Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix SNY!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

po leden 23, 2006 4:36 am
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: sny Citovat

Mě se často zdá o konci světa, uz aby to bylo Twisted Evil
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 18, 2006 6:05 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Má jednu nočnímůru, která mě každý týden aspoň jednou pronásleduje. Chytla se mě nějaká holka pořád si myslí, že se s ní ožením. Chodím s ní vybírat šaty, svatební dort a tak a nemám odvahu jí říct, že to je všechno jen omyl. Nakonec s ní stojím před oltářem a kněz se mě ptá, jestli si jí beru dobrovolně. A v tu chvíli se probouzím.
Dost dobrý sen jsem měl dnes. Zdálo se mi, že můj děda pádluje na Vltavě sedíc v mahagonové leštěné rakvi, ta je ověšena svítícím lampióny Shocked . Děda si přitom prozpěvuje "Krásná je Neapol" a brázdí řeku směrem k jezu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 18, 2006 2:58 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: polštářová teorie Citovat

Jo, to mě připomnělo...
Myslím, že něco pravdy je na tzv. polštářové teorii. Prý, když si něco večer dáte pod polštář (nebo na polštář), je to něco, pak ve vašich snech. No nevim jak u vás, ale u mě to docela funguje. Ne, že by se mi každou noc zdálo o kapesníkách Laughing , to zase nee. Ale když si ale takhle dám na polštář nějakého klučinu, dost často se mi o něm zdá.
Nono to nakonec možná nebude tím polštářem, ale tím, že mám většinou toho kluka plnou hlavu Very Happy ... ale kdo ví. Doporučuju to zkusit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 18, 2006 2:19 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Sny, no jo Laughing , občas se mi stává, že nevím, jestli to byl sen, nebo skutečnost-někdo něco řekne a teď babo raď, je-li to pravda, či ne, neb není příjemné zjištění, že dotyčný to neříkal. Třeba nedávno jsem jel za přáteli a akorát mi zdechl internet. No a mě se zdálo, že u nich taky a pak zjišťuji, že ne. No a pak už psané sny, kdy jsou buď jen dopravní, nebo a to byl jen jeden, kdy se mi zdálo o zatravněné tramvajové trati (možná Olomouc, nebo Praha u ČKD) a na této trati byli v urč. foto pózách kluci, tak si vyberte, co to má znamenat. No vlastně ještě jednou tam byli kluci, 2, jeden tak něžně pohladil po zádech druhého, snad si dali i hudlana Embarassed Laughing a já tam byl jen jako 3 nezávislý pozorovatel, nemá někdo snář? Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 18, 2006 1:08 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: dnešní sen Citovat

Nevim, čím to je, ale poslední dobou se mi zá jeden sen za druhým. Každou noc. Když píšu, že se mi zadají mám na mysli, že si je i pamatuju.
Třeba dneska: V noci jsem byl v nějakém šíleně vysokém paneláku. Stál jsem v nejvyšším patře a šel po schodech dolů. Kolem mě bylo hrozně moc lidí. Třeba holčička, tak 11ctiletá, s jojntem v puse. Pak tam bylo v nějakým patře taky kadeřnictví a já nevim co ještě. Teď si vlastně vzpomínám, že jsem musel v jednom patře umývat okna... a byly hrooozně zašpiněný.
Co je fakt gól, je to, že dole jsem potkal Fidela Castra a Maa Ce-Tunga. Stály v přízemí toho paneláku a kolem nich desítky kubánských a korejských vojáků se samopalama. Jeden asi 4 metrovej korejec mě popadnul a vyhodil ven, do davu demonstrantů, před tím panelákem.
No dál už si to nějak nepamatuju, ale vím, že tam byl nějak můj miláček Crying or Very sad Crying or Very sad a taky párek upírů....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 18, 2006 12:59 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: SNY! Citovat

Zajímavé téma. Alespoň pro mě. Nechci tu spekulovat o tom, jestli něco znamenají nebo neee, i když i tomu bych se nebránil. Ve škole mi jeden doktor ríkal, že nic neznamenají, ale já je podezírám, že o tom stejně pořád vědí kulové...
No prostě mě zajímají vaše sníky... Krásné, šťastné, noční můry, šílené... Podělte se o ně...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 9 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist