Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita TV, film, divadlo Zkrocená hora (Brokeback Mountain)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

út březen 14, 2006 4:51 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Je pravda, že jediné, co mi na tom filmu připadalo podivné, byli ti kovbojové. Ale to je dáno tím, že jich po Čechích moc nepobíhá (taky se mi dost nelíbí). Na druhou stranu ta "američnost" se dá přežít, když se do toho prostředí trochu vžijete. Nějak to odfiltrovat. Každopádně celkové vyznění snímku bylo takto americky laděno.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 13, 2006 9:14 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kluk Citovat

Nikom napsal:
Tak jsem to konečně viděl... a? ...Zemětřesení se nekonalo (Teda vlastně jo, ale až nějaký ten čas po filmu a vlastně s ním skoro nesouviselo).
No tak nějak nejlepší na něm mi přišel ten kluk, co v kině seděl vedle mě.
A můj názor? No tak herci byli moc hezcí. Příroda byla moc hezká a příběh ( Shocked ) byl hezký, ale taky, jak Libor výstižně poznamenal, smutný a trošku i pitomý. Nesnáším kovboje, jejich drrrrrrsné vystupování, oblečení, divnou ?hudbu?, životní styl a to se do toho asi nějak promítlo. Prý homosexuální Romeo a Julie Confused Pche...

Ne kecám. Sice to není taková bomba, jak se o tom všude mluví, ale je to dobrý film. například líbací scéna u baráku (vrrrrr Twisted Evil). A ten konec...
byl jsem dojatý. Nevim čim to bylo, jestli hudbou, ale měl jsem na krajíčku. Nojo tak jsem to pěkně rychle potlačil, protože jsem měl lehkou obavu, že ten kluk, co sedí vedle a hrozně se mi líbí, by to nemusel pobrat (no ale o pár hodin později se mi přiznal, že byl taky dojatý... prima kluk Smile )

Zarazilo mě ale, že byl plný sál. Skoro samé heterosexulání párky (ovšem mezi nimi i sem tam nějaké trochu jiné, že), které se řezali ve chvílích kdy se na plátně odehrávalo největší drámo. Nechápu... I když možná jo. Na rozdíl od nás na takový film vyrazili z jedinného prostého důvodu: je to něco nového. Ale stejně nepochopim proč se smáli... Dovede mi to někdo vysvětlit?



Film je krasny. Kdyby nebyl teplej Embarassed tak by byl o nicem... Ale takhle to bylo silne. Jak to dopadlos tim klukem? Seznamili jste se nejak bliz? Neni to tajne?? Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 13, 2006 12:11 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: hora Citovat

Tak jsem to konečně viděl... a? ...Zemětřesení se nekonalo (Teda vlastně jo, ale až nějaký ten čas po filmu a vlastně s ním skoro nesouviselo).
No tak nějak nejlepší na něm mi přišel ten kluk, co v kině seděl vedle mě.
A můj názor? No tak herci byli moc hezcí. Příroda byla moc hezká a příběh ( Shocked ) byl hezký, ale taky, jak Libor výstižně poznamenal, smutný a trošku i pitomý. Nesnáším kovboje, jejich drrrrrrsné vystupování, oblečení, divnou ?hudbu?, životní styl a to se do toho asi nějak promítlo. Prý homosexuální Romeo a Julie Confused Pche...

Ne kecám. Sice to není taková bomba, jak se o tom všude mluví, ale je to dobrý film. například líbací scéna u baráku (vrrrrr Twisted Evil). A ten konec...
byl jsem dojatý. Nevim čim to bylo, jestli hudbou, ale měl jsem na krajíčku. Nojo tak jsem to pěkně rychle potlačil, protože jsem měl lehkou obavu, že ten kluk, co sedí vedle a hrozně se mi líbí, by to nemusel pobrat (no ale o pár hodin později se mi přiznal, že byl taky dojatý... prima kluk Smile )

Zarazilo mě ale, že byl plný sál. Skoro samé heterosexulání párky (ovšem mezi nimi i sem tam nějaké trochu jiné, že), které se řezali ve chvílích kdy se na plátně odehrávalo největší drámo. Nechápu... I když možná jo. Na rozdíl od nás na takový film vyrazili z jedinného prostého důvodu: je to něco nového. Ale stejně nepochopim proč se smáli... Dovede mi to někdo vysvětlit?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 06, 2006 11:13 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Nadherny zazitek Citovat

Nádhernej film. Plny lasky i bolesti. Krasna priroda a pribeh jedne skryvane lasky. Navic se me mo clibi ten cernovlasy herec. Prekonal jsme pocit potupy a sel jsme do kina sam. Bylo to krasne.Na ten film nelze zapomnout. Pak se me v noci zdalo jak se mazlim a libam s jednim z hrdinu onoho filmu Embarassed Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 05, 2006 4:32 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Podarilo sa mi ho nejako sa knemu dostat, ale pozriet si ho mozem az niekedy na buduci tyzden - koncia nam prazdniny a je kopa prace. Videl som ale ukazky + trochu zo samotneho filmu a uz teraz ma to fakt dostalo. Tema super, herci - Embarassed , kamera sa fakt zda byt uzasna, ... Hned by som si to pozrel, ale tá PRÁÁÁÁCA nemozná!!!!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 04, 2006 10:50 pm
Autor Zpráva
jackee
uživatel


Založen: 7.10.2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Daleko

Předmět: Citovat

Musím tedy říct, že tenhle film mě hodně nadchnul! Viděl sem ho už ve čtvrtek a pořád nad ním musím přemýšlet, opravdu byl výborný, kdo neviděl tak okamžitě naklusejte do kina Smile

BTW: má dobrej saundtrack Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st březen 01, 2006 7:34 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 01, 2006 6:58 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 27, 2006 9:21 pm
Autor Zpráva
C..L
tester


Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

No myslim, ze ten film uz je dokonce ve videopujcovnach. Ten konec je smutnej, ale film je jeden z nejlepsich co jsem co se gay tematiky tyce videl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po únor 27, 2006 7:51 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Libor Citovat

Přítel mojí spolužačky je filmový kritik a v rámci hodnocení tento film získal před distribucí. A protože je taky můj kamarád, vzpomněl si Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po únor 27, 2006 3:55 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Prosba Citovat

Adam napsal:
Tak jsem tento film právě zhlédl. Má úžasnou kameru.
Nikdo mi ale neřekl, že to končí tak jak to končí. Mám podobnou osobní zkušenost a spolu s tímto filmem jsem si ji znovu přehrál. Díky tomu Zkrocenou horu už nikdy vidět nemusím... Každopádně stojí zato ji vidět!


Kde jsi ji vedel, kde se da videt prosim? Moc o to stojim. Dekuji za sdeleni. Pekny den
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 3:10 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tak jsem tento film právě zhlédl. Má úžasnou kameru.
Nikdo mi ale neřekl, že to končí tak jak to končí. Mám podobnou osobní zkušenost a spolu s tímto filmem jsem si ji znovu přehrál. Díky tomu Zkrocenou horu už nikdy vidět nemusím... Každopádně stojí zato ji vidět!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 16, 2006 4:54 pm
Autor Zpráva
Kuba
uživatel


Založen: 16.2.2006
Příspěvky: 8

Předmět: Brokeback Mountain Citovat

Hodne nominac ma ten film: http://neviditelnypes.zpravy.cz/p_scifi.asp?r=p_scifi&c=A060131_224244_p_scifi_pag

A pokud jeste neni prelozen do cestiny jeji (Proulx) povidka, asi se tesime s ceskym pritelem na peknou praci.
_________________
Chci jenom rict, ze nesjem rodily mluvci cestiny, tak prosim o trpelivosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 8:14 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Recenze Citovat

Cetl jsem recenzi na 004.cz Slzel jsem u toho Embarassed Nadherny film. Snad jej budou davat i jinde nez v nekolika prazskych klubovych kinech. A snad bude s kym na ten film jit Very Happy Ten americam bude mit zrejme pravdu. Very Happy Kdepak jste se potkali? Na ekologicke akci? Jak jsi vlastne poznal, ze by ho ten film mohl zajimat? Question Idea Idea Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 22, 2006 1:51 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Libor Citovat

Inzerujou to jako film o dvou zamilovaných kovbojích z amerického maloměsta. Taky o tom moc nevím. Píšu si s jedním klukem z Ameriky, se kterým jsem se seznámil na jedné akci, a ten říká, že je to moc dobrý. Česká premiéra by měla být snad 9. 3. nebo tak nějak. Tak si počkáme. Sám jsem zvědav, jak se to tady chytne. Ty 4 Glóby by mohly lidi přitáhnout.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 22, 2006 12:50 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Zkrocena hora Citovat

O cem ten film je, prosim?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 18, 2006 10:17 am
Autor Zpráva
waweer
uživatel+


Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Jsem Hradečák

Předmět: Zkrocená hora (Brokeback Mountain) Citovat

http://show.idnes.cz/show_aktual.asp?r=show_aktual&c=A060117_090420_show_aktual_kot

Tak co dostane Zkrocená hora k glóbu ješte oskara ?? Smile

CSFD: http://www.csfd.cz/film.php?176253
IMDb: http://imdb.com/title/tt0388795/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist