Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita TV, film, divadlo Zkrocená hora (Brokeback Mountain)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

po červenec 24, 2006 8:19 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

To Adam: na http://www.angryalien.com/ jsou zkrácené verze i jiných filmů.

To Maku: BBM je jasný coming-outový film. Pokud jsi na něj vzal partu svých kamarádů (jinak nechápu, proč by na něj se svým postojem vůbec chodili) a ještě ho v kině prožíval, tak jak jsi ho prožíval, tak jim muselo být okamžitě zřejmý, jak to s tebou je. Takový hromadný coming-out v několika málo minutách. V 16ti letech jim musíš dát nějaký čas, aby si tuhle pro ně novou informaci přebrali a vypořádali se s ní. Uvidíš, že jejich názor na gaye a jejich postoj k tobě nebude zdaleka jednotný a že takhle velmi rychle zjištíš, kdo z nich je a kdo není tvůj kamarád. Hodně zdaru na tvé cestě!
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červenec 20, 2006 5:07 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

tak těch 30 sec je perfektních, prostě není co dodar.
No jinak jsem viděl film-To co máme společné a myslím si, že je o něco lepší, než B-M. Je to sice každé o něčem jiném, ale ten film vypovídá víc o společnosti a jejím přijímání homosexuality, což v B-M tak nějak z větší části chybělo.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 20, 2006 12:57 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

To bright: to je teda dost drsný. Nevim, co si o tom mám myslet. Myslím, že se mi to líbí... Idea
To Maku: Asi to nebudou kamarádi. Já na tom byl taky s kamarádama, brečeli jsme komplet s celým kinem a dokonce i ten největší drsňák - metr osmdesát, 85 kg a greje rugby... Ten film by ti neměl bránit v sebepřijetí. Brzo tě to přejde, na "kamarády" se zvysoka vykašleš a najdeš si opravdové. Nebo se to tamtěm rozleží v hlavě a změní názor. Neznám tvoje vztahy s těmi lidmi, ale až (jestli) se vyoutuješ, tak možná jako já zjistíš, že ti, se kterými ses kamarádil, za to nestojí a naopak ti, kterých ses v tomhle ohledu spíš obával, se stanou blízkými přátely.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 20, 2006 7:08 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Tak jsem si nedávno zašel do našeho biografu na tento filmec - už jsem to nemohl vydržet Exclamation

První polovina filmu se mi velice líbila - ikdyž jsem možná čekal něco trochu jiného.... Ale druhá mi prostě nedala a čím více se blížil konec tím více jsem měl na krajíčku... ovšem když nastala minuta "M"... a navštívil jeho rodiče... už jsme to prostě neudržel...

Je mi 16 a byl jsem na filmu s partou kámošů... nebo jsme je za kámoše aspon považoval... sklidil jsem napřed veliký výsměch a poté mě všichni ignorovali a ten, koho jsem měl za nejlepšího přítele mi dal pěstí... byl jsme z toho dost zoufalý.... zustal jsem tedy sedět a poslouchal hudbu u titulků a brečel...

Že jsem gay jsem si uvědomil teprve nedávno a teď procházím sebepřijetím a tohle se me moc dotklo Sad

Takže byť se mi film velice líbil... zkazil mi vztah s kamarády Sad A na nějaký čas mi znemožnil sebepřijetí...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 05, 2006 3:09 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Znáte tohle? BBM v 30 vteřinách. Very Happy
http://www.starz.com/features/brokebackmountain/
Je to vtipný, až na ten konec Sad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 20, 2006 1:50 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Disclaimer: Chápu, že jsou tu lidé, které ten film zasáhl, ale nemůžu odolat:

http://www.youtube.com/watch?v=fiNtN7gIk88&search=empire%20breaks%20back

Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 6:37 pm
Autor Zpráva
tom7six
uživatel


Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Na idiota holt narazíš všude.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 12:01 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

tom7six napsal:
ad smich v kine. Ja jsem byl na filmu v Praze na Flore a musim rict, ze se tam nikdo nesmal naopak tech posmrkanejch kapesniku a uplakanejch lidi tam byla vetsina (a byly to skoro same Hetero pary). kamaradka se kterou jsem to probiral byla v Brne a strasne ji stvaly nejaky zensky, ktery se chechtaly a trousily kecy typu buzny hnusny atd. No asi jsem mel kliku na lidi v kine.


Hele já na tom byl taky v Brně a řechtali se jak prokopnutý... že by se nabízelo nějaké zobecnění?
Každopádně jsem tam byl i na Účastnících zájezdu a nějakej houf slečen, tam nejdřív vykřikoval, jak nás vyhodí z místa. Když jsme jim řekli ať si radši zkontrolují lístky a nevotravujou, tak odpluli za nás, ale celý film nám "zpříjemňovali" velice "vtipnými" komentáři a velmi (teda VELMI) hlasitým smíchem... Musel jsem mladýmu několikrát stoupnout na nohu, aby na ně nevlítnul. Rolling Eyes Rolling Eyes
prostě hrůza, jak se ti lidi chovají, to za našich mladých let nebývalo Confused Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 12:58 am
Autor Zpráva
tom7six
uživatel


Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Maryy napsal:
Pro mě je ten film životní mezník, a to teď opravdu nemluvím o kinematografii Smile Až po shlédnutí toho dílka jsem se zařadil, ten film dokončil to, co se mělo v mým životě dokončit už dávno, děkuju pane Lee...


Tak koukam nejsem jedinej s kym to podobne zamavalo Smile Pro me ten film byl spoustec meho c-o a jsem hodne rad, ze me kamarad prekecal a ja s nim sel do kina. Takze Angu taky dik ... Ted bych jeste potreboval, aby to davali v TV a videla to mati...

S odstupem casu, kdyz jsem si poridil knihu i DVD a film videl znovu uz mam par vyhrad, obcas je to moc roztahane, atd. ale porad je to muj zamilovany film a uz i zustane a libaci scena po 4 letech me stale dokaze spolehlive rozplakat.

Ted jsem poridil na eBay film Yossi and Jagger a zacloumalo to se mnou velmi podobne. taky desne smutny ...

ad smich v kine. Ja jsem byl na filmu v Praze na Flore a musim rict, ze se tam nikdo nesmal naopak tech posmrkanejch kapesniku a uplakanejch lidi tam byla vetsina (a byly to skoro same Hetero pary). kamaradka se kterou jsem to probiral byla v Brne a strasne ji stvaly nejaky zensky, ktery se chechtaly a trousily kecy typu buzny hnusny atd. No asi jsem mel kliku na lidi v kine.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 17, 2006 7:46 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Dobrý vafle držej při sobě.

PS: Ten úsměv si myslím můžeme vyložit každý po svém. Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 17, 2006 6:54 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Nikom Citovat

Dobří holubi se vracejí. Rád to tvoje zelené oko vidím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 17, 2006 6:39 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Laughing


Tento úsměv si máme vykládat jako projev radosti ze života?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 16, 2006 1:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 16, 2006 1:05 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: mám Vás, kluci, rad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Citovat

Nikom napsal:
No to čumím... pánům se po mě stýskalo?
Toto zjištění mě blaží u srdíčka a taky nějaká ta slzička dojetí mi ukápna (tak půl kýble).. Člověk se cítí hned o trochu míň neužitečně Very Happy

ad Adam... Centroma?! Psal jsem ti...


Chyběl jsi nám
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 16, 2006 12:35 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: mám Vás, kluci, rad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Citovat

No to čumím... pánům se po mě stýskalo?
Toto zjištění mě blaží u srdíčka a taky nějaká ta slzička dojetí mi ukápna (tak půl kýble).. Člověk se cítí hned o trochu míň neužitečně Very Happy

ad Adam... Centroma?! Psal jsem ti...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 14, 2006 5:32 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Martin Citovat

Hlavička, to by mě nenapadlo Laughing
Ne, ale vážně; neznáme se a tak na něj nenám kontakt. Ale na iboys se objevil profil Nikom + konstatování, že onen dotyčný je medik. Tak jsem tam hodil řádek na tohle téma. Odpověď žádná, asi nás už nechce znát...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 14, 2006 4:29 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Ad Nikom Citovat

No... nebylo by třeba lepší..... já nevim .... se ho zeptat? Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 13, 2006 11:58 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Film Citovat

Maryy napsal:
Pro mě je ten film životní mezník, a to teď opravdu nemluvím o kinematografii Smile Až po shlédnutí toho dílka jsem se zařadil, ten film dokončil to, co se mělo v mým životě dokončit už dávno, děkuju pane Lee...


Me ten film ukazal tehdy tak emoc. Ukazal me, ze nekdy je lepsi se enbat. a vyjadrit to co ziji narovinu. ale zaroven pochopit ty, kteri ziji i jinak nez mym vysnenym neskryvanym homosexualnim vztahem Wink Krasny film
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 12, 2006 11:15 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Pro mě je ten film životní mezník, a to teď opravdu nemluvím o kinematografii Smile Až po shlédnutí toho dílka jsem se zařadil, ten film dokončil to, co se mělo v mým životě dokončit už dávno, děkuju pane Lee...
_________________
I love you Ville...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 12, 2006 7:08 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Zkrocená hora Citovat

Tak jsem se konečně na ten film vypravila, a dokonce sehnala kamaráda, který šel se mnou.
Ten film je moc hezkej, oba jsme konstatovali, že jsme se ani přes tu délku vůbec nestačili nudit.
Přišlo mi, že ten Ennis měl značné problémy i sám se sebou, asi se cítil hodně nejistý a pořád se bál, aby neudělal něco špatně, a tak to zavařil na všechny strany, sobě nepomohl a druhým ublížil, jak se pořád nemohl rozhodnout, co vlastně bude dělat, a tudíž neudělal vůbec nic. Když s Jackem se viděl čím dál tím méně, i když se s ním manželka už rozvedla, a nevzal si k sobě ani dceru, kterou to určitě dost trápilo, a ta druhá holka, kterou si ani nevzal, ani se s ní nerozešel, z něj měla taky pěkný depky.
Určitě to bylo hrozně těžký a tlak militantních křesťanských puritánů nesnesitelný, ale já tam prostě cítím i ten jeho osobní vklad, resp. nevklad. Jack na tom přeci nebyl o nic lépe než on a řešit to chtěl. Možná jsem na toho Ennise zlá, ale jsem na tohle chování dost citlivá, protože k němu mám sama dost značný sklon, nemyslím ve vztazích, ale vůbec v životě (že člověk chce něco udělat, ale bojí se a tak o tom přemýšlí, až se do všeho úplně zamotá a nakonec je tak zničený z vlastních pochyb a nejistot, že už nemá sílu na nic dalšího než se prudit).
A pochopila jsem to tak, že po Jackově smrti mu přeci jen něco secvaklo a došlo mu, že něco se může opravdu zničit nevratně (což se taky stalo), a začal se chovat jinak, když slíbil dceři, že jí přijde na svatbu, i když ho kvůli tomu vyhodí z práce, takže mi to přišlo v tom hodně smutném konci jako jistý pozitivní záblesk (i když Jackovi tím samozřejmě život už nevrátí).

Trochu na závadu bylo prostředí multikina, kde je sice dobře slyšet, ale všichni tam chrastili vyfasovanejma popkornama a srkali obří kokakoly. Nevím, jestli tam bylo víc minority nebo heteráčů, my jsme této statistice nepomohli ani na jednu stranu (gay s heteráčicí), ale nikdo se na nevhodných místech nesmál, jenom asi u dvou hlášek, kde bylo čemu.

Jo, a po skončení jsem ze vzdorovité spořivosti sežrala skoro půlku toho obřího povinně fasovanýho popkornu (o to byl dražší lístek), a bylo mi pak po něm asi hodinu pěkně blbě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 14, 2006 2:09 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Film Citovat

Adam napsal:
Taky jsem si to probrečel. Hned na několika místech. Taktéž jsem nějaká citlivka.
Mimochodem - kam se poděl Nikom?
Wink O Nikomovi nevim..Sad Sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 9:31 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Taky jsem si to probrečel. Hned na několika místech. Taktéž jsem nějaká citlivka.
Mimochodem - kam se poděl Nikom?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 09, 2006 1:53 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Film Citovat

Mark napsal:
Jak do kina moc nechodím, tak dnes mě kamarádi vytáhli právě na Zkrocenou horu. Na rovinu musím napsat, že na mě tento film hodně zapůsobil. Silně. Možná jsem dost přecitlivělý, ale bylo tam dost scén, kdy jsem se musel hooodně přemáhat, aby mi netekly slzy. A jak rád bych si pobrečel. Je to film, který zcela přesně vystihuje velmi krutou bezradnost v jaké se ocitnou kluci, jenž se do sebe zamilovali, a kteří bohužel žijí v době, kdy vztah dvou kluků nelze v žádném případě akceptovat. Je to hluboký film. Ukazuje na propastný kontrast ve vnímání a tolerování HT a HM lásky v nedávné době v Americe. Jak tu psal Nikom, někomu to přišlo možná k smíchu, ale ti co jsou na kluky to pochopili a věděli o čem to je, a těm bylo spíš do pláče...


I ja jsem to proplakal. bylo to presne jak pises. O sile lasky dvou muzu. Ktera nezvladne vsechny nastrahy spolecnosti. Presto je velmi silna. Byl to pribeh ze zivota. Podobne situace se stavaji i nam dnes. Takze pro me to byl film preneseny do jine doby, na jine misto. Vsak temata jako je tolerance, laska, predsudky..to vsechno zijeme my gayove kazdy den.. Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 08, 2006 11:00 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Jak do kina moc nechodím, tak dnes mě kamarádi vytáhli právě na Zkrocenou horu. Na rovinu musím napsat, že na mě tento film hodně zapůsobil. Silně. Možná jsem dost přecitlivělý, ale bylo tam dost scén, kdy jsem se musel hooodně přemáhat, aby mi netekly slzy. A jak rád bych si pobrečel. Je to film, který zcela přesně vystihuje velmi krutou bezradnost v jaké se ocitnou kluci, jenž se do sebe zamilovali, a kteří bohužel žijí v době, kdy vztah dvou kluků nelze v žádném případě akceptovat. Je to hluboký film. Ukazuje na propastný kontrast ve vnímání a tolerování HT a HM lásky v nedávné době v Americe. Jak tu psal Nikom, někomu to přišlo možná k smíchu, ale ti co jsou na kluky to pochopili a věděli o čem to je, a těm bylo spíš do pláče...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 12:46 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: ... Citovat

Adarhaz napsal:
Někomu se tady nezdálo, že to je o kovbojích, jejich životnim stylu, hudbě a tak - ALE O TOM TEN FILM JE, v tom je jeho síla, homosexualita v tomhle prostředí nebyla prostě normální a byl to boj. Nechápu, proč na to leze ten co to sem napsal. Jestli se víc líbí gay drámo z prostředí buzinců, tak prosim.

A že je směšný, když gaye hrajou HT herci? Herci sou vod toho, aby HRÁLI, to zjevně tady dotyčnej nepochopil.

Výbornej scénář, kamera. A jenom 3 Oscary.


No moment, co to je za útok? Já jsem neříkal, že bych chtěl nějaký film z prostředí buzinců. To mě fakt nebere.
Jít na ten film je skoro povinnost. Gay-tematických filmů, které udělali takovouhle díru do světa, zase tak moc není. Že ty jsi z něho absolutně nadšený neznamená, že všichni ostatní musej taky Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 10:34 am
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: ... Citovat

Někomu se tady nezdálo, že to je o kovbojích, jejich životnim stylu, hudbě a tak - ALE O TOM TEN FILM JE, v tom je jeho síla, homosexualita v tomhle prostředí nebyla prostě normální a byl to boj. Nechápu, proč na to leze ten co to sem napsal. Jestli se víc líbí gay drámo z prostředí buzinců, tak prosim.

A že je směšný, když gaye hrajou HT herci? Herci sou vod toho, aby HRÁLI, to zjevně tady dotyčnej nepochopil.

Výbornej scénář, kamera. A jenom 3 Oscary.
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 9:46 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Film jsem videl asi pred tydnem. Moooc pekny film, uz se mi dlouho nestalo, ze bych o filmu premyslel i nekolik dni po zhlednuti. Sice jsem vedel, ze konci smutne, ale tohle jsem necekal. Malem jsem i slzu ukapl. Uzasna je kamera, nekdy ale mozna az trochu kycovita. Pribeh take skvely. Drsni kovbojove a americke prostredi mi vubec nevadi, prave naopak Twisted Evil A jestli jsou herci HT nebo ne... to je podle me uplne jedno. Takze moje hodnoceni ja 10/10.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 8:23 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kluk Citovat

Nikom napsal:
Libor napsal:
Jak to dopadlos tim klukem? Seznamili jste se nejak bliz? Neni to tajne?? Embarassed


No tajné to není ale nechci to zakřiknout. No udělal jsem si zase jednou výlet do Brna a už to bylo... je to komplikovanější asi ti to napíšu do soukromých


Dekuji. Budu rad kdyz se budes mit dobre. A das vedet, ze se dobre mas:-) Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 8:20 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Kluk Citovat

Libor napsal:
Jak to dopadlos tim klukem? Seznamili jste se nejak bliz? Neni to tajne?? Embarassed


No tajné to není ale nechci to zakřiknout. No udělal jsem si zase jednou výlet do Brna a už to bylo... je to komplikovanější asi ti to napíšu do soukromých
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 5:15 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No když vidím homo scénu, jak se třeba dva kluci líbají a jak je vidět, že jsou oba HT, promiň, ale to mi přijde strašně směšné. No podívám se na film a pak řeknu, jak to zapůsobilo. Ač spíš budu koukat po sále, kdo tam sedí....
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist