Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Dočasné Menší nápad aneb kdo by šel do Zoo
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Zúčastnili by jste se tohoto výletu ?
Ano
53%
 53%  [ 7 ]
Ne
30%
 30%  [ 4 ]
Uvidím
15%
 15%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 13
      Na začátek stránky  

po srpen 26, 2013 10:21 pm
Autor Zpráva
bobfoldi
uživatel


Založen: 21.7.2013
Příspěvky: 66
Bydliště: Praha 8- okolí Bohnic

Předmět: Citovat

Jo, jo- už skoro za týden 8.9. v neděli. Asi kolem deváté někde kolem hl. vstupu (upřesnění přístí týden). Tvl je možný se těšit i zároveň bát se (ikdyž nevím čeho) Question
_________________
Don't try to search "bobfoldi" on google, that isn't good idea Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 26, 2013 7:07 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mno asi jo no Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 26, 2013 6:49 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Takže 8.9?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 14, 2013 4:30 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Mam dojem, že si zapoměl na síťovaný silonky Idea

Jo, pravda, ty byly v té kabelce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 14, 2013 1:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

John napsal:
Martin napsal:
7.9. Idea

8.9. Nebot sedmeho je burza hokej. karet!!


No, to by mě mrzelo to prošvihnout Laughing ok 8.9. Mě je to v celku fuk pokud to bude v září Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 14, 2013 1:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Martin napsal:
Když ti bylo dvacet, tak si dostal jako dárek Černý pátek na Wallstreet, ne? Laughing

Jsi zlolajník. Brightovým posledním narozeninám jsem byl shodou okolností přítomen, dostal luxusní kabelku, perfektní lodičky a moc pěknou manikúru. A ta rtěnka a oční stíny!


Mam dojem, že si zapoměl na síťovaný silonky Idea
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 14, 2013 11:14 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Když ti bylo dvacet, tak si dostal jako dárek Černý pátek na Wallstreet, ne? Laughing

Jsi zlolajník. Brightovým posledním narozeninám jsem byl shodou okolností přítomen, dostal luxusní kabelku, perfektní lodičky a moc pěknou manikúru. A ta rtěnka a oční stíny!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 14, 2013 9:11 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Njn, aspoň ti v pavilonu zamávají, když nemáš ty vycházky. Wink
Bylo mi 20 a nedostal jsem od tebe žádný dárek! Evil or Very Mad


Když ti bylo dvacet, tak si dostal jako dárek Černý pátek na Wallstreet, ne? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 14, 2013 12:24 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Njn, aspoň ti v pavilonu zamávají, když nemáš ty vycházky. Wink
Bylo mi 20 a nedostal jsem od tebe žádný dárek! Evil or Very Mad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 13, 2013 11:34 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Martin napsal:
7.9. Idea

To máš vycházky? Razz


Já ne, ale neboj, bob tě jistě rád vyzvedne Twisted Evil Ikdyž... 40 ti bylo teď nějak, ne? Twisted Evil
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 13, 2013 11:16 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
7.9. Idea

To máš vycházky? Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 13, 2013 11:14 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Martin napsal:
7.9. Idea

8.9. Nebot sedmeho je burza hokej. karet!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 13, 2013 5:56 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

7.9. Idea
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 13, 2013 5:09 pm
Autor Zpráva
bobfoldi
uživatel


Založen: 21.7.2013
Příspěvky: 66
Bydliště: Praha 8- okolí Bohnic

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Bobfoldi, neboj, dělal jsem si jen legraci. Na Tvém výletě nebudou ani diktáty, ani já - na výletech omladiny do ZOO se mají dědečkové vyskytovat nanejvýš podělení na kusy v krmelcích dravé zvěře. No, možná se objevím převlečený za supa...



Škoda, né toho diktátu, ale toho že tě nepoznám, mno možná jindy Sad .

Výlet: pokud má někdo vymyšlenej termín, tak ať ho sem prosím hodí (třeba se sejde víc lidí v jednom termínu a bude vše vyřešeno Wink )

PS. optimální by byl víkend
_________________
Don't try to search "bobfoldi" on google, that isn't good idea Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 12, 2013 11:52 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Menší nápad aneb kdo by šel do Zoo Citovat

Waky napsal:
moc se mi líbil,

Waky, díky.

Honza napsal:
Václav napsal:
připravím Ti pár svižných diktátů zaměřených na základní pravopis.

Václave, já si vždycky myslel, že seš vcelku hodnej týpek - zírám, kde se v tobě bere taková hromada perverzity a sadismu! Exclamation


bobfoldi napsal:
Pomóc Shocked (to byl můj pvní výraz když jsem to přečetl)
A diktát, ne děkuji- budu mít dost práce s Němčinou a Japonštinou Rolling Eyes


Bobfoldi, neboj, dělal jsem si jen legraci. Na Tvém výletě nebudou ani diktáty, ani já - na výletech omladiny do ZOO se mají dědečkové vyskytovat nanejvýš podělení na kusy v krmelcích dravé zvěře. No, možná se objevím převlečený za supa...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 12, 2013 11:02 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Sorry, ale už musím zasáhnout... Citovat

Restriktivní opatření dělám nerada, ale v tomto případě už fakt nic jiného nezbývá.
Vlákno se poněkud ztenčilo, protože jsem z něj odstranila všechny vulgární a urážející texty, které se vůbec nevztahovaly k výletu do ZOO, a příspěvky, které sice vulgární a urážející nebyly, ale pouze reagovaly na odstraněné texty.
Gayboyi1987 a Tome_c, mám radost, že jste si tak dobře porozuměli, a třeba se skamarádíte i ve skutečnosti, to by bylo super Very Happy Na druhou stranu bych Vás (hlavně Gayboye) chtěla požádat, abyste se nadále zdrželi urážlivých komentářů na adresu spoludiskutujících - takhle by jednak je vůbec neznáte, jste na fóru nováčci, ale už "víte", jaký kdo je, oslovujete podivnými přezdívkami, Vaše texty se urážkami jen hemží atd. .... může být, že v určitém kontextu taková komunikace nevadí, ale asi by mělo jít o lidi, kteří se už znají, nebo se na tomto způsobu komunikace VZÁJEMNĚ dohodnou. Na tomto fóru tento styl psaní zvykem není a zavádět ho zde nechceme a nebudeme. Pokud chcete, můžete si v tomto duchu psát soukromé zprávy, ale napříště budu příspěvky podobného typu rovnou mazat.
Chystám se v nejbližší době prověřit i ostatní vlákna a příspěvky s nulovou informační hodnotou, které pouze obsahují vulgární narážky, popř. urážejí ostatní diskutující, rovněž vymazat.
....
Chtěla bych poděkovat Václavovi za jeho krásný text, moc se mi líbil, do poslední čárky s ním souhlasím a myslím, že si ho zkopíruju, abych mohla v případě potřeby použít v podobných situacích případně jindy (s uvedením autora).
Opakování v tomto smyslu není nikdy dost, tak místo pracného vymýšlení zdůvodnění překopíruji kus Václavova textu:

Václav napsal:
ten projekt není o prasárnách,[/b] ale informatoriem a poradnou pro všechny, HT jako HM, kdo se kvůli homosexualitě ocitli v problémech. Aby to takto mohlo fungovat, je hodně důležité, aby neobsahoval cokoli odrazujícího pro kohokoli nebo urážejícího vkus kohokoli, aby sem bylo možné s klidným srdcem odkázat třeba i HT veřejnost, která na specifické projevy homosexuality není zvyklá, a zejména omladinu pod zákonem. Jsou desetitisíce fór pro gaye, kde najdeš v nepřeberných kvantech péra natvrdo i naměkko, rozchlípené zadky, potoky spermatu, rozjásané jednotlivce, pětice i celé zájezdy. Najdeš stovky fór přetékajících radami pro buzny, která značka kabelek a které umělé řasy jsou právě nejvíc in. Fór způsobilých fungovat jako společensky přijatelná interface mezi HT a HM světem je pramálo. Zdejší fórum takové je a zůstane, a to i za tu cenu, že bude mít malou návštěvnost, což mu kdesi vytýkáš. To vůbec nevadí: klíčové je, aby bylo k dispozici všem, kdo ho budou potřebovat.

_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen


Naposledy upravil Waky dne po srpen 12, 2013 11:57 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 11, 2013 1:08 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Vzhledem k tomu, že nikde nepíšeš, že byste třeba svoje chování upravili podle zdejších pravidel, tak jsem rozhodně proti.


No už jsem způsob svýho projevu a chování nezměnil kvůli větším borcům Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 11, 2013 12:09 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že nikde nepíšeš, že byste třeba svoje chování upravili podle zdejších pravidel, tak jsem rozhodně proti.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 11, 2013 11:25 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Klidně pište dál ale slušně a podle pravidel tohoto fóra. Ono vzniklo právě za tím účelem, co tady dnes popsal Václav a spoustu vašich příspěvků na něj má dosti destruktivní účinek. Rolling Eyes
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 11, 2013 11:13 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Řek bych Václave, že to moc dramatizuješ. Hlasujte tedy, kdo je pro, abysme tu s gayboyem dál psali.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 11, 2013 7:05 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
sergej: Co ty teda vlastně jsi? Diskrétní asexuál, zakomplexovanej impotentní heterosexuál, nebo dement?

gayboy1987 na adresu sergeje sudoplatova napsal:
poradim ti. skus si sem tam aspon preblafnut vtaka. mohlo by ti to pomoct.

To by mohlo vyjít, je to totiž zdarma a sám sebe by se možná nemusel štítit.

Tome, to už je opravdu příliš. Pořád si říkám: "to není možné, snad už jim to konečně dojde" - no, bohužel nedochází. Člověk by si myslel, že když někdo přijde na nějaké léta fungující fórum a chce se připojit, podívá se napřed, jak to tam funguje, jaká jsou psaná i nepsaná pravidla, kdo to provozuje a proč atp. S ničím takovým jste se, chlapci, bohužel neobtěžovali. A když vás stávající osazenstvo upozorní (velmi jemně, zatím), kde jsou hranice, reagujete po způsobu všech primitivů: nejlepší obrana je útok. Dokonce už si pořádáte dostihy, kdo bude sprostší a hnusnější. Přinejmenším u Tebe, Tome, který nepůsobíš jako tak úplný vypatlanec, mne to hodně překvapuje.

Podívej se laskavě nahoru nalevo: najdeš tam nápis "KOMUNITA - volné diskuzní fórum 004.CZ". Když si klepneš na 004.cz, zjistíš, že jde o rozsáhlý informační projekt o gayích a pro gaye, jehož je toto fórum pouze doplňkem - součástí. Zjistíš, že ten projekt není o prasárnách, ale informatoriem a poradnou pro všechny, HT jako HM, kdo se kvůli homosexualitě ocitli v problémech. Aby to takto mohlo fungovat, je hodně důležité, aby neobsahoval cokoli odrazujícího pro kohokoli nebo urážejícího vkus kohokoli, aby sem bylo možné s klidným srdcem odkázat třeba i HT veřejnost, která na specifické projevy homosexuality není zvyklá, a zejména omladinu pod zákonem. Jsou desetitisíce fór pro gaye, kde najdeš v nepřeberných kvantech péra natvrdo i naměkko, rozchlípené zadky, potoky spermatu, rozjásané jednotlivce, pětice i celé zájezdy. Najdeš stovky fór přetékajících radami pro buzny, která značka kabelek a které umělé řasy jsou právě nejvíc in. Fór způsobilých fungovat jako společensky přijatelná interface mezi HT a HM světem je pramálo. Zdejší fórum takové je a zůstane, a to i za tu cenu, že bude mít malou návštěvnost, což mu kdesi vytýkáš. To vůbec nevadí: klíčové je, aby bylo k dispozici všem, kdo ho budou potřebovat. Bylo by ohromně snadné tu návštěvnost zvednout, ale zde to není cílem. Je těžké to pochopit? Pokud se domníváš, že to tu celou dobu čekalo na nějaké génie, kteří to tu - po svém - pozvednou, pak se mýlíš.

Baví mne, když na to mám náladu, sex v nejrůznějších podobách, a mám-li chuť na tu internetovou podobu, nemám nejmenší problém si ji najít. Ty taky ne a kdokoli jiný taky ne. Kvůli tomu není třeba to tu zaprasit, a jestliže se tu explicitních obscenit dobrovolně vzdáváme, nikdo tím o nic nepřichází, najde si bezpočet náhrad. Mám rád i černý humor a občas se o něj i pokouším, ovšem mezi lidmi, kteří mne znají dost na to, aby poznali, že jde o snahu navodit srandu a ne je urazit a otrávit. Pokud v tomto fóru, určeném samozřejmě zejména mlaďochům, gayboy1987 podvakrát na adresu tázajících se juniorů zaperlí:

gayboy1987 bubisovi1 napsal:
pidla mna si strasne skarede hlupe decko ktore nedokaze ani viest normalnu konverzaciu a to odsudzuje na peknych par rokov tvrdeho treningu randenia. dokym nebudes normalny gay co vlastne znamena ze si nadherny mlady muz ktoreho by bez ohladu na pohlavie pretiahol kazdy tak tym mensiu sancu.mas na vztah. pokial teda vobec v tvojom veku o vztahu mozme hovorit. viem ze som kruty ale kto iny ti povie pravdu ked nie sam velky guru gayboy - sprievodca gay svetom a zaruceny navod na uspech Razz


gayboy1987 mr.jerrymu96 napsal:
ked ta ten chalan nechcel to znamena ze si skaredy a zrejme nikdy nebudes stastny a skoncis ako stara hrozna buzna

pak to není humor, ale čirá prasárna. Už první ten post byl důvodem k trvalému banu, a je projevem mimořádné tolerance zdejších správců, že k němu nedošlo. Ve druhém případě mr.jerry96 své dotazy rovnou smazal a zmizel. Je jasné, že od gayboye jde o počin přímo atakující smysl tohoto fóra a měla by přijít aspoň omluva. Místo ní gayboy reaguje avatarem ještě prasáčtějším, než než byl ten, který mu správkyně Waky smazala, a Ty ten avatar s uspokojením vítáš. Fajn, pánové, máte svůj smysl pro humor a své představy o náplni fóra pro gaye. Klidně si to podle svých představ pěstujte, ale někde jinde a za své.

Vaše posty mne trochu bavily, ale váš nedostatek sociální inteligence mne už nebaví. A po posledních postech mi spíš začínáte připomínat hlavní postavu toho vtipu o tchoři, který vlezl zvířátkům do nory s prohlášením "Je tu smrad, a dokud tady bude smrad, tak se odtud nehnu".

Pokud Tě, Tome, opravdu zajímá, co je sergej, pak Ti rád odpovím: velmi chytrý kluk s mimořádným rozhledem, jakého Ty se těžko dobereš, dokud se na svět budeš dívat jen skrze mázdry spermatu.

poznámka: Příspěvek reaguje na vulgární a urážející příspěvky, které jsem vymazala. Je to ovšem patrno i z citací z již odstraněných textů.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 11, 2013 12:24 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
jste na foru dost krátkou dobu, a nějak ste nikoho moc nenadchli,

Já jsem rád, že tu jsou a doufám, že i Charles čte pečlivě jejich posty! Smile

Václav napsal:
připravím Ti pár svižných diktátů zaměřených na základní pravopis.

Václave, já si vždycky myslel, že seš vcelku hodnej týpek - zírám, kde se v tobě bere taková hromada perverzity a sadismu! Exclamation

Tom_c napsal:
A taky v něm má nějakej letopočet, z kterýho se to dá docela snadno odvodit, vy intelektuálové Smile

A z čeho dovozuješ, že ten letopočet je zrovna rok narození, já bych našel ve svém životě řadu zajímavějších událostí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 11, 2013 12:16 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Pan sergej se dá zas potkat jen na setkáních podpůrný skupiny pro asociální loosery, co? Mimochodem, gayboy tu už párkrát zmínil, že dlouhodobě žije se svým partnerem, takže není ten typ, co vyšukává někde po klubech. Tak už se tu přestaň ztrapňovat.


Mno to jo, že žije se svým partnerem, a to dlouhodobě, neřiká vůbec nic o tom, s kym si to třeba ve trojce či ve více lidech spolu rozdávají a už vůbec nic o tom, jak často si navzájem (klidně i se souhlasem toho druhého) někde zahýbají. Prostě typický buzny. Booožíčku Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 10, 2013 8:41 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Tom_c napsal:
haha, tak to jsi nás skutečně vytrestal!


Dochází ti, že jste na foru dost krátkou dobu, a nějak ste nikoho moc nenadchli, pokud můžu soudit podle příspěvků ostatních?


nadchli sme sa navzajom. to zatial staci Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 10, 2013 8:07 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
haha, tak to jsi nás skutečně vytrestal!


Dochází ti, že jste na foru dost krátkou dobu, a nějak ste nikoho moc nenadchli, pokud můžu soudit podle příspěvků ostatních?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 10, 2013 7:32 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
gayboy1987: Rozhodně se zde tak neprojevuješ a tvůj nový avatar to jen potvrzuje.


stale lepsie ako logo ABARTH. co si na tuningfore?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 10, 2013 7:19 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

gayboy1987: Rozhodně se zde tak neprojevuješ a tvůj nový avatar to jen potvrzuje.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 10, 2013 6:58 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Ápropos, zúčastnil bych se taky, pokud tam budou slušný lidi

P.S.:Václava i Martina znám osobně, ostatní ne, ovšem pokud půjde gayboy1987 tak svou účast beru zpět.


ja niesom slusny clovek?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 10, 2013 5:39 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Ápropos, zúčastnil bych se taky, pokud tam budou slušný lidi

P.S.:Václava i Martina znám osobně, ostatní ne, ovšem pokud půjde gayboy1987 tak svou účast beru zpět.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 10, 2013 4:40 pm
Autor Zpráva
bobfoldi
uživatel


Založen: 21.7.2013
Příspěvky: 66
Bydliště: Praha 8- okolí Bohnic

Předmět: Citovat

Pomóc Shocked (to byl můj pvní výraz když jsem to přečetl)
A diktát, ne děkuji- budu mít dost práce s Němčinou a Japonštinou Rolling Eyes
A že by Martin byl na 15- , tak to jsem nečekal, ale nějak mi to ani nevadí Twisted Evil

btw: z češtiny jsem měl za 1, jó pravda že kdyby se hodnotil jen pravopis, tak by to bylo za 2 Razz
_________________
Don't try to search "bobfoldi" on google, that isn't good idea Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist