Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Co koupit?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

po prosinec 16, 2013 5:16 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
ma aspon velkeho ohnivaka?

Jako kdo?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 16, 2013 3:32 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

ma aspon velkeho ohnivaka?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 16, 2013 12:49 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
jsem prostě drahej a taky by mě mrzelo, kdyby byl pak kvůli tomu John ochuzen o alimenty.

Chvályhodná ušlechtilost! Mr. Green
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 16, 2013 12:04 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Václav napsal:
Na rozdíl od brighta (nebo vlastně v souladu s ním) si myslím, že Tom, byť darovaný s mašličkou na krku a s citronem v puse, by ke spálení mostů vedl.


Jestli mu je už 50, tak to nechci být darován. Navíc mám docela velkou spotřebu, jsem prostě drahej a taky by mě mrzelo, kdyby byl pak kvůli tomu John ochuzen o alimenty.


To on ma zlatacky, ale ne pro me! Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 16, 2013 11:58 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Na rozdíl od brighta (nebo vlastně v souladu s ním) si myslím, že Tom, byť darovaný s mašličkou na krku a s citronem v puse, by ke spálení mostů vedl.


Jestli mu je už 50, tak to nechci být darován. Navíc mám docela velkou spotřebu, jsem prostě drahej a taky by mě mrzelo, kdyby byl pak kvůli tomu John ochuzen o alimenty.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 16, 2013 10:45 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
50 let, vecne ponoreni do zavodu za mladim a zijici ve svem vymyslu o tom, ze vypada jak ve 30.. Very Happy

Geriavit pharmatom je na tuhle diagnózu ideální dárek. Idea
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 16, 2013 9:50 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
John napsal:
v budoucnu CO pod stromecek, by byla slusna pomsta.Very Happy

No, to je zas trochu o něčem jiném. Pokud s CO počítáš a tušíš, že to bude přijato obtížně, pak čím starší rodiče budou, tím hůř se s tím budou smiřovat. Snad bys jim ten dárek mohl věnovat, dokud jsou při silách.


Jak sem psal, mama to nijak nevzala na vedomi, i kdyz castejsi vyskyt ehm gay zminek, by mohl vypovidat o necem, ale otcovi az nebude platit.. ale to uz je od tematu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 16, 2013 9:17 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
v budoucnu CO pod stromecek, by byla slusna pomsta.Very Happy

No, to je zas trochu o něčem jiném. Pokud s CO počítáš a tušíš, že to bude přijato obtížně, pak čím starší rodiče budou, tím hůř se s tím budou smiřovat. Snad bys jim ten dárek mohl věnovat, dokud jsou při silách.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 16, 2013 8:45 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
John napsal:
Ještě mám neblahé tušení, že si nic (od synů) domů nebere, vzhledem k tomu, že mu ta píča zakazuje chodit ke mě domů..


Jestli se nechá tak trapně ovlivňovat čúzou macechou, tak se na něj vybodni, jak píše gayboík. Jestli to je ale pětatřicetiletej vypracovanej kanec, beru vše zpět Very Happy

50 let, vecne ponoreni do zavodu za mladim a zijici ve svem vymyslu o tom, ze vypada jak ve 30.. Very Happy

Vaclav: Jako, kdyby se rozesel s tou cuzou, tak by to hodne vecem pomohlo.. Jinak mas pravdu i kdyz v budoucnu CO pod stromecek, by byla slusna pomsta.Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 16, 2013 8:25 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Vaclav: Nekdy to mam chut ze sebe vypsat, jenze by mi to nikdo neveril:-DVery Happy

Sice je to slabá útěcha, ale jen moc málo lidí neprojde (aspoň v některých obdobích) krušnými situacemi. Takže by Ti spíš věřili.

Udržovat s otcem aspoň formální vztahy je rozumné i bez ohledu na výživné. Jiného si nekoupíš, a on třeba časem prohlédne. Pokud to není naprosto nezbytné, pálení mostů je nesmysl. Na rozdíl od brighta (nebo vlastně v souladu s ním) si myslím, že Tom, byť darovaný s mašličkou na krku a s citronem v puse, by ke spálení mostů vedl. Taky, při Tomově zálibě v dražších nákupech, kterou tu kdesi zmínil, by nemuselo vybýt na Tvé výživné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 16, 2013 1:36 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John: Mohl bys mu nadělit dar v podobě Toma - sám se hlásí a zřejmě by byl i zadarmo. Navíc bys zabil dvě mouchy jedním dárkem. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 16, 2013 1:13 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

John napsal:
Ještě mám neblahé tušení, že si nic (od synů) domů nebere, vzhledem k tomu, že mu ta píča zakazuje chodit ke mě domů..


Jestli se nechá tak trapně ovlivňovat čúzou macechou, tak se na něj vybodni, jak píše gayboík. Jestli to je ale pětatřicetiletej vypracovanej kanec, beru vše zpět Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 16, 2013 12:07 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
ked od vas odisiel, nekup mu nic a vybavene. platit na teba musi tak ci tak ved to je sudom stanovene.

Jo, ale taky dvakrat nemusi a nic se mu nestane.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 15, 2013 11:56 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

ked od vas odisiel, nekup mu nic a vybavene. platit na teba musi tak ci tak ved to je sudom stanovene.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 15, 2013 10:45 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Vaclav: Nekdy to mam chut ze sebe vypsat, jenze by mi to nikdo neveril:-DVery Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 15, 2013 9:05 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Ještě mám neblahé tušení, že si nic (od synů) domů nebere, vzhledem k tomu, že mu ta píča zakazuje chodit ke mě domů..

Nemáš to, koukám, jednoduché. Aspoň jste vymysleli ten dárek.

Tom_c napsal:
Takže mu dej velkou (aspoň formát A4) hd fotku, ... jak nějakej perfektně vybavenej borec klátí jeho (nejlépe) jedinnýho syna do zadku Smile

Škoda, že to John zavrhl, vím o šikovném rámařství.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 15, 2013 8:19 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav: Problém je, že jsem se odcizili, vlastně až ted, když to píší mi došlo, jak moc.. Čaj sem mu jednou koupil ještě, když bydlel s náma, dal si jednou a už na to nešáhl..kdyby aspoň řekl, mě nechutná(pije zelenej a byl darován zelenej), je divnej apod. No, s bráškou koupíme něco do posilky.
P.s. On je ten typ, kterej vypíše, co chce a na ostatní dárky ani nešáhne resp. řekne: Jé, děkuji..to je pěkný
Ještě mám neblahé tušení, že si nic (od synů) domů nebere, vzhledem k tomu, že mu ta píča zakazuje chodit ke mě domů..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 15, 2013 6:23 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
No Václav by ti určitě poradil (ušetřím mu tudíž námahu), ať tu knížku zase zkusíš,

Tůdle, ale klasiku navrhnu, ono těžko něco jiného, když nevíme, o co se otec zajímá. Odhaduju, že John může a chce utratit nějakou tu stovku. Když pan otec pije občas víno, pak jako něco ozdobného při přijímání návštěv se může hodit hezká sada vývrtek na láhve nebo ozdobných zátek na láhve. Asi pije kávu: co takhle větší balení velmi dobrého kafe? Čaje? Něco na přípravu kávy/čaje? Něco pro parádu - pásek, peněženka, klíčenka? Deodorant, kolínská - klasika? Vstupenky na něco, někam?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 15, 2013 4:53 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
No Václav by ti určitě poradil (ušetřím mu tudíž námahu), ať tu knížku zase zkusíš, že tím nikdy nic nezkazíš a bla bla. Martin by ti poradil, abys ho vzal do Divadla Spejbla a Hurvínka. To chce ale něco originálního Džone, něco co když spatří, spadne ze židle, něco co si bude pamatovat až do smrti. No a na originální dárky tohoto typu jsem tu odborníkem já .. Takže mu dej velkou (aspoň formát A4) hd fotku, nebo ještě mnohem líp hd video nahrávku jak nějakej perfektně vybavenej borec klátí jeho (nejlépe) jedinnýho syna do zadku Smile

Tomiku, dekuji za radu, jen bych pockal az na me nebude platit, do te doby bych poprosil o neco mene originalniho. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 15, 2013 3:30 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

No Václav by ti určitě poradil (ušetřím mu tudíž námahu), ať tu knížku zase zkusíš, že tím nikdy nic nezkazíš a bla bla. Martin by ti poradil, abys ho vzal do Divadla Spejbla a Hurvínka. To chce ale něco originálního Džone, něco co když spatří, spadne ze židle, něco co si bude pamatovat až do smrti. No a na originální dárky tohoto typu jsem tu odborníkem já .. Takže mu dej velkou (aspoň formát A4) hd fotku, nebo ještě mnohem líp hd video nahrávku jak nějakej perfektně vybavenej borec klátí jeho (nejlépe) jedinnýho syna do zadku Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 15, 2013 1:44 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Co koupit? Citovat

Nevim, co mam koupit otcovi k Vanocum, abyste dobre rozumeli, nebydli s nama pet let a tim padem nevim, co ma a co ne, co by se mu hodilo... Bohuzel nema zadny konicek, kde by se mu dalo vzdycky neco koupit. Whiskey atak nepije, vino jen obcas..Takze lahvinka pada.. Snad jen protein apod. do fitka, to by snad vyuzil, ale zas mi to prijde trosku blbe. Knizku mu davam furt a tak mi to neprijemne pripomina anekdotu o ochrnute tete, ktera rok co rok dostava ty samy backory, ktere si vyrovnava pod postel..
Nenapada vas neco?
P.s. k nemu domu nechodim, tak tezko mu tam neco koupim..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist