když to Václav tak náááramně okvětinkoval pravdou a láskou, tak já budu ta zlá nenávist, aby se to trochu vyrovnalo.


Naposledy upravil Honza dne so leden 10, 2015 10:54 pm, celkově upraveno 4 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 10, 2015 5:27 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Re: Uklouznutí Citovat

Václav napsal:
Takže Tomovi nic neříkej. On si to tu stejně přečte. Kdyby podle ničeho jiného, pozná Tě podle příběhu o spálené huse.


Ale on sem nechodí, nebo já pevně doufám že sem nechodí.
 
      Na začátek stránky  

so leden 10, 2015 5:11 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Uklouznutí Citovat

matyáš napsal:
přesto si přídu jak nejvěší bídák,

Matyáši, tzv. moralisté tonou v jednom protimluvu, který si buď neuvědomují, nebo uvědomit nechtějí. Na jedné straně prý je na vztazích zásadní duševní souznění, to fyzické je jen přívěšek, na kterém nezáleží. Avšak současně fyzický kontakt s někým jiným je prý ničemnost a "zrada". Tak, doprčic, jsou ony "směšné pohyby" klíčové, nebo nejsou?

Zcela věcně: pár minut směšných pohybů s někým jiným, než s partnerem, neznamená naprosto nic, jsou to jen ty pohyby. Díky výrazně omezenějšímu výběru partnerů oproti heterákům jsme daleko svolnější dělat při budování vztahu kompromisy, takže se v tom vztahu nepokryjí všechny potřeby. Takže když se občas zahne, je to logické. Partnera ovšem zraní, pokud se to dozví. Takže se to nesmí dozvědět. Rozumný a poučený partner tiše předpokládá, že k tomu občas dochází, ale nepátrá po tom.

Takže Tomovi nic neříkej. On si to tu stejně přečte. Kdyby podle ničeho jiného, pozná Tě podle příběhu o spálené huse.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 10, 2015 3:03 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Uklouznutí Citovat

Ani nevím jak to mám napsat,protože i teď se cítím trapně a blbě, ale prostě jsem nedávno v Ostravě v jednom baru na stodolní potkal jednoho kluka, ani mě nějak nepřitahoval, nebyl jsem ani opilej ,ale prostě jsem se nechal na záchodě od něj ojet. Toho kluka už sem víc neviděl ani jsem si na něj nevzal žádnej kontakt ,takže už hovíc nikdy neuvidím přesto si přídu jak nejvěší bídák, vždycky když jsem s Tomášem se mi rozbuší srdce a chce se mi zvracet. Mám nutkání mu to říci, ale nechci ho ztratit,je to můj nejlepší chlap kterýho jsem zatím potkal. Skvěle mi rozumí,je chápavej,je s nímsranda a v sexu si také rozumíme, akorát mi někdy přijde že jsme spíš než partneři kamarádi nebo bratři co spolu šukaj. Nevím co s tím ,šíleně mě to užírá a dusí, už tři dny jsem kvůli tomu nespal.
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist