Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Příběh o fajn klukovi
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

út duben 15, 2014 4:35 pm
Autor Zpráva
Gumboy19
uživatel


Založen: 27.12.2012
Příspěvky: 9
Bydliště: Pardubicko

Předmět: Citovat

citace:
Přítelem, nebo partnerem? Protože ....
Přítelem, ze kterého se stane partner

citace:
... to, co tady popisuješ, není přítel, ale partner

Tohle je takové složité, já přítele beru jinak než životního přítele, čili partnera.
Protože kamarádství a přátelství je hodně velký rozdíl, teď bych řekl že je to spíše kamarád, ze kterého by se mohl vyklubat přítel, kterému budu moct věřím, budu se mu moc se vším svěřit a právě mu podat tu ruku, zde to je myšleno pomocnou ruku, kdy se bude válet v problémech a všichni kolem něho budou chodit, ale nikdo nepomůže, a později kdyby to bylo možné partner
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 15, 2014 12:51 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Příběh o fajn klukovi Citovat

Gumboy19 napsal:
To je právě to co nevím, hrozně rád by jsem chtěl aby to pokračovalo, jenže tady právě hrají roli vzpomínky, které jsou v jeho případě dost bolestivé.

Tak vzpomínat občas asi bude, ale zas není indická vdova, aby si posypal hlavu popelem, zahalil se do černého sukna a žil zbytek života v celibátu. Ono je dobré si uvědomit, že život jde dál - deptat se systematicky minulostí je cesta do cvokárny.

Gumboy19 napsal:
ale ten více aktivní v komunikaci jsem teď právě já,

... což je celkem logický - jestli toho kluka chceš, tak pro to musíš něco udělat. První krok už jsi udělal, jen jsi to trochu zazdil tím, že ses mu potom omlouval, to už NIKDY nedělej. Máš o něj zájem, tak mu to dávej najevo, takhle to přece v životě chodí, ne? Když něco chci, tak se o to musím poprat.

Gumboy19 napsal:
Ale zase chci být přítelem, ...

Přítelem, nebo partnerem? Protože ....

Gumboy19 napsal:
kterému může stoprocentně věřit, který se do něho dokáže vcítit, ... který k němu přijde a podá mu ruku abych ho zvedl ze dna.

... to, co tady popisuješ, není přítel, ale partner. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 15, 2014 11:10 am
Autor Zpráva
Gumboy19
uživatel


Založen: 27.12.2012
Příspěvky: 9
Bydliště: Pardubicko

Předmět: Re: Příběh o fajn klukovi Citovat

citace:
Dá se pokračovat. Btw: co jiného bys chtěl dělat?

To je právě to co nevím, hrozně rád by jsem chtěl aby to pokračovalo, jenže tady právě hrají roli vzpomínky, které jsou v jeho případě dost bolestivé.

Jsme stále v kontaktu, ale už ta komunikace je úplně jiná, jsme na tom teď oba špatně, ale ten více aktivní v komunikaci jsem teď právě já, takže se může úplně stát, že to všechno skončí na bodě mrazu, ale i s touto variantou se musí počítat.

Ale zase chci být přítelem, kterému může stoprocentně věřit, který se do něho dokáže vcítit (což bych řekl že dokáži). Prostě takový ten přítel, který k němu přijde a podá mu ruku abych ho zvedl ze dna.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 15, 2014 9:33 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Příběh o fajn klukovi Citovat

Honza napsal:
Že ty se dokážeš s partnerem v kině brutálně vyšukat, ještě než dojedou úvodní titulky filmu, ještě neznamená, že to takhle bere každej. Existujou i romantici, jako třeba já, nebo Gumboy, kteří uznávají i jiné hodnoty, než jen kvalitní zásun!


No tak Honzíčku, já přece nepsal, že se měli opíchat v kině. Já taky v kině nešukám, jednak tam chodím výjimečně a většinou jsou přítomni další diváci, takže by to nebylo úplně vhodnýSmile Akorát jednou jsem byl s chlapem v prázdnym sále, na nějakym slovenskym filmu. Byla to hrozná nuda, tak jsem ho tam udělal, ale jen pusou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 15, 2014 12:22 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Příběh o fajn klukovi Citovat

Gumboy19 napsal:
jsem si uvědomil že jsem pokazil všechno co jsem jen mohl

Nepokazil jsi nic - právě naopak - viz:

Gumboy19 napsal:
už oba víme co k sobě cítíme

takže ti přeju, ať ten příběh pokračuje tak, jak si přeješ. Wink

Gumboy19 napsal:
a otázkou je, zda se s tím dá ještě něco dělat?

Dá se pokračovat. Btw: co jiného bys chtěl dělat?



Tom_c napsal:
Chybí mi tam pasáž, jak jste si to tvrdě rozdali ...

Že ty se dokážeš s partnerem v kině brutálně vyšukat, ještě než dojedou úvodní titulky filmu, ještě neznamená, že to takhle bere každej. Existujou i romantici, jako třeba já, nebo Gumboy, kteří uznávají i jiné hodnoty, než jen kvalitní zásun!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 14, 2014 1:07 pm
Autor Zpráva
Gumboy19
uživatel


Založen: 27.12.2012
Příspěvky: 9
Bydliště: Pardubicko

Předmět: Citovat

John napsal:
Tomiku, to by tam vubec nepasovalo, tohle je vykrik a pribeh romanskeho nebo romantickeho? hrdiny Laughing


Výkřikem bych to zrovna nenazval, ale ani nevím zda je to přímo romantické, spíše to měla být zpověď, ale jen do mě, kritiku unesu, co jiného mi taky zbude Very Happy, ale rozhodně nemam v plánu psát nějaké pohádky a jak by to bylo hezké, tady prostě jde o život, že se v okamžiku změní a člověk si to uvědomí až když je pozdě a otázkou je, zda se s tím dá ještě něco dělat? Což v mnoha odpovědích bude znít NE. A ruku na srdce, každý z vás měl určitě kamaráda, nebo jinak blízkého člověka, na kterém vám záleželo, a pak se to prostě nějakým způsobem pokazilo, tady jsem udělal velkou chybu hned na začátku a to tu, že jsme si nic nic neřekli, rovnou jsme se sešli a hned si začali povídat, kdybych hned na začátku řekl že budeme kamarádi, nedošlo by to až takto daleko, protože takto funguje moje kamarádství s kamarádem, který je taky gay, on mi hned na začátku řekl, že budeme jenom kamarádi a funguje to.

Po pravdě jsem čekal nějaké tyto reakce, a já jsem za ně rád, protože i špatná kritika je dobrá kritika
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 14, 2014 12:57 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Tomiku, to by tam vubec nepasovalo, tohle je vykrik a pribeh romanskeho nebo romantickeho? hrdiny Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 14, 2014 11:23 am
Autor Zpráva
Gumboy19
uživatel


Založen: 27.12.2012
Příspěvky: 9
Bydliště: Pardubicko

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Chybí mi tam pasáž, jak jste si to tvrdě rozdali, až jeden z vás brečel bolestí a prosil o smilování.. Ale asi budu jedinej.


K pohlavnímu styku nedošlo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 14, 2014 10:24 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Chybí mi tam pasáž, jak jste si to tvrdě rozdali, až jeden z vás brečel bolestí a prosil o smilování.. Ale asi budu jedinej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 14, 2014 12:22 am
Autor Zpráva
Gumboy19
uživatel


Založen: 27.12.2012
Příspěvky: 9
Bydliště: Pardubicko

Předmět: Příběh o fajn klukovi Citovat

Bylo to v únoru nebo březnu (bohužel již si to přesně nevybavím) když jsem napsal na jedné seznamce klukovi (nechci uvádět jeho pravé jméno, a nechci mu tímto článkem ublížit, proto budu tomuto klukovi říkat Adam), použil jsem kompliment aby byla konverzace o to plynulejší a ona skutečně byla. Začal jsem těmi otázkami, co momentálně dělá a tak různě. S Adama se vyklubal naprosto skvělý kluk, se kterým se dalo bezvadně povídat, studuje zdrávku a dále je spolumajitel hospody. Ale jako každý člověk, tak i Adam měl problémy a moje povaha je taková že se dokáži do lidí hodně vcítit a pomoct jim, hlavně psychicky a tak mi Adam řekl téměř vše co ho trápí (to pokračuje do dnes). Asi tak po třech týdnech jsem se ho zeptal zda by nechtěl jít na kafe, souhlasil. A tak jsme si domluvili místo a čas.
Všechno proběhlo v pořádku a ve skutečnosti byl Adam mnohem lepší než jsi si představoval s chatu, vůbec nenastala trapná chvíle ticha a vždy se našlo něco o čem se dalo povídat.
Tak to jsme se začali scházet cca každých 14 dní a pokaždé to bylo lepší a lepší. Ale určitě to znáte, pokud se s někým scházíte pravidelně, začne se vám líbit a to se stalo i mě, pár dní jsem to v sobě dusil a potřeboval jsem odbornou pomoc (nestalo se), a právě na seznamce jsem dal najevo že se i líbí, ale chtěl jsem to zahrát do outu, jenže Adam měl a má na lidi čuch a tak poznal že se mi líbí, zeptal se tedy ať mu to řeknu na rovinu, a já mu to řekl, následně jsem se dozvěděl že je to oboustranné, což mě potěšilo.

Osudný den.
Jenže v pátek byl Adam v háji (depka) a tak jsem za ním přijel, původně jsem tam chtěl jen na hodinku. Začali jsme si povídat o problému a i jsem mu chtěl trošku spravit náladu, ale z původní hodinky se to přetáhlo na šest hodin a Adam ukázal i svojí crazy stránku, která byla moc fajn, chvíli jsme blbli, pak jsme se začali lechtat a dopadlo to tak že jsem se začali líbat, mě se to líbilo a Adamovi také, jenže pak u Adama nastaly otázky zda to nebylo moc brzy a zda udělal dobře, a tak jsme si o tom promluvili a řekli že to nebudeme hrotit.

13.4. 2014 Osudná neděle
Dnes jsme byli s Adamem v kině, kde jsem Adama vzal za ruku, hladil jsem ho, opřel mu hlavu o rameno a Adam mi dal letmou pusu a pak polibek, bylo mi moc příjemně po filmu jsme jeli domů a pak jsme se ještě stavili v hospůdce a pak Adam odlej domů.
Po pár minutách se připojil na seznamku a zase jsme si psali, ale já měl pocit že jsem ho v kině do něčeho nutil a tak jsem chtěl aby mi řekl pravdu, a tak mi jí řekl, že jsem něho trošku tlačil, omluvil jsem se, ale Adam pokračoval, v kině si vzpomněl na svého přítele, který mu před půl rokem zemřel, což jsem si uvědomil že jsem pokazil všechno co jsem jen mohl a začal jsem se omlouvat. Adam se omlouval mě, ale vina bude nejspíše na obou stranách, Adam i já jsme prostě zašli moc daleko a oba jsme si to uvědomili, ale co s tím když už oba víme co k sobě cítíme? Dohodli jsme se že si stanovíme pravidla a podle nich pojedeme, čili budeme se scházet dále, ale nebudeme se bavit o svých citech, budeme si pomáhat, když nám bude nejhůře a až se oba dva dáme psychicky dohromady uvidíme jak to bude všechno vypadat.
Jenže začínám mít pocit že to už nebude jako dříve, že dříve nebo později se odloučíme a přestaneme komunikovat a všechno skončí, na jednu stranu to asi bude dobře na druhou stranu mi bude chybět, ale uvidíme.

Adame tohle je pro tebe, pokud to někdy budeš číst pamatuj si: Vždy tě budu mít rád, nic ti nevyčítám, a všechno chápu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist