Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Nervozita
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

pá srpen 30, 2013 3:56 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Re: Honzův novej job Citovat

Martin napsal:

Taky, jak už tu bylo by měl být pravidelný. Laughing Ono někoho může bolet celý tělo, když de do fitka po roce.



No teda že se nestíš ,ty si ale kůže líná,já chodím do fitka docela často
Very Happy
 
      Na začátek stránky  

pá srpen 30, 2013 3:15 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Honzův novej job Citovat

Honza napsal:

Psal jsem, že trénink musí být komplexní a vyvážený! Co se neprocvičí spontálně v posteli, to se následně procvičí organizovaně ve fitku. Exclamation


Taky, jak už tu bylo by měl být pravidelný. Laughing Ono někoho může bolet celý tělo, když de do fitka po roce.

Když chodí pravidelně tak se bolestivost přihodí jenom dost velkou náhodou... Odhadl bych, že s tim sexem to bude dost podobný Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 29, 2013 11:27 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Re: Honzův novej job Citovat

Honza napsal:

Tak na tohle stačí i jeden dobrej šťouch ob dva roky. Smile


Ježiši dej pokoj mít každý dva roky dalšího sourozence tak mě z máti jebne protože ona i normálně dokáže bejt pěkně nesnesitelná a kort když je zbouchnutá . A mám teď dost starostí z vlastníma harantama...
 
      Na začátek stránky  

čt srpen 29, 2013 11:21 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Honzův novej job Citovat

bobfoldi napsal:
Honzo nechceš ty náhodou dělat trenéra, možná by ti to šlo Very Happy


Nechci, i když licenci mám - je to celkem mizerně placenej job. Smile

Tom_c napsal:
Snad nám nechceš tvrdit, že sex bereš jako procvičování těla a podle toho, co chceš protáhnout, volíš polohy Laughing To má být spontánní záležitost, ...


Psal jsem, že trénink musí být komplexní a vyvážený! Co se neprocvičí spontálně v posteli, to se následně procvičí organizovaně ve fitku. Exclamation

matyáš napsal:
No v tom případě moje matka vzhledem k tomu že má sedm dětí asi překypuje zdravím Very Happy Very Happy


Tak na tohle stačí i jeden dobrej šťouch ob dva roky. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 29, 2013 11:18 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Kolik Question Exclamation Nechala se nakrývat dobrovolně? Laughing



Jo sedm , trojčata - dvě holky a kluk, tři ségry a já a předemnou byla ještě jedna holka ale byla nějak nemocná tak vydržela jen pár dní , no asi dobrovolně spíš si říkám jestli ty chlapy tam byly dobrovolněSmile Jinak od fotra mám dvě ségry a měl sem bráchu ,ale sním to taky nějak nedopadlo ... No prostě mám velkou famílii:) Smile Smile
 
      Na začátek stránky  

čt srpen 29, 2013 10:48 pm
Autor Zpráva
bobfoldi
uživatel


Založen: 21.7.2013
Příspěvky: 66
Bydliště: Praha 8- okolí Bohnic

Předmět: Honzův novej job Citovat

Honzo nechceš ty náhodou dělat trenéra, možná by ti to šlo Very Happy
_________________
Don't try to search "bobfoldi" on google, that isn't good idea Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 29, 2013 8:51 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Tomu se říká syndrom jednostranné zátěže, cviky (polohy) se musí volit tak, aby se procvičilo přiměřeně celé tělo. A záda bolí když máš ochablé břišní svaly. Je to o tom, že trénink musí být komplexní a vyvážený.


Ale Honzíčku! Snad nám nechceš tvrdit, že sex bereš jako procvičování těla a podle toho, co chceš protáhnout, volíš polohy Laughing To má být spontánní záležitost, ne naplánovanej cvičební program a ten s kým to provozuješ, je tvůj partner, nikoli osobní trenér Very Happy

matyáš napsal:
No v tom případě moje matka vzhledem k tomu že má sedm dětí asi překypuje zdravím Very Happy Very Happy


Kolik Question Exclamation Nechala se nakrývat dobrovolně? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 29, 2013 8:28 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

No v tom případě moje matka vzhledem k tomu že má sedm dětí asi překypuje zdravím Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

čt srpen 29, 2013 8:12 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bobfoldi napsal:
... když sedíte cca 12hod denně 5dní v týdnu a potom se přes víkend hejbete,...


Žádný sport (ani sportovní sex) se nemá provozovat nárazově. To opravdu není nic moc zdravého a může to vést k přetrénování.

Tom_c napsal:
Já třeba nemám problém se zádama, ale se stehnama, ... Sex je jako fitko, seš druhej den paralyzovanej podle toho, cos dělal. Věřím, že po celodenním sexu v jistejch polohách někoho můžou bolet záda.


Tomu se říká syndrom jednostranné zátěže, cviky (polohy) se musí volit tak, aby se procvičilo přiměřeně celé tělo. A záda bolí když máš ochablé břišní svaly. Je to o tom, že trénink musí být komplexní a vyvážený.

Václav napsal:
Rodiče by si stejně mysleli, že ve čtrnácti má kluk na bolavá záda ještě dost času.


Tak já to myslel spíš obráceně - neříkat to rodiči, kterého bolí záda. Zkusil jsem to jednou a mamka mě za to fakt nepochválila. A na intr jsem jel bez kapesného.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 29, 2013 4:14 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

bobfoldi napsal:
Jedna stupidní otázka nezkušeného- je možné druhý den po celodenním sexu normálně vstát nebo máte rozlámaná záda ?


Já třeba nemám problém se zádama, ale se stehnama, a to hlavně po delším ''doggy stylu'', kdy je mám hodně daleko od sebe a sám přirážím na partnera. Jsou i polohy, po kterých by to bylo výrazně horší, ale ty se nedaj vydržet dělat dostatečně dlouho. Sex je jako fitko, seš druhej den paralyzovanej podle toho, cos dělal. Věřím, že po celodenním sexu v jistejch polohách někoho můžou bolet záda.

Honza napsal:
Václav napsal:
Půldenní výlet-procházka nějakou hezkou přírodou. Sám.

Celodenní sex-šukačka s nějakýma hezkýma borcema. Ve dvou i více! Exclamation


Moc hezký! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 29, 2013 3:58 pm
Autor Zpráva
bobfoldi
uživatel


Založen: 21.7.2013
Příspěvky: 66
Bydliště: Praha 8- okolí Bohnic

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Bodeť. Rodiče by si stejně mysleli, že ve čtrnácti má kluk na bolavá záda ještě dost času.

Nevím jestli znáte ten pocit, když sedíte cca 12hod denně 5dní v týdnu a potom se přes víkend hejbete, to ten nezvyk potom tak trochu bolí Confused
_________________
Don't try to search "bobfoldi" on google, that isn't good idea Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 29, 2013 2:39 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
(Ale rodičům to radši neříkej. )

Bodeť. Rodiče by si stejně mysleli, že ve čtrnácti má kluk na bolavá záda ještě dost času.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 29, 2013 12:38 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bobfoldi napsal:
je možné druhý den po celodenním sexu normálně vstát nebo máte rozlámaná záda ?


Pohoda, každý fyzioterapeut ti potvrdí, že tohle jsou ty nejlepší "cviky" na procvičení a uvolnění bederní páteře.

Záda bolí toho, kdo pořádně nešuká! (Ale rodičům to radši neříkej. ) Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 29, 2013 9:11 am
Autor Zpráva
bobfoldi
uživatel


Založen: 21.7.2013
Příspěvky: 66
Bydliště: Praha 8- okolí Bohnic

Předmět: Citovat

Jedna stupidní otázka nezkušeného- je možné druhý den po celodenním sexu normálně vstát nebo máte rozlámaná záda ?


ad RPG- mno podle mě by bez tohoto typu her byla Korea potažmo Japonsko z ekonomického hlediska, tak trochu jinde. Jedno duše řečeno: podle mě jedna korejská firma si dobře nahamtala na Aionu- trochu víc lepší WoW. A taky neznám člověka, kterej minámálně jednou nezkusil mmorpg (WoW / Aion atd.) nebo klasické rpg (Skyrim / Gorhic atd.) Prostě RPG docela dobře tahá herní ekonomiku- až ti stříkečkách (nechápu kdo do toho může nastrkat cca 20 000
Kč) Laughing

PS. To druhý je jeden můj nudnej monolog, doporučuju nečíst.
_________________
Don't try to search "bobfoldi" on google, that isn't good idea Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 28, 2013 10:30 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Re: Nervozita Citovat

Honza napsal:
Václav napsal:
Půldenní výlet-procházka nějakou hezkou přírodou. Sám.

Celodenní sex-šukačka s nějakýma hezkýma borcema. Ve dvou i více! Exclamation


Nech toho sexu se právě chci vyhnout teď přítelovi jsem jen dovolil aby mě umil a namasíroval nic víc
 
      Na začátek stránky  

st srpen 28, 2013 9:26 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Nervozita Citovat

Václav napsal:
Půldenní výlet-procházka nějakou hezkou přírodou. Sám.

Celodenní sex-šukačka s nějakýma hezkýma borcema. Ve dvou i více! Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 28, 2013 7:47 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

bobfoldi napsal:
Mno já bych zkusil si s někým (nejlépe neznámím) pokecat, třeba s seznámit s někým z okolí do kterého se budeš stěhovat nebo začít hrát online hry (spíš ukecat nějak ty lidi aby s tebou skypovali a u her máš docela dost neznámích lidí) a nakonec můžeš vyrazit někam s kámošema. Jedno duše řečeno přijít na jiné myšlenky, jak už nepřímo radili kluci i sport je možnost- jelikož jsem antisportovní, tak jsem preferoval možnosti které jsem popsal.

PS. U tich her pozor na závislost



Tak přítel mi připravil koupel a udělal masáž tak už je to mnohem lepší, jo počítá se do té závislosti i hry typu psané rpg?
 
      Na začátek stránky  

st srpen 28, 2013 5:50 pm
Autor Zpráva
bobfoldi
uživatel


Založen: 21.7.2013
Příspěvky: 66
Bydliště: Praha 8- okolí Bohnic

Předmět: Citovat

Mno já bych zkusil si s někým (nejlépe neznámím) pokecat, třeba s seznámit s někým z okolí do kterého se budeš stěhovat nebo začít hrát online hry (spíš ukecat nějak ty lidi aby s tebou skypovali a u her máš docela dost neznámích lidí) a nakonec můžeš vyrazit někam s kámošema. Jedno duše řečeno přijít na jiné myšlenky, jak už nepřímo radili kluci i sport je možnost- jelikož jsem antisportovní, tak jsem preferoval možnosti které jsem popsal.

PS. U tich her pozor na závislost
_________________
Don't try to search "bobfoldi" on google, that isn't good idea Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 28, 2013 4:39 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Byl jsem se na chvíli projít ale stejně jsem pořád na to vše musel myslet,a když si sednu k učení tak čím déle se učím tím si přijdu blbější.Jak todle dopadne to fakt netuším ale asi skončím v Bohnicích....
 
      Na začátek stránky  

st srpen 28, 2013 3:27 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Re: Nervozita Citovat

matyáš napsal:
Co děláte když se chcete zbavit nervozity ,strachu a stresu? Druhého září otvírám obchod a pátého září dělám zkoušku kterou jsem si nechal odložit s června , do toho se stěhuji , takže mám teď trošku nervi na pochodu,moc si nevěřím,potřeboval bych něco na uvolnění,abych nebyl tak nesvůj ( prosím ne, drogy,alkohol a sex)


Souhlasím s Václavem, pohyb je na tyhle věcí medicína. Já třeba když mám nervy tak chodím plavat, ale myslím že jakýkoliv sport nebo sportovní aktivita bude mít podobný efekt Wink
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 28, 2013 9:57 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Prosím vás! Výlet? Výlet znamená ztrátu času, a to si Mat nemůže dovolit. Profesionální rada, jak řešit podobnou krizovou situaci je: na všem negativním hledat něco pozitivního: otevřu později obchod, později zkrachuju, vyhoděj mě ze zkoušky, budu to příště líp umět, zapomenu při stěhování ve starym domě nějaký zvíře, budu jich mít alespoň míň.
A překvapuje mě, že jsi rovnou zavrhnul sex, to totiž taky dost pomáhá.



Nic ve zlém Tome ,ale tohle je trošku drsná rada, zapomenu zvíře budu mít o to míň , zvíře bych nikdy nezapomněl to vím na 100% a i kdyby se to náhodou stalo tak se pro něj vrátím,nenechám ho tam. Ale vytáhnou s toho i něco dobrého není špatný,akorát bych to asi pojal trošku jinak než ty. A s tím sexem to by mě sice rozptýlilo ,ale tak že už bych nedokázal mít v hlavě nic jiného a to zrovna nepotřebuji.Líbí se mi Vaškův nápad,asi si udělám den volna a půjdu se fakt projít,nebo mě napadlo že bych mohl zajít na ryby,už jsem dlouho nebyl ,a dříve mě to hodně bavilo a u vody je klid.
 
      Na začátek stránky  

st srpen 28, 2013 12:00 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Prosím vás! Výlet? Výlet znamená ztrátu času, a to si Mat nemůže dovolit. Profesionální rada, jak řešit podobnou krizovou situaci je: na všem negativním hledat něco pozitivního: otevřu později obchod, později zkrachuju, vyhoděj mě ze zkoušky, budu to příště líp umět, zapomenu při stěhování ve starym domě nějaký zvíře, budu jich mít alespoň míň.
A překvapuje mě, že jsi rovnou zavrhnul sex, to totiž taky dost pomáhá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 27, 2013 11:51 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Re: Nervozita Citovat

Václav napsal:

Půldenní výlet-procházka nějakou hezkou přírodou. Sám.



To nezní vůbec špatně,děkuji
 
      Na začátek stránky  

út srpen 27, 2013 11:34 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nervozita Citovat

matyáš napsal:
Co děláte když se chcete zbavit nervozity ,strachu a stresu? Prvního září otvírám obchod a pátého září dělám zkoušku kterou jsem si nechal odložit s června , do toho se stěhuji , takže mám teď trošku nervi na pochodu,moc si nevěřím,potřeboval bych něco na uvolnění,abych nebyl tak nesvůj ( prosím ne, drogy,alkohol a sex)

Půldenní výlet-procházka nějakou hezkou přírodou. Sám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 27, 2013 11:06 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Nervozita Citovat

Co děláte když se chcete zbavit nervozity ,strachu a stresu? Druhého září otvírám obchod a pátého září dělám zkoušku kterou jsem si nechal odložit s června , do toho se stěhuji , takže mám teď trošku nervi na pochodu,moc si nevěřím,potřeboval bych něco na uvolnění,abych nebyl tak nesvůj ( prosím ne, drogy,alkohol a sex)

Naposledy upravil matyáš dne st srpen 28, 2013 1:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist